Księgarnia religijna nr 1 w Polsce!

Twój koszyk jest pusty.

Witaj! / Rejestracja Zaloguj

Wyszukiwanie Autora

Znaleziono 13 produkt(ów) odpowiadających podanym kryteriom

 • Autor: dr Jadwiga Górnicka

13 produkt(ów)

na stronę

Ustaw kierunek malejący
 1. Nalewki i receptury ziołowe- seria BIBLIOTEKA ZDROWIA
  10,00 zł

  Nalewki i receptury ziołowe- seria BIBLIOTEKA ZDROWIA

  dr Jadwiga Górnicka

  Dbaj o siebie... naturalnie.Dr Jadwiga Górnicka przedstawia receptury na optymalne wykorzystanie ziół, które powinny się znajdować w każdej domowej apteczce.Przepisy są proste, a produkty smac... Dowiedz się więcej »
 2. Zdrowie twojego dziecka- seria BIBLIOTEKA ZDROWIA
  10,00 zł

  Zdrowie twojego dziecka- seria BIBLIOTEKA ZDROWIA

  dr Jadwiga Górnicka

  Jak urodzić zdrowe dziecko? Czym karmić malucha? Jak przekonać niejadka, żeby zaczął jeść? Jak wyleczyć skazę białkową i alergię u dzieci?Na te i inne pytania odpowiada dr Jadwiga Górnic... Dowiedz się więcej »
 3. Bądź zdrowy
  29,90 zł

  Bądź zdrowy

  dr Jadwiga Górnicka

  Doktor Jadwiga Górnicka, znana polska lekarka naturalistka, autorka bestsellerów APTEKA NATURY i NA ZDROWIE, przygląda się skrupulatnie panom i ich zdrowiu. Autorka koncentruje się na męskich pr... Dowiedz się więcej »
 4. Bądź zdrowa- Poradnik dla kobiet
  29,90 zł

  Bądź zdrowa- Poradnik dla kobiet

  dr Jadwiga Górnicka

  Doktor Jadwiga Górnicka, znana polska lekarka naturalistka, tym razem zaprasza do swojego gabinetu zdrowia panie i to je poddaje diagnozie.W najnowszej publikacji autorka koncentruje się na typowo k... Dowiedz się więcej »
 5. Wzmacnianie organizmu
  10,00 zł

  Wzmacnianie organizmu

  dr Jadwiga Górnicka

  Szybkie tempo życia, czynniki stresogenne, przebyte choroby, a także zmienne warunki pogodowe stanowią wielkie wyzwanie dla naszego organizmu. Konsekwencją codziennych zmagań często bywa uczucie... Dowiedz się więcej »
 6. Leki z ogrodu
  10,00 zł

  Leki z ogrodu

  dr Jadwiga Górnicka

  Jeszcze nie tak dawno temu zwolennicy ziołolecznictwa mieli prawo odczuwać, że zioła są traktowane nieco lekceważąco, jako "babcina farmacja" - nie zaszkodzi, ale i nie pomoże, a prawdziwe lec... Dowiedz się więcej »
 7. Bóle kręgosłupa i stawów - seria BIBLIOTEKA ZDROWIA
  10,00 zł

  Bóle kręgosłupa i stawów - seria BIBLIOTEKA ZDROWIA

  dr Jadwiga Górnicka

  Co zrobić, żeby zachować zdrowy kręgosłup i sprawne stawy? O co zadbać w rozwoju dziecka, żeby nie miało w przyszłości problemów z kręgosłupem? Jak sobie pomóc, gdy łamie nas w kościac... Dowiedz się więcej »
 8. Choroby układu oddechowego - seria BIBLIOTEKA ZDROWIA
  10,00 zł

  Choroby układu oddechowego - seria BIBLIOTEKA ZDROWIA

  dr Jadwiga Górnicka

  Bez oddychania człowiek może przeżyć najwyżej 4 minuty. Jak oddech wpływa na nasze zdrowie Jak sobie poradzić z alergią oddechową katarem siennym astmą czy zapaleniami dróg oddechowych Dr J... Dowiedz się więcej »
 9. Choroby układu pokarmowego - seria BIBLIOTEKA ZDROWIA
  10,00 zł

  Choroby układu pokarmowego - seria BIBLIOTEKA ZDROWIA

  dr Jadwiga Górnicka

  Dbaj o siebie... naturalnie.W książce między innymi: -cenne porady profilaktyczne -przepisy na skuteczne masaże, działające lepiej niż środki przeciwbólowe -mieszanki ziołowe na lepsze trawi... Dowiedz się więcej »
 10. Choroby układu krążenia
  10,00 zł

  Choroby układu krążenia

  dr Jadwiga Górnicka

  O chorobach układu krążenia mówi się, że są największym seryjnym zabójcą XXI wieku. Cierpi na nie ponad połowa polskiego społeczeństwa. Dr Jadwiga Górnicka tłumaczy, jak zadbać o siebi... Dowiedz się więcej »
 11. Kal. Jedz na zdrowie 2013 - wąski
  9,00 zł

  Kal. Jedz na zdrowie 2013 - wąski

  dr Jadwiga Górnicka

  Tygodniowy kalendarz paskowy doktor Jadwigi Górnickiej- przepisy na zdrowe i smaczne potrawy na każdy tydzień roku!- ciekawe porady- wygodne kalendarium- dużo miejsca na notatkiFormat 100 x 300 mm... Dowiedz się więcej »
 12. Kal. Nalewki domowe 2013 - wąski
  9,00 zł

  Kal. Nalewki domowe 2013 - wąski

  dr Jadwiga Górnicka

  - tygodniowy kalendarz paskowy doktor Jadwigi Górnickiej- przepisy na domowe nalewki lecznicze!- ciekawe porady- wygodne kalendarium- dużo miejsca na notatkiFormat 100 x 300 mmOprawa miękka, klejon... Dowiedz się więcej »
 13. Kal. Zioła i ziółka 2013 - wąski
  9,00 zł

  Produkt niedostępny

  Kal. Zioła i ziółka 2013 - wąski

  dr Jadwiga Górnicka

  Kalendarz tygodniowy autorstwa doktor Jadwigi Górnickiej- właściwości lecznicze ziół, warzyw i owoców- ciekawe porady- wygodne kalendarium- dużo miejsca na notatkiFormat 100 x 300 mmOprawa mi Dowiedz się więcej »

13 produkt(ów)

na stronę

Ustaw kierunek malejący