Księgarnia religijna nr 1 w Polsce!

Twój koszyk jest pusty.

Witaj! / Rejestracja
  • Zaloguj
  • Być kobietą, ale jaką?

    Ewa Kowalewska

    Oceń jako pierwszy

    • Wydawca: Edycja św. Pawła
    • ISBN: 83-7424-048-2
    • Format: 117 x 165 mm
    • Stron: 128
    • Rodzaj okładki: Miękka
    Nasza cena:
    5,90 zł
    • Kupując zyskasz 0.59 talentów [?]
    • Dostawa już od 8zł! Więcej
    • Czas wysyłki: 4 dni
    Opis

    „Każdy człowiek ma wolny wybór. Dostał go w prezencie od Pana Boga i według własnego uznania może wybierać dobro lub zło. Kobiety, tak jak i mężczyźni, ciągle muszą dokonywać wyborów. Nie wystarczy urodzić się kobietą. Trzeba jeszcze ciągle stawiać sobie pytanie Jaką kobietą chcę być?

    Pisząc tę książkę poczułam, że sama nie dam rady i potrzebuję pomocy innych kobiet.. Moje osobiste świadectwo bycia kobietą jest zupełnie niewystarczające. Wykorzystałam więc znakomite współczesne narzędzie, jakim jest Internet i rozesłałam prośbę o przyłączenie się do pisania tej książki. Nie wiem, jakimi drogami krążył ten apel, ale dostałam wiele listów, większość od osób zupełnie mi nieznanych – starszych i młodszych, uczących się jeszcze i pracujących, a także tych już na emeryturze. Napisały takie, które robią karierę zawodową i takie, które opiekują się swoimi dziećmi w domu. Wszystkim bardzo dziękuję! Będę często cytować fragmenty tych świadectw, bo najprawdziwsze jest zwyczajne życie. Listy te są podpisane czasem prawdziwym imieniem, a czasem pseudonimem, zgodnie z życzeniem tych osób.

    Książka ta na pewno nie wyczerpie tak obszernego tematu. Mam jednak nadzieję, że stanie się przyczynkiem do wielu przemyśleń.”

    Ewa Kowalewska

    Informacje dodatkowe
    Rodzaj okładki Miękka
    Autor Ewa Kowalewska
    ISBN 83-7424-048-2
    Liczba stron 128
    Format okładki 117 x 165 mm
    Tagi produktów

    Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.