Księgarnia religijna nr 1 w Polsce!

Twój koszyk jest pusty.

Witaj! / Rejestracja Zaloguj

Cuda z Nieba - film DVD

Oceń jako pierwszy

  • Wydawca: Dom Wydawniczy Rafael
  • Rok wydania: 2016
  • ISBN: 9788375699050
Nasza cena:

34,90 zł

26,20 zł

  • Dostawa już od 9,90zł! Więcej
  • Czas realizacji maks.:
    2 dni roboczych (plus 1-2 dni na dostawę)
Opis

Na podstawie niezwykłej, prawdziwej historii
„Wzruszający i inspirujący” – Dave Morales / Fox TV Houston 

Hit kinowy z gwiazdorską obsadą zrealizowany na podstawie prawdziwej historii opisanej w bestsellerowej książce o tym samym tytule.

Kiedy Christy dowiaduje się, że jej 10-letnia córka Annabel cierpi na rzadką, nieuleczalną chorobę, robi wszystko by walczyć o jej wyzdrowienie. Gdy dziewczynka ulega dziwnemu, dramatycznemu wypadkowi, a bezradni lekarze wieszczą jej rychłą śmierć, niespodziewanie dochodzi do nieprawdopodobnego, niemożliwego do racjonalnego wyjaśnienia, choć udokumentowanego zdarzenia, które przywraca wiarę w to, że cuda zdarzają się naprawdę.

Zobacz zwiastun!

 

Annabel wpadła w rozpadlinę wydrążonego pnia i po wielogodzinnej akcji ratowniczej została ocalona, mimo że nikt nie dawał jej szans na przeżycie. Lecz prawdziwy cud wydarzył się wewnątrz ogromnego drzewa. Annabel, leżąc bez nadziei na ratunek, przeżyła nadzwyczajne spotkanie. Twarzą w twarz rozmawiała z Jezusem. Ta rozmowa dziecka ze Zbawicielem zmieniła całe życie rodziny Annabel, zaś samej chorej dała niewytłumaczalne z medycznego punktu widzenia uzdrowienie.

Informacje dodatkowe
Rodzaj okładki Nie
ISBN 9788375699050
Rok wydania 2016
Tagi produktów

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.