Księgarnia religijna nr 1 w Polsce!

Twój koszyk jest pusty.

Witaj! / Rejestracja Zaloguj

Decydujący Moment

Bill Johnson

Oceń jako pierwszy

  • Wydawca: Szaron
  • Rok wydania: 2017
  • ISBN: 9788365553492
  • Format: 16x23 cm
  • Stron: 204
Nasza cena:

39,90 zł

31,92 zł

  • Dostawa już od 9,90zł! Więcej
  • Czas realizacji maks.:
    1 dzień roboczy (plus 1-2 dni na dostawę)
Opis
PROROCZE NAMASZCZENIE NA DZIŚ
Decydujący moment to fascynujące spojrzenie na niezwykłe sposoby, jakimi posługuje się Bóg, aby używać zwykłych ludzi, którzy zmieniają dzieje świata. Opowieść ta stanowi jednak więcej niż samą historię. Rzuca ona światło na teraźniejszość i odsłania przyszłość. Prorocza w swojej naturze książka ukazuje, jak Bóg pragnie działać w życiu każdego z nas, by wypełnić swoje cele dzisiaj, jutro i w latach, które nadejdą.
Bill Johnson podkreśla istotne cechy oraz wkład wielu znanych liderów przebudzenia, takich jak: John Wesley, Charles Finney, Dwight L. Moody, Maria Woodworth-Etter, Carrie Judd Montgomery, Smith Wigglesworth, John G. Lake, Evan Roberts, Rees Howells, Aimee Semple McPherson, Kathryn Kuhlman, Randy Clark i Heidi Baker. Wyjaśnia wpływ, jaki postacie te mają na nas dzisiaj, kiedy odpowiadamy na zmieniające życie prawdy, które docierają do nas poprzez ich życiorysy.
Poznanie świadectw mężczyzn i kobiet, którzy doświadczyli spotkania z Bogiem w decydującym momencie i odpowiedzieli na Jego unikalne powołanie, kryje w sobie moc. Wzbudza w nas głód Boga. A On również nas poprowadzi do spotkania, które zmienia życie i przenosi w świat niemożliwego. To spotkanie uzdolni nas, byśmy wypełniali swoje przeznaczenie.
Informacje dodatkowe
Rodzaj okładki Nie
Oprawa oprawa: broszurowa
Autor Bill Johnson
ISBN 9788365553492
Liczba stron 204
Format okładki 16x23 cm
Rok wydania 2017
Tagi produktów

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.