Księgarnia religijna nr 1 w Polsce!

Twój koszyk jest pusty.

Witaj! / Rejestracja
  • Zaloguj
  • Jan Paweł II. Bibliografia polska 2006-2007

    Marta Biesiekierska, Anna Marsula

    Oceń jako pierwszy

    • Wydawca: Centrum Myśli Jana Pawła II
    • Rok wydania: 2011
    • ISBN: 978-83-60853-48-1
    • Format: 164x234
    • Stron: 286
    • Rodzaj okładki: Miękka
    Nasza cena:
    45,00 zł
    • Kupując zyskasz 4.5 talentów [?]
    • Dostawa już od 8zł! Więcej
    • Czas wysyłki: 14 dni
    Opis

    Chcesz przygotować pracę naukową, artykuł, referat, prezentację czy audycję o nauczaniu Jana Pawła II i potrzebujesz źródeł, które pomogą Ci uporządkować materiał i wskażą ścieżki poszukiwań? Sięgnij po bibliografię papieską, którą opracowaliśmy, by pomóc badaczom nawigować w gęstwinie papieskich tekstów.

    Dzieło zostało zapoczątkowane w latach osiemdziesiątych przez Ośrodek Dokumentacji i Studium Pontyfikatu Jana Pawła II w Rzymie (bibliografia polska 1978–1995). Centrum Myśli Jana Pawła II włączyło się w te prace. Tworzymy polską bibliografię podmiotową i przedmiotową retrospektywną od roku 2007. A pierwszym efektem jest publikacja Jan Paweł II. Bibliografia polska 2006–2007. Kolejne tomy obejmą lata 1998–2005. Pracujemy także nad zagraniczną bibliografią przedmiotową i zagraniczną bibliografią przedmiotową zawartości czasopism.

    Oznacza to, że odtąd każdy bez trudu odnajdzie, kto i gdzie w papieskich kontekstach pisał o sporcie, rodzinie, wakacjach, kobietach, wolności itp. Jesteśmy przekonani, że w ten sposób przyczynimy się do wielu czytelniczych odkryć.
    Informacje dodatkowe
    Rodzaj okładki Miękka
    Autor Marta Biesiekierska, Anna Marsula
    ISBN 978-83-60853-48-1
    Liczba stron 286
    Format okładki 164x234
    Rok wydania 2011
    Tagi produktów

    Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.