Księgarnia religijna nr 1 w Polsce!

Twój koszyk jest pusty.

Witaj! / Rejestracja Zaloguj

Miejsca święte

13 produkt(ów)

na stronę

Ustaw kierunek rosnący
 1. Oto człowiek

  34,90 zł

  26,20 zł

  Oto człowiek

  o. Adam Szustak OP

  Ten album to niezwykła podróż jednego z najpopularniejszych rekolekcjonistów, ojca Adama Szustaka OP Dowiedz się więcej »
 2. Sanktuaria i miejsca kultu w Polsce

  39,90 zł

  24,90 zł

  Sanktuaria i miejsca kultu w Polsce

  W niniejszej książce przedstawiono najpopularniejsze sanktuaria i miejsca pielgrzymkowe w Polsce, a także te mniej znane, ale równie ciekawe

  Dowiedz się więcej »
 3. Sanktuaria i miejsca kultu na świecie

  39,90 zł

  24,90 zł

  Sanktuaria i miejsca kultu na świecie

  Nie sposób opisać, a nawet wymienić wszystkich miejsc świętych, dlatego w publikacji Sanktuaria i miejsca kultu na świecie przedstawiono te, które nie tylko zasługują na szczególną uwagę, lecz także są znane niemal na całej kuli ziemskiej

  Dowiedz się więcej »
 4. Polska. Przewodnik pielgrzyma

  69,90 zł

  49,00 zł

  Polska. Przewodnik pielgrzyma

  W Przewodniku pielgrzyma opisano łącznie ponad 1000 miejsc w całej Polsce. Zamieszczono tu niemal 200 obszernych prezentacji poświęconych najsłynniejszym sanktuariom, katedrom i kalwariom Dowiedz się więcej »
 5. Ziemia Św. Rity

  19,90 zł

  14,92 zł

  Ziemia Św. Rity

  ks. Zbigniew Pytel

  Święta Rita, choć żyła w odległych czasach, wciąż należy do najbardziej znanych świętych Kościoła. Wierni chętnie pielgrzymują do miejsc uświęconych jej szczególną obecnością, by prosić o wstawiennictwo w trudnych sytuacjach Dowiedz się więcej »
 6. Historia Ziemi Świętej w obrazach
  39,90 zł

  Historia Ziemi Świętej w obrazach

  Peter Walker

  Historia Ziemi Świętej sięga zarania dziejów i obfituje w niezwykłe wydarzenia: od starć granicznych po wielkie najazdy, od wędrówek Abrahama i patriarchów po doniosłe nauczania proroków Dowiedz się więcej »
 7. SANKTUARIUM BOŻEGO MIŁOSIERDZIA

  29,90 zł

  20,93 zł

  SANKTUARIUM BOŻEGO MIŁOSIERDZIA

  s. Elżbieta Siepak ZMBM

  Kto pielgrzymuje do świętego miejsca i pragnie spotkania z Bogiem, doświadcza Jego miłującej obecności, umocnienia w wierze, pokrzepienia w trudach życia… Dowiedz się więcej »
 8. Medjugorie. Miejsca, ludzie, fakty
  39,90 zł

  Produkt niedostępny

  Medjugorie. Miejsca, ludzie, fakty

  Henryk Bejda

  Medjugorie stało się jednym z najważniejszych miejsc na pielgrzymkowej mapie świata, a wielkiej modlitewnej krucjaty Dowiedz się więcej »
 9. Mistyczne Kresy
  39,90 zł

  Mistyczne Kresy

  Jędrzej Majka

  „Mistyczne Kresy” to podroż do miejsc niezwykłych, które przez wieki kształtowały wiarę i myśl wielu pokoleń. Zbudowali je nasi przodkowie. Jedne zachwycają rozmachem budowli, inne ilustrują siłę ludzkiej wiary Dowiedz się więcej »
 10. Wiara i piękno

  39,90 zł

  31,92 zł

  Wiara i piękno

  ks. Ryszard Koper

  W czasie pielgrzymek do Ziemi Świętej nawiedzamy wskazane przez historię lub tradycję biblijne miejsca. Czujemy w nich jakby dotknięcie samego Boga. To odczucie towarzyszy nam nie tylko w tych miejscach, ale i w całej Ziemi Świętej. W czasie Ze wstępu ks. Ryszard Koper Dowiedz się więcej »
 11. DUCHOWA PIELGRZYMKA DO ZIEMI ŚWIĘTEJ
  34,00 zł

  DUCHOWA PIELGRZYMKA DO ZIEMI ŚWIĘTEJ

  W Ziemi Świętej Jezus nie wędruje już po górach i równinach. Nie słychać Go w synagogach i Świątyni. Nie jada już w domach celników i grzeszników. Na szczęście zostawił po sobie żywe ślady. Dzisiaj można Go spotkać na drogach Galilei, Judei i gwarnej Dowiedz się więcej »
 12. Ziemia Święta. Śladami historii zbawienia
  39,00 zł

  Produkt niedostępny

  Ziemia Święta. Śladami historii zbawienia

  ks. prof. Tomasz Jelonek

  Fotograficzny przewodnik po Ziemi Świętej doczekał się poprawionego II wydania. Album (o zwiększonym formacie) zawiera ok. 250 fotografii, rysunków, map z miejsc Dowiedz się więcej »
 13. Grecja – śladami chrześcijaństwa
  85,00 zł

  Produkt niedostępny

  Grecja – śladami chrześcijaństwa

  Jan Gać

  Fascynująca książka przybliżająca w sposób bardzo interesujący dzieje wschodniego chrześcijaństwa, nie tylko poprzez jego duchowość, ale i wspaniałą sztukę oraz architekturę... Dowiedz się więcej »

13 produkt(ów)

na stronę

Ustaw kierunek rosnący