Księgarnia religijna nr 1 w Polsce!

Twój koszyk jest pusty.

Witaj! / Rejestracja Zaloguj

Bestsellery 2013

Mamy już listę najlepiej sprzedających się pozycji w 2013 roku!

Bezapelacyjnie pierwsze miejsce zajęła książka „Charbel. Święty niezwykłych cudów i uzdrowień". Niezwykły Święty, którego orędownictwo ma ogromną moc. Także dzisiaj jego interwencje są niezwykłe, a cuda jedyne w swoim rodzaju, nie mające porównania z cudami innych świętych.

Błogosławieństwo ma moc czyli o sile Twojego słowa” to miejsce drugie. To także nasza pozycja. Oto  główny powód dla którego powstała ta książka: Bóg osobiście będzie działał w naszym słowie, jeśli będą to słowa błogosławieństwa. Książka opowiada o niezwykłej mocy słów, które każdy z nas może codziennie wypowiadać. Ta pozycja drugi raz pojawia się w naszym rankingu.

Miejsce trzecie - „Nocny Złodziej".  To niezwykłe słowo o. Adama Szustaka OP, które w grudniu 2012 roku obiegło cały świat. Dziesiątki tysięcy Polaków przesłuchało je i zechciało się nim podzielić, tworząc wielką grupę osób poszukujących życia w mocy błogosławieństwa. W ciągu miesiąca rekolekcji wysłuchano 500 000 razy.

Przez walkę do zwycięstwa” to historia zmagania się z tym, co złe w nas i na zewnątrz nas, oraz historia wielkiego zwycięstwa – takiego, na które czeka sam Bóg. Mało tego, On dał nam do walki doskonałe narzędzia. Historia św. Benedykta pokazuje, jak wielkie „narzędzia” otrzymujemy do walki z pokusą i Szatanem – miejsce czwarte.

Garnek strachu” jest kolejną konferencją z cyklu „Jestem Legendą". O. Adam Szustak prowadzi nas po życiu Gedeona, tłumaczy i przybliża sens tamtych wydarzeń. Poznajemy człowieka, który się boi i ciągle potrzebuje potwierdzeń obecności Boga w jego życiu.  To nagranie, które pomaga w zupełnie nowy sposób stanąć twarzą w twarz ze swoimi lękami i pokonać je! – to piąte miejsce.

Szóste miejsce zajęła pozycja wydana przez nasze Wydawnictwo Gloria24.pl „Ojciec - reaktywacja!". Bardzo się cieszymy. Temat ojcostwa i roli taty wydał nam się bardzo istotny tym bardziej że opowiada o nim m.in. wielki specjalista w tematyce rodzinnej – Jacek Pulikowski.

Książka „Różaniec. Broń duchowa Ojca Pio" powstała jako inspiracja do wzrostu duchowego. Warto poznać dlaczego tak wiele energii Ojciec Pio poświęcił na to, by ogłaszać ludziom moc tej modlitwy- modlitwy nie do odparcia. Niestrudzenie powtarzał, że mamy nie rozstawać się ze "swoją bronią" i zawsze odmawiać różaniec. Miejsce siódme.

Ósme miejsce zajęła książka z płytą „Zamknij oczy”. Jubileusze wydanie z serii „Jestem Legendą” poświęcone  jednym z najbardziej aktualnych tematów XXI wieku – niezaspokojonym pragnieniom, nałogom i strachowi przed samotnością. Samsonem był człowiekiem pełnym kontrastów, nadludzkiej siły i ogromnej słabości. Przewodnikiem po walce ze słabościami Samsona jest o. Adam Szustak.

Jezuita. Papież Franciszek” ten światowy bestseller znalazł się na dziewiątym miejscu. Jedyny wywiad rzeka, jakiego udzielił obecny papież! Z kart tek pozycji poznajemy obecnego Papieża. Kardynał Bergoglio odpowiada na nie bezpośrednio, szczerze, bez dyplomatycznych uników, często dowcipnie.

Listę zamyka nasze najnowsza pozycja „Cuda znane i mniej znane”. Ta książka to zbiór cudownych opowieści, które niosą nadzieję. Przekonują nas, że cuda są możliwe i motywują do tego, by szukać w swoim życiu cudów jeszcze większych niż te opisane.

Niestety nie ma tutaj żadnego produktu!

Znajdź coś wpisując frazę w wyszukiwarce powyżej lub wyszukaj w promocjach lub w bestsellerach.