Księgarnia religijna nr 1 w Polsce!

Twój koszyk jest pusty.

Witaj! / Rejestracja Zaloguj

Bestsellery 2013

Mamy już listę najlepiej sprzedających się pozycji w 2013 roku!

Bezapelacyjnie pierwsze miejsce zajęła książka „Charbel. Święty niezwykłych cudów i uzdrowień". Niezwykły Święty, którego orędownictwo ma ogromną moc. Także dzisiaj jego interwencje są niezwykłe, a cuda jedyne w swoim rodzaju, nie mające porównania z cudami innych świętych.

Błogosławieństwo ma moc czyli o sile Twojego słowa” to miejsce drugie. To także nasza pozycja. Oto  główny powód dla którego powstała ta książka: Bóg osobiście będzie działał w naszym słowie, jeśli będą to słowa błogosławieństwa. Książka opowiada o niezwykłej mocy słów, które każdy z nas może codziennie wypowiadać. Ta pozycja drugi raz pojawia się w naszym rankingu.

Miejsce trzecie - „Nocny Złodziej".  To niezwykłe słowo o. Adama Szustaka OP, które w grudniu 2012 roku obiegło cały świat. Dziesiątki tysięcy Polaków przesłuchało je i zechciało się nim podzielić, tworząc wielką grupę osób poszukujących życia w mocy błogosławieństwa. W ciągu miesiąca rekolekcji wysłuchano 500 000 razy.

Przez walkę do zwycięstwa” to historia zmagania się z tym, co złe w nas i na zewnątrz nas, oraz historia wielkiego zwycięstwa – takiego, na które czeka sam Bóg. Mało tego, On dał nam do walki doskonałe narzędzia. Historia św. Benedykta pokazuje, jak wielkie „narzędzia” otrzymujemy do walki z pokusą i Szatanem – miejsce czwarte.

Garnek strachu” jest kolejną konferencją z cyklu „Jestem Legendą". O. Adam Szustak prowadzi nas po życiu Gedeona, tłumaczy i przybliża sens tamtych wydarzeń. Poznajemy człowieka, który się boi i ciągle potrzebuje potwierdzeń obecności Boga w jego życiu.  To nagranie, które pomaga w zupełnie nowy sposób stanąć twarzą w twarz ze swoimi lękami i pokonać je! – to piąte miejsce.

Szóste miejsce zajęła pozycja wydana przez nasze Wydawnictwo Gloria24.pl „Ojciec - reaktywacja!". Bardzo się cieszymy. Temat ojcostwa i roli taty wydał nam się bardzo istotny tym bardziej że opowiada o nim m.in. wielki specjalista w tematyce rodzinnej – Jacek Pulikowski.

Książka „Różaniec. Broń duchowa Ojca Pio" powstała jako inspiracja do wzrostu duchowego. Warto poznać dlaczego tak wiele energii Ojciec Pio poświęcił na to, by ogłaszać ludziom moc tej modlitwy- modlitwy nie do odparcia. Niestrudzenie powtarzał, że mamy nie rozstawać się ze "swoją bronią" i zawsze odmawiać różaniec. Miejsce siódme.

Ósme miejsce zajęła książka z płytą „Zamknij oczy”. Jubileusze wydanie z serii „Jestem Legendą” poświęcone  jednym z najbardziej aktualnych tematów XXI wieku – niezaspokojonym pragnieniom, nałogom i strachowi przed samotnością. Samsonem był człowiekiem pełnym kontrastów, nadludzkiej siły i ogromnej słabości. Przewodnikiem po walce ze słabościami Samsona jest o. Adam Szustak.

Jezuita. Papież Franciszek” ten światowy bestseller znalazł się na dziewiątym miejscu. Jedyny wywiad rzeka, jakiego udzielił obecny papież! Z kart tek pozycji poznajemy obecnego Papieża. Kardynał Bergoglio odpowiada na nie bezpośrednio, szczerze, bez dyplomatycznych uników, często dowcipnie.

Listę zamyka nasze najnowsza pozycja „Cuda znane i mniej znane”. Ta książka to zbiór cudownych opowieści, które niosą nadzieję. Przekonują nas, że cuda są możliwe i motywują do tego, by szukać w swoim życiu cudów jeszcze większych niż te opisane.

10 produkt(ów)

na stronę

Ustaw kierunek rosnący
 1. Charbel. Święty niezwykłych uzdrowień i cudów
  24,90 zł

  Charbel. Święty niezwykłych uzdrowień i cudów

  Patrizia Cattaneo

  Poznaj historię wielkiego człowieka. 24 000 uzdrowień i cudów. 4 000 000 pielgrzymów rocznie. To dzieje się teraz... Dowiedz się więcej »
 2. Błogosławieństwo ma moc, czyli o sile Twojego słowa

  24,90 zł

  22,90 zł

  Błogosławieństwo ma moc, czyli o sile Twojego słowa

  o. Adam Szustak OP, Karol Sobczyk

  Książka opowiada o niezwykłej mocy słów, które każdy z nas może codziennie wypowiadać. Słów, które niosą szczególną obietnicę, że jeśli je wypowiemy, to w realny sposób, powołując się na Słowo Boga, umocnimy nasze domy, pomnożymy dobra... Dowiedz się więcej »
 3. Nocny Złodziej. Mocne Słowo dla czekających na świt (książka + CD mp3 i DVD)
  32,00 zł

  Nocny Złodziej. Mocne Słowo dla czekających na świt (książka + CD mp3 i DVD)

  o. Adam Szustak OP

  Nocny Złodziej to niezwykłe słowo o. Adama Szustaka OP, które w grudniu 2012 roku obiegło cały świat. Dziesiątki tysięcy Polaków przesłuchało je i zechciało się nim podzielić, tworząc wielką grupę osób poszukujących życia w mocy błogosławieństwa. W ciągu Dowiedz się więcej »
 4. Przez walkę do zwycięstwa (książka + bransoletka)
  19,90 zł

  Przez walkę do zwycięstwa (książka + bransoletka)

  Historia tego niezwykłego człowieka pokazuje, jak wielkie „narzędzia” otrzymujemy do walki z pokusą i Szatanem. Przez walkę do zwycięstwa to historia zmagania się z tym, co złe w nas i na zewnątrz nas, oraz historia wielkiego zwycięstwa – takiego, na które Dowiedz się więcej »
 5. Garnek strachu. Droga do dojrzałości - lekcje Gedeona (książeczka + 3CD)

  34,00 zł

  32,50 zł

  Garnek strachu. Droga do dojrzałości - lekcje Gedeona (książeczka + 3CD)

  o. Adam Szustak OP

  Garnek strachu to nagranie, które pomoże Ci w zupełnie nowy sposób stanąć twarzą w twarz ze swoimi lękami i pokonać je! Rozbij swój garnek strachu! Konferencje mówi o. Adam Szustak OP Dowiedz się więcej »
 6. Ojciec – reaktywacja! Czyli jak silny facet buduje silną rodzinę (książka + CD MP3)
  24,99 zł

  Ojciec – reaktywacja! Czyli jak silny facet buduje silną rodzinę (książka + CD MP3)

  Jacek Pulikowski, Mariusz Tyczyński, o. Zdzisław Wojciechowski

  Ojciec – reaktywacja!! Czyli jak silny facet buduje silną rodzinę. Z racji tego, że prezentowana konferencja dotyczy ojcostwa, poniższy tekst zdaje się być skierowany tylko do mężczyzn... Dowiedz się więcej »
 7. Różaniec. Broń duchowa Ojca Pio (książka + różaniec)
  29,90 zł

  Różaniec. Broń duchowa Ojca Pio (książka + różaniec)

  Marek Balon, Wojciech Jaroń

  "Podajcie mi moją broń. Tym się zwycięża szatana." - mawiał tak o. Pio, kiedy brał do ręki różaniec w czasie gdy czuł, że traci siły. Warto zbliżyć się do mistrza z Pietrelciny Dowiedz się więcej »
 8. Zamknij oczy! Droga do spełnienia - lekcje Samsona (książka, ćwiczenia + 3 CD)
  34,00 zł

  Zamknij oczy! Droga do spełnienia - lekcje Samsona (książka, ćwiczenia + 3 CD)

  o. Adam Szustak OP

  Spotykamy się z Samsonem, człowiekiem pełnym kontrastów, nadludzkiej siły i ogromnej słabości, którego historia i wnioski z niej płynące, mogą okazać się przełomowe dla Twojego życia Dowiedz się więcej »
 9. Jezuita. Papież Franciszek opr. twarda

  34,90 zł

  27,92 zł

  Jezuita. Papież Franciszek opr. twarda

  Francesca Ambrogetti, Sergio Rubin

  Książka powstawała blisko trzy lata. Autorom udało się uzyskać zaufanie „ojca Bergoglio” i skłonić go do bardzo osobistych zwierzeń. Dziennikarze zadają proste, klarowne pytania nawet na delikatne tematy, a rozmówca odpowiada na nie bezpośrednio Dowiedz się więcej »
 10. Hit cenowy! Cuda znane i mniej znane
  34,90 zł

  Hit cenowy! Cuda znane i mniej znane

  Paweł Pająk

  Ta książka to zbiór cudownych opowieści, które niosą nadzieję. Przekonują nas, że cuda są możliwe i motywują do tego, by szukać w swoim życiu cudów jeszcze większych niż te opisane. Życie świętych było pełne niezwykłych wydarzeń! Dowiedz się więcej »

10 produkt(ów)

na stronę

Ustaw kierunek rosnący