Księgarnia religijna nr 1 w Polsce!

Twój koszyk jest pusty.

Witaj! / Rejestracja Zaloguj

Literatura Piekna i Faktu

Produkty 1 do 25 z 1308 ogółem

na stronę
Strona:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5

Ustaw kierunek rosnący
 1. Krupówki warszawskie. Kazania wiosenne

  34,90 zł

  27,92 zł

  Krupówki warszawskie. Kazania wiosenne

  Paweł Krupa OP

  "Krupówki warszawskie. Kazania wiosenne" to drugi tom kaznodziejskiego notatnika, który powstał w oparciu o homilie wygłaszane przez o. Dowiedz się więcej »
 2. Tajemnica światła. Brat Elia od Apostołów Bożych

  29,90 zł

  23,92 zł

  Produkt niedostępny

  Tajemnica światła. Brat Elia od Apostołów Bożych

  Fiorella Turolli

  Brat Elia najsłynniejszy współczesny stygmatyk
  Jest włoskim zakonnikiem, na co dzień mieszka w Calvi, ale spotkania z nim odbywają się na całym świecie również w Polsce. W jego obecności często roztacza się intensywny zapach róż. Dowiedz się więcej »
 3. Cuda dzieją się po cichu. O jasnogórskich cudach..

  39,90 zł

  31,92 zł

  Produkt niedostępny

  Cuda dzieją się po cichu. O jasnogórskich cudach..

  Anita Czupryn

  Czy modlitwa przed obliczem Jasnogórskiej Matki Bożej ma rzeczywiście wyjątkową moc? Czy to właśnie przed tym obrazem zapadały najważniejsze decyzje dla historii Polski?
  Od ponad 600 lat na Jasną Górę przybywają pielgrzymi po pomoc, nadzieję i otuchę. W trudnych momentach przed obrazem klękali królowie i dowódcy. Dowiedz się więcej »
 4. Leksykon wszystkich zwierząt biblijnych

  99,00 zł

  79,20 zł

  Leksykon wszystkich zwierząt biblijnych

  Czesław Bosak

  Zwierzęta w swojej różnorodności stale nas fascynują i stanowią swoistą tajemnicę. Często postrzegamy je przez pryzmat własnych uwarunkowań, umiejętności, ograniczeń, czy światopoglądu, chociaż nauki przyrodnicze i rolnicze nieustannie dostarczają nam mnóstwa informacji na ich temat. Dowiedz się więcej »
 5. Mocą Jego rąk - Seria Kronik Tom 3

  39,90 zł

  31,92 zł

  Mocą Jego rąk - Seria Kronik Tom 3

  Lynn Austin

  Osiągnął niewiarygodne bogactwo i władzę, jednak w dalszym ciągu nie ma dziedzica.
  Wspaniałe dziedzictwo stworzone przez jednego z największych królów Judy Hiskiasza jest
  zagrożone. Dowiedz się więcej »
 6. Pora Miłosierdzia

  24,90 zł

  19,92 zł

  Pora Miłosierdzia

  Catherine de Hueck Doherty

  "Pora Miłosierdzia" to przewodnik paschalny oparty zarówno na duchowości Wschodu jak i Zachodu, który może pomóc Czytelnikowi odnowić w sobie pragnienie Boga, noszone gdzieś głęboko w sercu.. Dowiedz się więcej »
 7. List do Filipian NPD

  5,00 zł

  4,00 zł

  List do Filipian NPD

  List do Filipian uważany jest za najserdeczniejszy z listów św. Pawła, a jednocześnie mocno skoncentrowany na Jezusie Chrystusie, w którym powinny być zakorzenione wszystkie myśli chrześcijanina. Dowiedz się więcej »
 8. Polscy święci i błogosławieni

  59,96 zł

  47,97 zł

  Polscy święci i błogosławieni

  ks. Jerzy Misiurek

  Interesują cię żywoty świętych? Chcesz poznać biografie i drogi do świętości konkretnych osób z rodu Polaków i tych, którzy na polskich ziemiach działali i ukończyli ziemskie pielgrzymowanie? Książka ks. Jerzego Misiurka to coś dla ciebie. Dowiedz się więcej »
 9. Obudzić sakrament małżeństwa

  19,95 zł

  15,96 zł

  Produkt niedostępny

  Obudzić sakrament małżeństwa

  o. Ksawery Knotz OFMCap

  Moment zawarcia sakramentu małżeństwa zmienia wszystko. Już wspólnie podążamy drogą do zbawienia. Dowiedz się więcej »
 10. Szkoła rozeznawania duchowego

  26,00 zł

  20,80 zł

  Szkoła rozeznawania duchowego

  ks. Krzysztof Kralka

  Naucz się żyć zgodnie z wolą Bożą
  Na czym polega rozeznawanie duchów? Czy ma ono konkretne reguły? Jak żyć, żeby mieć wrażliwe serce, wsłuchane w głos Boga? Jak unikać pokus i iść za tym, co dobre?
  Każdy świadomy chrześcijanin nieustannie musi mierzyć z takimi pytaniami. Nie warto przed nimi uciekać to dzięki nim Bóg prowadzi nas i wychowuje do coraz większego zaufania i dojrzałości w wierze. Dowiedz się więcej »
 11. Niebo przemówiło

  39,90 zł

  31,92 zł

  Niebo przemówiło

  Carver Alan Ames

  Wyjątkowe przesłania z Nieba!
  Wszyscy pragniemy, by Bóg dotknął naszych serc, oczekujemy z utęsknieniem Jego bliskości i słów, podczas codziennej modlitwy. Jeden z największych współczesnych mistyków, Carver Alan Ames, autor książki Oczami Jezusa, otrzymał niezwykły dar wyjątkowej bliskości Jezusa, Matki Bożej oraz Świętych Kościoła. Dowiedz się więcej »
 12. Genealogia divina. Boże pochodzenie człowieka

  29,95 zł

  23,96 zł

  Genealogia divina. Boże pochodzenie człowieka

  Wanda Półtawska

  Książka stanowi zapis wykładów przeprowadzonych przez dr Wandę Półtawską dla bielskiego oddziału Instytutu Teologii Rodziny w roku akademickim 2012/2013. Przeznaczona dla wszystkich, którzy chcą sobie odpowiedzieć na pytanie, kim w świetle nauczania Kościoła i Jana Pawła II jest kobieta i kim mężczyzna, na czym polega ich godność. Dowiedz się więcej »
 13. Przewodnik po modlitwie

  19,95 zł

  15,96 zł

  Przewodnik po modlitwie

  ks. Andrzej Zwoliński

  Jeśli kiedykolwiek, zadawaliście sobie pytania, kiedy modlitwa jest skuteczna, co robić, gdy doświadczamy trudności na modlitwie, jakie są rodzaje modlitwy, czym jest kontemplacja czy też co oznaczają poszczególne zwroty w modlitwie Ojcze nasz dobrze trafiliście. Książka ks. Dowiedz się więcej »
 14. Droga krzyżowa. Uzdrowienie naszych zranień

  5,95 zł

  4,76 zł

  Droga krzyżowa. Uzdrowienie naszych zranień

  s. Anastazja

  Zdarza się, że nasze serca przez różnorakie zranienia zamknięte są na Miłość Boga. S. Dowiedz się więcej »
 15. 365 dni ze Świętymi Karmelu w.2018

  24,90 zł

  19,92 zł

  365 dni ze Świętymi Karmelu w.2018

  Jerzy Zieliński OCD

  Z bogatego nauczania karmelitańskich Doktorów Kościoła oraz kilku innych przedstawicieli Karmelu wybrano przemyślenia i sentencje mogące stanowić pomoc w codziennym formowaniu chrześcijańskich postaw. Wypowiedzi Świętych ubogacone zostały krótkimi komentarzami, a całość stanowi propozycję przejścia 365 dni w roku w karmelitańskim duchu. Dowiedz się więcej »
 16. Dość katolipy! O Jezusie celebrycie

  34,90 zł

  27,92 zł

  Produkt niedostępny

  Dość katolipy! O Jezusie celebrycie

  ks. Jan kaczkowski

  . Dowiedz się więcej »
 17. Bóg jest młody

  29,90 zł

  23,92 zł

  Bóg jest młody

  Papież Franciszek

  W odważnej, bezpośredniej i osobistej rozmowie z Thomasem Leoncinim Franciszek zwraca się nie tylko do młodych ludzi całego świata - niezależnie od tego, czy są w Kościele czy nie - ale również do wszystkich osób odpowiedzialnych za ich wychowanie: rodziców, katechetów i nauczycieli.
  Mówi o sile, mądrości i pasji, z równą swobodą nawiązując tak do osobistych wspomnień, jak do teologicznych dokumentów. Dowiedz się więcej »
 18. Pewność zbawienia

  29,99 zł

  23,99 zł

  Pewność zbawienia

  David Pawson

  Wielu ludzi, którzy narodzili się duchowo do Życia w CHRYSTUSIE (tzn. narodzili się na nowo), a więc ludzi, którzy zaufali Chrystusowi i poddali się Mu, uznając w Nim nie tylko Zbawiciela, ale także swego PANA, nabywa przekonania, iż w chwili podejmowania tej niezmiernie ważnej życiowo decyzji otrzymują swoisty "bilet do Nieba" - pewnego rodzaju polisę ubezpieczeniową, której ważności nic i nikt (nawet sam Bóg) nie może już zmienić. Dowiedz się więcej »
 19. Krwią Jego ran uzdrowieni

  9,90 zł

  7,92 zł

  Krwią Jego ran uzdrowieni

  Antonio Bongiorno

  Krzyż nie jest celem samym w sobie: wznosi się wzwyż i wskazuje drogę, pisała Edith Stein. Droga Krzyżowa to osobiste przeżycie Pasji, dzięki któremu i my kierujemy wzrok ku tej wysokości, którą wskazuje krzyż. Dowiedz się więcej »
 20. Ojcze nasz

  29,90 zł

  23,92 zł

  Ojcze nasz

  Papież Franciszek

  Czy dobrze rozumiemy sens słów, które codziennie wypowiadamy wraz z ponad miliardem ludzi na ziemi? Ludzi, którzy mieszkają w różnych krajach, mają różny kolor skóry, pracę, których wiara różni się od siebie, ale jednak zgodnie powtarzają: bądź wola Twoja jako w niebie, tak i na ziemi?
  Papież Franciszek sięgnął do jedynej modlitwy, której nauczył nas sam Jezus. Osobiście wytłumaczył znaczenie jej poszczególnych wezwań, zabierając tym samym głos w dyskusji o możliwych zmianach w tłumaczeniu Ojcze nasz. Dowiedz się więcej »
 21. Dekalog. Prawdziwa droga w czasach zamętu

  29,90 zł

  23,92 zł

  Dekalog. Prawdziwa droga w czasach zamętu

  ks. Piotr Glas

  Codziennie toczy się walka o każdego z nas niezależnie od tego, czy zdajemy sobie z tego sprawę, czy nie. Dopiero gdy po tamtej stronie zobaczymy swoje życie, to dowiemy się, jak wiele zawdzięczamy tej niebiańskiej pomocy. Dowiedz się więcej »
 22. Mój Wielki Tydzień

  9,90 zł

  7,92 zł

  Mój Wielki Tydzień

  Ewa Monastyrska

  Od Niedzieli Palmowej do Niedzieli Wielkanocnej, czyli wszystko, co dzieci chciałyby i powinny wiedzieć o wydarzeniach i celebracji Wielkiego Tygodnia. Dzień po dniu, prowadzeni przez autorkę, młodzi czytelnicy przeżywają ten najważniejszy dla katolików czas, "ten jeden tydzień, który zmienił dzieje ludzkości, [. Dowiedz się więcej »
 23. Biblia Pierwszego Kościoła (bordowa)

  140,00 zł

  112,00 zł

  Biblia Pierwszego Kościoła (bordowa)

  Remigiusz Popowski

  To jedyny polski przekład Biblii zrealizowany na podstawie najstarszych manuskryptów, które były w użyciu w czasach Jezusa i Apostołów. Większość polskich przekładów Starego Testamentu została zrealizowana w oparciu o teksty masoreckie, które są o tysiąc lat późniejsze niż manuskrypty, których użyto do przekładu Biblii pierwszego Kościoła. Dowiedz się więcej »
 24. Objawienia z Księgi niebieskich objawień

  24,90 zł

  19,92 zł

  Objawienia z Księgi niebieskich objawień

  Św. Brygida Szwedzka

  Niezwykłe objawienia wielkiej mistyczki Północy
  Kim jest św. Brygida Szwedzka? To odważna, a zarazem pełna pokory nauczycielka jedności w Kościele i mistyczka, która głębokie życie duchowe potrafiła połączyć z aktywnym działaniem w świecie. Dowiedz się więcej »
 25. Pakiet Nowe życie. 39 darów, które otrzymasz...

  21,90 zł

  17,52 zł

  Produkt niedostępny

  Pakiet Nowe życie. 39 darów, które otrzymasz...

  Mariusz Rosik

  Właśnie w tej chwili Jezus może odmienić Twoje życie!
  Jedyne, co musisz zrobić, to otworzyć swe serce i przyjąć wyjątkowy pakiet cudownych darów, które specjalnie dla Ciebie przygotował Bóg. Ks. Dowiedz się więcej »

Produkty 1 do 25 z 1308 ogółem

na stronę
Strona:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5

Ustaw kierunek rosnący