Księgarnia religijna nr 1 w Polsce!

Twój koszyk jest pusty.

Witaj! / Rejestracja Zaloguj

Literatura Piekna i Faktu

Produkty 26 do 50 z 1370 ogółem

na stronę
Strona:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5

Ustaw kierunek rosnący
 1. Nowe spotkania i wędrówki

  49,00 zł

  39,20 zł

  Nowe spotkania i wędrówki

  ks. Marek Starowieyski

  Przygotowując tę publikację zdałem sobie sprawę, jak bardzo jestem zbudowany z tego, co widziałem, co słyszałem, co poznałem. A tym, co się ma, trzeba umieć dzielić się z innymi, a więc tymi muzeami zwiedzonymi, tymi książkami przeczytanymi, tymi obejrzanymi wschodami i zachodami słońca, tymi spotkaniami, tą mądrością otrzymaną od innych. Dowiedz się więcej »
 2. 777 spojrzeń w niebo

  26,00 zł

  20,80 zł

  777 spojrzeń w niebo

  Ks. Stefan Radziszewski

  Najnowsza książka ks. Stefana Radziszewskiego to rodzaj przewodnika, w którym 777 myśli świętych i pospolitych śmiertelników, kroczących drogą do nieba przez zawiłe rozterki duszy, staje się pomocą w poszukiwaniu swojego człowieczeństwa i miejsca bliżej Boga. Dowiedz się więcej »
 3. Marnotrawny Świat

  23,90 zł

  19,12 zł

  Marnotrawny Świat

  J.Sheen Fulton

  Marnotrawny świat to cykl rozważań z lat 19351936, prezentowanych w nocnym programie radiowym The Catholic Hour (Godzina Katolicka), którego Fulton J. Sheen przez ponad dwie dekady był gospodarzem. Dowiedz się więcej »
 4. Adnotacje 1988-2014

  29,95 zł

  23,96 zł

  Produkt niedostępny

  Adnotacje 1988-2014

  Kiko Argello

  Autor to inicjator Drogi Neokatechumenalnej, wspólnoty, która porywa ludzi na całym świecie. Książka zawiera zapiski pisane przez niego na przestrzeni lat, które będą zrozumiałe i cenne nie tylko dla członków neokatechumenatu. Dowiedz się więcej »
 5. Wiara demonów (WYD. II)

  29,90 zł

  23,92 zł

  Produkt niedostępny

  Wiara demonów (WYD. II)

  Fabrice Hadjadj

  Świat demonów jest niepokojąco blisko nas. Często prawdziwe zło kryje się tam, gdzie najmniej byśmy się go spodziewali w pobożnych uczynkach bez miłosierdzia, w fanatyzmie tych, którzy z Boga uczynili slogan, w naszych własnych sercach. Dowiedz się więcej »
 6. Zobaczyć niebo. Historie prawdziwe

  34,95 zł

  27,96 zł

  Zobaczyć niebo. Historie prawdziwe

  John Burke

  Na tym świecie pewne są tylko śmierć i podatki mówi znany cytat Benjamina Franklina. Ale co potem? Jeśli kiedykolwiek zastanawialiście się, czy istnienie życie po śmierci, jak jest w niebie i jak będzie wyglądało wasze ciało, czy spotkacie tam swoich bliskich i będziecie tam szczęśliwi, a nawet czy Bóg ma poczucie humoru ta książka da wam satysfakcjonujące odpowiedzi, rozwieje niepewność, a przede wszystkim zabierze w ekscytującą podróż do nieba. Dowiedz się więcej »
 7. Jezus i kobiety

  24,90 zł

  19,92 zł

  Jezus i kobiety

  Bianchi Enzo

  Tak o relacjach Jezusa z kobietami jeszcze nikt nie pisał. Bianchi wydobywa na światło dzienne to, co wielu z nas, czytając Pismo Święte, uznaje za mało ważne lub czego wcale nie dostrzega: gesty i słowa Jezusa adresowane do kobiet, ale przede wszystkim gesty kobiet ich dotyk, czułość i ukrytą w nich miłość. Dowiedz się więcej »
 8. Czy nauka pogrzebała Boga?

  39,90 zł

  31,92 zł

  Czy nauka pogrzebała Boga?

  Lenox John C.

  Czy nauka musi być w opozycji do religii? Czy ci, którzy wierzą, że świat został stworzony przez Boga, są naiwnymi głupcami? Odrzucający istnienie Boga naukowcy będą zawsze przywoływali swoje argumenty, pośród których nie ma miejsca na szaleństwo, jakim jest wiara. Zapatrzeni ślepo w prawa, prawdy, twierdzenia i reguły nie są skłonni dostrzec, że to właśnie wiara w odkrywanie niemożliwego i nieznanego jest fundamentem nauki. Dowiedz się więcej »
 9. Trzy sny + CD i DVD

  49,95 zł

  39,96 zł

  Trzy sny + CD i DVD

  praca zbiorowa

  Trzy sny autorski projekt Kuby Kornackiego z zespołem Kanaan to coś dla ludzi szukających czegoś więcej w muzyce. Zachwyca, wzrusza, bawi, zmusza do refleksji. Dowiedz się więcej »
 10. Bóg daje charyzmaty

  19,90 zł

  15,92 zł

  Bóg daje charyzmaty

  Michał Olszewski

  Bóg, jeśli rzeczywiście otwieramy się na działanie Ducha Świętego, obdarza nas obficie charyzmatami. Nie po to jednak, abyśmy nimi szafowali, egoistycznie wbijając się w dumę, że niby jesteśmy wielkimi cudotwórcami. Dowiedz się więcej »
 11. Przymierze

  36,75 zł

  29,40 zł

  Przymierze

  Zofia Kossak

  Na kartach tej książki historia Starego Testamentu nabiega żywą krwią. Pulsuje ona w postaciach znanych nam z Biblii - Abrahama, żony jego Sary, pięknej i wiernej, bratanka Lota i jego żony, zamienionej w słup soli podczas ucieczki z płonącej Sodomy, a także całego, wolno żyjącego, pasterskiego plemienia Hebrajczyków, które rządzi się własnymi prawami, swoistą moralnością, wierzy we własnych bożków. Dowiedz się więcej »
 12. Adhortacja Apostolska. Gaudete et exsultate

  9,99 zł

  7,99 zł

  Produkt niedostępny

  Adhortacja Apostolska. Gaudete et exsultate

  Papież Franciszek

  Papieski dokument jest rozważaniem o aktualności Bożego wezwania na tle realiów współczesnego świata, z uwzględnieniem dzisiejszych zagrożeń, wyzwań i możliwości.
  Bóg pragnie, abyśmy byli świętymi i oczekuje, że nie zadowolimy się życiem przeciętnym, byle jakim, rozwodnionym, pustym, ale zaryzykujemy wędrówkę Jego ścieżkami, podążając mimo przeszkód za Słowem Bożym. Dowiedz się więcej »
 13. Pomocnik bierzmowanego. Ułożyć życie z Bogiem

  12,90 zł

  10,32 zł

  Pomocnik bierzmowanego. Ułożyć życie z Bogiem

  ks. dr Krzysztof Mielnicki, Bogusław Nosek, Eweli

  Publikacja przygotowana według Wskazań Konferencji Episkopatu Polski dotyczących przygotowania do przyjęcia sakramentu bierzmowania z 14 marca 2017 r.
  Pomocnik bierzmowanego nie jest zwykłym indeksem przeznaczonym dla młodzieży przygotowującej się do przyjęcia sakramentu bierzmowania. Dowiedz się więcej »
 14. Różaniec

  24,90 zł

  19,92 zł

  Produkt niedostępny

  Różaniec

  bp Grzegorz Ryś

  Módl się, życie czeka!
  Osobiste, oparte na słowie Bożym rozważania arcybiskupa Grzegorza Rysia do poszczególnych tajemnic czterech części Różańca.
  abp Grzegorz Ryś ceniony duszpasterz, wykładowca, rekolekcjonista, od 2011 przewodniczący Zespołu ds. Dowiedz się więcej »
 15. Kultury anatolijskie a Biblia

  29,00 zł

  23,20 zł

  Kultury anatolijskie a Biblia

  ks. Jelonek Tomasz

  Anatolia, to kraj nazwany przez Greków Krajem Wschodu od ich słowa anatole, oznaczającego wschód. To ziemia, którą później nazwano Azją Mniejszą, a dziś znajduje się na terytorium państwa tureckiego. Dowiedz się więcej »
 16. Jezus i bestie. Jak pokonać swoje wady

  22,90 zł

  18,32 zł

  Jezus i bestie. Jak pokonać swoje wady

  Tomasz Gałuszka

  Jak wygrać ze złem w życiu?
  Kim są Ekskluzja, Hipokryzja, Obsekwencja, Rozpacz, Crudelitas, Luxuria i Gula? To tajemnicze bestie, które skutecznie utrudniają nawrócenie i zbliżenie do Boga. Nawet jeśli po raz pierwszy słyszysz ich imiona, one znają cię już od dawna. Dowiedz się więcej »
 17. W twej duszy jest niebo. Konferencje i świadectwa

  32,90 zł

  26,32 zł

  W twej duszy jest niebo. Konferencje i świadectwa

  ks. Dolindo Ruotolo, ks. prof. Robert Skrzypczak

  Ksiądz Dolindo przyciąga uwagę, bo to święty na czas kryzysu.
  ks. Dowiedz się więcej »
 18. Dziewięć miesięcy z Maryją

  27,90 zł

  22,32 zł

  Dziewięć miesięcy z Maryją

  Luis Erlin, Michalina Seroka

  Poznaj Maryję i zbliż się do Boga
  Myśląc o zwiastowaniu Maryi i narodzeniu Jezusa, często zapominamy, że między tymi dwoma wielkimi wydarzeniami było dziewięć miesięcy codzienności, kiedy Pan Jezus wzrastał pod sercem Matki. I chociaż Ewangelia milczy na temat tego czasu, warto podczas modlitwy spróbować zrozumieć Tę, która była z Jezusem najbliżej. Dowiedz się więcej »
 19. Wprowadzenie w chrześcijaństwo

  44,90 zł

  35,92 zł

  Produkt niedostępny

  Wprowadzenie w chrześcijaństwo

  kard. Joseph Ratzinger

  We Wprowadzeniu w chrześcijaństwo poprzez analizę Credo autor wtajemnicza czytelników w głębokie rozumienie kluczowych zagadnień wiary, dając świadectwo zarówno doskonałej znajomości sytuacji dzisiejszego człowieka, jak i ogromnej otwartości na współczesne prądy myślowe.
  Powróćmy do pytania o Boga i Chrystusa pytania, które stanowi jądro wszelkiego wprowadzenia w chrześcijańską wiarę. Dowiedz się więcej »
 20. Wielka przygoda trwa

  34,90 zł

  27,92 zł

  Wielka przygoda trwa

  Olgierd Nassalski MIC

  Dalsze losy bohaterów książki Rok wielkiej przygody Kasi i Tomka Orlińskich, którym towarzyszymy w tak trudnym dla każdego dziecka czasie podejmowania pierwszych samodzielnych decyzji, budowania relacji z rówieśnikami i akceptowania ich takimi, jacy są. Rodzeństwo odkrywa też, jak cennym darem jest prawdziwa przyjaźń, umiejętność dostrzegania potrzeb innych i wychodzenia im naprzeciw. Dowiedz się więcej »
 21. Tragiczne skutki magii i czarów TW

  34,90 zł

  27,92 zł

  Tragiczne skutki magii i czarów TW

  praca zbiorowa

  . Dowiedz się więcej »
 22. Tragiczne skutki magii i czarów BR

  24,90 zł

  19,92 zł

  Tragiczne skutki magii i czarów BR

  praca zbiorowa

  . Dowiedz się więcej »
 23. Diabeł woli Świętych

  29,90 zł

  23,92 zł

  Diabeł woli Świętych

  Jacquline Kelen

  Najlepiej znają diabła najwięksi przyjaciele Boga, jak twierdził Proboszcz z Ars. Diabeł nie interesuje się ludźmi przeciętnymi, zajmuje się wyłącznie wielkimi duchem. Dowiedz się więcej »
 24. Biblia i ja. Historie pełne wiary

  21,00 zł

  16,80 zł

  Biblia i ja. Historie pełne wiary

  praca zbiorowa

  Biblia i ja. Historie pełne wiary to starannie opracowana i pięknie wydana Biblia, którą kierujemy do wszystkich dzieci. Dowiedz się więcej »
 25. Na arce Noego. Historie biblijne dla dzieci

  14,00 zł

  11,20 zł

  Na arce Noego. Historie biblijne dla dzieci

  praca zbiorowa

  Chyba wszystkie dzieci znają i lubią biblijną historię o arce Noego. W tej pięknej książce znajdą jednak nie tylko tę niezwykłą historię o tym, jak Pan Bóg uratował świat przed wodami potopu, ale i inne historie ze Starego Testamentu, które poczciwy i mądry Noe opowiadał zwierzętom, pasażerom swojej arki, podczas długiego deszczowego rejsu, jaki przyszło im odbyć. Dowiedz się więcej »

Produkty 26 do 50 z 1370 ogółem

na stronę
Strona:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5

Ustaw kierunek rosnący