Księgarnia religijna nr 1 w Polsce!

Twój koszyk jest pusty.

Witaj! / Rejestracja Zaloguj

Literatura Piekna i Faktu

Produkty 26 do 50 z 623 ogółem

na stronę
Strona:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5

Ustaw kierunek rosnący
 1. Wprowadzenie do życia duchowego

  37,80 zł

  30,24 zł

  Wprowadzenie do życia duchowego

  Louis Bouyer

  Książka ta to klasyczne już wprowadzenie do podstawowych zagadnień życia duchowego. Autor świadomie unika preferencji dla którejkolwiek ze szkół duchowości, wychodząc z założenia, że jedna jest tylko godna tego miana duchowość katolicka, mająca swoje ugruntowanie w Ewangelii. Dowiedz się więcej »
 2. Książka o siedmiu sakramentach

  33,60 zł

  26,88 zł

  Książka o siedmiu sakramentach

  ks. Jan Kuźniar

  Oto - w jednym tomie! - niezwykłe kompendium wiedzy o sakramentach Kościoła, a zarazem - w najszerszym tego słowa znaczeniu - przewodnik dla wiernych świeckich i kapłanów. Znalazły się tu nie tylko opisy obrzędów i związana z nimi teologia, ale także uwagi praktyczne, a nawet anegdoty. Dowiedz się więcej »
 3. ABC księdza Twardowskiego. Kazania najkrótsze

  42,00 zł

  33,60 zł

  ABC księdza Twardowskiego. Kazania najkrótsze

  ks. Jan Twardowski

  Jan Twardowski (1915-2006), ksiądz i poeta, często mówił o swoich dwóch powołaniach. Inspiracją była dlań Ewangelia oraz własne doświadczenia i przeżycia (książka własnego życia jak mówił). Dowiedz się więcej »
 4. De imitatione Christi. O naśladowaniu Chrystusa

  44,10 zł

  35,28 zł

  De imitatione Christi. O naśladowaniu Chrystusa

  Tomasz a Kempis

  Jest to łacińsko-polska wersja książki, której poczytność na przestrzeni wieków ustępuje tylko Biblii. To najpopularniejsze w historii literatury dzieło ascetyczne do dziś stanowi źródło inspiracji dla chrześcijan wszystkich wyznań. Dowiedz się więcej »
 5. Święty Franciszek jakiego nie znacie

  28,35 zł

  22,68 zł

  Święty Franciszek jakiego nie znacie

  John M. Sweeney

  Popularny historyk amerykański i wydawca pism św. Franciszka z Asyżu proponuje nam nowe i niezwykle intrygujące spojrzenie na tego średniowiecznego świętego, którego głęboka wiara i niekonwencjonalna mądrość w ciągu zaledwie czternastu lat (1205-1219) tak bardzo odmieniła Kościół. Dowiedz się więcej »
 6. Modlimy się ze świętym Janem Pawłem II

  28,35 zł

  22,68 zł

  Modlimy się ze świętym Janem Pawłem II

  praca zbiorowa

  Modlitwa jest rzeczywiście pierwszym wyrażeniem wewnętrznej potrzeby człowieka, pierwszym warunkiem autentycznej wolności ducha. Kościół modli się i pragnie się modlić, aby móc usłyszeć wewnętrzny głos Ducha Bożego Modlitwa nadaje sens całemu życiu, w każdym jego momencie i w każdej okoliczności. Dowiedz się więcej »
 7. Jezus mojej wiary

  16,80 zł

  13,44 zł

  Jezus mojej wiary

  Bogusław Widła

  Dlaczego wiara? Starożytny człowiek właściwie nie musiał zadawać sobie tego pytania. Bóg lub bogowie z założenia ubogacali jego wizję rzeczywistości, zajmując w niej z reguły zaszczytne, pierwsze miejsce, przede wszystkim jako istoty wyższe (cokolwiek znaczyło to określenie). Dowiedz się więcej »
 8. Kolęda. Między kopertą a otwartą Księgą

  16,80 zł

  13,44 zł

  Kolęda. Między kopertą a otwartą Księgą

  ks. Jan Kuźniar

  Jest to napisany z pasją i szczerością poradnik zarówno dla duszpasterzy, jak i wiernych ukazujący, do czego zmierzać powinna kolęda, aby nie stała się tylko okazją do zbierania pieniędzy i podtrzymywania kontaktu z parafianami. Nie stroniąc od anegdot i opisu zarówno własnych doświadczeń, jak i zasłyszanych od innych księży, autor formułuje porady i sugestie, jak skutecznie i duchowo nawiedzać domy parafian oraz jak dobrze przygotować i przeżywać kolędę. Dowiedz się więcej »
 9. Wybór pism - Św. Franciszek Salezy

  47,25 zł

  37,80 zł

  Wybór pism - Św. Franciszek Salezy

  Św. Franciszek Salezy

  Myśl św. Franciszka Salezego przez całe stulecia była niedoceniana. Dowiedz się więcej »
 10. Ewangelia to nie żarty

  21,00 zł

  16,80 zł

  Ewangelia to nie żarty

  Ks. Piotr Kozłowski

  Ewangelia to nie żarty. Ale czy dobra i radosna nowina to tylko smutek, zaduma i cierpienie? Obdarz mnie poczuciem humoru. Dowiedz się więcej »
 11. Ślady Boga. Dzieje Chrystusa...

  29,40 zł

  23,52 zł

  Ślady Boga. Dzieje Chrystusa...

  Massimo Centini

  Według Ewangelii Chrystus zmartwychwstał, ale pozostawił po sobie cały szereg śladów swojej ziemskiej obecności, które uznawane są za relikwie. Massimo Centini w swojej najnowszej książce zebrał i opisał te świadectwa mające różną rangę. Dowiedz się więcej »
 12. Praktyczny słownik biblijny

  73,50 zł

  58,80 zł

  Praktyczny słownik biblijny

  Anton Grabner-Haider (red.)

  Praktyczny słownik biblijny, opracowany przez teologów katolickich i protestanckich, liczy ponad 5000 haseł. Może zarówno służyć praktyczną pomocą tym, którzy głoszą orędzie biblijne podczas sprawowania liturgii i na lekcjach religii, jak i dostarczyć podstawowych, rzeczowych informacji wszystkim, którzy chcą wniknąć w sens Słowa Bożego spisanego w Biblii. Dowiedz się więcej »
 13. Bóg, Islam i ojczyzna

  34,90 zł

  27,92 zł

  Produkt niedostępny

  Bóg, Islam i ojczyzna

  Joanna Petry- Mroczkowska

  Trudno znaleźć innego błogosławionego, którego życie naznaczone byłoby tak licznymi paradoksami. Dzieje Karola de Foucauld w swoich początkach przypominają biografie Lawrence'a z Arabii i Antoine'a de Saint-Exupry, pełne niebezpiecznych podróży po Afryce P?łnocnej i przygód wśród nieobliczalnych ludzi pustyni. Dowiedz się więcej »
 14. Bogowie i Królowie - Seria Kronik Tom 1

  39,00 zł

  31,20 zł

  Bogowie i Królowie - Seria Kronik Tom 1

  Lynn Austin

  Narodził się, by władać Ludem Bożym, ale Jahwe jest w Jego czasach jedynie mglistym, nieistotnym wspomnieniem w pamięci Jego narodu.
  Hiskiasz urodził się jako drugi syn króla Achaza. Dowiedz się więcej »
 15. Droga przemiany i radości

  29,90 zł

  23,92 zł

  Droga przemiany i radości

  bp Zbigniew Kiernikowski

  Książka jest zaproszeniem do wejścia na drogę chrześcijańskiego życia. Autor zachęca czytelnika do podjęcia tego trudu korzystając z licznych przykładów z Pisma Świętego. Dowiedz się więcej »
 16. Religie współczesnego... cz.2 Hinduizm

  39,90 zł

  31,92 zł

  Religie współczesnego... cz.2 Hinduizm

  ks. Krzysztof Kościelniak

  Autor prezentuje współczesne religie Bliskiego i Dalekiego Wschodu. Ukazuje ich bogactwo i najbardziej typowe dla nich formy ekspresji: obrazy, znaki, metafory, mity oraz rytuały. Dowiedz się więcej »
 17. Gdyby diabeł mógł się wyspowiadać w.2016

  19,90 zł

  15,92 zł

  Gdyby diabeł mógł się wyspowiadać w.2016

  Wilhelm Huenermann

  Autor poprzez pełne humoru opowieści przybliża młodemu czytelnikowi wartość sakramentu pojednania. Wspaniała narracja, żywe dialogi oraz zaskakujące, niecodzienne historie - wszystko to sprawia, że z każdej strony książki promieniuje radość, i w połączeniu z głębokim przekazem wiary, stanowi wspaniałą lekturę dla każdego. Dowiedz się więcej »
 18. Duchowość w dobie nowej Ewangelizacji

  49,90 zł

  39,92 zł

  Duchowość w dobie nowej Ewangelizacji

  Podstawowym posłannictwem Kościoła jest realizacja misji zleconej mu przez Jezusa Chrystusa. Można ją streścić stwier-dzając, że to uświęcenie człowieka a także świata, w którym żyje. Dowiedz się więcej »
 19. Pismo Święte Stary i Nowy Testament B5 beż

  99,00 zł

  79,20 zł

  Produkt niedostępny

  Pismo Święte Stary i Nowy Testament B5 beż

  praca zbiorowa

  Jednotomowa edycja Pisma Świętego, tzw. Biblia Poznańska, przyjęta z powszechnym uznaniem dla pracy autorów przekładu oraz wstępów i komentarzy. Dowiedz się więcej »

 20. Kalendarium pontyfikatu Jana Pawła II

  52,90 zł

  42,32 zł

  Kalendarium pontyfikatu Jana Pawła II

  Jacek Moskwa

  27 lat życia. 27 lat wypełnionych pielgrzymkami, spotkaniami, podróżami, wizytami głów państw. Dowiedz się więcej »
 21. Czy możemy modlić się o pieniądze?

  12,95 zł

  10,36 zł

  Czy możemy modlić się o pieniądze?

  Jarosław Marszałek

  Niejedna osoba będzie oburzona pytaniem postawionym w tytule: Jak to, modlić się o pieniądze, o mamonę?. Ale pieniądze przecież nie są ani złe, ani dobre, ważne natomiast jest nasze do nich podejście. Dowiedz się więcej »
 22. Młode wino. O owocach Ducha Świętego

  31,00 zł

  24,80 zł

  Młode wino. O owocach Ducha Świętego

  Wilfrid Stinissen OCD

  Ta książka mówi o tym, jak wygląda życie, kiedy Duch może wiać, kędy chce. Nie chodzi więc o to, by się w czymś wyćwiczyć. Dowiedz się więcej »
 23. List Apostolski. Misericordia et Misera

  5,99 zł

  4,79 zł

  List Apostolski. Misericordia et Misera

  Papież Franciszek

  "Drzwi miłosierdzia naszego serca powinny być zawsze szeroko otwarte to główne przesłane Listu. W dokumencie opublikowanym na zakończenie Jubileuszu, wierni zostali zachęceni do postępowania drogą miłości i przebaczania innym oraz do upowszechniania we wspólnotach lectio divina. Dowiedz się więcej »
 24. Jesteś moim dzieckiem

  4,50 zł

  3,60 zł

  Jesteś moim dzieckiem

  Uniwersalna książeczka dla każdego dorosłego mężczyzny i kobiety. Słowa z Biblii, rozważania dla każdego z nas. Dowiedz się więcej »
 25. Święci to ludzie, którzy mają odwagę wierzyć...

  7,95 zł

  6,36 zł

  Święci to ludzie, którzy mają odwagę wierzyć...

  Święci to ludzie, którzy mają odwagę wierzyć, że Bóg jest Panem i może zrobić wszystko. PAPIEŻ FRANCISZEK Błogosławiony Jakub (1884-1971), włoski kapłan, charyzmatyk, założyciel Rodziny Świętego Pawła (pięciu zgromadzeń zakonnych, czterech instytutów życia konsekrowanego i świeckiego stowarzyszenia apostolskiego), który jako pierwszy na świecie na taką skalę użył radia, telewizji i kina do głoszenia Ewangelii. Dowiedz się więcej »

Produkty 26 do 50 z 623 ogółem

na stronę
Strona:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5

Ustaw kierunek rosnący