Księgarnia religijna nr 1 w Polsce!

Twój koszyk jest pusty.

Witaj! / Rejestracja Zaloguj

Literatura Piekna i Faktu

Produkty 26 do 50 z 1000 ogółem

na stronę
Strona:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5

Ustaw kierunek rosnący
 1. Święta Teresa z Avila

  19,95 zł

  15,96 zł

  Święta Teresa z Avila

  Carlos Ros

  Jaka była Teresa z vila?
  Na czym polega jej wielkość?
  Teresa od Jezusa to mistyczka, poetka, mistrzyni pióra, święta z charakterem, która przełamywała schematy swojej epoki. Założycielka zreformowanego Karmelu, zdecydowana w działaniu, rozmodlona, radosna. Dowiedz się więcej »
 2. Stawaj do walki. Zespół Winnica (książka + CD)

  29,95 zł

  23,96 zł

  Stawaj do walki. Zespół Winnica (książka + CD)

  praca zbiorowa

  Książka z płytą!
  Stawaj do walki to szczególne wydawnictwo. Mamy nadzieję, że stanie się pomocą w walce z siedmioma grzechami głównymi. Dowiedz się więcej »
 3. Nowy komentarz biblijny. T.VIII Drugi List do Kor.

  74,95 zł

  59,96 zł

  Nowy komentarz biblijny. T.VIII Drugi List do Kor.

  ks. Antoni Paciorek

  Komentarz ks. prof. Dowiedz się więcej »
 4. O Bogu po ludzku. Przewodnik + Audiobook

  29,95 zł

  23,96 zł

  O Bogu po ludzku. Przewodnik + Audiobook

  ks. Jarosław Grabowski

  Książka zawiera krótkie refleksje o Bogu, wierze, o trudnych ludzkich doświadczeniach, o Kościele, dialogu i wieczności. Każda z nich skierowana jest do konkretnych ludzi. Dowiedz się więcej »
 5. Psalmy skarbem Kościoła

  29,90 zł

  23,92 zł

  Psalmy skarbem Kościoła

  Bp Wacław Józef Świerzawski

  Jak modlić się psalmami
  Kolekty psalmiczne
  Dowiedz się więcej »
 6. Traktat o doskonałym nabożeństwie do NMP (pom.)

  19,90 zł

  15,92 zł

  Traktat o doskonałym nabożeństwie do NMP (pom.)

  Św. Ludwik Maria Grignion de Montfort

  Tradycyjny, klasyczny, nieco uwspółcześniony przekład dzieła O doskonałym nabożeństwie do Najświętszej Maryi Panny. Powstało w 1712 roku, niewydane przez autora leżało w zapomnieniu, aż w 1842 roku odkryto je przypadkiem w starym kufrze pomiędzy innymi rękopisami. Dowiedz się więcej »
 7. Traktat o doskonałym nabożeństwie do NMP (nieb.)

  19,90 zł

  15,92 zł

  Traktat o doskonałym nabożeństwie do NMP (nieb.)

  Św. Ludwik Maria Grignion de Montfort

  Tradycyjny, klasyczny, nieco uwspółcześniony przekład dzieła O doskonałym nabożeństwie do Najświętszej Maryi Panny. Powstało w 1712 roku, niewydane przez autora leżało w zapomnieniu, aż w 1842 roku odkryto je przypadkiem w starym kufrze pomiędzy innymi rękopisami. Dowiedz się więcej »
 8. Blogobojni, czyli o nowych mediach w Kościele

  24,90 zł

  19,92 zł

  Blogobojni, czyli o nowych mediach w Kościele

  Mateusz Pietrzak

  Czy Facebook i Twitter mogą być miejscem głoszenia Ewangelii? Czy święty Paweł Apostoł, żyjąc w dzisiejszym świecie, publikowałby swoje listy na blogu? Czy lajkując profile katolickie na Facebooku, Twitterze i Instagramie, głosimy Kerygmat? - na te i inne pytania odpowiada książka "Blogobojni, czyli o nowych mediach w Kościele" autorstwa Mateusza Pietrzaka, katechety świeckiego oraz teologa z Czechowic-Dziedzic, która ukazała się nakładem krakowskiego wydawnictwa eSPe.
  Trudno wyobrazić sobie dzisiejszy świat bez Internetu. Dowiedz się więcej »
 9. Najpiękniejsza historia miłości

  19,90 zł

  15,92 zł

  Produkt niedostępny

  Najpiękniejsza historia miłości

  ks. Marek Dziewiecki

  Książka przedstawia najbardziej niezwykłego mężczyznę i najbardziej niezwykłą kobietę w historii. Ich spotkanie zaowocowało tak świętą miłością wzajemną, że Bóg uczynił ich świadkami i współtwórcami największego cudu miłości, jakim jest przyjście Boga do człowieka, czyli Wcielenie Syna Bożego. Dowiedz się więcej »
 10. Homilie Loretańskie T.11

  29,00 zł

  23,20 zł

  Homilie Loretańskie T.11

  Ks. Tomasz Jelonek

  Prezentowana tu pozycja jest kolejną częścią homilii wygłaszanych w Kaplicy Loretańskiej przy kościele Braci Mniejszych Kapucynów w Krakowie. Obejmuje ona okres od 9 lutego do 17 sierpnia 2014 roku. Dowiedz się więcej »
 11. Poznać i pokochać Maryję. Miesiąc z Matką Jezusa

  19,90 zł

  15,92 zł

  Produkt niedostępny

  Poznać i pokochać Maryję. Miesiąc z Matką Jezusa

  Marie-Monique Breynaert

  O jakże kocham Najświętszą Pannę! [] Zwykle przedstawiają nam Ją jako niedostępną, a należałoby raczej ukazać, jak łatwo Ją naśladować. Ona jest bardziej Matką niż Królową! te słowa św. Dowiedz się więcej »
 12. Służebnica Pańska

  19,90 zł

  15,92 zł

  Służebnica Pańska

  Adrienne von Speyr

  Matka Jezusa, Matka Kościoła, Oblubienica, Służebnica Pańska - Maryja, która "dosłyszała wezwanie Boga, to znaczy oddała się całkowicie i bez reszty do dyspozycji skierowanemu do Niej wezwaniu. Poświęciła się całą mocą i całą głębią swojego istnienia, swoich możliwości", "złożyła Bogu dar ze swego ducha i ciała", rezygnując z siebie. Dowiedz się więcej »
 13. Jezus działa w mocy Ducha

  19,90 zł

  15,92 zł

  Jezus działa w mocy Ducha

  ks. Michał Olszewski SCJ

  Charyzmaty są ogromnym darem dla wspólnoty Kościoła. Jeśli jednak doświadczenie charyzmatyczne staje się dla nas celem samym w sobie, trudniej odkryć najważniejszą prawdę, że Jezus to Bóg mocny. Dowiedz się więcej »
 14. Dominikanie o siedmiu darach Ducha Świętego

  23,00 zł

  18,40 zł

  Dominikanie o siedmiu darach Ducha Świętego

  praca zbiorowa

  Tytułowe dary wymieniane w pieśniach liturgicznych to nie tylko poetycka fraza. Nie jest to również średniowieczny rebus oparty na niedokładnym tłumaczeniu Izajasza. Dowiedz się więcej »
 15. Rozważania o Pieśni nad Pieśniami

  29,90 zł

  23,92 zł

  Rozważania o Pieśni nad Pieśniami

  św. Teresa od Jezusa

  Tłumaczenie komentarza św. Teresy od Jezusa do księgi Pieśni nad Pieśniami jest kolejnym dziełem Marty Szafrańskiej-Brandt, która w precyzyjny sposób śledzi subtelne myśli i uczucia autorki, przenosząc polskiego odbiorcę w odległy od nas geograficznie, kulturowo i czasowo świat. Dowiedz się więcej »
 16. Nowa encyklopedia chrześcijaństwa

  110,00 zł

  88,00 zł

  Nowa encyklopedia chrześcijaństwa

  praca zbiorowa

  Nowa encyklopedia chrześcijaństwa oferuje szerokiemu gronu czytelników - wierzących i niewierzących - pionierski i kompletny przekrój przez chrześcijaństwo, zakorzenione w historii i tradycji Starego Testamentu (biblijnego Izraela), a rozumiane jako wiara w Jezusa Chrystusa, jako religia, i - jak twierdzi Leszek Kołakowski - niezmiennik kultury światowej. Ludzie zainteresowani odkrywaniem tożsamości Europy jako całości i kultur narodów, które ją tworzą, znajdą w tej publikacji niezastąpione źródło wiedzy (fragment Wstępu). Dowiedz się więcej »
 17. Mała książeczka o Maryi

  19,50 zł

  15,60 zł

  Mała książeczka o Maryi

  Christine Barrely

  Najświętsza Maryja Panna jest czczona zarówno przez katolików, jak i prawosławnych. Cześć oddają Jej również protestanci, a dla wyznawców islamu to cudowna matka wielkiego proroka. Dowiedz się więcej »
 18. Mała książeczka o świętych

  19,50 zł

  15,60 zł

  Mała książeczka o świętych

  Christine Barrely, Saskia Leblon, Laure Peraudin,

  Wraz z wynalezieniem w 1837 r. przez Godefroya Engelmanna kolorowej litografii, powstają głównie, choć nie tylko, w wyspecjalizowanych drukarniach klasztornych tematyczne serie religijnych obrazków, które służą jako środek duchowego przekazu wśród dorosłych i dzieci. Dowiedz się więcej »
 19. Święty Paweł - pierwszy po Jedynym

  19,01 zł

  15,21 zł

  Święty Paweł - pierwszy po Jedynym

  ks. Marian Królikowski

  Jezus Pan stanął na drodze do Damaszku, którą kroczył Paweł: faryzeusz zaślepiony gniewem
  i żądzą zabijania chrześcijan. Gdy Bóg staje na drodze człowiekowi, pojawia się dar i możliwość nawrócenia: to niepowtarzalna chwila łaski której nie wolno odrzucać. Dowiedz się więcej »
 20. Apostoł Kazachstanu i Świadek Ewangelii

  45,00 zł

  36,00 zł

  Apostoł Kazachstanu i Świadek Ewangelii

  ks. Aleksander Posacki

  Uwzględnia ona nie tylko duchowość Błogosławionego, ale też bogactwo jego osobowości. Z tej racji odwołuje się nie tylko do teologii duchowości, opinii niektórych teologów, mistyków czy świętych, ale też do znawców filozofii, antropologii i psychologii. Dowiedz się więcej »
 21. Odwaga zmiany

  28,00 zł

  22,40 zł

  Odwaga zmiany

  Wojciech Jędrzejewski OP

  . Dowiedz się więcej »
 22. Mistyk publiczny nr 1

  30,00 zł

  24,00 zł

  Mistyk publiczny nr 1

  Mireille Cassin

  Kanonizacja przestępcy może szokować. Co prawda zbrodnię, której dopuścił się Jacques Fesch ostatecznie uznano za popełnioną nieumyślnie, jednak faktem jest, że zabił człowieka. Dowiedz się więcej »
 23. Małżeństwo

  19,90 zł

  15,92 zł

  Małżeństwo

  Dietrich von Hildebrand

  Książka Małżeństwo autorstwa Dietricha von Hildebranda zyskała rozgłos dzięki odważnym poglądom autora, który dokonał pewnego przełomu w myśleniu o małżeństwie, rozdzielając znaczenie małżeństwa - którym jest miłość - od jego prokreacyjnego celu. Autor ubolewał, że ludzie przestali dążyć do zwycięstwa nad własnymi słabościami, skłonnością do niewierności, egocentryzmem. Dowiedz się więcej »
 24. Niezbędnik Fatimski. 7 dni Fatimy

  19,90 zł

  15,92 zł

  Niezbędnik Fatimski. 7 dni Fatimy

  Wincenty Łaszewski

  7 dni Fatimy, Czwarty wizjoner z Fatimy i Duchowy przewodnik po Fatimie to seria trzech książek uzupełniających wcześniejszą publikację rekomendowaną przez Światowy Apostolat Fatimski; a zatytułowaną Fatima. Stuletnia tajemnica. Dowiedz się więcej »
 25. Niezbędnik Fatimski. Czwarty wizjoner z Fatimy

  19,90 zł

  15,92 zł

  Niezbędnik Fatimski. Czwarty wizjoner z Fatimy

  Wincenty Łaszewski

  Czwarty wizjoner z Fatimy, 7 dni Fatimy i Duchowy przewodnik po Fatimie to seria trzech książek uzupełniających wcześniejszą publikację rekomendowaną przez Światowy Apostolat Fatimski; a zatytułowaną Fatima. Stuletnia tajemnica. Dowiedz się więcej »

Produkty 26 do 50 z 1000 ogółem

na stronę
Strona:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5

Ustaw kierunek rosnący