Księgarnia religijna nr 1 w Polsce!

Twój koszyk jest pusty.

Witaj! / Rejestracja Zaloguj

Literatura Piekna i Faktu

Produkty 51 do 75 z 1228 ogółem

na stronę
Strona:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5

Ustaw kierunek rosnący
 1. Opowieści z Indii i Nepalu

  25,00 zł

  20,00 zł

  Opowieści z Indii i Nepalu

  Henryk Jagodziński

  Tuum fac nec respicias finem - Rób swoje i nie przejmuj się tym, co ludzie pomyślą, co powiedzą i co zrobią. Wypełnij swoje powołanie! Nie lękaj się jeśli podążasz drogą, do której zostałeś wybrany. Dowiedz się więcej »
 2. Homilia pięćdziesiąt lat po Soborze Watykańskim II

  34,90 zł

  27,92 zł

  Homilia pięćdziesiąt lat po Soborze Watykańskim II

  Wiesław Przyczyna

  Co robić, aby homilia stała się skutecznym środkiem komunikacji orędzia zbawczego w liturgii? No to i wiele innych ważnych pytań odpowiada kolejna publikacja z serii REDEMPTORIS MISSIO. W pierwszej części książki HOMILIA 50 LAT PO SOBORZE WATYKAŃSKIM II PYTANIA, PROBLEMY, WYZWANIA ks. Dowiedz się więcej »
 3. Szczęśliwy, kto ufa Bogu

  14,90 zł

  11,92 zł

  Szczęśliwy, kto ufa Bogu

  Mariola Chaberka

  Cała tradycja chrześcijańska, począwszy od pierwszych wieków, uznała Psałterz za swoją księgę modlitwy, przyznając psalmom szczególne miejsce w liturgii. Z tego skarbca pragniemy czerpać natchnienie do modlitwy prośby i błagania. Dowiedz się więcej »
 4. Bóg bogaty w miłosierdzie. Pełne teksty...

  5,00 zł

  4,00 zł

  Bóg bogaty w miłosierdzie. Pełne teksty...

  Jan Paweł II

  Kronika. Fotografie. Dowiedz się więcej »
 5. Encyklika Laudato Si

  19,90 zł

  15,92 zł

  Encyklika Laudato Si

  Ojciec Święty Franciszek

  Encykliki papieskie otrzymują nazwę od pierwszych słów ich tekstu, które najczęściej mają znaczenie programowe. Słowami Pochwalony bądź zaczynają się strofy Pieśni słonecznej, ułożonej przez św. Dowiedz się więcej »
 6. Co Jan Paweł II mówi o zjednoczeniu Europy?

  20,90 zł

  16,72 zł

  Co Jan Paweł II mówi o zjednoczeniu Europy?

  Jan Paweł II

  Niniejsza książka jest zbiorem dotąd szerzej nieznanych i niepublikowanych w Polsce wypowiedzi Ojca Świętego na temat zjednoczenia Europy. Papież kreśli wizję integracji nie tylko politycznej, ale przede wszystkim wskazuje fundament wartości, na których zintegrowana Europa powinna się wesprzeć. Dowiedz się więcej »
 7. Na bezdrożach Starego Testamentu

  34,90 zł

  27,92 zł

  Na bezdrożach Starego Testamentu

  Adam Szumorek

  Pomysł wędrowania po Starym Testamencie, zdaje się byc równie przerażający, jak wyprawa w nieznane bez mapy. Jest to pewna recepta na tarapaty. Dowiedz się więcej »
 8. Homilie Loretańskie T.16

  29,00 zł

  23,20 zł

  Homilie Loretańskie T.16

  Tomasz Jelonek

  Prezentowana tu pozycja jest kolejną częścią homilii, wygłaszanych w Kaplicy Loretańskiej przy kościele Braci Mniejszych Kapucynów w Krakowie. Obejmuje ona okres od 11 września 2016 do 12 lutego 2017 roku. Dowiedz się więcej »
 9. Świętujemy niedziele Zabawy kolorowanki i inne...

  12,00 zł

  9,60 zł

  Świętujemy niedziele Zabawy kolorowanki i inne...

  Vecchini Silvia

  Każdy lubi odpoczywać, świętować, bawić się i spędzać czas z bliskimi. Niedziele i święta są wspaniałym prezentem, który podarował nam Pan Bóg. Dowiedz się więcej »
 10. Słownik Stronga. Hebrajsko-Pol i Aramejsko-Pol

  240,00 zł

  192,00 zł

  Produkt niedostępny

  Słownik Stronga. Hebrajsko-Pol i Aramejsko-Pol

  James Strong

  Hebrajsko-polski i aramejsko-polski słownik Stronga z lokalizacją słów hebrajskich i aramejskich oraz kodami Baumgartnera podaje znaczenie słów występujących w Biblii Hebrajskiej (Tora, Prorocy i Pisma), czyli w protokanonicznych księgach Starego Testamentu, a także ich wyjaśnienie i lokalizację. Wszystkie słowa wyszczególniono w porządku alfabetycznym i opatrzono numeracją, zaś ich transliteracja alfabetem łacińskim wskazuje na właściwą wymowę, co jest przydatne w przyswajaniu hebrajszczyzny biblijnej. Dowiedz się więcej »
 11. Zakończ dobrze swój dzień

  29,90 zł

  23,92 zł

  Zakończ dobrze swój dzień

  Joyce Meyer

  Radość z życia zaczyna się od decyji, by codziennie spędzić czas z Bogiem. W swojej książce Joyce Meyer oferuje krótkie, konkretne i pełne mocy rozważania biblijne na cały rok, które stanowią cenną pomoc w codziennym wieczornym czasie modlitwy, będącym szczególną okazją, by wyrazić Panu wdzięczność za Jego łaskę i obecność w minionym dniu oraz oddać Mu z wiarą wszystkie trudne sprawy. Dowiedz się więcej »
 12. Rozpocznij dobrze swój dzień

  29,90 zł

  23,92 zł

  Rozpocznij dobrze swój dzień

  Joyce Meyer

  Rozpoczęcie każdego dnia z Bogiem nastraja nasze serce na szukanie Jego woli i wyposaża nas we wszystko, czego potrzebujemy, by stawić czoła aktualnym wyzwaniom,a także by nieść innym Boże królestwo.
  Joyce Meyer w swojej książce oferuje krótkie, konkretne i pełne mocy rozważania biblijne na każdy dzień roku, które wzmocnią i ubogacą Twój osobisty czas spędzony z Panem, a także rozbudzą w Tobie jeszcze większy głód Jego Słowa i obecności. Dowiedz się więcej »
 13. Kapłan nie należy do siebie płócienna

  34,90 zł

  27,92 zł

  Produkt niedostępny

  Kapłan nie należy do siebie płócienna

  abp Fulton J. Sheen

  Arcybiskup Sheen zagłębia się w to, co według niego jest istotą kapłaństwa, w dodatku cechą nieczęsto komentowaną: bycie, podobnie jak Chrystus, świętą żertwą. Autor podkreśla, że aby być jak Chrystus kapłan musi Go naśladować w Jego przykładzie ofiary, ofiarując siebie jako żertwę, by nieustannie uobecniać Jego Wcielenie w świecie. Dowiedz się więcej »
 14. Kapłan nie należy do siebie złota

  34,90 zł

  27,92 zł

  Produkt niedostępny

  Kapłan nie należy do siebie złota

  abp Fulton J. Sheen

  Arcybiskup Sheen zagłębia się w to, co według niego jest istotą kapłaństwa, w dodatku cechą nieczęsto komentowaną: bycie, podobnie jak Chrystus, świętą żertwą. Autor podkreśla, że aby być jak Chrystus kapłan musi Go naśladować w Jego przykładzie ofiary, ofiarując siebie jako żertwę, by nieustannie uobecniać Jego Wcielenie w świecie. Dowiedz się więcej »
 15. Homilie Loretańskie T.17

  29,00 zł

  23,20 zł

  Homilie Loretańskie T.17

  ks. Tomasz Jelonek

  Prezentowana tu pozycja jest dalszą częścią homilii, wygłaszanych w Kaplicy Loretańskiej przy kościele Braci Mniejszych Kapucynów w Krakowie. Obejmuje ona okres od 19 lutego do 24 września 2017 roku. Dowiedz się więcej »
 16. Uwierz w siebie jak wierzy w ciebie Bóg

  34,90 zł

  27,92 zł

  Uwierz w siebie jak wierzy w ciebie Bóg

  Williford Rricia Lott

  Tricia Lott Williford znalazła receptę na to, jak pokonać wszystko to, co zabiera nam odwagę i pewność siebie. W wyniku trudnych życiowych doświadczeń stanęła przed koniecznością ułożenia swojego życia na nowo. Dowiedz się więcej »
 17. Boży ogrodnik

  39,90 zł

  31,92 zł

  Boży ogrodnik

  Lara Casey

  Lara Casey próbowała wielu rzeczy, jednak żadne z podejmowanych zajęć nie dało jej prawdziwego szczęścia. Początkowo nie znalazła go także w małżeństwie, a symbolem jej zawiedzionych nadziei stała się więdnąca orchidea, którą w chwili największego zwątpienia w swoje wybory postanowiła przywrócić do życia. Dowiedz się więcej »
 18. 25 pytań Jezusa które zmienią Twoje życie

  29,90 zł

  23,92 zł

  25 pytań Jezusa które zmienią Twoje życie

  Allan F. Wright

  Jezus jak każdy wymagający mistrz i nauczyciel stawiał swoim uczniom pytania, które otwierały ich serca na prawdę o Bożej miłości. Pragnąc rozwoju duchowego każdego człowieka, czyni to również dziś. Dowiedz się więcej »
 19. Skandal Bożej miłości

  23,90 zł

  19,12 zł

  Skandal Bożej miłości

  Krzysztof Demczuk

  Charyzmatyczny lider, ceniony psychoterapeuta i organizator ogromnych konferencji charyzmatycznych w niezwykle osobistym wywiadzie opowiada o swoim nawróceniu, wyjściu z uzależnienia od narkotyków i codziennej pracy na rzecz królestwa Bożego. Dzieli się doświadczeniem w prowadzeniu wspólnoty, a także przejmującym świadectwem człowieka, który przeżywszy upadek, podniósł się i radykalnie zmienił swoje życie. Dowiedz się więcej »
 20. Znam tu każdy kamień. Nieznane dzieje Jasnej Góry

  39,90 zł

  31,92 zł

  Znam tu każdy kamień. Nieznane dzieje Jasnej Góry

  o. Jerzy Tomziński OSPPE, Grzegorz Polak

  Książka jest zapisem rozmów z ojcem Jerzym Tomzińskim. Ma formę gawędy o. Dowiedz się więcej »
 21. Uzdrawiająca moc Maryi w.2

  19,90 zł

  15,92 zł

  Uzdrawiająca moc Maryi w.2

  Ks. Adam Rybicki

  . Dowiedz się więcej »
 22. Ubogi-czysty-miłosierny

  19,90 zł

  15,92 zł

  Produkt niedostępny

  Ubogi-czysty-miłosierny

  Ks.Edward Staniek

  Zapraszamy na 27 spotkań ze świętymi i błogosławionymi, którzy wprowadzają nas w swoje środowisko. Warto tam wejść, by odkryć, czym jest ewangeliczna czystość, że miłosierdzie nie jest postawą na pokaz, że ubóstwo to nie tylko wolność od rzeczy, ale to gotowość do zmiany stylu życia, do spotkania się z ubogimi, to postawa pokory i ufności wobec Boga. Dowiedz się więcej »
 23. Modlitewnik patriotyczny

  2,50 zł

  2,00 zł

  Produkt niedostępny

  Modlitewnik patriotyczny

  Ks.Janusz Kościelniak

  W roku jubileuszu odzyskania niepodległości otoczmy naszą Ojczyznę i nasz naród modlitwą. Bogurodzica, Rota, Boże, coś Polskę, Modlitwa polskiego dziecka to kanon patriotycznych modlitw. Dowiedz się więcej »
 24. Warto pięknie żyć.Świadectwo wiary Helenki Kmieć

  3,00 zł

  2,40 zł

  Produkt niedostępny

  Warto pięknie żyć.Świadectwo wiary Helenki Kmieć

  Helenkę poznałem na pielgrzymce na Jasną Górę w 2009 roku. Nie wyobrażałem sobie wakacji bez pielgrzymki, poprowadziłem więc grupę z Libiąża, gdzie Helenka była muzyczną. Dowiedz się więcej »
 25. Czyściec w życiu ziemskim

  26,90 zł

  21,52 zł

  Produkt niedostępny

  Czyściec w życiu ziemskim

  s. Anna Czajkowska WDC

  Publikacja s. Anny ze Zgromadzenia Sióstr Wspomożycielek Dusz Czyśćcowych to zbiór refleksji na temat wartości świadomego życia. Dowiedz się więcej »

Produkty 51 do 75 z 1228 ogółem

na stronę
Strona:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5

Ustaw kierunek rosnący