Księgarnia religijna nr 1 w Polsce!

Twój koszyk jest pusty.

Witaj! / Rejestracja Zaloguj

Literatura Piekna i Faktu

Produkty 76 do 100 z 1311 ogółem

na stronę
Strona:
 1. 2
 2. 3
 3. 4
 4. 5
 5. 6

Ustaw kierunek rosnący
 1. Biblia w obwolucie z Sanktuarium Św. Jana Pawła II

  89,90 zł

  71,92 zł

  Produkt niedostępny

  Biblia w obwolucie z Sanktuarium Św. Jana Pawła II

  Kazimierz Romaniuk

  Biblia domowa to ekskluzywne wydanie Starego i Nowego Testamentu. Zawiera 121 wspaniałych, całostronicowych ilustracji Gustave'a Dor, nawiązujących do niezwykle cenionych XIX -wiecznych wydań. Dowiedz się więcej »
 2. Karta Skuteczni Święci. Święty Jan Maria Vianney

  2,50 zł

  2,00 zł

  Karta Skuteczni Święci. Święty Jan Maria Vianney

  praca zbiorowa

  Karta Święta Cecylia z serii Skuteczni Święci jest wyjątkową spośród wszystkich kart, które nosisz w portfelu. Zawiera skuteczną modlitwę do Świętej Cecylii, którą zawsze możesz mieć przy sobie. Dowiedz się więcej »
 3. Biblia we fragmentach

  32,00 zł

  25,60 zł

  Biblia we fragmentach

  Gianfranco Ravasi

  Biblia tworzy całą gamę tekstów, słów, zdań, idei, symboli, figur, tematów, które są owocem pracy całej rzeszy autorów żyjących w przeciągu tysiąca lat. A jednak za tym wielobarwnym spektrum teologia dostrzega jeden, głęboki, tajemniczy, stały głos głos Boga, który przerywa milczenie swej transcendencji i swej tajemnicy. Dowiedz się więcej »
 4. Ojczyzna. Myśli na każdy dzień

  24,90 zł

  19,92 zł

  Ojczyzna. Myśli na każdy dzień

  ks. Józef Orchowski

  W 100. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości polecamy nietuzinkową publikację, zawierającą myśli świętych, poetów i patriotów na każdy dzień roku. Dowiedz się więcej »
 5. Testament Jezusa. Kazania pasyjne

  24,00 zł

  19,20 zł

  Testament Jezusa. Kazania pasyjne

  ks. Marcin Cholewa, ks. Marek Gilski

  Testament to podsumowanie życia, kilka zdań, będących spisem doświadczeń i osiągnięć człowieka. Perspektywa odchodzącego jest niezwykle cenna dla żyjących. Dowiedz się więcej »
 6. Modlitewnik. Ojciec Pio Przyjaciel z nieba

  2,95 zł

  2,36 zł

  Modlitewnik. Ojciec Pio Przyjaciel z nieba

  praca zbiorowa

  W książeczce znajdują się modlitwy odmawiane przez Ojca Pio i polecane przez niego innym (m.in. Dowiedz się więcej »
 7. Modlitewnik Koronka do Siedmiu Boleści Matki Bożej

  2,95 zł

  2,36 zł

  Modlitewnik Koronka do Siedmiu Boleści Matki Bożej

  praca zbiorowa

  Koronka do Siedmiu Boleści MB zrodziła się w XIII wieku, w kolejnych uznanych przez Kościół objawieniach Matka Boża prosiła o odmawianie tej modlitwy i składała obietnice dla tych, którzy podejmą się tego nabożeństwa. Po raz ostatni przypomniała o niej podczas objawień w Kibeho w 1981 roku. Dowiedz się więcej »
 8. Boży szaleńcy. Niezwykłe losy polskich mistyków

  34,90 zł

  27,92 zł

  Boży szaleńcy. Niezwykłe losy polskich mistyków

  Wincent Łaszewski

  Widzieli więcej, potrafili obcować z duszami czyśćcowymi, rozmawiać z samym Bogiem, wkradać się za zasłony Nieba, gdzie nie zaglądał nikt. Słyszeli głosy, których nikt nie słyszy. Dowiedz się więcej »
 9. ABC Duchowości cz. II

  24,90 zł

  19,92 zł

  ABC Duchowości cz. II

  ks. Marek Chmielewski

  Obecnie prezentowana druga część tej książki zawiera kolejne 31 odcinków. W obydwu tomach czytelnik znajdzie wiarygodne odpowiedzi na liczne pytania, jakie rodzą się w związku z powszechną potrzebą duchowości. Dowiedz się więcej »
 10. Trudne miejsca w Ewangelii. Skandalizujące słowa..

  30,00 zł

  24,00 zł

  Trudne miejsca w Ewangelii. Skandalizujące słowa..

  Gianfranco Ravasi

  Czy Jezus wzywa do zdobywania królestwa Bożego przemocą? Czy radzi wtrącić w morze z kamieniem młyńskim u szyi tego, kto jest zgorszeniem dla wiary maluczkich? Czy domaga się od swoich uczniów tak wyłącznego oddania Mu się, że powinni nienawidzić własnych rodziców? Takie wnioski można by wysnuć przy powierzchownej lekturze niektórych zdań Mistrza z Nazaretu przytoczonych przez ewangelistów. Kardynał Ginafranco Ravasi na kartach tej książki zaprasza nas, aby zmierzyć się z owymi strefami mroku, ukrytymi w zakamarkach czterech Ewangelii, proponując nam analizę 140 problematycznych passusów. Dowiedz się więcej »
 11. Egzorcysta cz.2. Duchowa linia frontu

  29,90 zł

  19,43 zł

  Egzorcysta cz.2. Duchowa linia frontu

  o. Jose Francisco C. Syquia

  Diabeł umie się tak dobrze ukrywać, że wielu nawet nie wierzy, że on istnieje, że może atakować w sposób, który jest się w stanie wykryć za pomocą zmysłów.
  FRAGMENT
  Ta książka to owoc wstrząsających doświadczeń jednego z najpotężniejszych egzorcystów na świecie. Dowiedz się więcej »
 12. Bóg jest z nami. Przesłania Alana Amesa

  24,90 zł

  16,18 zł

  Bóg jest z nami. Przesłania Alana Amesa

  Carver Alan Ames

  Jak niebo otwiera się, by wylewać swoją życiodajną wodę, tak Moje serce otwiera się, by wylewać Moją życiodajną miłość. Tak jak deszcz pada na wszystkich ludzi, którzy stoją na otwartej przestrzeni, tak Moja miłość pada na wszystkich ludzi, którzy nie chronią się przed nią w objęciach zła. Dowiedz się więcej »
 13. Święty Tomasz z Akwinu o Bogu

  50,00 zł

  40,00 zł

  Święty Tomasz z Akwinu o Bogu

  Mateusz Przanowski OP

  Książka Mateusza Przanowskiego znakomicie wpisuje się w nurt badań, które przypominają o aktualności myśli teologicznej dominikańskiego uczonego z XIII w. Autor, daleki od ducha tomistycznej apologetyki, wykazuje, że w nauce o Bogu, św. Dowiedz się więcej »
 14. Prześladowani za wiarę

  34,00 zł

  27,20 zł

  Prześladowani za wiarę

  Andrew Al Janssen

  Wyobraź sobie świat, w którym z powodu wiary w Chrystusa zostaniesz napiętnowany, wyłączony ze społeczności, dyskryminowany w miejscu pracy. Świat, w którym nie będziesz w stanie zapewnić bezpieczeństwa swoim bliskim, w którym jednej nocy możesz stracić dorobek całego życia oraz ludzi, których kochasz. Dowiedz się więcej »
 15. Dobra wiadomość dla złodziei i bandytów

  5,00 zł

  4,00 zł

  Dobra wiadomość dla złodziei i bandytów

  praca zbiorowa

  LIST DO KOLOSAN (Dobra wiadomość o ratunku w Chrystusie)
  (NOWY PRZEKŁAD DYNAMICZNY)
  W więzieniach przesiedziałem ponad dwadzieścia lat. Kradłem, rabowałem, ściągałem haracze, handlowałem ludźmi, narkotykami i bronią. Dowiedz się więcej »
 16. List do Rzymian

  10,00 zł

  8,00 zł

  Produkt niedostępny

  List do Rzymian

  Praca zbiorowa

  W nowym tłumaczeniu Listu do Rzymian obok nowoczesnej formy udało się Redakcji NPD zachować powagę i godność stylu należnego przekazowi biblijnemu. Efekt ten osiągnięto nie w drodze odwołań do archaicznych cech tradycyjnej polszczyzny biblijnej, lecz do współczesnej odmiany ogólnej i literackiej języka polskiego, z wielką zarazem dbałością o właściwe przekładowi dynamicznemu odtworzenie ducha języka, kultury oraz mentalności, w jakiej oryginalnie powstał List do Rzymian. Dowiedz się więcej »
 17. List do Kolosan

  5,00 zł

  4,00 zł

  List do Kolosan

  praca zbiorowa

  W nowym tłumaczeniu Listu do Kolosan obok nowoczesnej formy udało się Redakcji NPD zachować powagę i godność stylu należnego przekazowi biblijnemu. Efekt ten osiągnięto nie w drodze odwołań do archaicznych cech tradycyjnej polszczyzny biblijnej, lecz do współczesnej odmiany ogólnej i literackiej języka polskiego, z wielką dbałością o właściwe przekładowi dynamicznemu odtworzenie ducha języka, kultury oraz mentalności, w jakiej oryginalnie powstał List do Kolosan. Dowiedz się więcej »
 18. Przewodnik po cierpieniu

  18,90 zł

  15,12 zł

  Przewodnik po cierpieniu

  Andrzej Muszala

  Jaki jest sens cierpienia i znoszenia bólu przez osoby niewinne? Czy w ogóle można w tym przypadku mówić o jakimkolwiek sensie? Czy można usprawiedliwić choćby największe dobro krzykiem i bólem tysięcy osób umierających w wyniku głodu, wjen, chorób, wypadków? Czy można znaleźć jakieś wytłumaczenie dla matki i ojca, którzy stoją bezradni w obliczu ich dziecka zwijającego się z bólu, gasnącego w oczach z powodu choroby nowotworowej? Nie. Wszelkie słowo jawi się tu jako puste, małe, płytkie, błahe. Dowiedz się więcej »
 19. Modlitwa w ciszy

  10,50 zł

  8,40 zł

  Modlitwa w ciszy

  ks. Andrzej Muszala

  Wielka tradycja mistyczna Kościoła zarówno Wschodniego, jak i Zachodniego, (.. Dowiedz się więcej »
 20. Ja oraz mój Stwórca + CD

  26,25 zł

  21,00 zł

  Ja oraz mój Stwórca + CD

  ks. Andrzej Muszala

  Być chrześcijaninem to coś więcej niż tylko wyznawać określony zbiór prawd wiary. Wierzysz, że jest jeden Bóg? pyta św. Dowiedz się więcej »
 21. Wybieram wszystko + CD

  26,25 zł

  21,00 zł

  Produkt niedostępny

  Wybieram wszystko + CD

  ks. Andrzej Muszala

  Niniejsza książka jest pokłosiem konferencji wygłoszonych w trakcie spotkań modlitewnych, które odbyły się w roku akademickim 2013-2014 w kościele św. Marka w Krakowie. Dowiedz się więcej »
 22. Modlitwa w czynie

  10,50 zł

  8,40 zł

  Modlitwa w czynie

  ks. Andrzej Muszala

  Działanie i kontemplacja jednoczą się i stapiają ze sobą. Aby pozostać z Bogiem, dusza musi być posłuszna Duchowi Świętemu, który ją prowadzi tu lub tam, aby mogła wykonać swoje zadanie. Dowiedz się więcej »
 23. Radość Ewangelii + CD

  26,25 zł

  21,00 zł

  Radość Ewangelii + CD

  ks. Andrzej Muszala

  Nadeszła pora, aby wspólnie budować Europę, która nie obraca się wokół gospodarki, ale wokół świętości osoby ludzkiej, wokół niezbywalnych wartości; Europę śmiało uznającą swoją przeszłość i z ufnością patrzącą w przyszłość, aby w pełni i z nadzieją żyć swoją teraźniejszością. Nadeszła chwila, aby porzucić ideę Europy przestraszonej i zamkniętej w sobie, aby rozbudzić i budować Europę lidera, bogatą w wiedzę, sztukę, muzykę, wartości humanistyczne, a także wartości wiary. Dowiedz się więcej »
 24. Niech zstąpi Duch Twój + CD

  26,25 zł

  21,00 zł

  Niech zstąpi Duch Twój + CD

  ks. Andrzej Muszala

  To, co głosi Papież Jan Paweł II, staje się sprawą nie tylko ludzi jednego wyznania, ale też kwestią wspólną dla nas wszystkich. Niesie w sobie ogromny potencjał ekumeniczny, a także potencjał tolerancji. Dowiedz się więcej »
 25. Modlitewnik Św. Rity

  19,89 zł

  15,91 zł

  Modlitewnik Św. Rity

  praca zbiorowa

  Popularny modlitewnik, cieszący się od lat dużym zainteresowaniem wśród ludzi będących w różnych sytuacjach życiowych i potrzebujących wsparcia przez modlitwę. Modlitewnik zawiera bogaty wybór modlitw do Świętej Rity, która przez wieki słynie z wyjątkowej skuteczności wstawiennictwa. Dowiedz się więcej »

Produkty 76 do 100 z 1311 ogółem

na stronę
Strona:
 1. 2
 2. 3
 3. 4
 4. 5
 5. 6

Ustaw kierunek rosnący