Księgarnia religijna nr 1 w Polsce!

Twój koszyk jest pusty.

Witaj! / Rejestracja Zaloguj

Literatura Piekna i Faktu

Produkty 76 do 100 z 659 ogółem

na stronę
Strona:
 1. 2
 2. 3
 3. 4
 4. 5
 5. 6

Ustaw kierunek rosnący
 1. Bóg, Islam i ojczyzna

  34,90 zł

  27,92 zł

  Bóg, Islam i ojczyzna

  Joanna Petry- Mroczkowska

  Trudno znaleźć innego błogosławionego, którego życie naznaczone byłoby tak licznymi paradoksami. Dzieje Karola de Foucauld w swoich początkach przypominają biografie Lawrence'a z Arabii i Antoine'a de Saint-Exupry, pełne niebezpiecznych podróży po Afryce P?łnocnej i przygód wśród nieobliczalnych ludzi pustyni. Dowiedz się więcej »
 2. Bogowie i Królowie - Seria Kronik Tom 1

  39,00 zł

  31,20 zł

  Bogowie i Królowie - Seria Kronik Tom 1

  Lynn Austin

  Narodził się, by władać Ludem Bożym, ale Jahwe jest w Jego czasach jedynie mglistym, nieistotnym wspomnieniem w pamięci Jego narodu.
  Hiskiasz urodził się jako drugi syn króla Achaza. Dowiedz się więcej »
 3. Droga przemiany i radości

  29,90 zł

  23,92 zł

  Droga przemiany i radości

  bp Zbigniew Kiernikowski

  Książka jest zaproszeniem do wejścia na drogę chrześcijańskiego życia. Autor zachęca czytelnika do podjęcia tego trudu korzystając z licznych przykładów z Pisma Świętego. Dowiedz się więcej »
 4. Religie współczesnego... cz.2 Hinduizm

  39,90 zł

  31,92 zł

  Religie współczesnego... cz.2 Hinduizm

  ks. Krzysztof Kościelniak

  Autor prezentuje współczesne religie Bliskiego i Dalekiego Wschodu. Ukazuje ich bogactwo i najbardziej typowe dla nich formy ekspresji: obrazy, znaki, metafory, mity oraz rytuały. Dowiedz się więcej »
 5. Gdyby diabeł mógł się wyspowiadać w.2016

  19,90 zł

  15,92 zł

  Gdyby diabeł mógł się wyspowiadać w.2016

  Wilhelm Huenermann

  Autor poprzez pełne humoru opowieści przybliża młodemu czytelnikowi wartość sakramentu pojednania. Wspaniała narracja, żywe dialogi oraz zaskakujące, niecodzienne historie - wszystko to sprawia, że z każdej strony książki promieniuje radość, i w połączeniu z głębokim przekazem wiary, stanowi wspaniałą lekturę dla każdego. Dowiedz się więcej »
 6. Duchowość w dobie nowej Ewangelizacji

  49,90 zł

  39,92 zł

  Duchowość w dobie nowej Ewangelizacji

  Podstawowym posłannictwem Kościoła jest realizacja misji zleconej mu przez Jezusa Chrystusa. Można ją streścić stwier-dzając, że to uświęcenie człowieka a także świata, w którym żyje. Dowiedz się więcej »
 7. Pismo Święte Stary i Nowy Testament B5 beż

  99,00 zł

  79,20 zł

  Pismo Święte Stary i Nowy Testament B5 beż

  praca zbiorowa

  Jednotomowa edycja Pisma Świętego, tzw. Biblia Poznańska, przyjęta z powszechnym uznaniem dla pracy autorów przekładu oraz wstępów i komentarzy. Dowiedz się więcej »

 8. Kalendarium pontyfikatu Jana Pawła II

  52,90 zł

  42,32 zł

  Kalendarium pontyfikatu Jana Pawła II

  Jacek Moskwa

  27 lat życia. 27 lat wypełnionych pielgrzymkami, spotkaniami, podróżami, wizytami głów państw. Dowiedz się więcej »
 9. Czy możemy modlić się o pieniądze?

  12,95 zł

  10,36 zł

  Czy możemy modlić się o pieniądze?

  Jarosław Marszałek

  Niejedna osoba będzie oburzona pytaniem postawionym w tytule: Jak to, modlić się o pieniądze, o mamonę?. Ale pieniądze przecież nie są ani złe, ani dobre, ważne natomiast jest nasze do nich podejście. Dowiedz się więcej »
 10. Młode wino. O owocach Ducha Świętego

  31,00 zł

  24,80 zł

  Młode wino. O owocach Ducha Świętego

  Wilfrid Stinissen OCD

  Ta książka mówi o tym, jak wygląda życie, kiedy Duch może wiać, kędy chce. Nie chodzi więc o to, by się w czymś wyćwiczyć. Dowiedz się więcej »
 11. List Apostolski. Misericordia et Misera

  5,99 zł

  4,79 zł

  List Apostolski. Misericordia et Misera

  Papież Franciszek

  "Drzwi miłosierdzia naszego serca powinny być zawsze szeroko otwarte to główne przesłane Listu. W dokumencie opublikowanym na zakończenie Jubileuszu, wierni zostali zachęceni do postępowania drogą miłości i przebaczania innym oraz do upowszechniania we wspólnotach lectio divina. Dowiedz się więcej »
 12. Jesteś moim dzieckiem

  4,50 zł

  3,60 zł

  Jesteś moim dzieckiem

  Uniwersalna książeczka dla każdego dorosłego mężczyzny i kobiety. Słowa z Biblii, rozważania dla każdego z nas. Dowiedz się więcej »
 13. Święci to ludzie, którzy mają odwagę wierzyć...

  7,95 zł

  6,36 zł

  Święci to ludzie, którzy mają odwagę wierzyć...

  Święci to ludzie, którzy mają odwagę wierzyć, że Bóg jest Panem i może zrobić wszystko. PAPIEŻ FRANCISZEK Błogosławiony Jakub (1884-1971), włoski kapłan, charyzmatyk, założyciel Rodziny Świętego Pawła (pięciu zgromadzeń zakonnych, czterech instytutów życia konsekrowanego i świeckiego stowarzyszenia apostolskiego), który jako pierwszy na świecie na taką skalę użył radia, telewizji i kina do głoszenia Ewangelii. Dowiedz się więcej »
 14. Skuteczni święci - Święty Juda Tadeusz

  7,95 zł

  6,36 zł

  Skuteczni święci - Święty Juda Tadeusz

  Święci to ludzie, którzy mają odwagę wierzyć, że Bóg jest Panem i może zrobić wszystko. PAPIEŻ FRANCISZEK Święty Juda Tadeusz, krewny Jezusa i Maryi to jeden z dwunastu apostołów, męczennik. Dowiedz się więcej »
 15. Skuteczni święci - Święta Dymfna

  7,95 zł

  6,36 zł

  Skuteczni święci - Święta Dymfna

  Święci to ludzie, którzy mają odwagę wierzyć, że Bóg jest Panem i może zrobić wszystko.PAPIEŻ FRANCISZEK Święta Dymfna (żyła w VII w. Dowiedz się więcej »
 16. Skuteczni święci - Święty Peregryn

  7,95 zł

  6,36 zł

  Skuteczni święci - Święty Peregryn

  Święci to ludzie, którzy mają odwagę wierzyć, że Bóg jest Panem i może zrobić wszystko. PAPIEŻ FRANCISZEK Święty Peregryn (1265-1345), włoski zakonnik, serwita, znany z niezwykłego rozmodlenia i bardzo surowego, ascetycznego życia. Dowiedz się więcej »
 17. Rodzina oczami egzorcysty

  15,00 zł

  12,00 zł

  Rodzina oczami egzorcysty

  Książka stanowi szczególne świadectwo kapłana egzorcysty na temat współczesnej rodziny. Znany polski egzorcysta, ks. Dowiedz się więcej »
 18. Biblia w Liturgii Mszy Świętej

  39,95 zł

  31,96 zł

  Biblia w Liturgii Mszy Świętej

  Słowa Piątej modlitwy eucharystycznej: On, podobnie jak uczniom w Emaus, wyjaśnia nam Pisma i łamie dla nas chleb uzmysławiają, że każda Msza św. zbudowana jest według schematu wydarzenia z Emaus: najpierw wyjaśnienie Pisma, czyli liturgia słowa, a następnie łamanie chleba, czyli liturgia eucharystyczna. Dowiedz się więcej »
 19. Mądrość serca

  39,95 zł

  31,96 zł

  Mądrość serca

  Ks. Jerzy Misiurek

  Ponadtysiącletnia obecność chrześcijaństwa na ziemiach polskich zaowocowała bujnym rozkwitem różnorodnych form duchowości. Dowodem tego są ukazane przez ks. Dowiedz się więcej »
 20. Katechezy o sakramentach T.II Pokuta, Namaszczenie

  25,90 zł

  20,72 zł

  Katechezy o sakramentach T.II Pokuta, Namaszczenie

  ks. Jerzy Dąbek

  Katecheza jest drogą prowadzącą ku Chrystusowi, aby uznać w Nim jedynego Pana i Mistrza. Taki cel przyświeca katechezie parafialnej i szkolnej, która stanowi kontynuację wychowania religijnego w domu rodzinnym. Dowiedz się więcej »
 21. Świat Chrystusa T.1

  82,95 zł

  66,36 zł

  Świat Chrystusa T.1

  Wojciech Roszkowski

  Wspaniała panorama starożytnego świata wykreowana piórem znakomitego historyka prof. Wojciecha Roszkowskiego. Dowiedz się więcej »
 22. Slow life według ojca Leona

  37,90 zł

  32,20 zł

  Slow life według ojca Leona

  o. Leon Knabit

  A gdyby tak zaszyć się gdzieś w ciszy, oczyścić umysł, pobyć chwilę offline? Tysiącletnie mury tynieckiego klasztoru to idealne miejsce na duchowe spa. Blisko natury, z dala od medialnego zgiełku, można wypić kawę z najbardziej wyluzowanym polskim mnichem. Dowiedz się więcej »
 23. Nowa Biblia leczy Nadciśnienie

  14,90 zł

  11,92 zł

  Nowa Biblia leczy Nadciśnienie

  Don Colbert

  Nadciśnienie jest jedną z najczęściej występujących chorób cywilizacyjnych. Autor bestsellerowej serii Biblia leczy dr Don Colbert prezentuje najnowsze odkrycia medycyny dotyczące tego schorzenia. Dowiedz się więcej »
 24. Nowa Biblia leczy choroby serca

  14,90 zł

  11,92 zł

  Nowa Biblia leczy choroby serca

  Don Colbert

  Światowej sławy lekarz Don Colbert w przystępny sposób prezentuje najnowsze odkrycia medyczne w dziedzinie chorób serca. Podpowiada jak się odżywiać aby im zapobiec i jak wspomóc dietę ziołami i aktywnością fizyczną. Dowiedz się więcej »
 25. Biblia leczy stres

  14,90 zł

  11,92 zł

  Biblia leczy stres

  Don Colbert

  Szybkie tempo życia, brak odpoczynku i wydłużony czas pracy sprawia, że wiele osób cierpi z powodu stresu. Taki stan powoduje, zaburzenia zarówno w sferze fizycznej jak i emocjonalnej. Dowiedz się więcej »

Produkty 76 do 100 z 659 ogółem

na stronę
Strona:
 1. 2
 2. 3
 3. 4
 4. 5
 5. 6

Ustaw kierunek rosnący