Księgarnia religijna nr 1 w Polsce!

Twój koszyk jest pusty.

Witaj! / Rejestracja Zaloguj

Literatura Piekna i Faktu

Produkty 101 do 125 z 1037 ogółem

na stronę
Strona:
 1. 3
 2. 4
 3. 5
 4. 6
 5. 7

Ustaw kierunek rosnący
 1. Kompendium Katechizmu Kościoła Katolickiego w.2012

  12,60 zł

  10,08 zł

  Kompendium Katechizmu Kościoła Katolickiego w.2012

  praca zbiorowa

  Dowiedz się więcej »
 2. Pod smaganiem samumu

  45,00 zł

  39,90 zł

  Pod smaganiem samumu

  Antoni Ferdynand Ossendowski

  Tym razem jeden z największych podróżników wszech czasów dzieli się z nami pełnymi emocji i barw wspomnieniami z podróży po Algierii i Tunezji Dowiedz się więcej »
 3. Szkoła ciszy

  19,90 zł

  15,92 zł

  Szkoła ciszy

  Mnich Zakonu Kartuzów

  . Dowiedz się więcej »
 4. Chrystus i Jego Kościół

  26,25 zł

  21,00 zł

  Chrystus i Jego Kościół

  Joseph Ratzinger

  W książce tej zostały zebrane w nowym opracowaniu konferencje rekolekcyjne, które Autor wygłosił Ojcu Świętemu Janowi Pawłowi II i członkom Kurii Rzymskiej na początku Wielkiego Postu 1983 roku. Czterdzieści dni Wielkiego Postu są już same w sobie dłuższym okresem rekolekcji, jakie każdego roku daje nam Kościół, i ten właśnie fakt stał się ideą łączącą w jedną całość tematy zebrane w tej książce. Dowiedz się więcej »
 5. Święta Joanna Beretta Molla

  18,90 zł

  15,12 zł

  Święta Joanna Beretta Molla

  Pietro Molla, Elio Guerriero

  Joanna Beretta Molla została ogłoszona błogosławioną 24 kwietnia 1994 roku, zaledwie trzydzieści dwa lata po śmierci. 16 maja 2004 roku Jan Paweł II ogłosił ją świętą. Dowiedz się więcej »
 6. Żyć miłością. Spotkanie ze świętą Teresą

  11,70 zł

  9,36 zł

  Produkt niedostępny

  Żyć miłością. Spotkanie ze świętą Teresą

  Anton Schmid

  19 października 1997 r. Doktorem Kościoła ogłoszono młodą kobietę, która nigdy nie studiowała teologii. Dowiedz się więcej »
 7. Modlitewnik młodego człowieka

  14,90 zł

  11,92 zł

  Modlitewnik młodego człowieka

  Małgorzata Rogalska (red.)

  Teksty, które każdy - a przede wszystkim młody człowiek - może wykorzystać do prywatnej modlitwy. W książce można znaleźć między innymi modlitwy dziękczynne, modlitwy o odkrycie powołania życiowego, modlitwy narzeczonych, modlitwy za kogoś oraz w różnych innych intencjach. Dowiedz się więcej »
 8. Tak czy nie?

  23,00 zł

  18,40 zł

  Produkt niedostępny

  Tak czy nie?

  Peter Kreeft

  Ta książka została napisana, aby pomóc Ci dokonać najważniejszego wyboru w Twoim życiu. Wybór jest prosty, ale argumenty za i przeciw już takie nie są. Dowiedz się więcej »
 9. Modlitwy do aniołów

  13,55 zł

  10,84 zł

  Modlitwy do aniołów

  Anna Matusiak

  Bogaty zbiór hymnów, nowenn, litanii oraz innych krótszych lub dłuższych wezwań. W modlitewniku tym są też teksty Godzinek i pieśni, a także modlitw, których nauczył dzieci fatimskie sam Anioł Pokoju. Dowiedz się więcej »
 10. Katolicki komentarz biblijny

  220,00 zł

  176,00 zł

  Katolicki komentarz biblijny

  Chrostowski Waldemar

  Najlepszy, w skali światowej katolicki komentarz biblijny. Jest on powszechnie używany we wszystkich krajach na najlepszych katolickich uczelniach biblijnych i teologicznych włącznie z rzymskim Biblicum. Dowiedz się więcej »
 11. Moja Biblia. Boża obietnica każdego dnia

  28,00 zł

  22,40 zł

  Produkt niedostępny

  Moja Biblia. Boża obietnica każdego dnia

  praca zbiorowa


  Oto przed wami Biblia dla dzieci.
  Jej wspaniały, pełen prostoty i piękna tekst nie traci nic ze swej siły ani bogactwa, przeciwnie opatrzony sugestywnymi kolorowymi ilustracjami w szczególny sposób otwiera serca i umysły małych czytelników. Dowiedz się więcej »
 12. Egzorcyzm. Posługa miłości

  14,90 zł

  11,92 zł

  Egzorcyzm. Posługa miłości

  ks. Michał Olszewski SCJ

  Ksiądz Michał Olszewski, opierając się na swym doświadczeniu w walce z mocami ciemności, przedstawia istotę i przebieg rytuału egzorcyzmu. Podkreśla, że jest on przede wszystkim wyrazem miłości Boga i Kościoła do cierpiących na skutek zniewolenia duchowego. Dowiedz się więcej »
 13. Matka Boska Częstochowska - modlitewnik

  2,95 zł

  2,36 zł

  Matka Boska Częstochowska - modlitewnik

  Ponikło Tomasz

  Jasna Góra, czyli częstochowskie sanktuarium z wizerunkiem Czarnej Madonny, jest jednym z wielu miejsc kultu maryjnego na świecie i od setek lat najważniejszym centrum pielgrzymkowym w Polsce. Na Jasnej Górze znajduje się obraz Matki Bożej Częstochowskiej oraz zbiór innych dzieł sztuki, najczęściej sakralnej, stanowiących w większości dary wotywne wiernych. Dowiedz się więcej »
 14. Pomysł Boga na Twoje życie

  29,90 zł

  23,92 zł

  Pomysł Boga na Twoje życie

  Gregory K. Popcak

  Czy czujesz się sfrustrowany i niespełniony? Czy masz wrażenie, że twoje życie to jedna wielka porażka? Czy wydaje ci się, że wszystkie Twoje plany legły w gruzach? Czy myślisz, że klęski, które na Ciebie spadają, są ponad Twoje siły? Jeśli tak, to książka dra Popcaka powstała właśnie dla Ciebie. W swojej pracy terapeuty codziennie spotyka się on z ludźmi, którzy doświadczają zwątpienia i frustracji w związku z tym, jak wygląda ich życie. Dowiedz się więcej »
 15. Nowenny do świętego Jana Pawła II

  9,90 zł

  7,92 zł

  Nowenny do świętego Jana Pawła II

  praca zbiorowa

  Święty Jan Paweł II znał problemy, z jakimi borykają się ludzie na całej ziemi. Wstawiał się u Boga miłosiernego w każdej powierzonej mu intencji. Dowiedz się więcej »
 16. Kanonizacja wszech czasów

  89,00 zł

  71,20 zł

  Kanonizacja wszech czasów

  Adam Bujak

  Do Watykanu udaje się doświadczona czteroosobowa ekipa Białego Kruka na czele z fotografikiem papieskim Adamem Bujakiem. Przekażą oni z niespotykanego w dziejach wydarzenia - wyniesienie ku chwale ołtarzy dwóch papieży - obszerne relacje z wszystkich miejsc w Rzymie, gdzie świętowana będzie ta niezwykła kanonizacja, wszystkie ważne przemówienia i homilie, przygotowania i przebieg historycznych uroczystości. Dowiedz się więcej »
 17. Rozmowy z egzorcystami

  24,90 zł

  19,92 zł

  Rozmowy z egzorcystami

  praca zbiorowa

  Zebrane tu wywiady są wyrazem znaków czasu, ale także współczesnych kontrowersji i zamętu w sferze rzeczywistości religijnych i duchowych.. Dowiedz się więcej »
 18. Różaniec ze św. Faustyną

  10,40 zł

  8,32 zł

  Różaniec ze św. Faustyną

  Praca zbiorowa

  Rozważania ułożone w cyklu tygodniowym, koncentrują się na głównych wartościach życia chrześcijańskiego: wierze, nadziei, miłości, miłosierdziu i pokoju. Niezwykłe słowa Apostołki Bożego Miłosierdzia stanowią doskonałą pomoc w codziennej modlitwie, ucząc nas ufności do Chrystusa i czerpania z obfitych łask Bożego Miłosierdzia. Dowiedz się więcej »
 19. Różaniec ze św. Ojcem Pio

  10,40 zł

  8,32 zł

  Różaniec ze św. Ojcem Pio

  Praca zbiorowa

  Rozważania tajemnic różańcowych przygotowane na podstawie fragmentów z pism św. Ojca Pio. Dowiedz się więcej »
 20. W drodze na Golgotę

  12,00 zł

  9,60 zł

  Produkt niedostępny

  W drodze na Golgotę

  praca zbiorowa

  Od początku istnienia Katolickiego Radia Podlasie w okresie Wielkiego Postu na antenie rozgłośni prowadzone są rozważania drogi krzyżowej. Teksty rozważań przygotowują słuchacze, przyjaciele, zaprzyjaźnione z radiem grupy modlitewne, grupy młodzieżowe, szkolne oraz przedstawiciele Koła Przyjaciół Radia. Dowiedz się więcej »
 21. Bóg chce Cię Błogosławić

  27,00 zł

  21,60 zł

  Bóg chce Cię Błogosławić

  Che Ahn

  Czy tęsknisz za błogosławieństwem Ojca?
  Czy masz wrażenie, że Bóg celowo pomija Ciebie, kiedy wylewa swoje błogosławieństwa na innych ludzi? Wielu chrześcijan uważa, że chociaż Bóg jest dobrym Ojcem, oni sami nie doświadczają zbyt wielu korzyści z tego tytułu. Nie zdając sobie z tego sprawy, zaczynają stawiać Bogu warunki i sami odwracają się od Jego wyciągniętej, otwartej dłoni. Dowiedz się więcej »
 22. Decydujący Moment

  39,90 zł

  31,92 zł

  Decydujący Moment

  Bill Johnson

  PROROCZE NAMASZCZENIE NA DZIŚ
  Decydujący moment to fascynujące spojrzenie na niezwykłe sposoby, jakimi posługuje się Bóg, aby używać zwykłych ludzi, którzy zmieniają dzieje świata. Opowieść ta stanowi jednak więcej niż samą historię. Dowiedz się więcej »
 23. Uwolnieni od Złego

  24,90 zł

  19,92 zł

  Produkt niedostępny

  Uwolnieni od Złego

  Praca zbiorowa

  "Uwolnieni od Złego" to zapis bolesnych przeżyć, rozterek, upadków i długiej, pełnej bólu drogi do wolności w Jezusie Chrystusie. To także przestroga przed szukaniem szczęścia i spełnienia pragnień w sojuszu ze złem, a jednocześnie dowód wielkiej miłości Boga do człowieka. Dowiedz się więcej »
 24. Wielki słownik grecko-polski Nowego Testamentu

  160,00 zł

  128,00 zł

  Wielki słownik grecko-polski Nowego Testamentu

  Popowski Remigiusz

  ?Wielki słownik grecko-polski Nowego Testamentu jest pierwszym polskim słownikiem greki Nowego Testamentu i od razu dziełem wielkiej klasy. W niczym nie ustępuje najlepszym europejskim opracowaniom tego rodzaju. Dowiedz się więcej »
 25. Słownik antropologii Nowego Testamentu

  90,00 zł

  72,00 zł

  Słownik antropologii Nowego Testamentu

  Widła Bogusław

  Oparciem dla słownika jest polski przekład Pisma świętego znany jako Biblia Tysiąclecia. Książka zbiera, systematyzuje i omawia przełożone na język polski pojęcia nowotestamentowe, nieodzowne dla głębokiego poznania i lepszego zrozumienia antropologii biblijnej. Dowiedz się więcej »

Produkty 101 do 125 z 1037 ogółem

na stronę
Strona:
 1. 3
 2. 4
 3. 5
 4. 6
 5. 7

Ustaw kierunek rosnący