Księgarnia religijna nr 1 w Polsce!

Twój koszyk jest pusty.

Witaj! / Rejestracja Zaloguj

Literatura Piekna i Faktu

Produkty 101 do 125 z 711 ogółem

na stronę
Strona:
 1. 3
 2. 4
 3. 5
 4. 6
 5. 7

Ustaw kierunek rosnący
 1. Gietrzwałd

  34,90 zł

  27,92 zł

  Gietrzwałd

  Grzegorz Kasjaniuk

  Gietrzwałd ze względu na niezwykłe wyciszenie jest nieporównywalny z Fatimą, Lourdes, la Salette, czy Guadalupe. To jedyne w Polsce i jedno z 12 na świecie, miejsce Objawień Najświętszej Maryi Panny oficjalnie uznanych przez władzę kościelną. Dowiedz się więcej »
 2. Niewidzialna wojna

  39,90 zł

  31,92 zł

  Niewidzialna wojna

  Wincenty Łaszewski

  Wulkany budzą się na nowo, trzęsienia ziemi niszczą całe miasta. Szaleją tornada i tsunami, zmienia się klimat. Dowiedz się więcej »
 3. Życie po śmierci

  19,01 zł

  15,21 zł

  Życie po śmierci

  Tomasz M. Dąbek OSB

  Życie po śmierci jest niezwykłym tematem i zawsze aktualnym, jako że każdy człowiek umiera i każdego interesuje to, czy jest jakieś życie po śmierci czy jesteśmy, jak bańka mydlana na wietrze, która znika i wszelaki ślad po niej ginie.
  Dobrze, że ukazuje się kolejna książka o tym, co jest po śmierci, bo im większa świadomość tego, że z chwilą śmierci tak naprawdę nie wszystko się kończy, tym lepsze życie, tym większa miłość do ludzi, świata, lepsze przeżywanie swojego życia i tego, co dobre i piękne w życiu, bo nie zabierzesz na tamten świat mieszkania, które kupiłeś albo dom, który wybudowałeś i najnowszy model samochodu, który podziwiają sąsiedzi i za to mnie cenią. Dowiedz się więcej »
 4. Czyściec wyjaśniony przez żywoty i legendy o Św.

  35,90 zł

  28,72 zł

  Czyściec wyjaśniony przez żywoty i legendy o Św.

  Fr. X. Schouppe Sj

  Proszę mi pozwolić - mówi ojciec misjonarz Louvet - dorzucić tutaj osobiste wspomnienie. Kiedy w Cochinachine mówiłem w kazaniu o wierze, biedna maleńka córka Annamite właśnie straciła matkę. Dowiedz się więcej »
 5. Listy ks. Władysław Bukowiński

  29,90 zł

  23,92 zł

  Listy ks. Władysław Bukowiński

  Ks. Władysław Bukowiński ponad 20 lat był duszpasterzem w Kazachstanie, gdzie spędził w więzieniach i obozach pracy ponad 13 lat. Dowiedz się więcej »
 6. Królestwo Boże w ludzkich sercach

  15,00 zł

  12,00 zł

  Królestwo Boże w ludzkich sercach

  ks. Bogdan Zbroja

  . Dowiedz się więcej »
 7. Droga Miłosierdzia

  24,00 zł

  19,20 zł

  Droga Miłosierdzia

  Franciszek Ślusarczyk

  Książka składa się z trzech części. Pierwsza z nich to spotkania z Mistrzem w blasku wiary, podczas Jego publicznej działalności, kiedy nie tylko głosi Dobrą nowinę, ale dokonuje cudownych dzieł, objawiając miłość ojca, który uzdrawia swoje dzieci na duszy i na ciele, a nawet wskrzesza umarłych do życia. Dowiedz się więcej »
 8. Droga do nieba

  19,90 zł

  15,92 zł

  Droga do nieba

  Patrick-Marie Fevotte , Claude-Marie Millet

  Ty wskazałeś mi drogę do Ars, a ja ukażę ci drogę do nieba - powiedział kiedyś małemu chłopcu św. Jan Maria Vianney. Dowiedz się więcej »
 9. Homilie Loretańskie T.6

  29,00 zł

  23,20 zł

  Homilie Loretańskie T.6

  Tomasz Jelonek

  Prezentowana tu pozycja jest kolejną częścią homilii wygłaszanych w Kaplicy Loretańskiej przy kościele Braci Mniejszych Kapucynów w Krakowie. Obejmują one okres od 18 Niedzieli Zwykłej (31 lipca 2011) do 3 Niedzieli Zwykłej następnego roku (22 stycznia 2012). Dowiedz się więcej »
 10. Dialog jako wartość

  15,00 zł

  12,00 zł

  Dialog jako wartość

  Piotr Studnicki

  Książka ks. dra Piotra Studnickiego ma charakter interdyscyplinarny, sięgający zarówno do przesłanek filozoficznych, jak i teologicznych oraz pedagogicznych. Dowiedz się więcej »
 11. Modlitwa w szkole świętych

  15,90 zł

  12,72 zł

  Modlitwa w szkole świętych

  Max Huot de Longchamp

  Co się stanie z chrześcijaninem bez modlitwy, jeśli nie to samo, co z żołnierzem bez broni, pisarzem bez pióra czy chirurgiem bez narzędzi?, pisał św. Ludwik z Granady. Dowiedz się więcej »
 12. Gwałt na Teologii

  21,00 zł

  16,80 zł

  Gwałt na Teologii

  Sławomir Zatwardnicki

  Czy teolog przemawiający zza katedry, który nie wzbudza w słuchaczu teologicznej ekstazy, dokonuje gwałtu na teologii? pyta w swej najnowszej książce Sławomir Zatwardnicki. Nie wiem, czy Autor swe teksty pisał na kolanach czytać je bowiem można równie dobrze na fotelu czy leżaku ale widać, że sam został powalony na kolana oryginalnością i siłą chrześcijańskiego przesłania. Dowiedz się więcej »
 13. Jesień w Ubedzie

  29,90 zł

  23,92 zł

  Jesień w Ubedzie

  Dorota Krawczyk

  Jesień w Ubedzie to opowieść o św. Janie od Krzyża, a konkretnie o ostatnich miesiącach jego życia. Dowiedz się więcej »
 14. Ja jestem z Tobą

  24,90 zł

  19,92 zł

  Ja jestem z Tobą

  Joseph Vadakkel MCBS

  Do każdego z nas Pan Bóg przemawia przez Pismo Święte. Dzięki słowu doświadczamy Boga, utrzymujemy i pogłębiamy z Nim żywe więzi. Dowiedz się więcej »
 15. O naśladowaniu Chrystusa

  18,90 zł

  15,12 zł

  O naśladowaniu Chrystusa

  Tomasz A. Kempis

  Dowiedz się więcej »
 16. Kościół wczesnego średniowiecza

  57,75 zł

  46,20 zł

  Kościół wczesnego średniowiecza

  Daniel Rops

  Kolejny tom historii Kościoła autorstwa jednego z najsłynniejszych i najchętniej do dziś czytanych pisarzy i historyków, Daniela-Ropsa, zaczyna się opisem życia i dzieła biskupa Hippony, którego myśl będzie przyświecać wiekom, a świętość pozostanie na zawsze wzorem. Kończy refleksją nad przełomowym okresem w połowie XI stulecia, kiedy to po sześciu wiekach wojen i podbojów zaczyna się kształtować w Europie wspólnota chrześcijańska (christaianitas). Dowiedz się więcej »
 17. Żółty zeszyt

  26,25 zł

  21,00 zł

  Żółty zeszyt

  Opracowanie zbiorowe

  ,,Żółty zeszyt" to wstrząsający dokument, zawierający wypowiedzi św. Teresy od Dzieciątka Jezus z ostatnich czterech miesięcy jej życia, spisane przez matkę Agnieszkę od Jezusa. Dowiedz się więcej »
 18. Wprowadzenie do życia duchowego

  37,80 zł

  30,24 zł

  Wprowadzenie do życia duchowego

  Louis Bouyer

  Książka ta to klasyczne już wprowadzenie do podstawowych zagadnień życia duchowego. Autor świadomie unika preferencji dla którejkolwiek ze szkół duchowości, wychodząc z założenia, że jedna jest tylko godna tego miana duchowość katolicka, mająca swoje ugruntowanie w Ewangelii. Dowiedz się więcej »
 19. Książka o siedmiu sakramentach

  33,60 zł

  26,88 zł

  Książka o siedmiu sakramentach

  ks. Jan Kuźniar

  Oto - w jednym tomie! - niezwykłe kompendium wiedzy o sakramentach Kościoła, a zarazem - w najszerszym tego słowa znaczeniu - przewodnik dla wiernych świeckich i kapłanów. Znalazły się tu nie tylko opisy obrzędów i związana z nimi teologia, ale także uwagi praktyczne, a nawet anegdoty. Dowiedz się więcej »
 20. ABC księdza Twardowskiego. Kazania najkrótsze

  42,00 zł

  33,60 zł

  ABC księdza Twardowskiego. Kazania najkrótsze

  ks. Jan Twardowski

  Jan Twardowski (1915-2006), ksiądz i poeta, często mówił o swoich dwóch powołaniach. Inspiracją była dlań Ewangelia oraz własne doświadczenia i przeżycia (książka własnego życia jak mówił). Dowiedz się więcej »
 21. De imitatione Christi. O naśladowaniu Chrystusa

  44,10 zł

  35,28 zł

  De imitatione Christi. O naśladowaniu Chrystusa

  Tomasz a Kempis

  Jest to łacińsko-polska wersja książki, której poczytność na przestrzeni wieków ustępuje tylko Biblii. To najpopularniejsze w historii literatury dzieło ascetyczne do dziś stanowi źródło inspiracji dla chrześcijan wszystkich wyznań. Dowiedz się więcej »
 22. Święty Franciszek jakiego nie znacie

  28,35 zł

  22,68 zł

  Święty Franciszek jakiego nie znacie

  John M. Sweeney

  Popularny historyk amerykański i wydawca pism św. Franciszka z Asyżu proponuje nam nowe i niezwykle intrygujące spojrzenie na tego średniowiecznego świętego, którego głęboka wiara i niekonwencjonalna mądrość w ciągu zaledwie czternastu lat (1205-1219) tak bardzo odmieniła Kościół. Dowiedz się więcej »
 23. Modlimy się ze świętym Janem Pawłem II

  28,35 zł

  22,68 zł

  Modlimy się ze świętym Janem Pawłem II

  praca zbiorowa

  Modlitwa jest rzeczywiście pierwszym wyrażeniem wewnętrznej potrzeby człowieka, pierwszym warunkiem autentycznej wolności ducha. Kościół modli się i pragnie się modlić, aby móc usłyszeć wewnętrzny głos Ducha Bożego Modlitwa nadaje sens całemu życiu, w każdym jego momencie i w każdej okoliczności. Dowiedz się więcej »
 24. Jezus mojej wiary

  16,80 zł

  13,44 zł

  Jezus mojej wiary

  Bogusław Widła

  Dlaczego wiara? Starożytny człowiek właściwie nie musiał zadawać sobie tego pytania. Bóg lub bogowie z założenia ubogacali jego wizję rzeczywistości, zajmując w niej z reguły zaszczytne, pierwsze miejsce, przede wszystkim jako istoty wyższe (cokolwiek znaczyło to określenie). Dowiedz się więcej »
 25. Kolęda. Między kopertą a otwartą Księgą

  16,80 zł

  13,44 zł

  Kolęda. Między kopertą a otwartą Księgą

  ks. Jan Kuźniar

  Jest to napisany z pasją i szczerością poradnik zarówno dla duszpasterzy, jak i wiernych ukazujący, do czego zmierzać powinna kolęda, aby nie stała się tylko okazją do zbierania pieniędzy i podtrzymywania kontaktu z parafianami. Nie stroniąc od anegdot i opisu zarówno własnych doświadczeń, jak i zasłyszanych od innych księży, autor formułuje porady i sugestie, jak skutecznie i duchowo nawiedzać domy parafian oraz jak dobrze przygotować i przeżywać kolędę. Dowiedz się więcej »

Produkty 101 do 125 z 711 ogółem

na stronę
Strona:
 1. 3
 2. 4
 3. 5
 4. 6
 5. 7

Ustaw kierunek rosnący