Księgarnia religijna nr 1 w Polsce!

Twój koszyk jest pusty.

Witaj! / Rejestracja Zaloguj

Literatura Piekna i Faktu

Produkty 101 do 125 z 1228 ogółem

na stronę
Strona:
 1. 3
 2. 4
 3. 5
 4. 6
 5. 7

Ustaw kierunek rosnący
 1. Obrazy duszy.O uzdrawiającej sile rocznego cyklu

  28,35 zł

  22,68 zł

  Obrazy duszy.O uzdrawiającej sile rocznego cyklu

  Anselm Grun

  Znany niemiecki benedyktyn, autor książek wydanych na świecie w nakładzie ponad 14 milionów egzemplarzy, w swojej najnowszej publikacji pokazuje nam, w jaki sposób powtarzający się cykl pór roku jest źródłem naszego doświadczenia samych siebie, a święta rocznego cyklu kościelnego stają się obrazami naszej duszy, wyrażającymi istotne jej tęsknoty i poruszającymi wszystko to, co nosimy w sobie często w sposób nieuświadomiony, a czego nie potrafimy zaktywizować. Obrazy roku kościelnego chcą się w nas uformować, stać się naszymi wewnętrznymi obrazami, by doprowadzić nas do spotkania z pierwotnym, jedynym i niezafałszowanym obrazem, jaki Bóg sobie uczynił z każdego z nas. Dowiedz się więcej »
 2. Sakrament bierzmowania

  9,00 zł

  7,20 zł

  Sakrament bierzmowania

  Ks. Piotr Stdnicki

  Duch Święty pobudza misję ewangelizacyjną Kościoła. Jego rola w Kościele jest porównywana do roli duszy w organiźmie ludzkim, w którym jest źródłem życia i jedności. Dowiedz się więcej »
 3. Myślenie według Ewangelii

  39,00 zł

  31,20 zł

  Myślenie według Ewangelii

  Leszek Łysień

  Ryzykiem jest, z punktu widzenia spokoju świętego i komfortu psychicznego, sięgnięcie po tekst Ewangelii, by w jej lekturze pogrążyć całą swoją istotę. Nie znajdziemy w niej ani upragnionego spokoju, ani wskazówek, służących prowadzeniu wydajnego, eksplozywnego życia. Dowiedz się więcej »
 4. Czyń Dobro gdziekolwiek jesteś

  29,99 zł

  23,99 zł

  Czyń Dobro gdziekolwiek jesteś

  praca zbiorowa

  Czyń Dobro, gdziekolwiek jesteś to wybór myśli Świętych, Błogosławionych i Sług Bożych, m.in. Dowiedz się więcej »
 5. Krótki przewodnik po życiu

  39,90 zł

  31,92 zł

  Produkt niedostępny

  Krótki przewodnik po życiu

  Józef Tischner

  Mądrość człowieka gór nieznane i aktualne myśli ks. Tischnera o miłości, nadziei i prawdziwej wolności. Dowiedz się więcej »
 6. Ból krzywdy i radość przebaczenia + CD

  29,90 zł

  23,92 zł

  Ból krzywdy i radość przebaczenia + CD

  Józef Augustyn SJ

  Znakomity poradnik dla osób, które nie potrafią sobie poradzić z poczuciem krzywdy, zaakceptowaniem wydarzeń z przeszłości oraz mają trudności z przebaczeniem sobie i innym. Znany autor i psycholog zachęca w nim do podjęcia decyzji otwartego zmierzenia się z własnymi uczuciami i przeszłością w celu uzdrowienia wewnętrznych zranień. Dowiedz się więcej »
 7. Święci pierwszego kontaktu

  39,90 zł

  31,92 zł

  Święci pierwszego kontaktu

  Szymon Hołownia

  Myślisz, że niebo jest daleko? Błąd. Jego mieszkańcy są blisko ciebie. Dowiedz się więcej »
 8. Teresa z Avili. Mistyczka z temperamentem

  24,90 zł

  19,92 zł

  Teresa z Avili. Mistyczka z temperamentem

  Renata Czerwińska

  W jaki sposób pełna temperamentu, lubiąca towarzystwo, romanse i modne stroje Hiszpanka stała się wybitnym teologiem, mistrzynią życia duchowego, zręczną organizatorką i niezwykle wpływową kobietą? Z tej wciągającej, ale i pełnej ciepła książki dowiesz się, jakie wydarzenia ją ukształtowały, co czytała, kogo spotkała i jak rozwijała się jej niezwykła, mistyczna relacja z Bogiem, która była motorem wszystkich działań świętej. A działania te były naprawdę niezwykłe Teresa z vili w trudnych warunkach przemierzała setki kilometrów, przezwyciężając trudności finansowe i formalne, zakładała klasztory, zachowując pokorę, posłuszeństwo i pogodę ducha, radziła sobie z niechęcią części zakonnic oraz niecierpliwością i nieufnością niektórych duchownych. Dowiedz się więcej »
 9. Dzisiaj trzeba wybrać

  29,90 zł

  23,92 zł

  Dzisiaj trzeba wybrać

  Ks.Piotr Glas, Tomasz P.Terlikowski

  KSIĄDZ PIOTR GLAS od wielu lat ewangelizuje, prowadzi modlitwę o uzdrowienie i wyjaśnia niebezpieczeństwo duchowych uwikłań. Posługuje w Wielkiej Brytanii, a do Polski przyjeżdża regularnie, by głosić słowo Boże i nieść duchowe wsparcie wszystkim zagubionym. Dowiedz się więcej »
 10. Z ziemi egipskiej do ziemi obiecanej

  25,00 zł

  20,00 zł

  Z ziemi egipskiej do ziemi obiecanej

  o.Józef Witko OFM

  Chrześcijaństwo od początku było nazywane drogą. Nie bez powodu. Dowiedz się więcej »
 11. Warto żyć!

  34,90 zł

  27,92 zł

  Produkt niedostępny

  Warto żyć!

  Abp Fulton Sheen

  Gdy abp Fulton Sheen odbierał nagrodę Emmy za najlepszy program telewizyjny w USA, powiedział: Dziękuję moim scenarzystom: Mateuszowi, Markowi, Janowi i Łukaszowi. Słowa te wzbudziły w Hollywood wielkie poruszenie. Dowiedz się więcej »
 12. Ucieszyć się życiem. Cztery okna wdzięczności w.2

  21,99 zł

  17,59 zł

  Produkt niedostępny

  Ucieszyć się życiem. Cztery okna wdzięczności w.2

  Piotr Kwiatek

  Często nam się wydaje, że szczęście przywołuje wdzięczność. W rzeczywistości jest odwrotnie, to wdzięczność buduje szczęście, co potwierdzają liczne badania naukowe psychologii pozytywnej. Dowiedz się więcej »
 13. Lęk

  29,95 zł

  23,96 zł

  Lęk

  Ks.Arkadiusz Paśnik

  Książka ks. Arkadiusza Paśnika to autobiograficzny dziennik jego pielgrzymki do Ziemi Świętej. Dowiedz się więcej »
 14. Komentarze do codziennej liturgii słowa

  39,95 zł

  31,96 zł

  Komentarze do codziennej liturgii słowa

  Kolejny tom serii komentarzy do liturgii zawiera rozważania do czytań
  i Ewangelii, zarówno na dni powszednie, jak i na niedziele okresu zwykłego od 1 do 9 tygodnia w ciągu roku. Cała seria to niezastąpiona pomoc dla każdego, kto chce dobrze przeżyć każdy okres roku liturgicznego. Dowiedz się więcej »
 15. Jezus mówi do ciebie. Módl się i maluj!

  24,90 zł

  19,92 zł

  Jezus mówi do ciebie. Módl się i maluj!

  Sarah Young

  Doświadcz pokoju w obecności Jezusa,
  który zawsze jest z tobą!
  Wszystko zaczęło się od wielkiego bestselleraJezus mówi do ciebie, a potem kolejne tytuły zawierające przejmujący dialogSarah Youngz Chrystusem podbijały serca czytelników, wlewając w nie pokój, nadzieję i miłość. Kolorowanka stanowi niezwykłe uzupełnienie piękna, dobroci i duchowej przemiany, których mogliśmy doświadczyć za sprawą książek tej autorki. Dowiedz się więcej »
 16. Mały modlitewnik różańcowy

  2,90 zł

  2,32 zł

  Mały modlitewnik różańcowy

  Jan Paweł II

  Zapraszamy Cię do wyrażenia swojej opinii na temat tego produktu. Z poniższego menu wybierz ocenę, którą dajesz tej pozycji. Dowiedz się więcej »
 17. Kunegunda Siwiec.Mistyczka miłosierdzia

  13,90 zł

  11,12 zł

  Kunegunda Siwiec.Mistyczka miłosierdzia

  Anna Matusiak

  Urodzona w beskidzkiej Stryszawie służebnica Boża Kunegunda Siwiec była świecką karmelitanką i mistyczką. Jako ludowa katechetka przygotowywała babiogórskich górali do przyjęcia sakramentów, a przykład jej świętego, wypełnionego cierpieniem i służbą bliźnim życia stał się dla nich wzorem pokornego zawierzenia Chrystusowi. Dowiedz się więcej »
 18. Repetytorium biblijne

  32,99 zł

  26,39 zł

  Repetytorium biblijne

  ks.Tomasz Jelonek

  Z bogatego arsenału wiedzy biblijnej dla jej poznania i ugruntowania wybrano najistotniejsze tematy: historia, charakterystyka ksiąg historycznych, prorockich, mądrościowych i apokaliptycznych, problem powstawania Ewangelii oraz takie tematy, jak: zbawienie, stworzenie, przymierze, mesjanizm i eschatologia (rzeczy ostateczne).
  Przystępny sposób przedstawienia pozwala wejść w sedno Biblii i nauczyć się swobodnego poruszania się po niej. Dowiedz się więcej »
 19. Kim jesteś, gdy nikt nie patrzy

  24,90 zł

  19,92 zł

  Produkt niedostępny

  Kim jesteś, gdy nikt nie patrzy

  Bill Hybels


  Jak podejmować konsekwentne decyzje i nie ulegać kompromisom

  Dajemy z siebie wszystko, gdy ktoś nas ocenia. Ale jacy jesteśmy, gdy nikt nie patrzy To wtedy na jaw wychodzi charakter - bycie konsekwentnym nawet wtedy, gdy wydaje się, że jest to bez znaczenia. Dowiedz się więcej »
 20. Bezcieleśni

  27,90 zł

  22,32 zł

  Bezcieleśni

  Agostino Tommaselli

  Punktem wyjścia w tej książce jest moment odłączenia ducha od ciała. Co się z nim wówczas dzieje? Jakie są jego dalsze losy? Jak my, tu na ziemi, możemy kontaktować się z nim nie narażając się na działanie szatana?
  Agostino Tommaselli odwołując się do Pisma Świętego, nauczania Magisterium Kościoła, oraz Tradycji katolickiej w przejrzysty sposób wyjaśnia, czym jest życie po śmierci. Dowiedz się więcej »
 21. Mądrość pustyni

  24,90 zł

  19,92 zł

  Mądrość pustyni

  Thomas Merton

  Mądrość pustyni to zbiór opowieści z życia chrześcijańskich pustelników z IV w. naszej ery, którzy w oddaleniu od zamętu świata szukali zbawienia, samotności i życia kontemplacyjnego. Dowiedz się więcej »
 22. Bądźcie miłosierni jak Ojciec

  14,90 zł

  11,92 zł

  Bądźcie miłosierni jak Ojciec

  o. Antonello Cadeddu, o. Henrique Porcu

  Tam, gdzie jest miłosierdzie, wszelkie ograniczenie staje się miejscem gościny: wszelka nędza staje się miejscem miłosierdzia; wszelkie zło staje się miejscem przebaczenia i wszelka otchłań niegodziwości zostaje wchłonięta, wypełniona przez głębię nieskończonej Miłości, gdzie w zachwycający sposób ukazuje się miłość Boża.
  fragment
  Ojcowie Antonello Cadeddu i Henrique Porcu, włoscy misjonarze pracujący w Brazylii, posługując wśród ludzi najuboższych i znajdujących się na marginesie życia, byli świadkami wielu nawróceń i uzdrowień. Dowiedz się więcej »
 23. Modlitwy prosto z nieba

  24,90 zł

  19,92 zł

  Modlitwy prosto z nieba

  Joan Carroll Cruz, Andrzej Wojtasik

  W licznych objawieniach Pan Jezus i Matka Boża przekazywali świętym, mistykom i wizjonerom, że istnieją modlitwy, których odmawianie z wiarą i ufnością zapewnia określone, obfite łaski.
  Składali tym samym szczególne obietnice, których adresatami są wszyscy wierzący. Dowiedz się więcej »
 24. Co Duch Święty mówi do Kościoła w Polsce cz.2

  29,90 zł

  23,92 zł

  Co Duch Święty mówi do Kościoła w Polsce cz.2

  Sylwia Palka

  W drugiej części bestsellerowej książki "Co Duch Święty mówi do Kościoła w Polsce?" znani charyzmatycy i ewangelizatorzy wyjaśniają, co stanowi sens ich niezwykłych misji, przed jakimi problemami oraz wyzwaniami stoi Kościół w Polsce. Tłumaczą także, w jaki sposób każdy, kto kocha Pana Jezusa, może korzystać z darów Ducha Świętego, by wypełniać Bożą wolę. Dowiedz się więcej »
 25. Praktykujący, ale czy... wierzący? w.II

  21,90 zł

  17,52 zł

  Praktykujący, ale czy... wierzący? w.II

  o. Lech Dorobczyński OFM

  Wielu ludzi boi się relacji z Bogiem. Pragną Go, tęsknią za Nim, ale paradoksalnie boją się wejść z Nim w relację. Dowiedz się więcej »

Produkty 101 do 125 z 1228 ogółem

na stronę
Strona:
 1. 3
 2. 4
 3. 5
 4. 6
 5. 7

Ustaw kierunek rosnący