Księgarnia religijna nr 1 w Polsce!

Twój koszyk jest pusty.

Witaj! / Rejestracja Zaloguj

Literatura Piekna i Faktu

Produkty 101 do 125 z 625 ogółem

na stronę
Strona:
 1. 3
 2. 4
 3. 5
 4. 6
 5. 7

Ustaw kierunek rosnący
 1. Miłosierdzie Boże na każdy dzień

  12,90 zł

  10,32 zł

  Miłosierdzie Boże na każdy dzień

  Ks. Józef Orchowski

  Miłosierdzie jest jednym z atrybutów Boga i jednym z głównych tematów nauczania Jezusa, który poprzez swoje słowa i czyny uobecnił Ojca wśród ludzi. Mówił: Bądźcie miłosierni, jak Ojciec wasz jest miłosierny (Łk 6,36) oraz Błogosławieni miłosierni albowiem ono dostąpią miłosierdzia (Mt 5,7). Dowiedz się więcej »
 2. Bogurodzica. Ta, która porodziła Boga

  29,90 zł

  23,92 zł

  Bogurodzica. Ta, która porodziła Boga

  Catherine de Hueck Doherty

  Przyjść do Maryi tak, jak przyszłoby się do domu lubianej przez nas sąsiadki, usiąść w Jej kuchni oraz poprosić, żeby opowiedziała nam o Miłości i drodze do niej to najprostsza rzecz na świecie! Dla chrześcijanina, wierzącego w obcowanie świętych, relacje są rzeczywistością, która przenika czas i sięga w wieczność. Zmarli są z nami, a my z nimi, zjednoczeni dzięki potężnym więzom Miłości, którą jest sam Pan. Dowiedz się więcej »
 3. Jesteś mój - Max Lucado

  12,00 zł

  9,60 zł

  Jesteś mój - Max Lucado

  Max Lucado

  Nastał nowy dzień dla mieszkańców Łemikowa, drewnianych ludzików. Pojawił się nowy problem dla Łemika o nazwie Pączuś. Dowiedz się więcej »
 4. Gwiazda Morza

  25,00 zł

  20,00 zł

  Gwiazda Morza

  ks. Bogusław Nadolski

  Papież Benedykt XVI napisał: Życie jest niczym żegluga po morzu historii, często w ciemnościach i burzy, w której wyglądamy gwiazd wskazujących nam kurs. Cieszę się, że do dyspozycji Młodzieży jest także szereg refleksji w opublikowanej książce pt. Dowiedz się więcej »
 5. Muzyka w liturgii

  29,00 zł

  23,20 zł

  Muzyka w liturgii

  ks. Stanisław Ziemiański

  (.. Dowiedz się więcej »
 6. ks. abp Jan Cieplak

  19,01 zł

  15,21 zł

  ks. abp Jan Cieplak

  Bogdan Siwiec

  Tytułowa postać niniejszego opracowania może stanowić idealny wzór do naśladowania dla współczesnego człowieka. Ks. Dowiedz się więcej »
 7. Podróż do pełni

  19,90 zł

  15,92 zł

  Podróż do pełni

  Juan Antonio Marcos OCD

  Droga do nieba, do której przejścia Bóg wzywa wszystkich i która jako cel ukazuje wyzwolenie od wszystkich rzeczy tego świata właśnie tym jest Droga doskonałości. Tym jest ludzkie życie. Dowiedz się więcej »
 8. Podróż do wolności

  29,90 zł

  23,92 zł

  Podróż do wolności

  Juan Antonio Marcos OCD

  Ta książka mówi o fascynującym świecie wewnętrznym, który wszyscy nosimy w sobie. Świecie, który łączy nas z tym, co najautentyczniejsze w życiu i co najlepsze w nas samych, a przez to z Bogiem. Dowiedz się więcej »
 9. Wiedza Krzyża (złota seria)

  39,90 zł

  31,92 zł

  Wiedza Krzyża (złota seria)

  Św. Teresa Benedykta od Krzyża (Edyta Stein)

  Edyta Stein, interpretując dzieła św. Jana od Krzyża, rozwija swoją koncepcję wiedzy Krzyża jako teologię Krzyża oraz jako naukę życia w znaku Krzyża. Dowiedz się więcej »
 10. Dzieje pewnej rodziny żydowskiej (złota seria)

  44,90 zł

  35,92 zł

  Dzieje pewnej rodziny żydowskiej (złota seria)

  Św. Teresa Benedykta od Krzyża (Edyta Stein)

  W Dziejach pewnej rodziny żydowskiej Edyta Stein kreśli barwny obraz swego dzieciństwa, lat szkolnych i młodości. Z epickim rozmachem, pewną dozą nostalgii i humoru opisuje życie rodzinne we Wrocławiu, wędrówki z siostrami i przyjaciółmi po Sudetach, czasy studenckie na uniwersytetach wrocławskim i getyńskim, środowisko filozoficzne skupione wokół Edmunda Husserla, służbę sanitarną w szpitalu polowym w Hranicach na Morawach podczas I wojny światowej oraz egzamin doktorski we Fryburgu. Dowiedz się więcej »
 11. Droga na górę Hermon czyli biblijny elementarz...

  14,90 zł

  11,92 zł

  Droga na górę Hermon czyli biblijny elementarz...

  Marian Zawada OCD

  Miłośnikom wysokich gór i odważnych wypraw - także duchowych - przekazujemy do lektury nową pozycję ojca Mariana, odkrywającą przed nami tajemnice mniej znanych miejsc biblijnych, a zwłaszcza jednej z najbardziej niesamowitych gór Ziemi Świętej. Góra Hermon jest niezwykła z dwóch powodów: po pierwsze, niebo jest nad nią najpiękniejsze, po drugie - cyrkulacja powietrza wytrąca delikatną, ale soczystą rosę. Dowiedz się więcej »
 12. Dominikanie o cnotach

  23,00 zł

  18,40 zł

  Dominikanie o cnotach

  praca zbiorowa

  Jak się zmieniać na lepsze? W jaki sposób zdobyć i utrzymać równowagę ducha? Jak dążyć do wielkości i świętości? Jak mądrze i pięknie żyć? Jak krótko mówiąc być szczęśliwym człowiekiem?
  W książce Dominikanie o cnotach zapraszamy Cię, drogi Czytelniku, byś spojrzał na te pytania w kontekście wielkiej tradycji myślenia. Zapraszamy Cię do sztafety pokoleń, która przekazała nam dziedzictwo w postaci wypróbowanej i wspaniałej koncepcji cnót. Dowiedz się więcej »
 13. Różaniec ze św. Janem od Krzyża

  8,00 zł

  6,40 zł

  Różaniec ze św. Janem od Krzyża

  Tomasz Kozioł

  "Odmawiajcie codziennie różaniec". Te słowa Najświętsza Panna powiedziała do trojga dzieci z Fatimy. Dowiedz się więcej »
 14. Różaniec ze św. Teresą od Jezusa

  8,00 zł

  6,40 zł

  Różaniec ze św. Teresą od Jezusa

  Tomasz Kozioł

  Maryja nie tylko wzywała do odmawiania różańca, ale sama go odmawiała, co potwierdziły objawienia w Lourdes. W roku 1858 czternastoletnia Bernardetta Soubirous nagle ujrzała w lesie "piękną, niezwykle piękną Panią". Dowiedz się więcej »
 15. Bóg marnotrawny. Powrót do istoty wiary chrześcij.

  25,00 zł

  20,00 zł

  Bóg marnotrawny. Powrót do istoty wiary chrześcij.

  Timothy Keller

  W opublikowanym w Newsweeku artykule na temat jego pierwszej książki - Bóg. Czy są powody, by wierzyć? - nazwano Timothy`ego Kellera `C. Dowiedz się więcej »
 16. Ufaj Bogu dzień po dniu

  39,90 zł

  31,92 zł

  Ufaj Bogu dzień po dniu

  Joyce Meyer

  W swoich nowych, dynamicznych rozważaniach Joyce Meyer, międzynarodowa wykładowczyni i autorka bestsellerów New York Timesa oferuje wskazówki będące punktem wyjścia do każdego dnia w roku. Codzienne rozważania są pełne praktycznych rad i wskazówek od Joyce, jak również zmieniających życie obietnic ze Słowa Bożego, które można szybko i z łatwością zastosować. Dowiedz się więcej »
 17. Diabelska pułapka

  29,00 zł

  23,20 zł

  Diabelska pułapka

  Bevere John

  Diabelska pułapka odkrywa prawdę o jednej z najbardziej zabójczych pułapek szatana, która utrzymuje wierzących z dala od Bożej woli. Większość ludzi uwięzionych w tej pułapce nawet nie zdaje sobie z tego sprawy. Dowiedz się więcej »
 18. Jezus jest

  32,00 zł

  25,60 zł

  Jezus jest

  Judah Smith

  Podmiot już jest, orzeczenie też, ale co dalej? Twoja odpowiedź może ukazać w nowym świetle drogę zmierzającą do zrozumienia tego, kim tak naprawdę jesteś. Judah Smith wielokrotnie uzupełnia to zdanie na różne sposoby, za każdym razem odkrywając coraz to inne aspekty osobowości Jezusa. Dowiedz się więcej »
 19. Bóg jakiego nie znałem

  32,00 zł

  25,60 zł

  Bóg jakiego nie znałem

  Robert Morris

  Dla wielu osób Duch Święty jest tajemniczy, wprawiający w zakłopotanie, a nawet kontrowersyjny. Dlaczego ta trzecia osoba Boga - ta, o której Jezus powiedział, że będzie ostatecznym źródłem prawdy i pocieszenia dla wierzących - jest źródłem takiego zamieszania? W Bóg, jakiego nie znałem Robert Morris w wyraźny sposób tłumaczy, że głównym pragnieniem Ducha Świętego jest relacja z nami, w której jako zaufany przyjaciel może zachęcać nas i prowadzić. Dowiedz się więcej »
 20. Pod Skorupą Milczenia. Każdy rodzic powinien to wi

  25,00 zł

  20,00 zł

  Pod Skorupą Milczenia. Każdy rodzic powinien to wi

  Lesław Juszczyszyn

  Książka niesie nadzieję tym, którzy w dzieciństwie byli wykorzystywani seksualnie i do dzisiaj noszą w sobie ból, winę, wstyd i rozpacz. Autor chce każdemu z nich powiedzieć: ,,To nie twoja wina. Dowiedz się więcej »
 21. Chrystus a ludzkie cierpienie

  18,90 zł

  15,12 zł

  Chrystus a ludzkie cierpienie

  Jones Stanley E.

  Książka interesująca poznawczo i bardzo inspirująca.Wiele lat stawania twarzą w twarz z ludzkim nieszczęściem na ?kontynentach cierpienia?, jak autor nazywa Indie i Chiny, zaowocowało wartym poznania rozważaniem na temat istoty ludzkiego cierpienia w kontekście dzieła Chrystusa na krzyżu. Dowiedz się więcej »
 22. Pod osłoną Najwyższego

  25,00 zł

  20,00 zł

  Pod osłoną Najwyższego

  Francis Frangipane

  Kiedy na świecie nasilają się problemy, szukamy bezpiecznego miejsca schronienia. W książce Pod osłoną Najwyższego autor Francis Frangipane podaje godne zaufania, biblijne dowody na to, że pośród niepewności i lęków można znaleźć schronienie w Bogu i w tym, kim On jest. Dowiedz się więcej »
 23. Modlitwa zmienia życie

  19,90 zł

  15,92 zł

  Modlitwa zmienia życie

  Omartian Stormie

  Są modlitwy, które pozwalają przeżyć jedyną w swoim rodzaju bliskość ze Stwórcą. Modlitwy, które pomagają nam zestroić naszą wolę z Jego wolą. Dowiedz się więcej »
 24. Przeznaczeni by królować

  31,00 zł

  24,80 zł

  Produkt niedostępny

  Przeznaczeni by królować

  Prince Joseph

  Dlaczego ludzie uznają tę książkę za powiew świeżego powietrza?Odkryj sekret panowania nad wszelką trudnością, niedostatkiem czy destrukcyjnym nawykiem, który ogranicza cię w przeżywaniu powodzenia, pełni i zwycięstwa, do którego przeznaczył cię Bóg.Odkryj, że wcale nie chodzi o to, co ty musisz zrobić, ale co zostało już dla ciebie zrobione. Dowiedz się więcej »
 25. Wierzący niePraktykujący

  28,90 zł

  23,12 zł

  Wierzący niePraktykujący

  Craig Groeschel

  Pokładasz całą wiarę w Bogu, lecz żyjesz tak, jakby wszystko zależało od ciebie? Osobista droga Craiga Goreschela do autentycznego życia, które jest wyrazem uwielbienia dla Boga i lekcje, jakich uczył się po drodze, są bardziej na czasie niż kiedykolwiek. Doświadczenia rodzinne i wychowanie, jak i bezbarwne, a nawet diametralnie odmienne opinie na temat wiary, z którymi się spotkał, są dla Groeschela podstawą szczerych i naturalnych refleksji na temat tendencji oraz nawyków chrześcijańskiego ateizmu, co sprawia, że Wierzący niePraktykujący jest przekonującą i zmieniającą życie lekturą. Dowiedz się więcej »

Produkty 101 do 125 z 625 ogółem

na stronę
Strona:
 1. 3
 2. 4
 3. 5
 4. 6
 5. 7

Ustaw kierunek rosnący