Księgarnia religijna nr 1 w Polsce!

Twój koszyk jest pusty.

Witaj! / Rejestracja Zaloguj

Labirynty - Kolekcja prozy

17 produkt(ów)

na stronę

Ustaw kierunek rosnący
 1. GDY BUDZI SIĘ DUSZA
  39,00 zł

  GDY BUDZI SIĘ DUSZA

  Cindy Woodsmall

  Gdy budzi się dusza to trzeci tom sagi Cindy Woodsmall poświęconej Amiszom. Hannah Lapp po traumatycznych przejściach i próbie ułożenia Dowiedz się więcej »
 2. NAMIĘTNOŚCI MARII MAŁGORZATY
  34,90 zł

  NAMIĘTNOŚCI MARII MAŁGORZATY

  Lisa Samson

  Maria Małgorzata Fischer uczy się w szkole klasztornej na małej wyspie przy Chesapeake Bay. Poznaje tam Jude'a Kellera, syna latarnika. Przystojny, wspaniały chłopak bardzo jej się podoba Dowiedz się więcej »
 3. GDY NADCHODZI ŚWIT
  39,00 zł

  GDY NADCHODZI ŚWIT

  Cindy Woodsmall

  Hannah Lapp, młoda amiszka, przeżywa dramatyczny okres w życiu. Straciła dziecko, została potępiona przez rodzinę, a na dodatek przekonana jest, że jej narzeczony, Paul, nie chce już z nią być Dowiedz się więcej »
 4. POTRZEBUJĘ CIĘ
  34,90 zł

  Produkt niedostępny

  POTRZEBUJĘ CIĘ

  Beth Wiseman

  W idealnej rodzinie, gdzie wyrozumiałość, bezpieczeństwo i miłość są podstawą, zaczynają się pojawiać problemy. Syn Chad wpada w złe towarzystwo. Córki Ansley i Grace nie radzą sobie emocjonalnie Dowiedz się więcej »
 5. PIORUN I DESZCZ
  34,90 zł

  PIORUN I DESZCZ

  Charles Martin

  Nowa powieść autora "Kiedy płaczą świerszcze" i "Gdzie rzeka kończy swój bieg". Tyler Steel w wyniku odniesionych obrażeń przeszedł na wcześniejszą emeryturę Dowiedz się więcej »
 6. RZEKA
  29,90 zł

  RZEKA

  Michael Neale

  Rzeka nadaje kształt wszystkiemu, co napotka na swej drodze... Zawsze się porusza... Rzeka to coś więcej niż miejsce. To sposób życia... Dowiedz się więcej »
 7. MANUSKRYPT PISANY NA ŚNIEGU
  34,90 zł

  MANUSKRYPT PISANY NA ŚNIEGU

  Luis Garcia Jambrina

  Odczytaj tajemne znaki zapisane na manuskrypcie. Dalsze przygody bohaterów Kamiennego manuskryptu. Przełom XV i XVI wieku. Salamanka. We wnętrzu starej, porzuconej na ulicy glinianej kadzi znaleziono zwłoki studenta. Ofiara miała obcięte dłonie. Zadanie Dowiedz się więcej »
 8. SZCZERY KŁAMCA. POWIEŚĆ TYSIĄCA I JEDNEGO KŁAMSTWA
  39,90 zł

  SZCZERY KŁAMCA. POWIEŚĆ TYSIĄCA I JEDNEGO KŁAMSTWA

  Rafik Schami

  Utkana niczym z 1001 arabskich nocy, urocza i malownicza opowieść o Sadiku i jego przypadkiem odkrytym wielkim darze. Gdyby bowiem cyrk nie przybył do Morgany, Sadik nie wiedziałby, że potrafi wyczarowywać urzekające opowieści, dzięki którym Dowiedz się więcej »
 9. ODRODZENIE MAY
  34,90 zł

  ODRODZENIE MAY

  Lisa Samson

  May Seymour, atrakcyjna i niestroniąca od rozrywek dwudziestolatka, kończy studia. Ponieważ nie ma pomysłu na życie, spontanicznie podejmuje decyzję o wyjeździe na misje do Rwandy. Wybucha wojna domowa. Mimo ostrzeżeń, dziewczyna Dowiedz się więcej »
 10. KAMIENNY MANUSKRYPT
  34,90 zł

  KAMIENNY MANUSKRYPT

  Luis Garcia Jambrina

  Salamanka, rok 1497. Fernando de Rojas, student prawa, bada sprawę zabójstwa profesora teologii. Wkrótce ofiarą morderstwa pada następca tronu, a kilka dni później uliczna dziewka. Wszystko wskazuje na to, że zbrodni dokonał ten sam sprawca Dowiedz się więcej »
 11. NIEBIESKA GODZINA
  34,90 zł

  NIEBIESKA GODZINA

  Alonso Cueto

  Adrian Ormache, szanowany prawnik, przypadkowo dowiaduje się o mrocznej historii z okresu walki ojca ze Świetlistym Szlakiem Dowiedz się więcej »
 12. DŁOŃ PEŁNA GWIAZD
  22,00 zł

  DŁOŃ PEŁNA GWIAZD

  Rafik Schami

  Nastoletni syn piekarza jest świetnym obserwatorem. Jego pasja to pisanie dziennika, w którym chłopak uwiecznia koleje życia mieszkańców Damaszku. Z biegiem lat jego Dowiedz się więcej »
 13. NIE POZWÓL MI ODEJŚĆ
  24,90 zł

  NIE POZWÓL MI ODEJŚĆ

  David W. Pierce

  To książka o wszystkich rzeczach, których dowiedziałem się o sobie, ale przede wszystkim o tym, czego nauczyłem się o mojej córce, tam w górach Dowiedz się więcej »
 14. Kiedy płaczą świerszcze
  34,90 zł

  Produkt niedostępny

  Kiedy płaczą świerszcze

  Charles Martin

  Kiedy płaczą świerszcze to niebanalna opowieść o pięknie życia, o miłości i odwadze, o szansach, które tak łatwo zmarnować oglądając się wstecz. Dowiedz się więcej »
 15. Maggie
  32,90 zł

  Produkt niedostępny

  Maggie

  Charles Martin

  Trauma związana z utratą pierwszego dziecka i wycieńczenie zmniejszają szanse Maggie na macierzyństwo. Starania o adopcję także kończą się fiaskiem. Czy może liczyć na kolejny cud? Dowiedz się więcej »
 16. Sandały rybaka

  34,90 zł

  24,43 zł

  Produkt niedostępny

  Sandały rybaka

  Morris West

  Kirył I, pierwszy nie-Włoch od czterech i pół wieku, zasiada na tronie Piotrowym. Jako człowiek zza żelaznej kurtyny, obcy dla świata Zachodniego, ma prowadzić Kościół i stawić czoła trudnym wyzwaniom współczesnych czasów. Na początek zmienia oblicze Państwa Watykańskiego. Kuria jest wobec niego nieufna... Dowiedz się więcej »
 17. Psychiatra Boga
  19,90 zł

  Produkt niedostępny

  Psychiatra Boga

  Michael A. Adamse

  Pewnego dnia w gabinecie Richarda Johnsona pojawił się ktoś, kto przedstawił się, że jest Bogiem i poprosił o pomoc Dowiedz się więcej »

17 produkt(ów)

na stronę

Ustaw kierunek rosnący