Księgarnia religijna nr 1 w Polsce!

Twój koszyk jest pusty.

Witaj! / Rejestracja Zaloguj

Literatura popularno-naukowa

17 produkt(ów)

na stronę

Ustaw kierunek rosnący
 1. Winni. Holokaust i fałszowanie historii

  49,90 zł

  37,42 zł

  Winni. Holokaust i fałszowanie historii

  Dariusz Walusiak

  Dariusz Walusiak, historyk, pisarz, reżyser, scenarzysta i dziennikarz zaangażowany w odkrywanie prawdy z przeszłości, w pełnej pasji analizie przyczyn i faktów jednej z największych zbrodni w historii ludzkości – zagłady i prześladowania Żydów w XX wieku Dowiedz się więcej »
 2. Pamięć murów
  34,90 zł

  Pamięć murów

  Autorka odwołuje się do związanych z bohaterami wizji malarskich, literackich i hagiograficznych, wplatając swoją narrację w wątek łańcucha dziejowej ciągłości, dającej nadzieję trwania, wbrew destrukcyjnej sile czasu i zła Dowiedz się więcej »
 3. Ci, którzy wrócili z zaświatów
  29,90 zł

  Produkt niedostępny

  Ci, którzy wrócili z zaświatów

  Antonio Socci

  Dziennikarskie śledztwo dla tych, którzy czytali "Dowód" i "Niebo istnieje...naprawdę!" i chcą wiedzieć więcej! Dowiedz się więcej »
 4. Tajemnica Graala
  79,80 zł

  Tajemnica Graala

  Grzegorz Górny, Janusz Rosikoń

  Święty Graal odnaleziony. Grzegorz Górny i Janusz Rosikoń dotarli do Kielicha Pańskiego z Ostatniej Wieczerzy Dowiedz się więcej »
 5. Bóg w Hollywood
  29,90 zł

  Bóg w Hollywood

  Łukasz Adamski

  To nie jest książka o kinie stricte religijnym. Zestawienie opisanych w niej osób i filmów dla tych, którzy spodziewali się znaleźć tu Ben Hura i Pasje Dowiedz się więcej »
 6. Kore
  44,00 zł

  Produkt niedostępny

  Kore

  Andrzej Szczeklik

  Kolejna, po Katharsis, książka wybitnego lekarza profesora Andrzeja Szczeklika. Jak zwykle pełna erudycyjnych nawiązań do literatury, filozofii, historii i malarstwa. Profesor pokazuje czytelnikowi największe osiągnięcia medycyny, te historyczne i zupełnie najnowsze... Dowiedz się więcej »
 7. Rok 6. Fotokronika. Droga przez rok święty

  93,45 zł

  65,42 zł

  Produkt niedostępny

  Rok 6. Fotokronika. Droga przez rok święty

  Jan Paweł II, Arturo Mari

  Szósty tom z „Dziejów Wielkiego Pontyfikatu Jana Pawła II”. Album przedstawia wydarzenia kolejnego roku Pontyfikatu Jana Pawła II – od 16 października 1983 do 16 października 1984. Dowiedz się więcej »
 8. Oblicze Chrystusa
  24,90 zł

  Oblicze Chrystusa

  o. Andreas Resch

  „Oblicze Chrystusa”, ukazuje się w przeddzień papieskiej wizyty w Manoppello, prezentuje historię obu całunów: turyńskiego i "Weronikę"... Dowiedz się więcej »
 9. Konklawe. Historia wyboru papieża
  29,00 zł

  Konklawe. Historia wyboru papieża

  Alberto Melloni

  Konklawe, dosłownie "miejsce zamknięte , w którym gromadzą się kardynałowie w celu wybrania papieża", jest prawie tysiącletnią instytucją, która cechuje się procedurami pozornie niezmiennymi i nie pasującymi do naszych czasów... Dowiedz się więcej »
 10. Bóg i biolog.
  25,00 zł

  Produkt niedostępny

  Bóg i biolog.

  R. J. Berry

  Książka profesora genetyki na Uniwersytecie Londyńskim podejmuje nadzwyczaj ważny we współczesnym świecie problem bariery między prawdziwą nauką a autentyczną wiarą... Dowiedz się więcej »
 11. Wszechświat Jeny, Jak opowiedziałem mojej córeczce o galaktykach, gwiezdnym pyle i życiu
  29,90 zł

  Produkt niedostępny

  Wszechświat Jeny, Jak opowiedziałem mojej córeczce o galaktykach, gwiezdnym pyle i życiu

  Pedersen Ken

  Jest to opowieść o gwiezdnym pyle, atomach, kwarkach, energii, informacji, życiu, świadomości i miłości. Jest to również próba zgłębienia tajników niezwykle skomplikowanego tańca energii i informacji... Dowiedz się więcej »
 12. Znaleźć Boga we
  15,50 zł

  Produkt niedostępny

  Znaleźć Boga we

  Bruner Kurt, Ware Jim

  Tolkiena analizowano już na różne sposoby. Były zachwyty, obojętność, a także słowa krytyki. Tym razem dostajemy książkę niecodzienną, zawierającą refleksję nad relacją powieściowego świata Tolkiena...  Dowiedz się więcej »
 13. Współtwórcy Europy
  18,00 zł

  Współtwórcy Europy

  Jerzy Mirewicz SJ

  Europę tworzyli władcy, wodzowie, uczeni, artyści, poeci a przede wszystkim święci. Jest ona dziełem zbiorowego wysiłku oraz wielkich indywidualnych ofiar. Książka przypomina sylwetki dawnych świętych... Dowiedz się więcej »
 14. Odpowiedzi na 101 pytań o Ekumenizm
  37,00 zł

  Produkt niedostępny

  Odpowiedzi na 101 pytań o Ekumenizm

  Kijas Zdzisław Józef OFMConv.

  Proponowana książka to bez wątpienia kompendium wiedzy na temat ekumenizmu , Kościołów i wspólnot chrześcijańskich, instytucji ekumenicznych oraz dokumentów podejmujących tę tematykę... Dowiedz się więcej »
 15. Obrońcy Europy
  17,00 zł

  Obrońcy Europy

  Mirewicz Jerzy SJ

  Książka przybliża czytelnikowi Europę XVI i XVII w., tj. epokę Reformacji. Poświęcona jest wybitnym przedstawicielom tej epoki: teologom, filozofom, męczennikom za wiarę, świętym, artystom... Dowiedz się więcej »
 16. Jezus
  24,90 zł

  Jezus

  Jorg Zink

  Życie Jezusa objawia się jako Przesłanie. A jest to przesłanie tak przystępne, że i dzisiaj wpływa na nasze życie. Ta interesująco napisana książka łączy w sobie informacje historyczne z refleksją kontemplacyjną ... Dowiedz się więcej »
 17. Ku afirmacji życia

  20,00 zł

  14,00 zł

  Produkt niedostępny

  Ku afirmacji życia

  Włodzimierz Fijałkowski

  Trzecie, zmienione i rozszerzone wydanie cieszącej się ogromną popularnością... Dowiedz się więcej »

17 produkt(ów)

na stronę

Ustaw kierunek rosnący