Księgarnia religijna nr 1 w Polsce!

Twój koszyk jest pusty.

Witaj! / Rejestracja Zaloguj

Nauka

Produkty 1 do 25 z 50 ogółem

na stronę
Strona:
 1. 1
 2. 2

Ustaw kierunek rosnący
 1. Ewolucja, dewolucja, nauka

  39,90 zł

  29,92 zł

  Ewolucja, dewolucja, nauka

  Maciej Giertych

  O postulowanych przez Darwina brakujących ogniwach wiemy tylko tyle, że są nadal brakujące. Dlaczego większość kopalnych odkryć, które miały potwierdzić teorię ewolucji, okazały się albo pomyłkami, albo ewidentnymi fałszerstwami? Dowiedz się więcej »
 2. Katolicki Pomocnik Towarzyski
  37,00 zł

  Katolicki Pomocnik Towarzyski

  Sławomir Zatwardnicki

  Podczas spotkań towarzyskich prędzej czy później pojawia się temat wiary, Kościoła, ekumenizmu, klerykalizmu, a przede wszystkim – etyki seksualnej Dowiedz się więcej »
 3. Bogaty ojciec, biedny ojciec
  34,00 zł

  Bogaty ojciec, biedny ojciec

  Robert Kiyosaki

  "Bogaty ojciec, biedny ojciec" - czyli czego bogaci uczą swoje dzieci na temat pieniędzy i o czym nie wiedzą biedni i średnia klasa - od kilku lat utrzymuje się na szczycie światowych bestsellerów biznesu Dowiedz się więcej »
 4. AKTYWNOŚĆ I AKTYWIZACJA STUDENTÓW W PROCESIE DYDAKTYCZNYM SZKOŁY WYŻSZEJ
  39,00 zł

  AKTYWNOŚĆ I AKTYWIZACJA STUDENTÓW W PROCESIE DYDAKTYCZNYM SZKOŁY WYŻSZEJ

  Katarzyna Szewczuk

  Problematyka metod dydaktycznych stosowanych w polskich szkołach wyższych, a zwłaszcza uczelniach kształcących kadry nauczycielskie, miała zawsze kluczowe znaczenie dla doskonalenia jakości procesu dydaktyczno-wychowawczego na każdej uczelni akademickiej Dowiedz się więcej »
 5. DISCIPLINA ARCANI W CHRZEŚCIJAŃSTWIE
  35,00 zł

  DISCIPLINA ARCANI W CHRZEŚCIJAŃSTWIE

  red. Wojciecha Gajewskiego i Bogusława Górki

  Książka obejmuje 12 przyczynków naukowych napisanych przez specjalistów na temat fenomenu wtajemniczenia obecnego w chrześcijaństwie od jego zarania aż po dzień dzisiejszy. Publikowane artykuły zgromadzone zostały w trzech blokach: nowotestamentowym, chrześcijaństwa starożytnego i chrześcijaństwa nowożytnego Dowiedz się więcej »
 6. Dehumanizacja człowieka i humanizacja zwierząt
  19,00 zł

  Dehumanizacja człowieka i humanizacja zwierząt

  Ks. Jan Śledzianowski

  W swej książce ks. prof. Jan Śledzianowski, moralista, teolog małżeństwa i rodziny, autor licznych publikacji oraz książek, prezentuje fakty, a także analizuje następstwa zachodzących w przestrzeni publicznej przemian, gdzie fobie wobec ludzi nieustannie konfrontowane są z ubóstwianiem okazywanym zwierzętom Dowiedz się więcej »
 7. Zbawienie przez technikę?

  29,90 zł

  23,92 zł

  Zbawienie przez technikę?

  Marcin Karas

  W publicystyce filozoficznej czytamy często że władze zakonne i kościelne potraktowały Teilharda niesprawiedliwie uniemożliwiając mu publikację esejów religijnych i zakazując przyjmowania r Dowiedz się więcej »
 8. PRZEZ ROZUM DO WIARY. Fascynująca wędrówka
  34,90 zł

  PRZEZ ROZUM DO WIARY. Fascynująca wędrówka

  Jacek Bacz

  Bóg, gdy stworzył człowieka, nadał jego istnieniu cel wpisując w jego serce prawo - jak światło rozumu... Jan Paweł II Dowiedz się więcej »
 9. Odnalazłeś mnie Panie. Świadectwa nawrócenia

  15,90 zł

  12,72 zł

  Produkt niedostępny

  Odnalazłeś mnie Panie. Świadectwa nawrócenia

  Ks. Józef Orchowski

  Książka prezentuje historie nawróceń, świadczących o tym, że Bóg nieustannie poszukuje człowieka na krzywych drogach jego życia. (Rh)... Dowiedz się więcej »
 10. 365 dni z Ojcem Joachimem Badenim OP

  27,00 zł

  21,60 zł

  Produkt niedostępny

  365 dni z Ojcem Joachimem Badenim OP

  praca zbiorowa

  Jeśli decydujemy się spędzić z kimś cały rok - niech to będzie ktoś godny zaufania, mądry i zabawny. Myśli ojca Joachima Badeniego OP są strzałem w dziesiątkę! Ojca Joachima nie ma już ... Dowiedz się więcej »
 11. Słowa pełne ognia.Nie bój się własnej słabości

  36,00 zł

  28,80 zł

  Słowa pełne ognia.Nie bój się własnej słabości

  Piotr Goursat

  Każdy z nas doświadcza w swoim życiu słabości - może to być niespodziewana choroba, cierpienie, niepowodzenie w życiu zawodowym lub rodzinnym albo grzech czy nałóg, z którym nie umiemy sobi... Dowiedz się więcej »
 12. Religia Izraela wobec religii ościennych

  29,00 zł

  23,20 zł

  Produkt niedostępny

  Religia Izraela wobec religii ościennych

  ks. Tomasz Jelonek

  Książka przedstawia ogólne tło religii Izraela w kontekście innych religii, przede wszystkim tych, z którymi religia Izraela stykała się na swej historycznej drodze w sposób bezpośredni. By Dowiedz się więcej »
 13. Znaleźć Boga w Hobbicie

  27,18 zł

  21,74 zł

  Znaleźć Boga w Hobbicie

  Jim Ware

  Jak opisać fenomen świata, który od wielu lat zajmuje miejsce w sercach i umysłach czytelników niezależnie od ich wieku? Jak ująć w niewielkiej książce istotę tego, co stworzone zostało pr... Dowiedz się więcej »
 14. Historie ludzkich wędrówek

  39,90 zł

  31,92 zł

  Produkt niedostępny

  Historie ludzkich wędrówek

  Andrzej Zwoliński

  Z życiem ludzi wiąże się wytyczanie nowych ścieżek, szlaków, dróg, które mknęły w nieznane obszary świata, łączyły miejscowości, były zagadką, a dla wielu wyzwaniem do podjęcia przy... Dowiedz się więcej »
 15. Od serca z kamienia do serca z ciała

  29,90 zł

  23,92 zł

  Od serca z kamienia do serca z ciała

  Andre Daigneault

  To już kolejna - po Drodze niedoskonałości - książka Andre Daigneaulta, kanadyjskiego kapłana i kierownika duchowego, która ukazuje się w naszym wydawnictwie. Autor w oparciu o przykładowych ... Dowiedz się więcej »
 16. Ślady Boga

  37,00 zł

  25,90 zł

  Ślady Boga

  Tomasz Terlikowski

  Znany polemista, prowokator i szermierz telewizyjnych sporów o wiarę tym razem nie walczy, nie polemizuje, ale szuka śladów Boga we współczesnej literaturze i sztuce. Przedstawia także istotne ... Dowiedz się więcej »
 17. Obrona wiary

  39,90 zł

  31,92 zł

  Produkt niedostępny

  Obrona wiary

  G. K Chesterton

  "Zagadki Boga dają więcej satysfakcji niż rozwiązania człowieka". G.K. Chesterton "Obrona wiary" to zbiór publicystyki G. K. Chestertona. Lekkie pióro, ciepły humor i intelektualna przenikliw... Dowiedz się więcej »
 18. Ostatni obrońcy wiary

  27,00 zł

  21,60 zł

  Ostatni obrońcy wiary

  Piotr Nestorowicz

  Podlasie i Suwalszczyzna. Obok siebie żyli tu Polacy i Białorusini, Litwini, Rosjanie i Ukraińcy, Tatarzy i Żydzi. Katolicy, prawosławni i unici ścierali się w walce o rząd dusz. Przedstawicie... Dowiedz się więcej »
 19. Pamiętnik Anioła Stróża
  19,90 zł

  Pamiętnik Anioła Stróża

  ks. Guillaume Chardon

  Fascynująca opowieść o niezwykłych przyjaciołach na całe życie, a nawet na całą wieczność... Jej bohaterem jest człowiek oraz jego najwierniejszy, chociaż niewidzialny przyjaciel - Anioł... Dowiedz się więcej »
 20. Encyklopedia zagrożeń duchowych. Mistyka, ezoteryzm, okultyzm TOM 2

  74,50 zł

  52,15 zł

  Encyklopedia zagrożeń duchowych. Mistyka, ezoteryzm, okultyzm TOM 2

  ks. Aleksander Posacki SJ

  Encyklopedia Zagrożeń Duchowych spełni bardzo pożyteczną rolę informowania szerszych kręgów społeczeństwa polskiego o aktualnym ideologicznych zagrożeniach ze strony różnego rodzaju relig... Dowiedz się więcej »
 21. Żywy płomień miłości

  16,50 zł

  13,20 zł

  Żywy płomień miłości

  Jan do Krzyża Św

  Żywy płomień miłości zawiera objaśnienie czterech strof, które mówią o najbardziej zażyłym i najdoskonalszym zjednoczeniu i przeobrażeniu duszy w Boga. W boskim zjednoczeniu dusza czuje si... Dowiedz się więcej »
 22. Tischner czyta Katechizm

  29,90 zł

  23,92 zł

  Tischner czyta Katechizm

  ks. Józef Tischner, Jacek Żakowski

  Wznowienie bestsellerowej książki księdza Józefa Tischnera i Jacka Żakowskiego poświęconej Katechizmowi Kościoła katolickiego. To oryginalna próba jego popularyzacji oraz pokazania nowatorst... Dowiedz się więcej »
 23. Dzieła Świętego Jana od Krzyża - kieszonkowe

  69,90 zł

  55,92 zł

  Dzieła Świętego Jana od Krzyża - kieszonkowe

  Święty Jan od Krzyża

  Komplet w ozdobnym etui zawiera: - Droga na Górę Karmel - Noc ciemna - Pieśń duchowa - Żywy płomień miłości... Dowiedz się więcej »
 24. Księga Daniela. Nowy Komentarz Biblijny 7 Stary Testamenmt

  89,95 zł

  71,96 zł

  Księga Daniela. Nowy Komentarz Biblijny 7 Stary Testamenmt

  Marek Parchem

  Prezentowana pozycja jest pierwszym, tak solidnym opracowaniem naukowym Księgi Daniela w języku polskim. Autor komentarza specjalizuje się w tematyce apokaliptyki żydowskiej oraz Księgi Daniela. ... Dowiedz się więcej »
 25. Kraków to jest wielka rzecz

  42,00 zł

  33,60 zł

  Produkt niedostępny

  Kraków to jest wielka rzecz

  Stanisław Dziedzic

  Ile jest w Polsce, czy zgoła Europie miast, dla których zawarta w tytule książki trawestacja słów bohatera "Wesela" Wyspiańskiego: "Polska to jest wielka rzecz", zawierałyby taką wielość zn... Dowiedz się więcej »

Produkty 1 do 25 z 50 ogółem

na stronę
Strona:
 1. 1
 2. 2

Ustaw kierunek rosnący