Księgarnia religijna nr 1 w Polsce!

Twój koszyk jest pusty.

Witaj! / Rejestracja Zaloguj

Sekty

7 produkt(ów)

na stronę

Ustaw kierunek rosnący
 1. Syndrom Judasza

  19,90 zł

  17,90 zł

  Syndrom Judasza

  Thomas Colyandro

  Stare herezje znów groźne! Wydaje się, że herezje pierwszych wieków chrześcijaństwa zostały przezwyciężone. Błędy takie jak np. arianizm, pelagianizm i ikonoklazm pozornie mają niewiele wspólnego z życiem dzisiejszych chrześcijan. Ale to tylko pozory! Dowiedz się więcej »
 2. Błędy doktryny Świadków Jehowy
  19,90 zł

  Błędy doktryny Świadków Jehowy

  Robert H. Countess

  Ktoś kiedyś słusznie zauważył, że tłumacz jest jak rządca na czyimś gospodarstwie, a od rządcy oczekuje się, że będzie wierny. Każdy bez wahania przyzna, że głównym wymaganiem stawianym tłumaczeniom Nowego Testamentu jest wierność przekazywanej treści w stosunku do oryginału Dowiedz się więcej »
 3. Łowcy wolności

  24,90 zł

  19,92 zł

  Łowcy wolności

  Robert Tekieli

  Kontynuacja bestsellerowej pozycji Zmanipuluję cię, kochanie. Autor pogłębia tematy związane z duchowymi zagrożeniami współczesnego człowieka (magia, cudowne uzdrawianie, wróżby, kontrola umysłu, feng shui) i zachęca do krytycznego spojrzenia na "przejawy nowoczesności" Dowiedz się więcej »
 4. Atak szatana

  19,90 zł

  15,92 zł

  Atak szatana

  Aleksandra Zapotoczny

  "Atak Szatana" to historia brutalnego morderstwa siostry Marii Laury Mainetti. Ta zbrodnia była wstrząsem dla mieszkańców spokojnej włoskiej miejscowości, w której służyła bliźnim. Jednak j... Dowiedz się więcej »
 5. Nie dajcie się uwieść...

  19,90 zł

  15,92 zł

  Nie dajcie się uwieść...

  s. Michaela Pawlik OP

  Książka siostry Michaeli odsłania mechanizmy manipulacji przez sekty wiarą i sumieniem człowieka, a w konsekwencji jego moralnością. Pokazuje źródła i przyczyny ekspansji wschodniego świato... Dowiedz się więcej »
 6. Masoneria przeciw Kościołowi Katolickiemu

  29,90 zł

  20,93 zł

  Produkt niedostępny

  Masoneria przeciw Kościołowi Katolickiemu

  Jakub Szymański

  Standardową reakcją na próbę podjęcia rozmowy o lożach masońskich jest lekceważący uśmiech. Nasi rozmówcy nie chcą przyjąć do wiadomości, że masoni mieli i mają poważny wpływ na los... Dowiedz się więcej »
 7. Encyklopedia zagrożeń duchowych. Mistyka, ezoteryzm, okultyzm TOM 2

  74,50 zł

  52,15 zł

  Encyklopedia zagrożeń duchowych. Mistyka, ezoteryzm, okultyzm TOM 2

  ks. Aleksander Posacki SJ

  Encyklopedia Zagrożeń Duchowych spełni bardzo pożyteczną rolę informowania szerszych kręgów społeczeństwa polskiego o aktualnym ideologicznych zagrożeniach ze strony różnego rodzaju relig... Dowiedz się więcej »

7 produkt(ów)

na stronę

Ustaw kierunek rosnący