Księgarnia religijna nr 1 w Polsce!

Twój koszyk jest pusty.

Witaj! / Rejestracja Zaloguj

Śpiewniki

18 produkt(ów)

na stronę

Ustaw kierunek rosnący
 1. Nutka Wielkopostna

  14,90 zł

  11,90 zł

  Nutka Wielkopostna

  s. Adrianna Anna Miś

  Nutka wielkopostna, kolejna część z serii „Nasze rozśpiewane dzieciaki”, może być pomocą dla dzieci w przeżyciu czasu Wielkiego Postu i męki Pana Jezusa, Zbawiciela człowieka Dowiedz się więcej »
 2. Boże Narodzenie. Ilustrowany śpiewnik + płyta CD
  29,90 zł

  Produkt niedostępny

  Boże Narodzenie. Ilustrowany śpiewnik + płyta CD

  ks. Zbigniew Pytel

  Albumowy śpiewnik na Boże Narodzenie! Kolekcja najpiękniejszych polskich kolęd i pastorałek z zapisem nutowym! Barwne fotografie pięknych szopek z kościołów Krakowa i Podhala! W prezencie płyta CD z góralskimi kolędami i pastorałkami Dowiedz się więcej »
 3. ŚPIEWNIK. NAJWIĘKSZE POLSKIE HITY WSZECHCZASÓW
  19,90 zł

  Produkt niedostępny

  ŚPIEWNIK. NAJWIĘKSZE POLSKIE HITY WSZECHCZASÓW

  praca zbiorowa

  Teksty najpopularniejszych polskich pieśni i piosenek (bez nut) – do wspólnego śpiewania w gronie rodzinnym i koleżeńskim przy różnych okazjach (wesela, wycieczki, spotkania w domu, przy ognisku itp.) Dowiedz się więcej »
 4. Nutka wakacyjna (książka + CD)
  14,90 zł

  Nutka wakacyjna (książka + CD)

  s. Adriana Anna Miś CSS

  Piosenki najpiękniej brzmią śpiewane przez szczęśliwe, uśmiechnięte dzieci. Wakacje to czas zabawy i beztroski, to czas, by głosy najmłodszych popłynęły prosto do nieba Dowiedz się więcej »
 5. Chorał gregoriański. Wielkanoc II
  34,90 zł

  Chorał gregoriański. Wielkanoc II

  W książeczce i na płycie: chorał na Czwartą i Piątą Niedzielę po Wielkanocy, na Wniebowstąpienie Pańskie, Niedzielę po Wniebowstąpieniu i Niedzielę Zesłania Ducha Św. oraz utwory dodatkowe Dowiedz się więcej »
 6. Pieśni wielkopostne i wielkanocne. Ilustrowany śpiewnik
  29,90 zł

  Pieśni wielkopostne i wielkanocne. Ilustrowany śpiewnik

  ks. Zbigniew Pytel

  53 pieśni liturgiczne o Eucharystii, Męce Pańskiej i Zmartwychwstaniu – z zapisem nutowym. Barwne fotografie przedstawień Grobu Pańskiego z kościołów Krakowa i Małopolski Dowiedz się więcej »
 7. Śpiewnik dla wszystkich (wersja szyto-klejona)
  26,00 zł

  Śpiewnik dla wszystkich (wersja szyto-klejona)

  Opracował ks. Daniel Mokwa CPPS

  Nasz śpiewnik, w jego już piątym wydaniu, nazwaliśmy Śpiewnikiem dla wszystkich, zwracając przy tym uwagę, że piosenki w nim zawarte są z jednej strony odpowiednie do śpiewania dla wszystkich Dowiedz się więcej »
 8. Śpiewnik dla wszystkich - wersja ze spiralą
  29,00 zł

  Śpiewnik dla wszystkich - wersja ze spiralą

  Opracował ks. Daniel Mokwa CPPS

  Nasz śpiewnik, w jego już piątym wydaniu, nazwaliśmy Śpiewnikiem dla wszystkich, zwracając przy tym uwagę, że piosenki w nim zawarte są z jednej strony odpowiednie Dowiedz się więcej »
 9. NUTKA DLA MAMY I TATY
  9,90 zł

  NUTKA DLA MAMY I TATY

  s. Adriana Anna Miś

  Śpiewnik zawiera teksty piosenek wraz z zapisem nutowym oraz prezent w postaci płyty CD z nagranymi piosenkami oraz osobnym podkładem muzycznym do każdego utworu Dowiedz się więcej »
 10. Śpiewnik kościelny
  60,90 zł

  Produkt niedostępny

  Śpiewnik kościelny

  Śpiew kościelny należy do wielkich tradycji i bogactwa Kościoła na Górnym Śląsku. Wierni biorą żywy udział w liturgii między innymi poprzez śpiew dostosowany Dowiedz się więcej »
 11. Śpiewy z Tyskich Wieczorów Uwielbienia (śpiewnik + płyta CD)
  25,00 zł

  Produkt niedostępny

  Śpiewy z Tyskich Wieczorów Uwielbienia (śpiewnik + płyta CD)

  Dionizy Jeliński (oprac.)

  Z wielką radością oddajemy do Waszych rąk śpiewnik, który jest jednym z licznych dowodów i „śladów” spotkania z żywym Bogiem we wspólnocie. Śpiewy, które proponujemy w niniejszym opracowaniu, powstawały wokół Tyskich Wieczorów Uwielbienia Dowiedz się więcej »
 12. Śpiewnik pielgrzyma
  9,90 zł

  Śpiewnik pielgrzyma

  Śpiewnik pielgrzyma zawiera 190 tekstów pieśni pogrupowanych w działy: Tradycyjne pieśni do Pana Jezusa, Pieśni maryjne, Pieśni dziękczynne, Pieśni tradycyjne i współczesne, Pieśni oazowe oraz Pieśni patriotyczne i folklorystyczne Dowiedz się więcej »
 13. Śpiewnik SALWATOR - Nowe wydanie

  35,00 zł

  29,90 zł

  Śpiewnik SALWATOR - Nowe wydanie

  Już jest!!! Długo wyczekiwany, jeden z najbardziej popularnych w Polsce śpiewników religijnych. Tysiąc piosenek! Chwyty gitarowe. Tego nie można przegapić! Dowiedz się więcej »
 14. Będę śpiewać Bogu
  25,90 zł

  Będę śpiewać Bogu

  ks. Zbigniew Piasecki

  Śpiewnik jest zbiorem pieśni znanych od dawna i nowych. Przydatny podczas Mszy świętych z udziałem dzieci oraz w katechizacji Dowiedz się więcej »
 15. Historia muzyki chrześcijańskiej
  49,00 zł

  Historia muzyki chrześcijańskiej

  Andrew Wilson - Dickson

  Ufam, że dzięki tej lekturze Czytelnicy będą lepiej i głębiej zorientowani w swoim chrześcijańskim dziedzictwie, a także z sympatią spojrzą na chrześcijan z innych kultur Dowiedz się więcej »
 16. Niepojęta Trójco, tom II

  59,00 zł

  41,30 zł

  Niepojęta Trójco, tom II

  Długo wyczekiwany II tom śpiewnika Niepojęta Trójco zawiera aż 329 utworów: chorał gregoriański z tradycji dominikańskiej, jednogłosowe pieśni tradycyjne Dowiedz się więcej »
 17. Wysławiajmy Pana
  19,90 zł

  Produkt niedostępny

  Wysławiajmy Pana

  Marek Skwarnicki

  Tomik zawiera pieśni, hymny, teksty oratoryjne, które Autor pisał dla różnych zgromadzeń zakonnych, parafii, zaprzyjaźnionych księży i kompozytorów. Są w nim także teksty piosenek pisanych na „Sacrosongi”. W roku 2003 twórczość ta została nagrodzona nagrodą ogólnopolską im. Franciszka Karpińskiego. Marek Skwarnicki — wybitny poeta, autor przekładu psalmów, felietonista, dziennikarz, pisarz i działacz katolicki. Jest autorem między innymi zbiorów poezji, powieści, książek o Janie Pawle II, spektakli teatralnych i telewizyjnych dla dzieci. Jego wiersze są zamieszczone w wielu antologiach. Dowiedz się więcej »
 18. Rok 6. Fotokronika. Droga przez rok święty

  93,45 zł

  65,42 zł

  Rok 6. Fotokronika. Droga przez rok święty

  Jan Paweł II, Arturo Mari

  Szósty tom z „Dziejów Wielkiego Pontyfikatu Jana Pawła II”. Album przedstawia wydarzenia kolejnego roku Pontyfikatu Jana Pawła II – od 16 października 1983 do 16 października 1984. Dowiedz się więcej »

18 produkt(ów)

na stronę

Ustaw kierunek rosnący