Księgarnia religijna nr 1 w Polsce!

Twój koszyk jest pusty.

Witaj! / Rejestracja Zaloguj

Teologia dla każdego

14 produkt(ów)

na stronę

Ustaw kierunek rosnący
 1. Szkoła patrzenia

  29,90 zł

  24,90 zł

  Szkoła patrzenia

  ks. Robert J. Woźniak

  Nieznajomość Trójcy jest nieznajomością życia. Trójca Święta jest centralną tajemnicą wiary. Droga w głąb tej tajemnicy prowadzi przez karty Pisma Świętego Dowiedz się więcej »
 2. Aklamacje i wezwanie Módlmy się

  18,00 zł

  14,40 zł

  Aklamacje i wezwanie Módlmy się

  ks. Bogusław Nadolski TChr

  W codziennym życiu często wykrzykujemy: „hurra”, „niech żyje”, „na pomoc”. Podobnie czyni zgromadzenie liturgiczne, używając aklamacji, która stanowi okrzyk, apel Dowiedz się więcej »
 3. Zrozumieć Kościół. Eklezjologia praktyczna

  39,90 zł

  31,92 zł

  Zrozumieć Kościół. Eklezjologia praktyczna

  Peter Neuner

  Jak Kościół, kształtując swą dzisiejszą postać, dba o to, by pochodziła ona z nauczania Jezusa, a zarazem odpowiadała na wyzwania naszych czasów? Ta książka stanowi cenną inspirację dla wszystkich, którzy chcą lepiej rozumieć Kościół Dowiedz się więcej »
 4. ELEMENTARZ KATOLIKA
  29,90 zł

  ELEMENTARZ KATOLIKA

  Sławomir Zatwardnicki

  Elementarz katolika to ilustrowane i pogłębione kompendium wiedzy o fundamentalnych prawdach wiary, zawartych w Credo i obowiązujących chrześcijanina na każdym etapie życia Dowiedz się więcej »
 5. WIARA RODZI SIĘ W DIALOGU
  35,90 zł

  WIARA RODZI SIĘ W DIALOGU

  ks. Wacław Hryniewicz OMI

  Życie człowieka wierzącego to ciągły dialog z Bogiem i z innymi ludźmi. Bóg wybrał dialog z człowiekiem jako zbawczą drogę docierania do ludzkiej wolności. Dla chrześcijanina sam Chrystus jest największą inspiracją do kształtowania w sobie postawy dialogu w relacji z drugą osobą Dowiedz się więcej »
 6. DOKTORZY KOŚCIOŁA

  44,90 zł

  35,92 zł

  DOKTORZY KOŚCIOŁA

  Bernard McGinn

  Książka, którą powinien mieć każdy poważnie traktujący swoją wiarę katolik. Kim właściwie są doktorzy Kościoła, co tak naprawdę oznacza nadanie jakiejś osobie tego szacownego tytułu? Dowiedz się więcej »
 7. Tomasza z Akwinu Lectura Super Matheum cap. I-II

  49,00 zł

  39,20 zł

  Tomasza z Akwinu Lectura Super Matheum cap. I-II

  Tomasz Gałuszka OP

  Lectura super Matheum jest jednym z tych dzieł Tomasza z Akwinu, które być może na zawsze miało pozostać nieznane szerszemu gronu odbiorców Dowiedz się więcej »
 8. Miłosierdzie. Niemożliwe staje się możliwe

  26,30 zł

  21,04 zł

  Miłosierdzie. Niemożliwe staje się możliwe

  Christoph Schönborn OP

  Odkupienie jest mi absolutnie potrzebne. Jak nikt sam nie może dać sobie życia, tak też nikt nie może dać sobie życia wiecznego Dowiedz się więcej »
 9. O Bogu i człowieku

  19,00 zł

  13,30 zł

  O Bogu i człowieku

  ks. Tomasz Jelonek

  Książka jest zapisem rozważań nad problemami, które wciąż są aktualne: Czy Jezus jest mitem? Od małpy czy od Boga? - problem ewolucji na właściwym miejscu, itp. Dowiedz się więcej »
 10. Duchowość kobiety
  23,00 zł

  Duchowość kobiety

  pod red. Józefa Augustyna SJ

  W przygotowanej przez redakcję kwartalnika „Życie Duchowe" książce zamieszczone artykuły zostały ujęte w trzech rozdziałach: Teologia o kobietach; Psychologia i duchowość kobiet; Kobiety naszych czasów... Dowiedz się więcej »
 11. PROROCY STAREGO TESTAMENTU
  39,00 zł

  Produkt niedostępny

  PROROCY STAREGO TESTAMENTU

  ks. Tomasz Jelonek

  Działalność prorocką kojarzy się powszechnie z przepowiadaniem przyszłości i religijnymi uniesieniami. Tymczasem nie to jest istotą profetyzmu biblijnego, zjawiska, które na tle zewnętrznie podobnych zjawisk starożytnego Wschodu, jawi się jako o wiele głębsze i niepowtarzalne. Dowiedz się więcej »
 12. Noc spowiednika
  22,50 zł

  Produkt niedostępny

  Noc spowiednika

  Ks. Tomasz Halik

  W epoce postoptymistycznej, wśród nadreńskich lasów powstała książka diagnozująca świat, którego echo dociera zza krat konfesjonału. Towarzysząc człowiekowi z perspektywy spowiednika Halik próbuje pokazać, że kryzys świata i religii może stać się szansą, wezwaniem do „wypłynięcia na głębię”. Dowiedz się więcej »
 13. Struktura teologi judeochrześcijańskiej
  33,00 zł

  Struktura teologi judeochrześcijańskiej

  ks. Franciszek Szulc

  Autor dokonał pełnej i syntetycznej prezentacji poglądów J. Danielou na temat różnorodnych elementów systemu metodologicznego teologii chrześcijańskiej, następnie poddał je weryfikacji źródłowej... Dowiedz się więcej »
 14. Wieńczysz rok darami swojej dobroci
  37,00 zł

  Wieńczysz rok darami swojej dobroci

  Hans Urs von Balthasar

  Na książkę tę składa się seria kazań wygłoszonych w Radio Watykańskim przez jednego z najwybitniejszych teologów naszego wieku - Hansa Urs von Balthasara... Dowiedz się więcej »

14 produkt(ów)

na stronę

Ustaw kierunek rosnący