Księgarnia religijna nr 1 w Polsce!

Twój koszyk jest pusty.

Witaj! / Rejestracja Zaloguj

Wielki Post i WIELKANOC

Produkty 76 do 100 z 115 ogółem

na stronę
Strona:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5

Ustaw kierunek rosnący
 1. Najważniejsze słowa Nowego Testamentu

  19,90 zł

  15,92 zł

  Najważniejsze słowa Nowego Testamentu

  ks. Marcin Cholewa, ks. Marek Gilski

  Żyjemy w świecie analfabetyzmu religijnego. Wielu ochrzczonych nie zna nawet kilku słów z języka Chrystusowego i dlatego ani nie rozumieją nic z tego, o czym Jezus mówi, ani nie są w stanie wymienić kilku zdań z wierzącymi, ani nie potrafią zamienić Dowiedz się więcej »
 2. Droga zbawienia. Rozważania

  6,95 zł

  5,56 zł

  Droga zbawienia. Rozważania

  Krzysztof Ziemiec

  Po co idziemy dziś Drogą krzyżową? …bo mamy nadzieję, że to misterium pozwoli nam na nowo uwierzyć, że w tych zmaganiach z cierpieniem, z naszą słabością, niemocą i problemami nie jesteśmy sami, że jest z nami Ktoś, kto zawsze będzie pomagał nam Dowiedz się więcej »
 3. GORZKIE ŻALE. CD1 - Nabożeństwo, CD2 - Rys historyczny i komentarz
  19,90 zł

  GORZKIE ŻALE. CD1 - Nabożeństwo, CD2 - Rys historyczny i komentarz

  Gorzkie żale to nabożeństwo poświęcone rozważaniu Męki Pańskiej, które w poruszający sposób oddziałuje na odbiorcę. Na pierwszej płycie znajdą Państwo trzy części nabożeństwa, co pozwala zarówno na wysłuchanie go w całości Dowiedz się więcej »
 4. Droga krzyżowa. Będą patrzeć na Tego, którego przebodli
  11,50 zł

  Droga krzyżowa. Będą patrzeć na Tego, którego przebodli

  Droga krzyżowa, którą znamy jako powszechną formę pobożności, odnoszącą się do męki Chrystusa, w celu rozpamiętywania Jego cierpienia i wzbudzania w nas współczucia, jest ostatnim ogniwem długiej serii praktyk miłosierdzia, które rozwinęły się przez Dowiedz się więcej »
 5. Ewangelie Zmartwychwstałego Boga
  24,50 zł

  Ewangelie Zmartwychwstałego Boga

  Gianfranco Ravasi (kard.)

  W książce rozbłyska Credo w trakcie pojawiania się jego elementów: ostatnich godzin ziemskiego życia Jezusa, wieczerzy eucharystycznej, zdrady, procesu, męki, ukrzyżowania, złożenia do grobu, zmartwychwstania i ukazywania się uczniom Dowiedz się więcej »
 6. WSZYSCY BĘDZIEMY BARABASZAMI. Rekolekcje na każdy czas

  24,90 zł

  19,92 zł

  Produkt niedostępny

  WSZYSCY BĘDZIEMY BARABASZAMI. Rekolekcje na każdy czas

  o. Michał Legan

  Wszyscy będziemy Barabaszami to kolejna część duchowej podróży w głąb Ewangelii z Ojcem Leganem jako przewodnikiem. Podróży po szlakach nieprzetartych, odbiegających od tras rutynowych wycieczek niedzielnych turystów. A nieznane nam Dowiedz się więcej »
 7. Apetyt na życie. Medytacja o zmartwychwstaniu

  23,00 zł

  18,40 zł

  Apetyt na życie. Medytacja o zmartwychwstaniu

  Michel Rondet

  Nadzieja na życie nie opuszcza człowieka. "Nie przygotowuję się już na śmierć, ale na zmartwychwstanie" - słowa, które wypowiedziała pewna osoba, stojąca na progu śmierci, natchnęły Michela Rondeta do napisania przewodnika dla ludzi, którzy Dowiedz się więcej »
 8. W JEGO RANACH
  32,90 zł

  W JEGO RANACH

  Józef Augustyn SJ

  Ewangeliczne kontemplacje męki Jezusa, proponowane przez Józefa Augustyna SJ, ukazują z jednej strony całą powagę i dramat naszej sytuacji ludzi uwikłanych w grzech pierworodny, grzech świata i grzech osobisty, z drugiej zaś tajemnicę odwiecznej Dowiedz się więcej »
 9. MOC KRZYŻA. Medytacje watykańskie

  17,90 zł

  14,32 zł

  MOC KRZYŻA. Medytacje watykańskie

  Raniero Cantalamesa OFMCap

  Pełne żarliwości, wypływające z głębokiej wiary rozważania misterium krzyża autorstwa kaznodziei Domu Papieskiego. Głosi on niesamowitą, przemieniającą moc Krzyża, prawdziwe doświadczenie której musi spowodować absolutną rewolucję w naszym Dowiedz się więcej »
 10. Jak Mateusz odkrył tajemnicę cierpienia

  6,50 zł

  5,20 zł

  Produkt niedostępny

  Jak Mateusz odkrył tajemnicę cierpienia

  ks. Grzegorz Łomzik

  Kolejna książeczka o przygodach Mateusza. Tym razem chłopiec odwiedza w szpitalu chorą Babcię i po raz pierwszy spotyka się z cierpieniam i chorobą ludzi. Pozwala to wytłumaczyć chłopcu taje... Dowiedz się więcej »
 11. Siedem słów + płyta CD z rozważaniami Drogi Krzyżowej
  14,00 zł

  Produkt niedostępny

  Siedem słów + płyta CD z rozważaniami Drogi Krzyżowej

  Bp Juan Antonio Martinez Camino

  Jeśli w modlitewnym dialogu człowieka z Bogiem ważniejsze jest „ucho duszy /serce/ niż usta” F. Sheen, to „Siedem słów” stanowi najwyższe wzniesienie ducha ludzkiego w tym dialogu Dowiedz się więcej »
 12. Perełka 232- Alleluja!

  3,50 zł

  2,80 zł

  Perełka 232- Alleluja!

  Marcin Romanowski

  Dobrze, że są święta, że wspominamy Zmartwychwstanie, że się spotykamy albo wysyłamy sobie życzenia. Ale czy po świętach cokolwiek zmienia się w naszym życiu? Przebrzmią wielkanocne dzwo... Dowiedz się więcej »
 13. Droga krzyżowa oparta na Piśmie Świętym i Dzienniczku św.s.Faustyny

  4,95 zł

  3,96 zł

  Droga krzyżowa oparta na Piśmie Świętym i Dzienniczku św.s.Faustyny

  s. Elżbieta M. Siepak ZMBM (wyb.)

  Książeczka jest zbiorem rozważań stacji drogi krzyżowej. Każde rozważanie oparte jest na fragmencie z Pisma Świętego. Centrum rozważań stanowią fragmenty z "Dzienniczka s. Faustyny", któr... Dowiedz się więcej »
 14. Perełka 211 - Noc wielkiego zmartwychwstania

  3,50 zł

  2,80 zł

  Perełka 211 - Noc wielkiego zmartwychwstania

  ks. Wojciech Kuzioła

  Co się wydarzyło w Wieczerniku? Czego uczy nas Ogród Oliwny? Czy masz odwagę, aby zajrzeć do grobu, i wiarę, aby wyjść Jezusowi na spotkanie? Zobaczyć to, zrozumieć i przeżyć. Będzie to m... Dowiedz się więcej »
 15. Wielkanocne Rodziny. Gra w szkole i w domu

  16,80 zł

  13,44 zł

  Produkt niedostępny

  Wielkanocne Rodziny. Gra w szkole i w domu

  E. Bragaglia, F. Giuli, E. Pompilio

  Książeczka zawiera 72 kolorowych kart i objaśnienie zasad gry.... Dowiedz się więcej »
 16. Dlaczego warto pościć?
  9,90 zł

  Dlaczego warto pościć?

  Mariola Orzepowska

  Dlaczego warto pościć? Czym jest post? Jak i kiedy pościć? Na te oraz wiele innych pytań odpowiadają: Slavko Barbic OFM, O. Rajmund Guzik OCIst., dr Ewa Dąbrowska, znana w Polsce propagatorka z... Dowiedz się więcej »
 17. Spowiedź jest spoko
  10,00 zł

  Spowiedź jest spoko

  Rafał Szymkowiak OFMCap

  Jeśli nikt tak do końca i prawdziwie nie zachwycił Cię do tej pory sakramentem spowiedzi. Jeśli nie wiesz, jak się spowiadać. ...ta książka może Ci się przydać. Dowiesz się: dlaczego do ... Dowiedz się więcej »
 18. Rozważania Męki Pańskiej. W nieco szerszej perspektywie
  29,00 zł

  Rozważania Męki Pańskiej. W nieco szerszej perspektywie

  Stanisław Podgórski CSsR

  Na temat Męki Pańskiej napisano już bardzo wiele książek. Czym ta różni się od innych? Otóż „szersza perspektywa” oznacza, że autor nie zadowala się tylko ewangelicznym opisem kalwaryjskiego dramatu, ale wszystkie te znane zdarzenia pogłębia i umieszcza Dowiedz się więcej »
 19. Opowiedz mi, mamo. Polskie zwyczaje i obrzędy wielkanocne

  26,25 zł

  21,00 zł

  Opowiedz mi, mamo. Polskie zwyczaje i obrzędy wielkanocne

  Anna Jankowska

  Ta niewielka książeczka zawiera mnóstwo informacji na temat polskich zwyczajów i obrzędów wielkanocnych, które nadal są praktykowane w wielu rejonach naszego kraju. Adresowana jest do dzieci, które dowiedzą się z niej na przykład, co symbolizują Dowiedz się więcej »
 20. Postne smaki

  27,00 zł

  20,25 zł

  Produkt niedostępny

  Postne smaki

  o. Adam Szustak OP

  Wielki Post co roku stawia wszystkich chrześcijan w obliczu pytania o nawrócenie: to jaki jest plan na ten rok? Nawracać się czy nie nawracać? A jeśli, to jak? Można oczywiście nie planować nawrócenia i wejść w czas postu z rozbiegu, jak w każdy inny

  Dowiedz się więcej »
 21. MISTERIUM BOGA I CZŁOWIEKA. Homilie wielkanocne

  5,80 zł

  4,64 zł

  MISTERIUM BOGA I CZŁOWIEKA. Homilie wielkanocne

  Ojcowie Pijarzy

  Okres wielkanocny to czas, kiedy Kościół w sposób szczególny zgłębia misterium śmierci i zmartwychwstania Jezusa Chrystusa. Homilie do czytań liturgicznych tego okresu, napisane przez Ojców z Zakonu Pijarów, na różne sposoby próbują pomóc Dowiedz się więcej »
 22. JA TAM BYŁEM. GŁOSY SPOD KRZYŻA
  12,00 zł

  JA TAM BYŁEM. GŁOSY SPOD KRZYŻA

  Michele Casella

  Monologi są literacką próbą przybliżenia dramatu męki i śmierci Jezusa widzianych oczyma wybranych bohaterów. Te poruszające teksty silnie oddziałują na wyobraźnię Dowiedz się więcej »
 23. Pragnę. Rozważania o mądrości krzyża

  35,00 zł

  28,00 zł

  Pragnę. Rozważania o mądrości krzyża

  Marie-Dominique Philippe OP

  Zbiór nauk i kazań ojca Marie-Dominique Philippe’a o „mądrości Krzyża”, a zwłaszcza o tajemnicy krzyku pragnienia Chrystusa. Krzyk „Pragnę” znajduje się wśród siedmiu ostatnich słów Jezusa wypowiedzianych na Krzyżu. Tak Syn Boży wyprzedza Książka ukaże się w nowej serii Pustelnia, która jest skierowana do ludzi żyjących we współczesnym świecie, którzy prowadzą aktywny tryb życia, a jednocześnie pragną prowadzić intensywne życie duchowe. Dowiedz się więcej »
 24. SIEDEM KROKÓW KU ŻYCIU

  19,90 zł

  15,92 zł

  SIEDEM KROKÓW KU ŻYCIU

  Anselm Grün

  Wprowadzenie w duchowość poszczególnych dni Wielkiego Tygodnia, połączone z rozważaniami siedmiu słów wypowiedzianych przez Jezusa Chrystusa na krzyżu. Wspaniała pomoc w bardziej świadomym przeżywaniu tego czasu, ale także w prowadzeniu Dowiedz się więcej »
 25. HISTORIA PEWNEGO NAWRÓCENIA
  14,90 zł

  HISTORIA PEWNEGO NAWRÓCENIA

  Ks. Waldemar Turek

  "Późno Cię umiłowałem. Piękności tak dawna i tak nowa" - wołał św. Augustyn. Szukał długo i namiętnie. W filozofii, gnozie i herezjach. Błąkał się po manowcach jak zagubiona owca. W końcu znalazł. Odkrył, że Bóg jest blisko, w nim samym, na głębiach Dowiedz się więcej »

Produkty 76 do 100 z 115 ogółem

na stronę
Strona:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5

Ustaw kierunek rosnący