Księgarnia religijna nr 1 w Polsce!

Twój koszyk jest pusty.

Witaj! / Rejestracja Zaloguj

Magia, okultyzm, wróżby

Produkty 1 do 25 z 57 ogółem

na stronę
Strona:
 1. 1
 2. 2
 3. 3

Ustaw kierunek rosnący
 1. Diabeł. Rozpoznać jego uwodzenie, bronić się przed atakami

  34,90 zł

  27,92 zł

  Diabeł. Rozpoznać jego uwodzenie, bronić się przed atakami

  Ojciec Raffaele Talmelli, Luciano Regolo

  Czy to prawda, że największą sztuczką diabła jest przekonanie nas o jego nieistnieniu? Jak można rozpoznać uwodzenie zła i ustrzec się przed atakiem sekt? Dowiedz się więcej »
 2. Moje opętanie. Relacja człowieka opętanego od dzieciństwa
  32,90 zł

  Moje opętanie. Relacja człowieka opętanego od dzieciństwa

  Paolo Rodari, Francesco Vaiasuso

  Francesco Vaiasuso już od wczesnego dzieciństwa bardzo cierpiał. Trapiły go liczne choroby, problemy z nauką, trudności z opanowaniem emocji Dowiedz się więcej »
 3. OBCY BOGOWIE. Ukryte bożki życia codziennego
  29,90 zł

  OBCY BOGOWIE. Ukryte bożki życia codziennego

  Elisabeth Scalia

  Wielu współczesnym chrześcijanom wydaje się, że zawarty w pierwszym przykazaniu Dekalogu zakaz oddawania czci cudzym czy obcym bogom zupełnie ich nie dotyczy. Przecież nie jesteśmy bałwochwalcami, nie budujemy posągów Baala ani Asztarte, nie składamy im ofiar Dowiedz się więcej »
 4. De angelis. Chrześcijańska nauka o aniołach w świetle doktryny Tomasza z Akwinu
  29,90 zł

  De angelis. Chrześcijańska nauka o aniołach w świetle doktryny Tomasza z Akwinu

  Aleksander Bańka

  Wielu współczesnych autorów podkreśla, że angelologia stanowi najrzadziej omawiany fragment doktryny św. Tomasza z Akwinu Dowiedz się więcej »
 5. 90 pytań do egzorcysty

  35,00 zł

  28,00 zł

  90 pytań do egzorcysty

  Jean-Régis Fropo

  Kim jest diabeł? Przez jakie furtki wchodzi? W jaki sposób możemy się od niego uwolnić? Jaka jest rola księdza egzorcysty? Oto pytania Dowiedz się więcej »
 6. Szatan nienazwany
  24,90 zł

  Szatan nienazwany

  Irene Corona

  Obserwując współczesny świat, można odnieść wrażenie, że wokół diabła i opętań panuje jakiś rodzaj zmowy milczenia Dowiedz się więcej »
 7. Spotkałem Szatana
  24,95 zł

  Spotkałem Szatana

  ks. Gabriele Amorth, ks. Sławomir Sznurkowski

  Najdłuższy wywiad, jakiego udzielił ten najsłynniejszy egzorcysta świata. Rozmawia z nim ks. Sławomir Sznurkowski SSP, który swego czasu pomagał ks. Amorthowi w posłudze egzorcysty Dowiedz się więcej »
 8. KOGO BOI SIĘ DIABEŁ?. Rozmowy o egzorcyzmach
  19,50 zł

  KOGO BOI SIĘ DIABEŁ?. Rozmowy o egzorcyzmach

  Sławomir Rusin

  Opętania i egzorcyzmy - ten temat wzbudza mnóstwo emocji. Niestety, w wielu mediach, a niejednokrotnie i w książkach zamiast rzetelnej wiedzy otrzymujemy informacje sensacyjn Dowiedz się więcej »
 9. Antychryst - narodziny i upadek
  29,90 zł

  Antychryst - narodziny i upadek

  Henryk Bejda

  O Antychryście mówi się wiele. Ale co tak naprawdę o nim wiesz, Czytelniku? Jak będzie wyglądał? Jak go rozpoznać? Będzie człowiekiem, demonem? Żydem, poganinem, a może chrześcijaninem? Dowiedz się więcej »
 10. Egzorcysta i prorok Boga
  24,90 zł

  Egzorcysta i prorok Boga

  s. Angela Musolesi

  O. Matteo La Grua i jego nauczanie o uwolnieniu i uzdrowieniu. O. Matteo La Grua był jednym z najbardziej znanych włoskich egzorcystów. Przyjaciel ojca Gabriela Amortha Dowiedz się więcej »
 11. Śledztwo w sprawie Szatana. Nowe poprawione i uzupełnione wydanie
  33,90 zł

  Śledztwo w sprawie Szatana. Nowe poprawione i uzupełnione wydanie

  Marco Tosatti

  Nowe poprawione i uzupełnione wydanie głośnej książki "Śledztwo w sprawie Szatana". Opętanie, czary, składanie ofiar z ludzi na cześć Szatana Dowiedz się więcej »
 12. Odejdź ode mnie, Szatanie!

  8,95 zł

  7,16 zł

  Odejdź ode mnie, Szatanie!

  ks. Gabriele Amorth

  Ksiądz Gabriele Amorth, jeden z najbardziej znanych egzorcystów na świecie, wyjaśnia, kim jest Szatan i jego słudzy, w jaki sposób mogą działać w życiu człowieka Dowiedz się więcej »
 13. O diable i demonach. Według św. Tomasza z Akwinu

  24,90 zł

  19,92 zł

  O diable i demonach. Według św. Tomasza z Akwinu

  Jakub Szymański

  Św. Tomasz z Akwinu, największy z katolickich Doktorów Kościoła, dzięki swemu niezwykle przenikliwemu umysłowi porusza wiele niespodziewanych kwestii dotyczących złego ducha i demonologii Dowiedz się więcej »
 14. Atak szatana

  19,90 zł

  15,92 zł

  Atak szatana

  Aleksandra Zapotoczny

  "Atak Szatana" to historia brutalnego morderstwa siostry Marii Laury Mainetti. Ta zbrodnia była wstrząsem dla mieszkańców spokojnej włoskiej miejscowości, w której służyła bliźnim. Jednak j... Dowiedz się więcej »
 15. Nie dajcie się uwieść...

  19,90 zł

  15,92 zł

  Nie dajcie się uwieść...

  s. Michaela Pawlik OP

  Książka siostry Michaeli odsłania mechanizmy manipulacji przez sekty wiarą i sumieniem człowieka, a w konsekwencji jego moralnością. Pokazuje źródła i przyczyny ekspansji wschodniego świato... Dowiedz się więcej »
 16. Jak bronić się przed diabłem

  25,00 zł

  20,00 zł

  Jak bronić się przed diabłem

  Patrizia Cattaneo

  Pracuję jako tłumacz podczas spotkań poranionych ludzi z egzorcystą - a w razie konieczności tłumaczę dialogi egzorcysty z diabłem Dowiedz się więcej »
 17. Serce z ciała
  24,90 zł

  Serce z ciała

  Agnieszka Dembek

  Agnieszka Dembek przez wiele lat żyła w obecności demona. Widziała go, słyszała i czuła. Każdego dnia rozmawiała z nim o Bogu, o ludziach i życiu Dowiedz się więcej »
 18. Egzorcysta Watykanu
  28,90 zł

  Egzorcysta Watykanu

  o. Gabriele Amorth

  Przez ponad trzysta lat posługa egzorcystów w Kościele pozostawała w całkowitym zapomnieniu, dlatego też Ojciec Gabriele Amorth, przyjmując nominację na ten urząd, postawił przed sobą dwa cele. Pierwszym z nich była doraźna pomoc cierpiącym Dowiedz się więcej »
 19. Wiarę ustrzec

  15,00 zł

  10,50 zł

  Produkt niedostępny

  Wiarę ustrzec

  ks. Andrzej Zwoliński

  Św. Tomasz z Akwinu twierdził, że nie ma innych grzechów oprócz głupoty, rozumianej jako niewiedza. Stąd próba ukazania rzeczywistych treści współczesnych zagrożeń, które najłatwiej atakują młodych ludzi oraz tych, którzy niewiele myśląc o treściach Dowiedz się więcej »
 20. Święci i demony

  24,90 zł

  19,92 zł

  Święci i demony

  Herbert Oleschko

  "Święci i demony" to zbiór pięciu opowiadań umiejscowionych w różnych okresach historycznych, poświęconych zmaganiom świętych ze złymi duchami (Antoni Pustelnik, Hildegarda z Bingen, Jean-Marie Vianney, Faustyna Kowalska, Ojciec Pio). Autor Dowiedz się więcej »
 21. EGZORCYZM. Posługa Miłości
  14,90 zł

  Produkt niedostępny

  EGZORCYZM. Posługa Miłości

  ks. Michał Olszewski SCJ

  Ksiądz Michał Olszewski, opierając się na swym doświadczeniu w walce z mocami ciemności, przedstawia istotę i przebieg rytuału egzorcyzmu. Podkreśla, że jest on przede wszystkim wyrazem miłości Boga i Kościoła do cierpiących na skutek Dowiedz się więcej »
 22. WYGRAĆ DUCHOWĄ WALKĘ
  29,90 zł

  WYGRAĆ DUCHOWĄ WALKĘ

  Pierre Descouvemont

  Wielu ludzi, nawet uważających się za chrześcijan, traktuje postać szatana jako przeżytek jakichś przestarzałych tradycji. Jednak Kościół, wspierany świadectwem egzorcystów, mistyków i świętych, mówi jasno: Nasz Przeciwnik istnieje i bez przerwy „jak lew Dowiedz się więcej »
 23. Masoneria przeciw Kościołowi Katolickiemu

  29,90 zł

  20,93 zł

  Produkt niedostępny

  Masoneria przeciw Kościołowi Katolickiemu

  Jakub Szymański

  Standardową reakcją na próbę podjęcia rozmowy o lożach masońskich jest lekceważący uśmiech. Nasi rozmówcy nie chcą przyjąć do wiadomości, że masoni mieli i mają poważny wpływ na los... Dowiedz się więcej »
 24. Wywiad z księdzem egzorcystą, cz. II

  29,90 zł

  23,92 zł

  Wywiad z księdzem egzorcystą, cz. II

  Ojciec José Antonio Fortea

  NIESAMOWITE ODPOWIEDZI NA NIEZWYKŁE PYTANIA. Jaką modlitwę należy odprawić, żeby wiedzieć, czy ktoś jest opętany? Dlaczego Bóg dopuszcza, żeby istniały opętania? Czym jest modlitwa o uwolnienie? Czy w czasie egzorcyzmu opętany ujawnia Dowiedz się więcej »
 25. BYŁAM OPĘTANA. Świadectwo uwolnienia przez egzorcyzm
  29,90 zł

  BYŁAM OPĘTANA. Świadectwo uwolnienia przez egzorcyzm

  Fabienne Amyot

  "Zły nie może ukrywać się dłużej wobec wyjątkowej świętości kapłana i siły urzędu egzorcysty. Zły musi się wreszcie ujawnić i zamanifestować swoją obecność. [...] Szatan używa nieznanych jej obelg albo takich słów, których ona nigdy nie używa i wchodzi Dowiedz się więcej »

Produkty 1 do 25 z 57 ogółem

na stronę
Strona:
 1. 1
 2. 2
 3. 3

Ustaw kierunek rosnący