Księgarnia religijna nr 1 w Polsce!

Twój koszyk jest pusty.

Witaj! / Rejestracja Zaloguj

Rekolekcje i konferencje

Produkty 26 do 50 z 229 ogółem

na stronę
Strona:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5

Ustaw kierunek rosnący
 1. Bóg vs cierpienie. Dlaczego Bóg nie chce żebyś cierpiał? książeczka + 2 CD

  33,00 zł

  29,90 zł

  Bóg vs cierpienie. Dlaczego Bóg nie chce żebyś cierpiał? książeczka + 2 CD

  KS. MAREK DZIEWIECKI

  „Zapomnij o wszystkim, co dotąd wiedziałeś i myślałeś na temat: chrześcijaństwo a cierpienie. Prawdopodobnie niemal wszystko to było błędne. Pozwól, by przez te kilka godzin nagrania Jezus Ciebie zaskoczył (...)" Dowiedz się więcej »
 2. JAK WALCZYĆ Z DUCHEM GNIEWU, SMUTKU, ACEDII, WYNIOSŁOŚCI I PYCHY cd/mp3
  19,90 zł

  JAK WALCZYĆ Z DUCHEM GNIEWU, SMUTKU, ACEDII, WYNIOSŁOŚCI I PYCHY cd/mp3

  Józef Augustyn SJ

  Skupienie rekolekcyjne Jak walczyć z duchem gniewu, smutku, acedii, wyniosłości i pychy. Według Ojca Pustyni Ewagriusza z Pontu, jest próbą praktycznego wcielenia w codzienne życie duchowe nauki pontyjskiego mnicha Dowiedz się więcej »
 3. Pokusy - ks. Jarosław Międzybrodzki (MP3)
  24,90 zł

  Pokusy - ks. Jarosław Międzybrodzki (MP3)

  ks. Jarosław Międzybrodzki

  Rekolekcje te przeznaczone są dla KAŻDEGO chrześcijanina. Jest w nich zawarta analiza pokus świata MĘSKIEGO i KOBIECEGO. Punkt kulminacyjny stanowi konferencja o sposobach przeciwstawiania się pokusom w oparciu o doświadczenie Ojców pustyni oraz modlitwa o uwolnienie od pokus dręczących nas w codzienności Dowiedz się więcej »
 4. Poszukiwacze Pereł (Książeczka + 2 CD)
  33,00 zł

  Poszukiwacze Pereł (Książeczka + 2 CD)

  o. Tomasz Nowak OP

  Perła to jeden z najcenniejszych, najbardziej unikalnych i pożądanych klejnotów świata. Znana, ceniona i poszukiwana od ponad 6000 lat Dowiedz się więcej »
 5. Cielesność i duchowość
  39,00 zł

  Produkt niedostępny

  Cielesność i duchowość

  Amedeo Cencini FdCC

  Cielesność i duchowość – dwie wartości, których nie wolno przeciwstawiać. Jak wdech i wydech tworzą jedno. Są dla siebie nawzajem niezbędne Dowiedz się więcej »
 6. W sercu Kościoła Hierarchia Kościoła wobec mocy Ducha (CD)
  19,90 zł

  W sercu Kościoła Hierarchia Kościoła wobec mocy Ducha (CD)

  ks. Dawid Drobisz

  Hierarchia zapewnia Kościołowi stabilność, podczas gdy charyzmaty budzą ewangelizacyjny zapał i otwierają Kościół na wyzwania przyszłości. Całość scala posłuszeństwo, które buduje i umacnia świętość. Odwołując się do przykładów z życia świetych i do tekstów Pisma Świetego, prowadzący konferencję pokazuje niełatwe, ale twórcze napiecie, pomiędzy hierarchicznym i charyzmatycznym wymiarem Kościoła Dowiedz się więcej »
 7. W sercu Kościoła Kościół urzędowy czy charyzmatyczny? (CD)
  19,90 zł

  W sercu Kościoła Kościół urzędowy czy charyzmatyczny? (CD)

  Aleksander Bańka

  Jaki jest zamysł Boży dla Kościoła? Czy Kościół urzędowy może być charyzmatyczny? O ścieraniu się dwóch stereotypów w wizji Kościoła, a także o tym, jak w Duchu Świętym mamy tworzyć Chrystusowy Kościół i jak wsłuchać się w bicie jego serca, mówi autor niniejszej konferencji Dowiedz się więcej »
 8. Prosta droga do świętości. Duchowość bł. Karoliny Kózkówny (MP3)
  19,90 zł

  Prosta droga do świętości. Duchowość bł. Karoliny Kózkówny (MP3)

  prelegenci: ks. Zbigniew Szostak ks. Dawid Drobisz ks. Sebastian Heliosz

  Zapis konferencji, wygłoszonej w Centrum Duchowości Ruchu Światło-Życie przy parafii bł. Karoliny Kózkówny w Tychach, wygłoszonej w 100. rocznicę urodzin bł. Karoliny, 29.11.2014 r Dowiedz się więcej »
 9. ŻYCIE Z DUCHEM ŚWIĘTYM
  19,90 zł

  ŻYCIE Z DUCHEM ŚWIĘTYM

  M.M. Topolscy, Artur Wenner SJ

  Zapis sesji, jaka miała miejsce w Częstochowie, poświęconej zagadnieniu duchowości stanowi pogłębiony komentarz do ewangelicznych wizji Ducha Świętego, a przede wszystkim wskazuje na jego symboliczny wymiar w kulturze chrześcijańskiej Dowiedz się więcej »
 10. ADORACJA JEZUSA ŹRÓDŁEM UZDROWIENIA Z POCZUCIA KRZYWDY
  19,90 zł

  ADORACJA JEZUSA ŹRÓDŁEM UZDROWIENIA Z POCZUCIA KRZYWDY

  Józef Augustyn SJ

  Prezentowane nagranie Adoracja Jezusa źródłem uzdrowienia z poczucia krzywdy to zapis skupienia rekolekcyjnego, jakie odbyło się w czerwcu 2014 roku w parafii Najświętszej Maryi Panny Szkaplerznej w Dąbrowie Tarnowskiej, w której trwa wieczysta adoracja Najświętszego Sakramentu Dowiedz się więcej »
 11. PIJMY WINO TWOICH SŁÓW
  36,90 zł

  PIJMY WINO TWOICH SŁÓW

  Wojciech Jędrzejewski OP

  Za św. Augustynem zwykło się mawiać: kto śpiewa, ten dwa razy się modli, podążając dalej tą myślą, proponujemy płytę, w której zanoszona modlitwa jest śpiewem Dowiedz się więcej »
 12. Współczesne oblicza ascezy (CD)
  19,90 zł

  Współczesne oblicza ascezy (CD)

  Aleksander Bańka

  "Wszyscy jesteśmy powołani do zjednoczenia z Bogiem, a asceza ma nas do tego przygotować" – powie w niniejszej konferencji prelegent. Pomoże również obalić mity i błędne przekonania na temat roli i miejsca ascezy w chrześcijańskiej duchowości Dowiedz się więcej »
 13. Asceza w Biblii (CD)
  19,90 zł

  Asceza w Biblii (CD)

  Ks. Dawid Drobisz

  "Asceza to dar duchowy otrzymany od Boga – wewnętrzne ogołocenie i zgoda na to, że Bóg wchodzi w moje życie i dotyka tego, co nie jest w tym życiu święte" – usłyszymy w tekście konferencji. W ascezie nie chodzi bowiem o doskonałość w modlitwie, poście i innych praktykach ale o dar z siebie – o miłość Dowiedz się więcej »
 14. Przewodnik naszej wiary (CD)
  12,00 zł

  Przewodnik naszej wiary (CD)

  ks. Henryk Bolczyk

  Płyta jest zapisem bardzo radosnego i ubogacającego spotkania z ks. Henrykiem Bolczykiem, wieloletnim moderatorem krajowym Ruchu Światło-Życie. Autor przybliża postać Sługi Bożego ks. Franciszka Blachnickiego, z którym wielokrotnie dane mu było współpracować, prowadzić letnie oazy rekolekcyjne, uczestniczyć w kształtowaniu się Ruchu Światło-Życie Dowiedz się więcej »
 15. Pakiet 4xSZUSTAK: Rozplątani + Wielka Ryba + Zamknij Oczy + Garnek Strachu

  135,00 zł

  120,00 zł

  Produkt niedostępny

  Pakiet 4xSZUSTAK: Rozplątani + Wielka Ryba + Zamknij Oczy + Garnek Strachu

  o. Adam Szustak OP

  Pakiet Świąteczny 4xSZUSTAK zawiera cztery tytuły o. Adama Szustaka OP: 1. NOWOŚĆ! Rozplątani. Jak naprawiać trudne relacje? (książeczka i 2CD) 2. Wielka Ryba (książka + 3 CD) 3. Zamknij oczy! Droga do spełnienia - lekcje Samsona (książka, ćwiczenia + 3 CD) 4. Garnek strachu. Droga do dojrzałości - lekcje Gedeona (książeczka + 3CD) Dowiedz się więcej »
 16. Pakiet NOWOŚCI: Rozplątani + Wielka Ryba

  67,00 zł

  60,00 zł

  Produkt niedostępny

  Pakiet NOWOŚCI: Rozplątani + Wielka Ryba

  o. Adam Szustak OP

  Pakiet NOWOŚCI zawiera dwa najnowsze tytuły o. Adama Szustaka: 1. Rozplątani. Jak naprawiać trudne relacje? (książeczka i 2CD) 2. Wielka Ryba (książka + 3 CD) Dowiedz się więcej »
 17. Rozplątani (książeczka i 2 CD)

  33,00 zł

  29,90 zł

  Produkt niedostępny

  Rozplątani (książeczka i 2 CD)

  o. Adam Szustak OP

  Jeśli można się tego od kogoś nauczyć, to tylko od prawdziwego Geniusza, który najlepiej na świecie potrafił funkcjonować w relacjach. Od Jezusa, który z prostotą i miłością podchodził do relacji, które się popsuły, które nieraz wydawały się już nieodwracalnie zniszczone Dowiedz się więcej »
 18. MIŁOŚĆ JEST WSZYSTKIM
  19,90 zł

  Produkt niedostępny

  MIŁOŚĆ JEST WSZYSTKIM

  Józef Augustyn SJ

  Nagranie Miłość jest wszystkim. Skupienie rekolekcyjne o adoracji Najświętszego Sakramentu i uzdrowieniu z poczucia krzywdy to zapis sesji, jaką ojciec Józef Augustyn, jezuita, przeprowadził w Parafii Niskowa, w której trwa wieczysta adoracja Najświętszego Sakramentu. Dowiedz się więcej »
 19. Bóg się rodzi i co z tego /książka + CD/
  23,00 zł

  Bóg się rodzi i co z tego /książka + CD/

  Paweł Krupa OP

  Treścią Bożego Narodzenia nie jesteśmy my – nie jest nasza Wigilia, nie jest nasza rodzina, nawet pokój wszechświatowy nie jest treścią świąt Bożego Narodzenia, ale fakt, że w osobie Jezusa Chrystusa słowo Boga odwieczne spotkało się z ludzką naturą Dowiedz się więcej »
 20. Przemienienie - dla początkujących malarzy ikon (CD-MP3 + książeczka)
  29,90 zł

  Przemienienie - dla początkujących malarzy ikon (CD-MP3 + książeczka)

  Ks. dr hab. Dariusz Klejnowski-Różycki

  Ten audiobook wprowadzi Cię w świat ikonografii. Umieszczone na płycie konferencje dotykają niemal wszystkich najważniejszych aspektów ikonopisarstwa, o jakich początkujący malarz ikon powinien się dowiedzieć Dowiedz się więcej »
 21. Ta, która żyła bardziej. Karolina (książka + 2 CD)
  33,00 zł

  Ta, która żyła bardziej. Karolina (książka + 2 CD)

  Ks. Zbigniew Kucharski

  Ona żyła bardziej. Bardziej pracowicie, bardziej otwarcie, bardziej świadomie, bardziej z miłością. We wszystkim – bardziej. Żyła tak, że dziś dorośli patrząc na jej 16-letni pobyt na ziemi mogą czuć zakłopotanie, które przeradza się w podziw, lub inspirację Dowiedz się więcej »
 22. Duchowość Krzyża (CD)
  19,90 zł

  Duchowość Krzyża (CD)

  ks. Krzysztof Matuszewski

  Duchowość Krzyża to duchowość miłosierdzia, w której razem z Jezusem przechodzimy nieustannie z ciemności do światła, z grzechu do wolności, ze śmierci do życia Dowiedz się więcej »
 23. Prawda Krzyża (CD)
  19,90 zł

  Prawda Krzyża (CD)

  Aleksander Bańka

  Niniejsza konferencja pokazuje, jakie powinno być właściwe miejsce krzyża w życiu chrześcijan. Krzyż nie należy do przeszłości, nie jest tylko wydarzeniem historycznym, ale dzięki zmartwychwstaniu Chrystusa stanowi nieustanną, żywa propozycję miłości Boga względem każdego z nas

  Dowiedz się więcej »
 24. MODLITWA UWIELBIENIA (MP3)

  24,90 zł

  17,43 zł

  MODLITWA UWIELBIENIA (MP3)

  o. Rafał Kogut OFM

  Czym jest modlitwa? Czym jest uwielbienie? Jakie są źródła modlitwy uwielbienia? Jakie są owoce uwielbienia? Dowiedz się więcej »
 25. W CODZIENNEJ BLISKOŚCI Z JEZUSEM CD
  19,90 zł

  W CODZIENNEJ BLISKOŚCI Z JEZUSEM CD

  Józef Augustyn SJ

  Niniejsze nagranie to zapis na żywo rekolekcji dla alumnów wygłoszonych w 2013 roku Dowiedz się więcej »

Produkty 26 do 50 z 229 ogółem

na stronę
Strona:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5

Ustaw kierunek rosnący