Księgarnia religijna nr 1 w Polsce!

Twój koszyk jest pusty.

Witaj! / Rejestracja Zaloguj

Rekolekcje i konferencje

Produkty 76 do 100 z 225 ogółem

na stronę
Strona:
 1. 2
 2. 3
 3. 4
 4. 5
 5. 6

Ustaw kierunek rosnący
 1. Nocny Złodziej. Mocne Słowo dla czekających na świt (książka + CD mp3 i DVD)

  32,00 zł

  12,90 zł

  Nocny Złodziej. Mocne Słowo dla czekających na świt (książka + CD mp3 i DVD)

  o. Adam Szustak OP

  Nocny Złodziej to niezwykłe słowo o. Adama Szustaka OP, które w grudniu 2012 roku obiegło cały świat. Dziesiątki tysięcy Polaków przesłuchało je i zechciało się nim podzielić, tworząc wielką grupę osób poszukujących życia w mocy błogosławieństwa. W ciągu Dowiedz się więcej »
 2. CODZIENNY RACHUNEK SUMIENIA. Według metody św. Ignacego Loyoli CD MP3
  19,90 zł

  CODZIENNY RACHUNEK SUMIENIA. Według metody św. Ignacego Loyoli CD MP3

  Józef Augustyn SJ

  W prezentowanym skupieniu rekolekcyjnym Autor ukazuje istotę ignacjańskiego rachunku sumienia. Zwraca uwagę, że jest on przede wszystkim szkołą dojrzałości duchowej i moralnej oraz wyrazem codziennego, wewnętrznego zmagania o ludzkie Dowiedz się więcej »
 3. KIEROWNICTWO DUCHOWE W ĆWICZENIACH DUCHOWNYCH ŚW. IGNACEGO LOYOLI CD MP3
  19,90 zł

  KIEROWNICTWO DUCHOWE W ĆWICZENIACH DUCHOWNYCH ŚW. IGNACEGO LOYOLI CD MP3

  Praca zbiorowa

  XXXII Kurs Duchowości Ignacjańskiej poświęcony został refleksji nad kierownictwem duchowym w ujęciu św. Ignacego Loyoli: skąd czerpał inspiracje, jak praktykował je w swojej posłudze i przede wszystkim, co zaleca w książeczce Ćwiczeń duchownych Dowiedz się więcej »
 4. Dar języków. Duch Święty czy...? (CD)
  19,90 zł

  Dar języków. Duch Święty czy...? (CD)

  ks. Piotr Kontny

  Jubilacja, glosolalia, czy dar mówienia obcymi językami? Wszystkie te trzy fenomeny, choć mają swe zakorzenienie w Biblii, traktowane są przez wielu współczesnych chrześcijan z dużą dozą nieufności Dowiedz się więcej »
 5. Źródła medytacji chrześcijańskiej (CD)
  19,90 zł

  Źródła medytacji chrześcijańskiej (CD)

  ks. Piotr Kontny

  Niniejsza konferencja jest zachętą do praktykowania medytacji chrześcijańskiej, jako szczególnej formy doświadczenia duchowego. Ukazuje także jej uwarunkowania i specyficzny charakter, wyróżniający ją na tle innych praktyk duchowych. Autor Dowiedz się więcej »
 6. Medytacja chrześcijańska - droga do zjednoczenia z Bogiem (CD)
  19,90 zł

  Medytacja chrześcijańska - droga do zjednoczenia z Bogiem (CD)

  Aleksander Bańka

  Jaką rolę w drodze do Boga pełni chrześcijańska medytacja? W jaki sposób droga ta powinna przebiegać? Na czym polega medytacja i czym różni się od innych sposobów modlitwy, a także, jakie owoce w duchowym życiu chrześcijan może przynieść? Dowiedz się więcej »
 7. POKOCHAJ SIEBIE. 101 medytacji dla kobiet CD MP3
  19,90 zł

  POKOCHAJ SIEBIE. 101 medytacji dla kobiet CD MP3

  Virginia Ann Froehle RSM

  "Kochaj bliźniego swego, jak siebie samego". Wiele kobiet zdaje sobie sprawę, że aż za dobrze przestrzegały pierwszej części przykazania, a za mało drugiej Dowiedz się więcej »
 8. Tożsamość Snajpera (książka + 2 CD)
  32,00 zł

  Tożsamość Snajpera (książka + 2 CD)

  o. Fabian Błaszkiewicz SJ

  Mężczyzna skuteczny to taki, który ma w swoim życiu cel, osiąga go, a potem wyznacza następny i cieszy się swoim sukcesem. Żeby mieć cel musisz znać swoją tożsamość, musisz wiedzieć, kim jesteś Dowiedz się więcej »
 9. Wreszcie się sobie podobam (książka + 2 CD)

  32,00 zł

  22,40 zł

  Produkt niedostępny

  Wreszcie się sobie podobam (książka + 2 CD)

  o. Fabian Błaszkiewicz SJ

  Kobieta niepewna swojej wartości to niewolnica - mówi Fabian Błaszkiewicz SJ. Kobieta, która nie podoba się sobie staje się zależna od innych, bo szuka u nich akceptacji Dowiedz się więcej »
 10. Rozwinąć skrzydła (CD MP3)
  19,90 zł

  Rozwinąć skrzydła (CD MP3)

  ks. Grzegorz Polok

  Jeśli przeżywasz codzienność z lękiem... jeśli nie jesteś pewny siebie... jeśli chciałbyś żyć pełnią, ale nie wiesz jak to zrobić... posłuchaj, może odnajdziesz fragment siebie, być może znajdziesz podpowiedź do poszukiwania odpowiedzi na pytania Dowiedz się więcej »
 11. Jedność małżeńska a wychowanie dzieci (CD-MP3)
  24,90 zł

  Jedność małżeńska a wychowanie dzieci (CD-MP3)

  Jacek Pulikowski

  Każde dziecko potrzebuje czterech „miłości”: mamy, taty, miłości małżeńskiej swoich rodziców oraz miłości Boga do człowieka. Miłość pomiędzy rodzicami jest dla dziecka szczególna, bardziej potrzebna od miłości matki czy ojca do niego. Ta wierna i stabilna Dowiedz się więcej »
 12. Jestem legendą - lekcje świętego Józefa "egipskiego" (książka + 2CD)
  34,00 zł

  Produkt niedostępny

  Jestem legendą - lekcje świętego Józefa "egipskiego" (książka + 2CD)

  o. Fabian Błaszkiewicz SJ

  Nowe, rozszerzone wydanie bestselleru to książeczka + 2CD. Zawiera ćwiczenia, zdjęcia i cytaty oraz słowo od wydawcy i premierowe przeżycia - całość wydana w eleganckim stylu. Dowiedz się więcej »
 13. DAR WOLNOŚCI Codziennne wybory na ścieżce życia CD MP3
  19,90 zł

  DAR WOLNOŚCI Codziennne wybory na ścieżce życia CD MP3

  Virginia Ann Froehle RSM

  Czy paraliżuje Cię czasem lęk przed krytyką lub odtrąceniem? Czy męczą Cię obawy o to, co pomyślą o Tobie inni, o to, czy Twój wizerunek jest właściwy, czy mówisz to, co należy? Dowiedz się więcej »
 14. Umacniać słowem. Homilie na rok C (CD)
  25,90 zł

  Umacniać słowem. Homilie na rok C (CD)

  ks. dr hab. Leszek Szewczyk

  Papież Benedykt XVI w liście apostolskim Porta fidei, zaznaczył: „Pragniemy, aby ten Rok rozbudził w każdym wierzącym aspirację do wyznawania wiary w jej pełni i z odnowionym przekonaniem, z ufnością i nadzieją. Będzie to też dobra okazja, by bardziej Dowiedz się więcej »
 15. Wierzę w Boga Ojca... (CD) - Wspólnie odmawiamy Różaniec
  12,00 zł

  Wierzę w Boga Ojca... (CD) - Wspólnie odmawiamy Różaniec

  Odmawiajmy wytrwale Różaniec we wspólnotach kościelnych i naszych rodzinach. W trakcie powtarzanych wezwań zjednoczy on serca, doprowadzi do zgody, ożywi nadzieję i obdarzy nas wszystkich pokojem i radością Chrystusa Dowiedz się więcej »
 16. W POSZUKIWNANIU MIŁOŚCI MP3
  19,90 zł

  W POSZUKIWNANIU MIŁOŚCI MP3

  Robert Bujak SJ

  Myślą przewodnią proponowanych rozważań jest droga powołania Abrahama. Patrząc na życie Patriarchy, odkrywamy, że również my jesteśmy nieustannie zapraszani do podążania podobną ścieżką. Trzeba nam, jak Abrahamowi, zaryzykować i wyjść z naszego Dowiedz się więcej »
 17. MODLITWA KULT CZY RELACJA? MP3
  19,90 zł

  MODLITWA KULT CZY RELACJA? MP3

  Tadeusz Hajduk SJ

  Sesja skierowana jest do osób, które pragną się modlić i dla których modlitwa to nie tylko jedna z tak zwanych praktyk religijnych. Nagranie jest zapisem skupienia rekolekcyjnego poświęconego budowaniu osobistej, integralnej relacji z Bogiem właśnie Dowiedz się więcej »
 18. O UPORZĄDKOWANIU NASZYCH UCZUĆ. Według Ojca Pustyni Ewagriusza z Pontu. Skupienie rekolekcyjne CD MP3

  19,90 zł

  13,93 zł

  Produkt niedostępny

  O UPORZĄDKOWANIU NASZYCH UCZUĆ. Według Ojca Pustyni Ewagriusza z Pontu. Skupienie rekolekcyjne CD MP3

  Józef Augustyn SJ

  Odwołując się do rozważań Ewagriusza z Pontu "o ośmiu duchach zła" ojciec Józef Augustyn SJ proponuje nam skupienie rekolekcyjne o warunkach i metodach pracy nad światem naszych uczuć Dowiedz się więcej »
 19. Słońce Twojego sekretu CD
  32,00 zł

  Produkt niedostępny

  Słońce Twojego sekretu CD

  o. Fabian Błaszkiewicz SJ

  Słońce Twojego Sekretu. 7 biblijnych tajemnic urody, siły i powodzenia w miłości. Autor bestsellerowych audiobooków i książek zwraca się tylko do dorosłych kobiet w przekazie, który każdej z nich pomoże być wyjątkową Dowiedz się więcej »
 20. OTO JA POSYŁAM ANIOŁA PRZED TOBĄ CD MP3
  29,90 zł

  OTO JA POSYŁAM ANIOŁA PRZED TOBĄ CD MP3

  Augustyn Pelanowski OSPPE

  Konferencje i homilie wygłoszone podczas II Paulińskich Dni Młodych w Krakowie w dniach od 11-17 lipca 2011 roku. Oparta na Księdze Tobiasza historia uzdrowienia ludzkiej zdolności kochania, odnalezienia sensu i celu życia a także uzdrowienia relacji Dowiedz się więcej »
 21. WOLNOŚĆ I GRANICE MP3
  19,90 zł

  WOLNOŚĆ I GRANICE MP3

  Dorota Przygrodzka, Andrzej Niczypor SJ

  Wolność, która jest tematem prezentowanych konferencji, to w kontekście współczesnego dążenia do niczym nieograniczonej niezależności i swobody, zagadnienie niezmiernie istotne. Autorzy próbują odpowiedzieć na ważne w tym kontekście pytania Dowiedz się więcej »
 22. O PRZEBACZENIU W MAŁŻEŃSTWIE CD
  19,68 zł

  O PRZEBACZENIU W MAŁŻEŃSTWIE CD

  Mieczysław Guzewicz

  Małżeństwo jest sakramentem – prawda oczywista, choć ostatnio często pomijana. Wizja małżeństwa kreowana przez otaczający nas świat jest albo „lukrowaną” bajką z happy endem – „żyli długo i szczęśliwie”, albo jeśli nią nie jest, to lepiej się rozstać Dowiedz się więcej »
 23. KRYZYS SZANSĄ OD BOGA MP3
  19,90 zł

  KRYZYS SZANSĄ OD BOGA MP3

  Praca zbiorowa

  Płyta stanowi zapis rekolekcji radiowych będących uwspółcześnioną formą rekolekcji ignacjańskich, zwanych także rekolekcjami w życiu codziennym. Polegają one na wysłuchaniu wprowadzenia do modlitwy (od poniedziałku do piątku) oraz na odprawieniu Dowiedz się więcej »
 24. Rekolekcje dla młodzieży MP3
  19,00 zł

  Rekolekcje dla młodzieży MP3

  Ks. Stefan Radziszewski

  Można wiele mówić o modlitwie i w ogóle się nie modlić. Można wiele opowiadać o miłości, nikogo nie kochając, mając pustkę w sercu. Można wiele mówić, nic w życiu nie robiąc. I to nazywamy piekłem. Piekłem słów. Bo one potrafią kłamać, oszukiwać Dowiedz się więcej »
 25. Pociąg wniebowzięty. Wstęp do nowej psychologii sukcesu (książka + CD)
  32,00 zł

  Pociąg wniebowzięty. Wstęp do nowej psychologii sukcesu (książka + CD)

  o. Fabian Błaszkiewicz SJ

  Jeśli chcesz nauczyć kogoś poławiania pereł, to zacznij od nauki pływania zamiast rzucać go na głęboką wodę. Rewolucja w motywacji, przewrót w branży szkoleniowej – tym razem, w przeciwieństwie do popularnych programów inspiracyjnych, zaczynamy Dowiedz się więcej »

Produkty 76 do 100 z 225 ogółem

na stronę
Strona:
 1. 2
 2. 3
 3. 4
 4. 5
 5. 6

Ustaw kierunek rosnący