Księgarnia religijna nr 1 w Polsce!

Twój koszyk jest pusty.

Witaj! / Rejestracja Zaloguj

Nie przegapić życia

Elżbieta Kopocz

Oceń jako pierwszy

  • Wydawca: EMMANUEL
  • Rok wydania: 2017
  • ISBN: 9788385375582
  • Format: 120x190
  • Rodzaj okładki: Miękka
Nasza cena:

15,00 zł

12,00 zł

  • Dostawa już od 9,90zł! Więcej
  • Czas realizacji maks.:
    4 dni roboczych (plus 1-2 dni na dostawę)
Opis

Przeczytałem tę książkę jednym tchem. Zachwyciło mnie zdanie " nic mnie nie goniło, nic nie musiałam" i krótki komunikat, który znalazłem między wierszami: " Stop! Zatrzymaj się. Odtechnij. Odsapnij!". To znakomita lektura dl pokolenia ADHD, które wpada w panikę, gdy nie znajdzie dostępu do wifi i goniącego z wywalonym jęzorem tłumu  nerwowo szukającego wolnego miejsca na parkingu przed supermarketem.
Cisza, spokój. Jezioro Studzieniczne. I zdumiewające odkrycie, że w słowach Jezusa (Mt 6,25), który mówi o naszych troskach nie ma słowa "zbytnio".
I kto o tym pisze? Ta, która bez owijania w bawełnę wyznaje "cierpiałam na hiperaktywność i wspaniałej sztuki dolce far niente ("słodkiego nic nie robienia"), jak ją nazywają Włosi, specjaliści w tej dziedzinie, jeszcze nie zdołałam opanować".
"O nic się nie troskajcie" - tak jest w oryginale.
O nic.
Jesteście w najlepszych rękach na świecie.
Marcin Jakimowicz, dzinnikarzElżbieta Kopocz - ukończyła filologię angielską i podyplomowe studiaz z teologii duhowości na Uniwersytecie Śląskim. Od trzydziestu lat zajmuje się tematyką małżeństwa i rodziny tłumacząc książki z dziedziny poradnictwa rodzinnego, duchowości, psychologii i teologii.
Wraz z mężem współautorka wywiadu z o. Karolem Meissnerem "Małżeństwo nie musi boleć - jak budować więzi między małżonkami" oraz autorka "Rodzinnego przewodnika po świętach". Doradca rodzinny. Prezes Fundacji Misja Rodzina. Żona Jacka, mama Agnieszki i Pawła, babcia Klary. Mieszka w Katowicach.

Informacje dodatkowe
Rodzaj okładki Miękka
Autor Elżbieta Kopocz
ISBN 9788385375582
Format okładki 120x190
Rok wydania 2017
Tagi produktów

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.