Księgarnia religijna nr 1 w Polsce!

Twój koszyk jest pusty.

Witaj! / Rejestracja Zaloguj

Nowe ziarna kontemplacji

Thomas Merton

Oceń jako pierwszy

  • Wydawca: Esprit
  • Rok wydania: 2017
  • ISBN: 9788365706188
  • Format: 13x20 cm
  • Stron: 364
Nasza cena:

29,90 zł

23,92 zł

  • Dostawa już od 9,90zł! Więcej
  • Czas realizacji maks.:
    1 dzień roboczy (plus 1-2 dni na dostawę)
Opis

Dlaczego Bóg odgrywa tak ważną rolę w życiu człowieka? Jak pojąć Jego istotę i zrozumieć miłość do nas? W jaki sposób pogłębiać swoją duchowość i nawiązać relację z Bogiem? Czy prawdziwe zjednoczenie ze Stwórcą jest możliwe?
 
Thomas Merton, najsłynniejszy dwudziestowieczny pustelnik i trapista, zainspirowany dziełami świętych Kościoła – św. Benedykta, Jana od Krzyża czy Tomasza a Kempis – uczy nas sztuki kontemplacji, czyli – jak sam pisze – duchowego cudu, zachwytu nad świętością, bezgranicznej wdzięczności za życie. Jego teksty powstawały w obecności Boga, mówią o Nim i do Niego prowadzą. Pozwalają nie tylko lepiej wyrazić i zrozumieć Bożą miłość, ale także głęboko jej doświadczyć.
Ta wyjątkowa książka, teraz dostępna w nowym przekładzie, ciągle jest doskonałą receptą na duchowe poszukiwania współczesnego człowieka.

Thomas Merton (1915–1968) to jeden z najważniejszych pisarzy katolickich XX w. Był mnichem trapistą w amerykańskim Opactwie Gethsemani, wybitnym teologiem, poetą, pisarzem i działaczem społecznym. Znany jest również jako pustelnik i mistyk. Jest autorem ponad pięćdziesięciu książek, w tym słynnej autobiografii, Siedmiopiętrowej góry.

Informacje dodatkowe
Rodzaj okładki Nie
Oprawa oprawa: broszurowa
Autor Thomas Merton
ISBN 9788365706188
Liczba stron 364
Format okładki 13x20 cm
Uwagi Tłumaczenie: Andrzej Wojtasik; Oprawa broszurowa ze skrzydełkami
Rok wydania 2017
Tagi produktów

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.