Księgarnia religijna nr 1 w Polsce!

Twój koszyk jest pusty.

Witaj! / Rejestracja Zaloguj

Nowości

Produkty 51 do 75 z 144 ogółem

na stronę
Strona:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5

Ustaw kierunek malejący
 1. Rachunek sumienia
  7,90 zł

  Rachunek sumienia

  o. Marcin Ciechanowski

  Rachunek sumienia jest nieodzowną częścią sakramentu pojednania. Pozwala stanąć przed Panem w prawdzie i szczerze otworzyć swoje serce, by było gotowe na przyjęcie łaski Bożego miłosierdzia oraz odpuszczenia grzechów Dowiedz się więcej »
 2. Fatima Ostatnia Tajemnica Film DVD

  34,90 zł

  29,90 zł

  Fatima Ostatnia Tajemnica Film DVD

  reż. Andres Garrigo

  Czy objawienia fatimskie skrywają klucz do naszej przyszłości?Monica, poszukująca pracy montażystka, dostaje propozycję zmontowania filmu o konsekwencjach objawień fatimskich Dowiedz się więcej »
 3. Otwieranie drzwi

  39,90 zł

  34,90 zł

  Otwieranie drzwi

  papież Franciszek ; Dominique Wolton

  Zwolennicy nazywają go prorokiem, zagorzali krytycy – heretykiem. Od momentu objęcia urzędu wprowadza rewolucyjne zmiany w Kurii Rzymskiej. Zadziwia świat, rezygnując z mieszkania w papieskich apartamentach, obmywając nogi muzułmance i transseksualiście, dokonując gestów pojednania z tradycjonalistami i świętując pięćsetlecie reformacji Dowiedz się więcej »
 4. Nie psujcie sobie przyjemności, jest święta!

  34,90 zł

  29,90 zł

  Nie psujcie sobie przyjemności, jest święta!

  Olivier Florant

  Nie, przyjemność seksualna nie jest tabu w wierze katolickiej. I może być święta. Pragnienie fizyczne stanowi ważną sferę chrześcijańskiego małżeństwa, które nie ogranicza się do prokreacji Dowiedz się więcej »
 5. Boży skalpel

  29,90 zł

  23,90 zł

  Boży skalpel

  Marek Zaremba

  Podejmij post i pozwól Bogu dokonać operacji na otwartym sercu! Kiedy apostołowie pytają Jezusa, jak wypędzić złego ducha, On odpowiada, że w niektórych przypadkach jedyna skuteczna droga to modlitwa i post Dowiedz się więcej »
 6. Ziemia Święta. Pielgrzymując śladami Jezusa- album

  99,99 zł

  79,99 zł

  Ziemia Święta. Pielgrzymując śladami Jezusa- album

  Fernando Perfetti

  Izrael, Ziemia Święta - centrum najbardziej dramatycznych wydarzeń w historii ludzkości - wciąż pozostaje Ziemią Nadziei.
  Dla Żydów, jest Ziemią Obiecaną - nadzieją, na przyjście Mesjasza. Dowiedz się więcej »
 7. Modlitewnik Święty Stanisław Kostka

  2,95 zł

  2,36 zł

  Modlitewnik Święty Stanisław Kostka

  praca zbiorowa

  . Dowiedz się więcej »
 8. Modlitewnik Święty Izydor Oracz

  2,95 zł

  2,36 zł

  Modlitewnik Święty Izydor Oracz

  praca zbiorowa

  Modlitewnik zawiera krótką biografię św. Izydora oraz zbiór modlitw. Dowiedz się więcej »
 9. Modlitewnik Droga Krzyżowa z Ojcem Pio

  2,95 zł

  2,36 zł

  Modlitewnik Droga Krzyżowa z Ojcem Pio

  praca zbiorowa

  Święty Ojciec Pio swoim duchowym synom i córkom polecał szczególnie do rozważania Mękę Pana Jezusa. Sam dzięki Bożemu wybraniu w niej uczestniczył i pragnął, aby każdy z nas nieustannie stawał się Cyrenejczykiem. Dowiedz się więcej »
 10. Przemoc i Bóg

  23,00 zł

  18,40 zł

  Przemoc i Bóg

  Enzo Bianchi

  Jak czytać psalmy złorzeczące? Czy można pogodzić bezwarunkową miłość głoszoną przez Jezusa z odmawianiem modlitw, w których pojawiają się pragnienie zemsty i złorzeczenia wobec wrogów? Sobór Watykański II podjął kontrowersyjną decyzję o usunięciu z liturgii części psalmów, w których pojawia się przemoc. Enzo Bianchi tymczasem stanowczo się tej decyzji sprzeciwia, pokazuje ich bogactwo, głęboki sens, objaśnia je i interpretuje. Dowiedz się więcej »
 11. Wiara na areopagu

  69,00 zł

  55,20 zł

  Wiara na areopagu

  Williams Rowan

  To książka o wierze i wierności w przestrzeni publicznej. O nieustannym napięciu między akceptowaną postawą obywatelską a głosem sumienia. Dowiedz się więcej »
 12. Przyjdźcie do Mnie wszyscy.

  9,95 zł

  7,96 zł

  Przyjdźcie do Mnie wszyscy.

  Praca zbiorowa

  Propozycje adoracji dla chcących zbudować więź z Jezusem. Relacja z Chrystusem Eucharystycznym tak jak każda relacja wymaga zaangażowania, wysiłku i rozmowy, przede wszystkim na modlitwie. Dowiedz się więcej »
 13. Biblia w liturgii Mszy Świętej. Triduum Paschalne

  39,95 zł

  31,96 zł

  Biblia w liturgii Mszy Świętej. Triduum Paschalne

  Praca zbiorowa

  Pomoc liturgiczna na czas Triduum Paschalnego i okres Wielkanocy.To już trzeci tom z serii W Drodze do Emaus, po Biblii w liturgii Mszy Świętej. Dowiedz się więcej »
 14. List do Hebrajczyków. NT XV

  79,95 zł

  63,96 zł

  List do Hebrajczyków. NT XV

  ks. Artur Malina

  List do Hebrajczyków to nowa pozycja w uznanej przez teologów i biblistów serii pn. Nowy Komentarz Biblijny. Dowiedz się więcej »
 15. Z serca do serca

  25,00 zł

  20,00 zł

  Z serca do serca

  Jan Szkodoń

  Myśli, zrodzone w kapłańskim sercu biskupa pomocniczego Archidiecezji Krakowskiej, ubrane w poetycką szatę literacką przekazywane są do serc, aby odszukiwać tajemnicę Bożą w wydarzeniach narodzin, męki, śmierci zmartwychwstania Pana naszego Jezusa Chrystusa. Cechą charakterystyczną zamieszczonych tu refleksji jest nawiązanie do konkretów, związanych z rozważanymi tajemnicami i znanych nam z ich biblijnych opisów. Dowiedz się więcej »
 16. Proszę. Przepraszam. Dziękuję. Małe wielkie słowa

  15,00 zł

  12,00 zł

  Proszę. Przepraszam. Dziękuję. Małe wielkie słowa

  Luiza Borkowska-Ziółkowska

  Filip po raz pierwszy idzie do przedszkola. Jest naprawdę przerażony. Dowiedz się więcej »
 17. Czy naprawdę znamy Jezusa?

  26,00 zł

  20,80 zł

  Czy naprawdę znamy Jezusa?

  Roberto Giacobbo

  Pamiętamy o cierpieniu, męce i krzyżu Jezusa. Ale jak zauważa R. Dowiedz się więcej »
 18. Abraham. Próby wiary

  25,00 zł

  20,00 zł

  Abraham. Próby wiary

  Jan Kania, Tomasz Regiewicz

  Historia Abrahama pozwala nam lepiej poznać samych siebie. Pomaga dostrzec, że nosimy w sercu ranę egoizmu i chcemy żyć dla siebie samych. Dowiedz się więcej »
 19. Homilie okolicznościowe T.3

  29,00 zł

  23,20 zł

  Homilie okolicznościowe T.3

  ks. Tomasz Jelonek

  Niniejsza książka zawiera zapis przemówień autora w czasie Mszy świętych odprawianych w miesięcznice śmierci Czcigodnego Sługi Bożego Ojca Serafina Kaszuby, kapucyna, które przypadają w dniu dwudziestym miesiąca, w kościele Braci Mniejszych Kapucynów w Krakowie, których intencją jest uproszenie u Boga rychłej beatyfikacji kapłana zmarłego w opinii świętości.
  Modlimy się, aby ogłoszony błogosławionym, był naszym, uznanym przez Kościół orędownikiem u Boga i przykładem realizacji słów św. Dowiedz się więcej »
 20. Antiochia 1098. Cud pierwszej krucjaty

  23,90 zł

  19,12 zł

  Antiochia 1098. Cud pierwszej krucjaty

  Marcin Pielesz

  Pod koniec XI w. do Europy docierały wieści o chrześcijanach cierpiących w Ziemi Świętej prześladowania z rąk muzułmanów, którzy najechali ich terytorium i zbezcześcili Grób Pański. Dowiedz się więcej »
 21. Traktat o prawdziwym nabożeństwie do NMP

  19,90 zł

  15,92 zł

  Traktat o prawdziwym nabożeństwie do NMP

  Św. Ludwik Maria Grignion de Montfort

  Traktat o prawdziwym nabożeństwie do Najświętszej Maryi Panny to duchowe arcydzieło, którym inspirowali się wielcy czciciele Maryi: św. Jan Paweł II, św. Dowiedz się więcej »
 22. Od charyzmatyka do mistyka

  27,90 zł

  22,32 zł

  Od charyzmatyka do mistyka

  Sławomir Zatwardnicki

  Sławomir Zatwardnicki zaprasza Cię do zrobienia sobie przerwy w życiowej wędrówce i wejścia do namiotu spotkania z Panem zarówno tego oddalonego od świata ludzkich spraw, jak i rozbijanego w obozie naszej codzienności. Inspirując się przeżyciami wielkich mistyków i myślami mistrzów duchowości chrześcijańskiej, a także własnymi doświadczeniami modlitewnymi, wkłada w Twoje ręce niezwykły przewodnik, który napotykającym trudności w modlitwie pomoże odnaleźć właściwą ścieżkę, a pragnącym pogłębić i wzbogacić swoje życie duchowe wskaże nowe modlitewne szlaki. Dowiedz się więcej »
 23. Drogi krzyżowe

  16,00 zł

  12,80 zł

  Drogi krzyżowe

  ks. Marek Piedziewicz

  Siedem dróg krzyżowych na siedem tygodni Wielkiego Postu. Krótkie, trafne i zróżnicowane medytacje do wspólnego i indywidualnego rozważenia, dla dorosłych i młodzieży. Dowiedz się więcej »
 24. Na Osi Czasu. Świadek audiobook

  29,90 zł

  23,92 zł

  Na Osi Czasu. Świadek audiobook

  Gunter Krieger

  Stefaton, młody Grek, członek grupy aktorskiej, z wzajemnością zakochuje się w młodej Żydówce imieniem Sara. To od niej po raz pierwszy słyszy o galilejskim rabbim, Jezusie. Dowiedz się więcej »
 25. Literatura klasyczna. O czym szumią wierzby

  29,90 zł

  23,92 zł

  Literatura klasyczna. O czym szumią wierzby

  Kenneth Grahame, Agata Łuksza

  Oto książka, która wręcz pachnie dzieciństwem!
  Przenieś się nad rzekę, gdzie mieszka sympatyczny Kret, Szczur, Borsuk oraz Ropucha i rozgość się w pięknej, bezpiecznej krainie, do której zawsze będziesz chciał wrócić! Kto z nas nie pamięta pięknych, zabawnych i przede wszystkim mądrych historii, których bohaterami są sympatyczne zwierzęta? O czym szumią wierzby to wyjątkowy zbiór krótkich opowieści, które zawsze niosą ze sobą przesłanie i opisują uniwersalne wartości, takie jak przyjaźń, wierność, podążanie za marzeniami i realizowanie swoich pasji. Dzieci z pewnością docenią ciepły, wzruszający klimat i piękne ilustracje, natomiast dorośli z uśmiechem na ustach zauważą satyrę, humor i mądrość płynącą z każdej historii. Dowiedz się więcej »

Produkty 51 do 75 z 144 ogółem

na stronę
Strona:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5

Ustaw kierunek malejący