Księgarnia religijna nr 1 w Polsce!

Twój koszyk jest pusty.

Witaj! / Rejestracja Zaloguj

Promocje

Produkty 76 do 100 z 9691 ogółem

na stronę
Strona:
 1. 2
 2. 3
 3. 4
 4. 5
 5. 6

Ustaw kierunek malejący
 1. Kształty

  19,99 zł

  15,99 zł

  Kształty

  praca zbiorowa

  . Dowiedz się więcej »
 2. Powiedz mi! Czy wiesz, jak to działa?

  44,99 zł

  35,99 zł

  Powiedz mi! Czy wiesz, jak to działa?

  praca zbiorowa

  Tym razem dzieci w wieku 6 do 10 lat otrzymają odpowiedzi na 200 pytań dotyczących przyrody, codziennego życia, ludzkiego ciała czy nauki i techniki. Zrozumieją na przykład, skąd biorą się siniaki lub jak działają kości, skąd się bierze benzyna lub jak powstaje cukier, a nawet dlaczego pada deszcz lub naklejamy znaczki pocztowe na przesyłki. Dowiedz się więcej »
 3. 100% naklejek - Do pamiętnika

  19,90 zł

  15,92 zł

  100% naklejek - Do pamiętnika

  praca zbiorowa

  Ta wyjątkowa książeczka w stu procentach składa się z około 1500 kolorowych naklejek przeznaczonych specjalnie dla dziewczynek. Mogą nimi ozdabiać swój pamiętnik lub wklejać je do pamiętników koleżanek. Dowiedz się więcej »
 4. Święty Tomasz z Akwinu o Bogu

  50,00 zł

  40,00 zł

  Święty Tomasz z Akwinu o Bogu

  Mateusz Przanowski OP

  Książka Mateusza Przanowskiego znakomicie wpisuje się w nurt badań, które przypominają o aktualności myśli teologicznej dominikańskiego uczonego z XIII w. Autor, daleki od ducha tomistycznej apologetyki, wykazuje, że w nauce o Bogu, św. Dowiedz się więcej »
 5. Koloruj z elfami

  2,99 zł

  2,39 zł

  Koloruj z elfami

  praca zbiorowa

  Seria Koloruj wzbogaciła się o osiem kolejnych tytułów. Są to: książeczki: Koloruj z Mikołajem, Koloruj z bałwankiem, Koloruj z elfami, Koloruj z misiem, Koloruj z pingwinkiem, Koloruj z reniferkiem, Koloruj z foczką, Koloruj z owieczką. Dowiedz się więcej »
 6. Prześladowani za wiarę

  34,00 zł

  27,20 zł

  Prześladowani za wiarę

  Andrew Al Janssen

  Wyobraź sobie świat, w którym z powodu wiary w Chrystusa zostaniesz napiętnowany, wyłączony ze społeczności, dyskryminowany w miejscu pracy. Świat, w którym nie będziesz w stanie zapewnić bezpieczeństwa swoim bliskim, w którym jednej nocy możesz stracić dorobek całego życia oraz ludzi, których kochasz. Dowiedz się więcej »
 7. 101 ciekawostek. Dinozaury w.2015

  9,99 zł

  7,99 zł

  101 ciekawostek. Dinozaury w.2015

  Niko Dominiguez

  Poznaj fascynujący świat dinozaurów stworzeń zamieszkujących nasza planetę miliony lat temu. Prze tobą zbiór faktów i ciekawostek o roślinożernych gigantach, mięsożernych bestiach, morskich gadach i szybujących w przestworzach lotnikach. Dowiedz się więcej »
 8. Dobra wiadomość dla złodziei i bandytów

  5,00 zł

  4,00 zł

  Dobra wiadomość dla złodziei i bandytów

  praca zbiorowa

  LIST DO KOLOSAN (Dobra wiadomość o ratunku w Chrystusie)
  (NOWY PRZEKŁAD DYNAMICZNY)
  W więzieniach przesiedziałem ponad dwadzieścia lat. Kradłem, rabowałem, ściągałem haracze, handlowałem ludźmi, narkotykami i bronią. Dowiedz się więcej »
 9. List do Rzymian

  10,00 zł

  8,00 zł

  List do Rzymian

  Praca zbiorowa

  W nowym tłumaczeniu Listu do Rzymian obok nowoczesnej formy udało się Redakcji NPD zachować powagę i godność stylu należnego przekazowi biblijnemu. Efekt ten osiągnięto nie w drodze odwołań do archaicznych cech tradycyjnej polszczyzny biblijnej, lecz do współczesnej odmiany ogólnej i literackiej języka polskiego, z wielką zarazem dbałością o właściwe przekładowi dynamicznemu odtworzenie ducha języka, kultury oraz mentalności, w jakiej oryginalnie powstał List do Rzymian. Dowiedz się więcej »
 10. List do Kolosan

  5,00 zł

  4,00 zł

  List do Kolosan

  praca zbiorowa

  W nowym tłumaczeniu Listu do Kolosan obok nowoczesnej formy udało się Redakcji NPD zachować powagę i godność stylu należnego przekazowi biblijnemu. Efekt ten osiągnięto nie w drodze odwołań do archaicznych cech tradycyjnej polszczyzny biblijnej, lecz do współczesnej odmiany ogólnej i literackiej języka polskiego, z wielką dbałością o właściwe przekładowi dynamicznemu odtworzenie ducha języka, kultury oraz mentalności, w jakiej oryginalnie powstał List do Kolosan. Dowiedz się więcej »
 11. Przewodnik po cierpieniu

  18,90 zł

  15,12 zł

  Przewodnik po cierpieniu

  Andrzej Muszala

  Jaki jest sens cierpienia i znoszenia bólu przez osoby niewinne? Czy w ogóle można w tym przypadku mówić o jakimkolwiek sensie? Czy można usprawiedliwić choćby największe dobro krzykiem i bólem tysięcy osób umierających w wyniku głodu, wjen, chorób, wypadków? Czy można znaleźć jakieś wytłumaczenie dla matki i ojca, którzy stoją bezradni w obliczu ich dziecka zwijającego się z bólu, gasnącego w oczach z powodu choroby nowotworowej? Nie. Wszelkie słowo jawi się tu jako puste, małe, płytkie, błahe. Dowiedz się więcej »
 12. Modlitwa w ciszy

  10,50 zł

  8,40 zł

  Modlitwa w ciszy

  ks. Andrzej Muszala

  Wielka tradycja mistyczna Kościoła zarówno Wschodniego, jak i Zachodniego, (.. Dowiedz się więcej »
 13. Ja oraz mój Stwórca + CD

  26,25 zł

  21,00 zł

  Ja oraz mój Stwórca + CD

  ks. Andrzej Muszala

  Być chrześcijaninem to coś więcej niż tylko wyznawać określony zbiór prawd wiary. Wierzysz, że jest jeden Bóg? pyta św. Dowiedz się więcej »
 14. Wybieram wszystko + CD

  26,25 zł

  21,00 zł

  Wybieram wszystko + CD

  ks. Andrzej Muszala

  Niniejsza książka jest pokłosiem konferencji wygłoszonych w trakcie spotkań modlitewnych, które odbyły się w roku akademickim 2013-2014 w kościele św. Marka w Krakowie. Dowiedz się więcej »
 15. Modlitwa w czynie

  10,50 zł

  8,40 zł

  Modlitwa w czynie

  ks. Andrzej Muszala

  Działanie i kontemplacja jednoczą się i stapiają ze sobą. Aby pozostać z Bogiem, dusza musi być posłuszna Duchowi Świętemu, który ją prowadzi tu lub tam, aby mogła wykonać swoje zadanie. Dowiedz się więcej »
 16. Radość Ewangelii + CD

  26,25 zł

  21,00 zł

  Radość Ewangelii + CD

  ks. Andrzej Muszala

  Nadeszła pora, aby wspólnie budować Europę, która nie obraca się wokół gospodarki, ale wokół świętości osoby ludzkiej, wokół niezbywalnych wartości; Europę śmiało uznającą swoją przeszłość i z ufnością patrzącą w przyszłość, aby w pełni i z nadzieją żyć swoją teraźniejszością. Nadeszła chwila, aby porzucić ideę Europy przestraszonej i zamkniętej w sobie, aby rozbudzić i budować Europę lidera, bogatą w wiedzę, sztukę, muzykę, wartości humanistyczne, a także wartości wiary. Dowiedz się więcej »
 17. Niech zstąpi Duch Twój + CD

  26,25 zł

  21,00 zł

  Niech zstąpi Duch Twój + CD

  ks. Andrzej Muszala

  To, co głosi Papież Jan Paweł II, staje się sprawą nie tylko ludzi jednego wyznania, ale też kwestią wspólną dla nas wszystkich. Niesie w sobie ogromny potencjał ekumeniczny, a także potencjał tolerancji. Dowiedz się więcej »
 18. Kacperek w krainie literek

  9,99 zł

  7,99 zł

  Kacperek w krainie literek

  Renata Mrozowicz-Cabas

  Autorka zaprasza wszystkie dzieci do nauki alfabetu, bo cóż lepszego na zachętę niż podróż do krainy literek? Mały chłopiec, Kacperek, udaje się do Fenicji. Poznaje tam pochodzenie kształtu każdej z literek (A pochodzi od rogów byka, C od garbu wielbłąda etc). Dowiedz się więcej »
 19. Te okropne bakterie

  28,00 zł

  22,40 zł

  Te okropne bakterie

  Piotr Haraszewski

  Dzięki lekturze książeczki Te okropne bakterie dzieci będą mogły lepiej poznać zagrożenia, jakie niosą zarazki i bakterie oraz lepiej zrozumieć, dlaczego podstawowe zasady higieny mogą ochronić je przed niepotrzebnymi infekcjami. Najmłodsi czytelnicy bardzo lubią wielokrotnie wracać do lektur, które są dla nich zrozumiałe i ciekawe. Dowiedz się więcej »
 20. Bezpieczny komputer

  25,00 zł

  20,00 zł

  Bezpieczny komputer

  Piotr Haraszewski

  Który rodzic nie marzy o tym, aby jego dziecko wychowywało się zdrowo i szybko czyniło postępy w rozumieniu otaczającego je świata? Pragniemy, aby nasze dzieci chciały przyswoić sobie podstawowe zasady higieny, właściwego odżywiania czy choćby bezpieczeństwa w kontaktach z obcymi i rozumiały konsekwencje, jakie wynikają z określonych zachowań. Jednocześnie każdy rozsądny rodzic doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że takie zachowania nie spadają z nieba. Dowiedz się więcej »
 21. Był raz sobie krasnoludek

  9,99 zł

  7,99 zł

  Był raz sobie krasnoludek

  Artur Oppman

  Niezapomniana bajka o krasnoludku, na której wychowały się pokolenia dzieci. Dodatkowym atutem książeczki są świetne, kolorowe ilustracje, które przyciągną wzrok dziecka. Dowiedz się więcej »
 22. Modlitewnik Św. Rity

  19,89 zł

  15,91 zł

  Modlitewnik Św. Rity

  praca zbiorowa

  Popularny modlitewnik, cieszący się od lat dużym zainteresowaniem wśród ludzi będących w różnych sytuacjach życiowych i potrzebujących wsparcia przez modlitwę. Modlitewnik zawiera bogaty wybór modlitw do Świętej Rity, która przez wieki słynie z wyjątkowej skuteczności wstawiennictwa. Dowiedz się więcej »
 23. Kraina Lodu. Przygoda Olafa. Wypychanki świąteczne

  13,00 zł

  10,40 zł

  Kraina Lodu. Przygoda Olafa. Wypychanki świąteczne

  praca zbiorowa

  Uwielbiasz Olafa i tak jak on kochasz święta? Poczuj wyjątkową świąteczną atmosferę i przygotuj oryginalne ozdoby świąteczne razem ze swoimi ulubionymi postaciami z najnowszej animacji Kraina lodu. Przygoda Olafa. Dowiedz się więcej »
 24. Szopka bożonarodzeniowa. Wypychanki 3D

  13,00 zł

  10,40 zł

  Szopka bożonarodzeniowa. Wypychanki 3D

  praca zbiorowa

  Książka aktywnościowa dla dzieci w wieku przedszkolnym. Przeznaczona zarówno do samodzielnej zabawy, jak i wspólnego spędzania czasu z rodzicami, dziadkami czy starszym rodzeństwem. Dowiedz się więcej »
 25. Czytam sobie. Łowcy przygód. Pakiet książek

  49,99 zł

  39,99 zł

  Czytam sobie. Łowcy przygód. Pakiet książek

  praca zbiorowa

  Specjalnie dla żądnych wrażeń wybraliśmy wyjątkowe książki, dzięki którym można przeżyć pasjonujące przygody, a nauka czytania stanie się prawdziwa przyjemnością. Czy można wygrać zawody sportowe z prawdziwym Trollem?
  Co jeżeli spotkasz na swojej drodze Babę Jagę i czy Diplodoki są naprawdę takie straszna? Dowiedz się co przeżyli nasi bohaterowie i jak radzili sobie kiedy wpadli w tarapaty. Dowiedz się więcej »

Produkty 76 do 100 z 9691 ogółem

na stronę
Strona:
 1. 2
 2. 3
 3. 4
 4. 5
 5. 6

Ustaw kierunek malejący