Księgarnia religijna nr 1 w Polsce!

Twój koszyk jest pusty.

Witaj! / Rejestracja Zaloguj

Promocje

Produkty 101 do 125 z 12281 ogółem

na stronę
Strona:
 1. 3
 2. 4
 3. 5
 4. 6
 5. 7

Ustaw kierunek malejący
 1. Kolorowanka z naklejkami. Dzieci z Fatimy

  5,95 zł

  4,76 zł

  Kolorowanka z naklejkami. Dzieci z Fatimy

  100 lat temu trójka portugalskich pastuszków: Łucja, Hiacynta i Franciszek zobaczyła na własne oczy Maryję i wysłuchała Jej przesłania. Matka Boża wybrała na swoich pomocników dzieci. Dowiedz się więcej »
 2. Kolorowank. Różaniec Święty. Rozważania dla dzieci

  5,95 zł

  4,76 zł

  Kolorowank. Różaniec Święty. Rozważania dla dzieci

  Matka Boża prosiła fatimskie dzieci, by odmawiały codziennie Różaniec. Pragniemy, by i nasze pociechy nauczyły się tej ważnej modlitwy. Dowiedz się więcej »
 3. Fatima. Historia dzieci, które widziały Matkę Bożą

  29,95 zł

  23,96 zł

  Produkt niedostępny

  Fatima. Historia dzieci, które widziały Matkę Bożą

  ks. Bogusław Zeman SSP

  Pierwszy polski komiks i videobook o Fatimie dla dzieci!
  Troje portugalskich pastuszków: Łucja, Hiacynta i Franciszek stało się świadkami objawień Matki Bożej w Fatimie. Maryja wybrała ich, aby przekazać światu swoje orędzie, zachęcić do odmawiania różańca i powierzania się Jej Niepokalanemu Sercu. Dowiedz się więcej »
 4. My Little Pony. Discord i dramarama w Ponyville

  14,99 zł

  11,99 zł

  My Little Pony. Discord i dramarama w Ponyville

  G.M. Berrow

  Choć to nieprawdopodobne, Discord został adeptem Magii Przyjaźni. A przecież jeszcze niedawno siał jedynie chaos Draconequus postanawia jednak udowodnić wszystkim, jak wiele się już nauczył, i bierze udział w Wiosennym Musicalu w Ponyville to specjalna misja, którą ma dla niego księżniczka Celestia. Dowiedz się więcej »
 5. Trollastyczny przewodnik. Trolle

  24,99 zł

  19,99 zł

  Trollastyczny przewodnik. Trolle

  praca zbiorowa

  Oto jedyny w swoim rodzaju przewodnik po świecie trolli! Zawiera nie tylko mnóstwo niezbędnych informacji na temat bohaterów, lecz także ciekawostki, opisy i niesamowite ilustracje. Dowiedz się więcej o Poppy, Mruku i ich zakręconych przyjaciołach oraz poznaj wszystkie zakątki Trollowic. Dowiedz się więcej »
 6. Kubuś i Przyjaciele. Nie ma jak dom!

  12,99 zł

  10,39 zł

  Kubuś i Przyjaciele. Nie ma jak dom!

  Catherine Hapka

  Mama Kangurzyca, zajęta sprzątaniem, chętnie zgodziła się, aby Kubuś i Tygrys zajęli się Maleństwem. Maleństwo było szczęśliwe, bo spędziło cały dzień, nie musząc robić takich niemiłych rzeczy jak branie lekarstwa czy kąpiel z szorowaniem. Dowiedz się więcej »
 7. Książka z tatuażami. Trolle

  24,99 zł

  19,99 zł

  Książka z tatuażami. Trolle

  praca zbiorowa

  . Dowiedz się więcej »
 8. Jeśli nie na ziemi, to gdzie?

  25,00 zł

  20,00 zł

  Jeśli nie na ziemi, to gdzie?

  Gerhard Lohfink

  Kolejny tom miniatur znanego biblisty celnych i nierzadko humorystycznych przemyśleń na temat wiary, Kościoła, społeczeństwa, nauki, polityki. Gerhard Lohfink, wbrew powszechnym dziś tendencjom do ugłaskiwania spraw, chętnie idzie pod prąd, stawia tę czy inną kwestię w nowym świetle i w nieoczekiwanym kontekście, by w ten sposób stworzyć przestrzeń dla duchowej epifanii. Dowiedz się więcej »
 9. Świeży powiew radości

  25,00 zł

  20,00 zł

  Świeży powiew radości

  Sheila Walsh

  Gdy przygnębia cię nużąca rutyna codzienności lub zmagasz się z dotkliwymi trudnościami, radość wydaje się niemożliwa do osiągnięcia. Kto jednak zna Jezusa, może żyć radośnie niezależnie od okoliczności. Dowiedz się więcej »
 10. Jak być eko, czyli wiersze o ekologii

  9,98 zł

  7,98 zł

  Jak być eko, czyli wiersze o ekologii

  Urszula Kamińska

  Jak być eko to idealna książeczka, która pomoże w humorystyczny i ciekawy sposób wytłumaczyć dzieciom wszystkie najważniejsze zagadnienia i pojęcia związane z ekologią.
  Dzieci od najmłodszych lat dowiadują się, że należy dbać o dobro Ziemi, naszej planety. Dowiedz się więcej »
 11. Pędzę jak dziki tapir

  29,90 zł

  24,90 zł

  Pędzę jak dziki tapir

  Marek Zając

  Zaskakujący portret Władysława Bartoszewskiego. Żył 93 lata (1922-2015). Nie sposób tu wymienić wszystkich jego honorowych tytułów, odznaczeń, książek i stanowisk politycznych. Był więziony w Auschwitz, w czasie wojny walczył w AK i pomagał Żydom, następnie stał się architektem dialogu polsko-niemieckiego. I nieustannie trzymały się go żarty Dowiedz się więcej »
 12. Uczyć się wiary z Maryją

  29,90 zł

  24,90 zł

  Uczyć się wiary z Maryją

  Marek Wójtowicz SJ

  W książce Uczyć się wiary z Maryją skupiłem się na tajemnicy Maryi ukazanej w Ewangeliach i Tradycji Kościoła. Starałem się przybliżyć postać Maryi tak, by Jej przygoda z Bogiem przemówiła także do serc współczesnego Czytelnika Dowiedz się więcej »
 13. Mapy. Obrazkowa podróż po lądach, morzach ...

  64,90 zł

  54,90 zł

  Mapy. Obrazkowa podróż po lądach, morzach ...

  Aleksandra i Daniel Mizielińscy

  Ta książka zabierze was w niezwykłą podróż dookoła świata. Zobaczycie gejzery w Islandii, karawany na egipskiej pustyni i miasta Majów w Meksyku Dowiedz się więcej »
 14. Wojtek. Żołnierz bez munduru

  25,00 zł

  18,70 zł

  Wojtek. Żołnierz bez munduru

  Eliza Piotrowska

  Poznaj historię Wojtka, żołnierza, który wędrował z armią generała Andersa przez Bliski Wschód, a następnie znalazł się we Włoszech, gdzie walczył o Monte Cassino. Poznaj historię najsławniejszego niedźwiedzia na świecie! Dowiedz się więcej »
 15. Religia SP 4 Słuchamy Boga podr JEDNOŚĆ

  14,70 zł

  11,76 zł

  Religia SP 4 Słuchamy Boga podr JEDNOŚĆ

  praca zbiorowa

  Podręcznik zaprasza ucznia do wędrowania wraz z bohaterami Starego Testamentu i z Jezusem na spotkanie z Bogiem obecnym w życiu ludzi zarówno tamtych czasów, jak iwspółczesnych. Zachęca do pogłębiania przyjaźni z Nim, coraz lepiej poznawanym z kart biblijnych, doświadczanym w liturgii oraz w wydarzeniach codziennego życia. Dowiedz się więcej »
 16. Religia SP 6 Z Jezusem idziemy do Boga JEDNOŚĆ

  14,70 zł

  11,76 zł

  Produkt niedostępny

  Religia SP 6 Z Jezusem idziemy do Boga JEDNOŚĆ

  Tadeusz Śmiech, Bogusław Nosek

  Podręcznik poprzez odpowiedni dobór treści prowadzi katechizowanego do potwierdzenia, akceptacji i wyrażenia swojego chrześcijaństwa jako drogi do domu Ojca. Wspomaga ucznia w odkrywaniu wyznaczonych mu zadań i ról wobec innych, względem których powinien przyjąć postawę apostoła. Dowiedz się więcej »
 17. Religia SP 5 Wielbimy Boga JEDNOŚĆ

  13,70 zł

  10,96 zł

  Produkt niedostępny

  Religia SP 5 Wielbimy Boga JEDNOŚĆ

  Tadeusz Śmiech, Bogusław Nosek

  . Dowiedz się więcej »
 18. Religia GIM 1 W moim kościele JEDNOŚĆ

  13,70 zł

  10,96 zł

  Religia GIM 1 W moim kościele JEDNOŚĆ

  s. mgr Grażyna Chrobak ZS Służek NMPN

  Podręcznik rozpoczyna się cyklem katechez ewangelizacyjnych prowadzących katechizowanego do przyjęcia Chrystusa jako osobistego Pana i Zbawiciela. Pomaga poznać tajemnicę Kościoła, zrozumieć istotę sakramentów i wartość życia zgodnego z Dekalogiem. Dowiedz się więcej »
 19. Religia GIM 2 W miłości ojca JEDNOŚĆ

  14,70 zł

  11,76 zł

  Religia GIM 2 W miłości ojca JEDNOŚĆ

  ks. dr Tadeusz Śmiech

  Treść zawartych w nim katechez dotyczy pogłębienia i ugruntowania wiary katechizowanych, ukazuje problematykę czasu dojrzewania, rysuje jasny obraz miłości oraz szereg z tym związanych zagadnień małżeństwa i rodziny pomagając dostrzec i pokonać narzucające się zagrożenia.Podręcznik wspomaga uczniów w odkrywaniu własnego powołania i możliwości świadczenia o Jezusie w świecie. Dowiedz się więcej »
 20. Religia GIM 3 W życiu i prawdzie JEDNOŚĆ

  13,70 zł

  10,96 zł

  Religia GIM 3 W życiu i prawdzie JEDNOŚĆ

  praca zbiorowa

  Tematyka katechez koncentruje się na odczytywaniu chrześcijańskiej drogi z nauki Chrystusa, zawartej zwłaszcza w modlitwie Pańskiej i błogosławieństwach, na odkrywaniu logiki Bożego planu zbawienia i udziału w realizacji tego planu w taki sposób, aby zachować jedność ze świętymi i bohaterami ostatnich kilkudziesięciu latKażda jednostka zbudowana jest według stałego schematu: Słowo Boże, modlitwa, zapamiętaj, pomyśl, zadanie. Ubogaceniem treści jest piękna grafika i trafnie dobrane ilustracje. Dowiedz się więcej »
 21. Religia SP 1 ćw Bóg naszym ojcem JEDNOŚĆ

  9,50 zł

  7,60 zł

  Produkt niedostępny

  Religia SP 1 ćw Bóg naszym ojcem JEDNOŚĆ

  praca zbiorowa

  Każdy temat opracowany jest według następującego schematu: tytuł, obrazek do pokolorowania, piosenka, wiersz, modlitwa lub krótki tekst doktrynalny, wolne miejsce na pracę własną ucznia, polecenie lub sugestia (odnośnie pracy własnej). Zeszyt ćwiczeń daje wiele możliwości dla pracy własnej ucznia (zwłaszcza plastycznej: kolorowanie, domalowywanie, rebusy, ćwiczenia w pisaniu itp. Dowiedz się więcej »
 22. Religia SP 3 Wzrastamy w przyjaźni... podr JEDNOŚĆ

  13,70 zł

  10,96 zł

  Produkt niedostępny

  Religia SP 3 Wzrastamy w przyjaźni... podr JEDNOŚĆ

  praca zbiorowa pod red. ks. dra Tadeusza Śmiecha

  Myślą przewodnią podręcznika jest przyjaźń z Jezusem, która wyraża się przede wszystkim w życiu sakramentalnym i odzwierciedla w codziennych relacjach z ludźmi. Każdy temat w podręczniku został opracowany według następującego klucza: tekst Pisma świętego, wypowiedź KKK, rozważanie, pomyśl, zapamiętaj, pieśń, zadanie. Dowiedz się więcej »
 23. Religia SP 3 Wzrastamy w przyjaźni... ćw JEDNOŚĆ

  9,50 zł

  7,60 zł

  Produkt niedostępny

  Religia SP 3 Wzrastamy w przyjaźni... ćw JEDNOŚĆ

  praca zbiorowa pod red. ks. dra Tadeusza Śmiecha


  Zeszyt ćwiczeń do nauczania religii rzymsko-katolickiej na terenie całej Polski, z zachowaniem praw biskupów diecezjalnych, przeznaczony dla klasy III szkoły podstawowej zgodny z programem nauczania. Zaprasza ucznia do wędrowania wraz z bohaterami Starego Testamentu i z Jezusem na spotkanie z Bogiem obecnym w życiu ludzi zarówno tamtych czasów, jak i współczesnych. Dowiedz się więcej »
 24. Religia SP 4 Słuchamy Boga ćw JEDNOŚĆ

  9,50 zł

  7,60 zł

  Produkt niedostępny

  Religia SP 4 Słuchamy Boga ćw JEDNOŚĆ

  Maria Piątek

  Zeszyt ćwiczeń wspomaga pracę samodzielną ucznia, pobudza do aktywności twórczej proponując wiele ciekawych zadań (krzyżówki, prace plastyczne, rebusy, testy wyboru, teksty luk itp.). Dowiedz się więcej »
 25. Katechizm SP 6 Uświęceni DiKŚW

  18,90 zł

  15,12 zł

  Katechizm SP 6 Uświęceni DiKŚW

  ks. Jan Szpet, Danuta Jackowiak

  Układ treści merytorycznych opracowany został zgodnie z podstawą programową i ułożony w czterech blokach:
  I - oznaczony piktogramem laski pasterskiej - ma ucznia zainteresować tematem,
  II - biblijny, w którym dzięki Słowu Bożemu uczeń może poznać prawidłową relację, między Bogiem a człowiekiem,
  III - to interpretacja tekstów biblijnych. Dzięki wyjaśnionej prawdzie religijnej ukazany zostaje jej związek z życiem człowieka. Dowiedz się więcej »

Produkty 101 do 125 z 12281 ogółem

na stronę
Strona:
 1. 3
 2. 4
 3. 5
 4. 6
 5. 7

Ustaw kierunek malejący