Księgarnia religijna nr 1 w Polsce!

Twój koszyk jest pusty.

Witaj! / Rejestracja Zaloguj

Zwierzęta

6 produkt(ów)

na stronę

Ustaw kierunek rosnący
 1. Ilustrowana encyklopedia zwierząt

  29,90 zł

  23,92 zł

  Ilustrowana encyklopedia zwierząt

  praca zbiorowa

  Ilustrowana encyklopedia zwierząt to prawdziwa kopalnia informacji!
  Chyba każde dziecko interesuje się przyrodą. Każde stworzenie, które biega, lata, pływa czy pełza, warte jest zainteresowania i budzi ciekawość. Dowiedz się więcej »
 2. Encyklopedia. Rekordy zwierząt

  79,91 zł

  63,93 zł

  Encyklopedia. Rekordy zwierząt

  praca zbiorowa

  Rekordy zwierząt przybliżają sto najbardziej zadziwiających istot na Ziemi: najszybszych, najsilniejszych, najniebezpieczniejszych, najmocniejszych, najmniejszych, najbrzydszych i najgłośniejszych.
  Informacje o zwierzętach są pogrupowane w czterech działach: Zadziwiająca budowa, Talenty zwierząt, Historie z życia i Nadzwyczajne zmysły. Dowiedz się więcej »
 3. Świat zwierząt

  29,99 zł

  23,99 zł

  Produkt niedostępny

  Świat zwierząt

  Jean-Baptiste de Panafieu

  Wybierz się do lasu tropikalnego, podążając za stadami wielkich małp i ptaków egzotycznych. Udaj się na wspinaczkę górską w poszukiwaniu dzikich kóz i lam. Dowiedz się więcej »
 4. Encyklopedia Zwierząt

  39,99 zł

  31,99 zł

  Encyklopedia Zwierząt

  praca zbiorowa

  Zabawnie ilustrowana sztywnostronicowa książka, która przybliża dzieciom zadziwiający świat zwierząt. Podzielone tematycznie zagadnienia omawiają m. Dowiedz się więcej »
 5. Fasc. fakty ze świata przyrody. Niesam. zwierzęta

  19,99 zł

  15,99 zł

  Produkt niedostępny

  Fasc. fakty ze świata przyrody. Niesam. zwierzęta

  Claude Bogaert

  Ta książka nie przestanie was zaskakiwać! Dzięki niej dowiecie się między innymi, że wydra trzyma przydatne narzędzia w specjalnych kieszonkach, że pająk bolas łapie swe ofiary na lasso, że istnieje jaszczurka, która strzela do napastników krwią z oczu, a także, że mątwa stosuje hipnozę, aby przywabić ofiary. Zajrzyj do środka i odkryj mnóstwo zadziwiających faktów. Dowiedz się więcej »
 6. Fasc. fakty ze świata przyrody. Zwariow. zwierzęta

  19,99 zł

  15,99 zł

  Fasc. fakty ze świata przyrody. Zwariow. zwierzęta

  Claude Bogaert

  Ta książka nie przestanie was zaskakiwać! Dzięki niej dowiecie się między innymi, że istnieją maleńkie żyjątka, które wybudziły się z trwającego dwa tysiące lat lodowego snu, że królowa termitów daje życie ponad 20 milionom młodych, a pszczoła, żeby zebrać słoik miodu, musi okrążyć kulę ziemską. Świat zwierząt pełen jest niesamowitości! Zajrzyj do środka i odkryj mnóstwo zadziwiających faktów. Dowiedz się więcej »

6 produkt(ów)

na stronę

Ustaw kierunek rosnący