Księgarnia religijna nr 1 w Polsce!

Twój koszyk jest pusty.

Witaj! / Rejestracja Zaloguj

Gry

9 produkt(ów)

na stronę

Ustaw kierunek rosnący
 1. Gra - Tomcio i wiosenne porządki EGMONT

  89,90 zł

  71,92 zł

  Gra - Tomcio i wiosenne porządki EGMONT

  Kolorowa zabawa w robienie porządków!
  Tylko spójrzcie, jaki bałagan! Nic nie leży tam, gdzie powinno. Musimy jak najszybciej uporządkować te przedmioty. Dowiedz się więcej »
 2. Gra - Kot Stefan

  79,90 zł

  63,92 zł

  Gra - Kot Stefan

  Kto będzie szybszy? Kot czy myszy?
  Małe myszy zajadają się pysznym serem. Lecz uwaga! W pobliżu czai się Stefan! Jeżeli zauważy myszy, czym prędzej postara się je złapać. Dowiedz się więcej »
 3. W co się ubrać? GRANNA

  29,99 zł

  23,99 zł

  W co się ubrać? GRANNA

  W co się ubrać, kiedy szafa pęka w szwach? Założyć spódniczkę w kropki czy dżinsowe szorty? Głowę ozdobić słomkowym kapeluszem czy czapką z daszkiem? Gracze ubierają swoje lalki w kreacje własnego pomysłu lub ścigają się, kto najszybciej odwzoruje prezentowany na kartach ubiór. Dzieci uwielbiają ubierać lalki, wymyślać dla nich stroje na różne okazje. Dowiedz się więcej »
 4. Gra - Use your head. Kraina Lodu. Disney

  44,90 zł

  35,92 zł

  Gra - Use your head. Kraina Lodu. Disney

  Dobrze jest uczyć dziecko języka już od najmłodszych lat. Seria Disney English daje Wam tę możliwość! Od teraz nauka angielskiego w towarzystwie ulubionych bohaterów Twojego dziecka będzie już tylko radością i przyjemnością. Dowiedz się więcej »
 5. Gra - Bawię się. Pamięć

  34,90 zł

  27,92 zł

  Gra - Bawię się. Pamięć

  Bawię się w to zestawy edukacyjne przeznaczone dla dzieci 4-6-letnich. Nowość na rynku książek dla dzieci! Seria jest idealnym uzupełnieniem przedszkolnego i wczesnoszkolnego nauczania. Dowiedz się więcej »
 6. Gra - Bawię się. Liczby

  34,90 zł

  27,92 zł

  Gra - Bawię się. Liczby

  Bawię się w to zestawy edukacyjne przeznaczone dla dzieci 4-6-letnich. Nowość na rynku książek dla dzieci! Seria jest idealnym uzupełnieniem przedszkolnego i wczesnoszkolnego nauczania. Dowiedz się więcej »
 7. Smart - Trzy małe świnki GRANNA

  119,99 zł

  95,99 zł

  Produkt niedostępny

  Smart - Trzy małe świnki GRANNA

  Jeśli chcesz przenieść się do bajkowej krainy Trzy małe świnki zapraszają Cię do zabawy!
  Czy potrafisz ustawić świnki na planszy w taki sposób, aby mogły bawić się na podwórku? Jeśli pojawi się wilk - czy pomożesz świnkom bezpiecznie ukryć się w domkach? Trzy małe świnki to wspaniała gra logiczna dla małych dzieci. W pudełku znajdują się 3 elementy, łatwe do trzymania w ręku. Dowiedz się więcej »
 8. Moje dinozaury GRANNA

  41,00 zł

  32,80 zł

  Moje dinozaury GRANNA

  Lubicie dinozaury? Ja bardzo! Zwłaszcza, że to moja dość bliska rodzina! W tym pudełku znajdziecie aż 6 układanek. Młodszym graczom polecam układać je jak PUZZLE, dla starszych przyszykowałem ciekawą grę z kostkami. Dowiedz się więcej »
 9. Sadzimy las GRANNA

  39,99 zł

  31,99 zł

  Sadzimy las GRANNA

  Sadziliście kiedyś las?
  Jeśli nie, to nadszedł czas!
  Tutaj słychać ptaków śpiew,
  Pomóż by przybyło drzew!
  W tej grze zapraszamy Was do sadzenia lasu! Waszym zadaniem będzie wyhodowanie pięciu drzew. Każde z nich składa się z trzech części. Dowiedz się więcej »

9 produkt(ów)

na stronę

Ustaw kierunek rosnący