Księgarnia religijna nr 1 w Polsce!

Twój koszyk jest pusty.

Witaj! / Rejestracja Zaloguj

Komiksy

Produkty 101 do 125 z 144 ogółem

na stronę
Strona:
 1. 2
 2. 3
 3. 4
 4. 5
 5. 6

Ustaw kierunek rosnący
 1. Tytus, Romek i A'Tomek Internautą T28

  17,99 zł

  14,39 zł

  Tytus, Romek i A'Tomek Internautą T28

  Henryk Jerzy Chmielewski

  W dwudziestej ósmej księdze z przygodami Tytus ląduje w sieci.. Dowiedz się więcej »
 2. Tytus, Romek i A'Tomek Grafficiarzem T27

  17,99 zł

  14,39 zł

  Tytus, Romek i A'Tomek Grafficiarzem T27

  Henryk Jerzy Chmielewski

  Album o przygodach świetnie znanych polskim czytelnikom eksharcerzy. Tym razem eksperymentują ze swoimi - i nie swoimi - snami. Dowiedz się więcej »
 3. Calvin i Hobbes T.6 Rozwój nauki robi ,,brzdęk".

  29,99 zł

  23,99 zł

  Calvin i Hobbes T.6 Rozwój nauki robi ,,brzdęk".

  praca zbiorowa

  Szósty tom klasycznego amerykańskiego komiksu humorystycznego. Sześcioletni chłopiec Calvin i jego ukochany tygrys Hobbes (czasem pluszowy, a czasem jak najbardziej żywy) wciąż poznają świat. Dowiedz się więcej »
 4. Lil i Put. T.1 Jak przelać kota do kieliszka?

  24,99 zł

  19,99 zł

  Lil i Put. T.1 Jak przelać kota do kieliszka?

  Maciej Kur

  Komedia fantasy dla czytelnika w każdym wieku. Małoludy Lil i Put to idealnie dobrany duet - obaj są z wykształcenia darmozjadami, a z profesji nierobami. Dowiedz się więcej »
 5. Kubatu. I tak nie uwierzysz. Tom 1

  24,99 zł

  19,99 zł

  Kubatu. I tak nie uwierzysz. Tom 1

  Jakub Syty

  Kaj uważa, że wyrósł już ze spania z Kubatu, swoją przytulanką. Właśnie wtedy dowiaduje się, że maskotka jest żywym stworzeniem! Wyruszają razem do zamku tajemniczego czarnoksiężnika, twórcy Kubatu, aby ten sprawił, by maskotka nie utraciła wspomnień, jak inne dziecięce przytulanki. Dowiedz się więcej »
 6. Rysiek i Królik T.1. W szortach

  24,99 zł

  19,99 zł

  Rysiek i Królik T.1. W szortach

  Łukasz Piotrkowicz

  Rysiek jest chłopcem energicznym, pełnym optymizmu, uwielbia grę w kosza i ma szczególny talent do wpadania w kłopoty. Królik jest dla odmiany spokojny, a chwilami nawet zmienia się w gburowatego pesymistę. Dowiedz się więcej »
 7. Tomek i Jacek. Piraci z Lua Lua. Tom 1

  24,99 zł

  19,99 zł

  Tomek i Jacek. Piraci z Lua Lua. Tom 1

  Michał Chojnacki

  Tomek i Jacek są zwyczajnymi misiami - chodzą do szkoły, grają w piłkę, spotykają się z przyjaciółmi. Kiedy jednak pojadą z rodzicami na wyspę Lua Lua, trafią do miejsca, gdzie nic nie będzie zwyczajne. Dowiedz się więcej »
 8. Wszystko będzie dobrze

  24,99 zł

  19,99 zł

  Wszystko będzie dobrze

  January Misiak

  Tak to w życiu jest, że czasem wpada się w tarapaty - niekoniecznie z własnej winy. A to rodzice się rozwodzą, a to zwykłe drzwi prowadzą do tajemniczej krainy. Dowiedz się więcej »
 9. Calvin i Hobbes T.8 Dni są po prostu za krótkie

  29,99 zł

  23,99 zł

  Calvin i Hobbes T.8 Dni są po prostu za krótkie

  Bill Watterson

  Czy dni są za krótkie tylko zimą, kiedy szybko zapada zmrok i trzeba się wcześnie kłaść spać? Otóż nie dla Calvina każdy dzień jest za krótki, bo nigdy nie starcza mu czasu, aby pobawić się we wszystkie zabawy albo obejrzeć wszystkie filmy w telewizji. Jak zwykle bohater ma problemy z opiekunką do dzieci, rodzice zaś nie chcą go słuchać i zmuszają do odrabiania lekcji. Dowiedz się więcej »
 10. Persepolis

  89,99 zł

  71,99 zł

  Persepolis

  Marjane Satrapi

  Jedna z najbardziej znanych i wielokrotnie nagradzanych powieści graficznych świata! Persepolis jest donośnym głosem sprzeciwu wobec narzuconego siłą religijnego reżimu. Autobiograficzna historia Marjane Satrapi ukazuje początek rewolucji islamskiej w Iranie, kilkuletni pobyt bohaterki w Wiedniu i wreszcie powrót do kraju. Dowiedz się więcej »
 11. Przygody Smerfów Smerf Reporter

  19,99 zł

  15,99 zł

  Przygody Smerfów Smerf Reporter

  Luc Parthoens

  Cykl filmów animowanych o Smerfach jest jedną z najbardziej znanych na świecie bajek ekranu. Nim jednak niebieskie ludki zaistniały w filmach, zdobyły miliony czytelników, występując w komiksach autorstwa Peyo. Dowiedz się więcej »
 12. Przygody Smerfów Smerfy hazardziści

  19,99 zł

  15,99 zł

  Przygody Smerfów Smerfy hazardziści

  Luc Parthoens

  Komiksowe Smerfy powracają na polski rynek! Smerfy uwielbiają dobre potrawy i ciasta, ale brakuje im przypraw, muszą więc je potajemnie pożyczać z ludzkich siedzib. Podczas jednej z takich wypraw do miasta Smerfy zakochują się w hazardzie. Dowiedz się więcej »
 13. All New X-Men T.1 Wczorajsi X-Men

  39,99 zł

  31,99 zł

  All New X-Men T.1 Wczorajsi X-Men

  praca zbiorowa

  Gdy przed laty piątka nastolatków (Cyclops, Marvel Girl, Iceman, Angel i Beast) tworzyła pierwszy oryginalny skład X-Men, rzeczywistość była znacznie prostsza. Dziś ci z nich, którzy przeżyli, są już dawno dorośli. Dowiedz się więcej »
 14. Przygody Smerfów Sałatka ze Smerfów

  19,99 zł

  15,99 zł

  Przygody Smerfów Sałatka ze Smerfów

  Luc Parthoens, Thierry Culliford

  Niespodziewanie do wioski Smerfów wkrada się niezgoda. Niebieskie skrzaty uwielbiają warzywa Farmera, lecz pewnego dnia potrawy z jarzyn przygotowywane przez Kucharza stają się niesmaczne! Badania Papy Smerfa wykazują, że rośliny zostały zaatakowane przez pasożyta. Dowiedz się więcej »
 15. Niezła draka, Drapak! Puść to jeszcze raz

  24,99 zł

  19,99 zł

  Niezła draka, Drapak! Puść to jeszcze raz

  Bartosz Sztybor

  Przygodowa opowieść dla dzieci narysowana w nowoczesnym stylu cartoonowym.
  Za dnia Kornel jest zwyczajnym właścicielem antykwariatu, prowadzi spokojny tryb życia. Dowiedz się więcej »
 16. Sisters T.1. Podobieństwo rodzinne

  24,99 zł

  19,99 zł

  Sisters T.1. Podobieństwo rodzinne

  Christophe Cazenove

  Pierwszy tom humorystycznej serii o codziennych radościach i troskach dwóch sióstr z małego francuskiego miasta. Nastoletnia Wendy i młodsza o kilka lat Marine są typowymi siostrzyczkami na co dzień dokuczają jedna drugiej, ale tak naprawdę żyć bez siebie nie mogą. Dowiedz się więcej »
 17. Lil i Put T. 2 Chodu!!!

  24,99 zł

  19,99 zł

  Lil i Put T. 2 Chodu!!!

  Maciej Kur

  Pełna przygód, magii i humoru opowieść dla odbiorcy w każdym wieku. Drugi tom serii, która powstała jako rozwinięcie krótkiej historii nagrodzonej w pierwszej edycji Konkursu imienia Janusza Christy na komiks dla dzieci. Dowiedz się więcej »
 18. Malutki Lisek i Wielki Dzik. T.1 Tam

  24,99 zł

  19,99 zł

  Produkt niedostępny

  Malutki Lisek i Wielki Dzik. T.1 Tam

  Berenika Kołomycka

  Pięknie namalowana opowieść dla młodszych dzieci o sile przyjaźni. Malutki Lisek żyje samotnie Tutaj pod jabłonką na odległych wzgórzach. Dowiedz się więcej »
 19. Asteriks. Album 36 Papirus Cezara

  19,99 zł

  15,99 zł

  Asteriks. Album 36 Papirus Cezara

  Jean-Yves Ferri

  Dwa lata po sukcesie Asteriksa u Piktów postacie stworzone przez Ren Goscinnego i Alberta Uderzo powracają w nowym albumie napisanym przez Jean-Yvesa Ferriego i narysowanym przez Didiera Conrada. Znajdziecie tu wszystkie składniki magicznego napoju Asteriksa: historia Rzymu i dzieje Galów zostaną przejrzane i skorygowane przy użyciu gagów i kalamburów! Na Teutatesa! W październiku 2015 roku cała Galia będzie zajęta. Dowiedz się więcej »
 20. Kubatu. Coś a la balon T.2

  24,99 zł

  19,99 zł

  Kubatu. Coś a la balon T.2

  Jakub Syty, Przemysław Syty

  "Lekka i zabawna opowieść dla młodszych dzieci ubarwiona elementami science fiction. Skąd się biorą ukochane przez maluchy pluszowe zabawki? Czy naprawdę z fabryki? Dociekliwy chłopiec Kaj rozwiązuje tę zagadkę, po czym zaprzyjaźnia się z samotnym inżynierem, który ożywia zabawki i wysyła je do świata ludzi, by opiekowały się dziećmi. Dowiedz się więcej »
 21. Mad kręci sci-fi T.1.

  39,99 zł

  31,99 zł

  Mad kręci sci-fi T.1.

  praca zbiorowa

  Mad kręci sci-fi to pierwszy album z serii MAD, w której ukazują się humorystyczne komiksy na aktualne tematy. Zbiór zawiera najzabawniejsze historyjki związane z gatunkiem science fiction. Dowiedz się więcej »
 22. Sisters T.2. Będzie zabawa

  24,99 zł

  19,99 zł

  Sisters T.2. Będzie zabawa

  Christophe Cazenove, William Maury

  "Drugi tom pełnej gagów serii familijnej o perypetiach dwóch sióstr, nastoletniej Wendy i o kilka lat młodszej Marine. Choć dziewczynki kochają się na zabój, ciągle rywalizują. Dowiedz się więcej »
 23. Przygody Smerfów Nie igra się z postępem

  19,99 zł

  15,99 zł

  Przygody Smerfów Nie igra się z postępem

  praca zbiorowa

  Kolejny album ze znanego na całym świecie cyklu o Smerfach autorstwa słynnego twórcy Peyo, a następnie jego kontynuatorów.
  Papa Smerf znów wybiera się w jedną ze swych dalekich podróży, choć powinien już wiedzieć, że zawsze, gdy go nie ma, beztroskie niebieskie skrzaty wpadają w kłopoty. Dowiedz się więcej »
 24. Sisters T.3 To ona zaczeła !

  24,99 zł

  19,99 zł

  Sisters T.3 To ona zaczeła !

  Christopher Cazenove

  Trzeci tom pełnej gagów serii familijnej o perypetiach dwóch sióstr, nastoletniej Wendy i o kilka lat młodszej Marine. Czy mała dziewczynka może bezpiecznie spędzić noc bez pluszaków? Czy naśladując starszą siostrę, zdoła się stać tak samo fajna jak ona? Czy opłaca się sto razy oglądać ulubiony film? Jak przeżyć na obozie wakacyjnym? Jak nauczyć ojca tańczyć tecktonik? Co zrobić, żeby żaden z sąsiadów nie ukradł naszego letniego domku? Setki podobnych pytań zadają sobie bohaterki, kiedy przeróżne problemy nieustannie uprzykrzają im życie. Dowiedz się więcej »
 25. Rysiek i Królik T.2. Pasztet z trocin

  24,99 zł

  19,99 zł

  Rysiek i Królik T.2. Pasztet z trocin

  Łukasz Piotrkowicz, Krzysztof Budziejewski, Katar

  Opowieść dla dzieci i młodzieży o codziennych kłopotach dwóch chłopców. Drugi tom serii, która powstała jako rozwinięcie krótkiej historii nagrodzonej w pierwszej edycji Konkursu imienia Janusza Christy na komiks dla dzieci. Dowiedz się więcej »

Produkty 101 do 125 z 144 ogółem

na stronę
Strona:
 1. 2
 2. 3
 3. 4
 4. 5
 5. 6

Ustaw kierunek rosnący