Księgarnia religijna nr 1 w Polsce!

Twój koszyk jest pusty.

Witaj! / Rejestracja Zaloguj

Literatura

Produkty 26 do 50 z 196 ogółem

na stronę
Strona:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5

Ustaw kierunek rosnący
 1. Pismo Święte Starego i Nowego Testamentu zielone

  69,00 zł

  55,20 zł

  Pismo Święte Starego i Nowego Testamentu zielone

  Dowiedz się więcej »
 2. Seria Niepokalana. Najpiękniejsze modlitwy Maryjne

  19,90 zł

  15,92 zł

  Produkt niedostępny

  Seria Niepokalana. Najpiękniejsze modlitwy Maryjne

  Anthony M. Buono

  Dowiedz się więcej »
 3. Ave. Modlitwy Maryjne

  3,50 zł

  2,80 zł

  Produkt niedostępny

  Ave. Modlitwy Maryjne

  praca zbiorowa

  Dowiedz się więcej »
 4. Odgadnąć Krzyż. Drogi Krzyżowe BR

  19,90 zł

  15,92 zł

  Odgadnąć Krzyż. Drogi Krzyżowe BR

  bp Wacław Józef Świerzawski

    Dowiedz się więcej »
 5. Epoka Jana Pawła II

  16,80 zł

  13,44 zł

  Epoka Jana Pawła II

  Maciej Zięba OP

  Książka Macieja Zięby OP, syntetyczna, przystępnie a zarazem kompetentnie napisana, pozwala ogarnąć i lepiej zrozumieć czas i dzieło Jana Pawła II. Patrząc na ten pontyfikat z pewnego już dystansu i w perspektywicznym skrócie, możemy wraz z autorem dostrzec, jak wiele papieskich dokonań trzeba nazwać epokowymi, a całe minione ćwierćwiecze Epoką Jana Pawła II. Dowiedz się więcej »
 6. Sumienie otwarte

  35,70 zł

  28,56 zł

  Sumienie otwarte

  Rowan Williams

  "Sumienie otwarte" to zbiór kazań i przemówień brata w wierze - arcybiskupa Canterbury. Sporo nas możę zaskoczyć w trakcie lektury tej książki, bo autor z wielką kulturą słowa i teologicznym znawstwem miesza zawziecie w tyglu współczesności. Dowiedz się więcej »
 7. Żyć prawdą w miłości

  78,80 zł

  63,04 zł

  Żyć prawdą w miłości

  Benedict M. Ashley OP

  Z całym przekonaniem zgadzam się, że potrzebna jest dokładna rewizja teologii moralnej ? pisze Benedict Ashley. Teologia moralna winna jednak być prawdziwie teologią ? zaznacza autor ? nie zaś tylko filozofią, socjologią czy psychologią. Dowiedz się więcej »
 8. Schronienie dla duszy

  21,00 zł

  16,80 zł

  Schronienie dla duszy

  Paul M. Zulehner

  "To, co pozwala nam żyć, to pragnienia" - pisze Paul Zulehner i wsłuchuje się w pragnienia współczesnych ludzi. Korzysta przy tym z duszpasterskiego doświadczenia i rozległych badań socjologicznych. Dowiedz się więcej »
 9. Siedem ostatnich słów

  26,25 zł

  21,00 zł

  Produkt niedostępny

  Siedem ostatnich słów

  Timothy Radcliffe

  Ta książka to zapis rozważania siedmiu ostatnich słów Jezusa wypowiedzianych na krzyżu: słów błagania o miłosierdzie Ojca dla ludzi; krzyku Jezusa do nieobecnego Boga; ufnego oddania w ręce Ojca. Ale to nie tylko pietystyczne medytacje. Dowiedz się więcej »
 10. Drogi Niedoskonałości

  35,70 zł

  28,56 zł

  Drogi Niedoskonałości

  Simon Tugwell OP

  Simon Tugwell OP jeden z najwybitniejszych historyków duchowości dokonuje w swojej książce precyzyjnej i genialnej syntezy duchowej tradycji Zachodu. Ukazuje tym samym, z odpowiedniego dystansu, jej słabość i siłę. Dowiedz się więcej »
 11. Opowieści pielgrzyma br

  29,00 zł

  23,20 zł

  Opowieści pielgrzyma br

  Anonim

  Książka zaliczana do klasyki duchowych tekstów tradycji Kościoła wschodniego: prosty i przystępny traktat poświęcony modlitwie Jezusowej. Wędrujący pielgrzym szuka prawdy o tym, czym jest modlitwa nieustanna. Dowiedz się więcej »
 12. Pełnia serca

  29,00 zł

  23,20 zł

  Pełnia serca

  John Eldredge

  Bóg obdarzył cię chwałą, gdy cię stworzył. Chwałą właściwą tylko tobie. Dowiedz się więcej »
 13. Spowiedź

  25,00 zł

  20,00 zł

  Spowiedź

  Adrienne von Speyr

  To książka jednocześnie prosta i głęboka. Prosta być może dlatego, nie napisana przez teologa, nie obciążona teologiczną terminologią. Dowiedz się więcej »
 14. Starzeć się pięknie

  21,00 zł

  16,80 zł

  Produkt niedostępny

  Starzeć się pięknie

  Jean-Pierre Dubois-Dumée

  Cenna i ciekawa książka burząca współczesne stereotypy związane ze starością, odkrywająca cnoty trzeciego wieku, które trzeba pielęgnować znacznie wcześniej.Stojąc u progu jesieni, odwracam się i wykrzykuję dobrą nowinę: to może być najbardziej twórcza z pór roku, najprzyjemniejsza. Dowiedz się więcej »
 15. Fotel z widokiem na pole

  26,00 zł

  20,80 zł

  Fotel z widokiem na pole

  Joachim Badeni OP

  Zapis rozmowy z ojcem Joachimem Badenim o ważnych sprawach duchowych: o życiu w prostocie i zachwycie - w bliskości z Bogiem i ludźmi, o naszym pogrążaniu się w materii i o mistyce, która nie jest zarezerwowana dla wybrańców.Ojciec Jan A. Dowiedz się więcej »
 16. Unanimitas. Dominikańskie przykazanie

  21,00 zł

  16,80 zł

  Produkt niedostępny

  Unanimitas. Dominikańskie przykazanie

  Maciej Zięba OP

  Ojciec Maciej Zięba w swojej najnowszej książce każe swoim współbraciom zmierzyć się z wyzwaniami czasów ponowoczesnych, a nawet je wyprzedzać, gdy pisze o potrzebie reformy, ale też głębszego przyjrzenia się dominikańskim cnotom: unanimitas, claritas, consonantia, integritas. Lektura tej książki pozwala poznać najwyższy ideał demokracji, zrozumieć sens unanimitas dla dominikanów, dostrzec różnicę między wyborami dominikańskimi a zmaganiami wspołczesnych polityków. Dowiedz się więcej »
 17. Bóg uzdrawia dzisiaj

  26,25 zł

  21,00 zł

  Produkt niedostępny

  Bóg uzdrawia dzisiaj

  Philippe Madre

  Autor, francuski lekarz związany ze wspólnotami charyzmatycznymi, opowiada o współczesnych uzdrowieniach -- fizycznych i duchowych, przytaczając świadectwa osób uzdrowionych. Zastanawia się nad dzisiejszym odniesieniem człowieka do tego typu zjawisk; daje wskazówki dotyczące modlitwy o uzdrowienie. Dowiedz się więcej »
 18. Jezus jako Chrystus. Katechezy wiedeńskie

  27,30 zł

  21,84 zł

  Jezus jako Chrystus. Katechezy wiedeńskie

  Christoph Schönborn OP

  Autor książki, dominikanin Christoph Schönborn, jest kardynałem, arcybiskupem Wiednia, członkiem Międzynarodowej Komisji Teologicznej. Od lat głosi katechezy w wiedeńskiej katedrze św. Dowiedz się więcej »
 19. Rozpacz pokonana

  17,85 zł

  14,28 zł

  Produkt niedostępny

  Rozpacz pokonana

  Jacek Salij OP

  Rozpacz pokonana to zbiór zgrupowanych tematycznie artykułów. Wspólnym bohaterem pierwszej części jest jej tytułowy człowiek odkupiony, wciąż uwikłany w grzech, ale przecież znający już swego Odkupiciela. Dowiedz się więcej »
 20. Kobieta. Kapłaństwo serca

  20,00 zł

  16,00 zł

  Kobieta. Kapłaństwo serca

  Jo Croissant

  W ostatnim dziesięcioleciu w naszym społeczeństwie zaszły znaczące zmiany; istotnej zmianie uległa też sytuacja kobiety. Ewolucja ta otwarła przed kobietą wiele zamkniętych dotąd drzwi, i w licznych dziedzinach dopiero teraz kobieta może w pełni się wykazać. Dowiedz się więcej »
 21. Oddać życie

  24,15 zł

  19,32 zł

  Produkt niedostępny

  Oddać życie

  Pierre Claverie OP

  Książka ta zaznajamia odbiorców z tekstem rekolekcji dla zakonnic wygłoszonych przez Pierre'a Claverie w lecie 1981 roku. Miał wówczas 43 lata, a w maju został mianowany biskupem Oranu i przygotowywał się do objęcia jesienią swej diecezji. Dowiedz się więcej »
 22. Obłok niewiedzy

  17,00 zł

  13,60 zł

  Obłok niewiedzy

  Anonim

  Obłok niewiedzy jest jednym z najwspanialszych arcydzieł chrześcijańskiej literatury mistycznej. Ten przewodnik czternastowiecznego mnicha, prowadzącego swojego ucznia ku pełni zjednoczenia mistycznego z Bogiem zachwyca głębią osobistego doświadczenia duchowego oraz doskonałą znajomością ludzkiej psychiki. Dowiedz się więcej »
 23. Pajacyk Pinokio i jego Pan

  26,25 zł

  21,00 zł

  Produkt niedostępny

  Pajacyk Pinokio i jego Pan

  Giacomo Biffi

  We Włoszech bajce Collodiego przypisywano wiele znaczeń, interpretując ją na różne sposoby. Zawsze jednak uznawana była za dzieło agnostyczne i laickie. Dowiedz się więcej »
 24. Chrystus

  36,75 zł

  29,40 zł

  Produkt niedostępny

  Chrystus

  Adolphe Gesché

  Książka należy do serii "Myśleć o Bogu", za którą autor otrzymał Grand Prix Akademii Francuskiej w dziedzinie filozofii w 1998 roku.Gesché dokonuje próby ponownego odczytania figury Chrystusa. Dowiedz się więcej »
 25. Papież Franciszek. Myśli

  3,95 zł

  3,16 zł

  Papież Franciszek. Myśli

  Papież Franciszek

  Słowa Ojca Świętego Franciszka wyznaczają drogę, jaką będzie chciał prowadzić wspólnotę Kościoła. Od samego początku Franciszek urzekł swoją nas prostotą i spontanicznością. Dowiedz się więcej »

Produkty 26 do 50 z 196 ogółem

na stronę
Strona:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5

Ustaw kierunek rosnący