Księgarnia religijna nr 1 w Polsce!

Twój koszyk jest pusty.

Witaj! / Rejestracja Zaloguj

Świąteczny pakiet: Benedykt XVI + Młody Mesjasz + Różaniec z płatkiem róży z grobu św. Jana Pawła II

Oceń jako pierwszy

  • Wydawca: Dom Wydawniczy "Rafael"
  • Rok wydania: 2016
  • Rodzaj okładki: Miękka
Nasza cena:

104,70 zł

49,90 zł

  • Dostawa już od 9,90zł! Więcej
  • Czas realizacji maks.:
    1 dzień roboczy (plus 1-2 dni na dostawę)
Opis

UWAGA: PROMOCYJNA CENA DOTYCZY 1000 PIERWSZYCH ZAMÓWIEŃ!

W skład pakietu wchodzą:
1. Benedykt XVI Ostatnie rozmowy
2. Młody Mesjasz
3. Różaniec z płatkiem róży z grobu św. Jana Pawła II

Benedykt XVI Ostatnie rozmowy

Sensacyjny wywiad-rzeka Petera Seewalda z Papieżem-emerytem.

 Od momentu abdykacji Benedykta XVI cały świat zastanawia się, co było przyczyną papieskiej decyzji? Spekulacje na temat teorii spiskowych związanych z odejściem następcy Piotra zapewne przeszły jego najśmielsze oczekiwania. Po kilku latach od swej decyzji Benedykt XVI postanowił, że nadszedł czas, by po raz ostatni wypowiedział się publicznie w kilku istotnych kwestiach.

                Tak oto powstała długo wyczekiwana i owiana tajemnicą książka o wymownym tytule „Ostatnie rozmowy”. Współautorem publikacji nie mógł zostać nikt inny, jak Peter Seewald, autor  wielu bestsellerowych wywiadów z Josephem Ratzingerem, późniejszym Benedyktem XVI. Wspólne spotkania i wielogodzinne rozmowy zaowocowały odważnymi, szczerymi i w wielu momentach zaskakującymi wyznaniami jednego z największych teologów naszych czasów.

Polski wydawca mówi o książce-testamencie, że jest  „Zaskakująco odważna i szczera. Wzbudzi wiele dyskusji”. Tłumacz „Ostatnich rozmów”, ks. Jacek Jurczyński SDB dodaje, że  „daje ona czytelnikom możliwość bliższego «kontaktu» z człowiekiem, którego się widziało i słyszało, a jednak się go nie zna. Wiele poruszonych przez papieża kwestii daje odpowiedź na pytania nurtujące współczesnego człowieka. Peter Seewald zadaje je swojemu rozmówcy w naszym imieniu“.


Młody Mesjasz

„Młody Mesjasz” to opowieść o niezwykłych wydarzeniach w życiu siedmioletniego Jezusa, które każą Mu zadać sobie pytanie: kim jestem?
Wyjątkowa perspektywa, z jaką nie zmierzyli się do tej pory żadni twórcy, sprawia, że widz ogląda szalenie elektryzujący i inspirujący obraz, a wraz z wyjątkowymi bohaterami opowieści być może po raz pierwszy w życiu stawia sobie pytania:
- jakim dzieckiem był Jezus?
- czy chorował, bawił się i śmiał jak każdy inny chłopiec?
- Kiedy i jak odkrył, że jest Synem Boga?
- Jak dojrzewali do tej myśli Józef i Maryja?
- Jak żyła i jak radziła sobie z tą tajemnicą najbardziej wyjątkowa rodzina w dziejach świata?
- Czy mieli wątpliwości?
- Kto z najbliższych wiedział, kto się domyślał, a kto nie wierzył?
Film znakomicie prowadzi przez ten świat frapujących pytań i odpowiedzi. Jak przystało na wielkie kinowe dzieło, nie pozwala widzowi przejść wobec niego obojętnie.

Różaniec z płatkiem róży z grobu św. Jana Pawła II

Wyjątkowy różaniec papieski. W jego łączniku umieszczono płatek róży z grobu św. Jana Pawła II. Paciorki w kolorze biało-kremowym. Praktyczne etui z herbem Ojca Świętego. Każdy różaniec posiada certyfikat. Różaniec – cegiełka. W związku z tym zachęcamy do nabywania tych podwójnie wartościowych różańców dla siebie, ale także jako upominki dla swoich bliskich czy dla kół różańcowych.

Informacje dodatkowe
Rodzaj okładki Miękka
Rok wydania 2016
Tagi produktów

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.