Księgarnia religijna nr 1 w Polsce!

Twój koszyk jest pusty.

Witaj! / Rejestracja Zaloguj

Wyszukiwanie Autora

Znaleziono 4 produkt(ów) odpowiadających podanym kryteriom

 • Autor: ks. Jan Kuźniar

4 produkt(ów)

na stronę

Ustaw kierunek malejący
 1. Między niebem a konfesjonałem

  31,50 zł

  25,20 zł

  Między niebem a konfesjonałem

  ks. Jan Kuźniar

  Jeśli miałeś lub masz jakiekolwiek problemy ze spowiedzią, zajrzyj do tej książki. Pomoże ci ona odkryć właściwy sens Sakramentu Pokuty, a także przełamać większość dzielących cię od niej psychologicznych barier i oporów. Znajdziesz tu porcję Dowiedz się więcej »
 2. Anatomia Drzewa Życia - Poradnik życia duchowego

  31,50 zł

  25,20 zł

  Anatomia Drzewa Życia - Poradnik życia duchowego

  ks. Jan Kuźniar

  Najnowsza książka znanego i cenionego przewodnika życia duchowego. Lektura tych stron przybliża stopniowo tajemnice Boże: od najprostszych aż po te, ostateczne, które opisuje Apokalipsa. Czytelnik jest prowadzony małymi krokami po ścieżkach Dowiedz się więcej »
 3. Kolęda. Między kopertą a otwartą Księgą

  16,80 zł

  13,44 zł

  Produkt niedostępny

  Kolęda. Między kopertą a otwartą Księgą

  ks. Jan Kuźniar

  Jest to napisany z pasją i szczerością poradnik zarówno dla duszpasterzy, jak i wiernych ukazujący, do czego zmierzać powinna kolęda, aby nie stała się tylko okazją do zbierania pieniędzy i podtrzymywania kontaktu z parafianami. Nie stroniąc od anegdot i opisu zarówno własnych doświadczeń, jak i zasłyszanych od innych księży, autor formułuje porady i sugestie, jak skutecznie i duchowo nawiedzać domy parafian oraz jak dobrze przygotować i przeżywać kolędę. Dowiedz się więcej »
 4. Książka o siedmiu sakramentach

  33,60 zł

  26,88 zł

  Produkt niedostępny

  Książka o siedmiu sakramentach

  ks. Jan Kuźniar

  Oto - w jednym tomie! - niezwykłe kompendium wiedzy o sakramentach Kościoła, a zarazem - w najszerszym tego słowa znaczeniu - przewodnik dla wiernych świeckich i kapłanów. Znalazły się tu nie tylko opisy obrzędów i związana z nimi teologia, ale także uwagi praktyczne, a nawet anegdoty. Dowiedz się więcej »

4 produkt(ów)

na stronę

Ustaw kierunek malejący