Księgarnia religijna nr 1 w Polsce!

Twój koszyk jest pusty.

Witaj! / Rejestracja Zaloguj

Bransoletka-różaniec św. Rity z Casci

Oceń jako pierwszy

  • Wydawca: San Gabriele
  • Rok wydania: 2013
Nasza cena:
34,90 zł

Produkt niedostępny

  • Dostawa już od 9,90zł! Więcej
  • Czas realizacji maks.:
    2 dni roboczych (plus 1-2 dni na dostawę)
Opis


 

Piękna, efektowna, dedykowana św. Ricie z Casci, bransoletka-różaniec San Gabriele z kolekcji “Różańcowy skarb” i „Mój Święty”.

Każdy paciorek wykonano ręcznie, łącznie ze szklanymi różami zatopionymi w koralikach ze szkła weneckiego. Przekładane kryształkami. W łączniku bransoletki-różańca specjalny medalik z wizerunkiem Świętej z jednej strony, i zatopionym w żywicy płatkiem róży poświęconym na nabożeństwie ku czci św. Rity z drugiej strony. Regulowana wielkość. Prezentowe etui.

Inspiracją do stworzenia kolekcji „Różańcowy Skarb” były słowa Jana Pawła II: "różaniec to skarb, który trzeba odkryć". Różaniec w formie bransoletki eksponowany na ręce zachęca Ciebie i innych do częstej modlitwy różańcowej i odkrywania skarbu różańcowej modlitwy.

 

Bransoletki z kolekcji „Mój Święty” to swoiste "bransoletki przyjaźni" ze Świętym, który szczególnie nas inspiruje, stanowi dla nas wzór i jest naszym orędownikiem w niebie.

 

Ręcznie wykonane bransoletki San Gabriele to propozycja dla tych, którzy chcą odważnie świadczyć o swojej wierze, a równocześnie cenią sobie wartości estetyczne.

 

Zobacz inne bransoletki: http://gloria24.pl/sakralia

Informacje dodatkowe
Rok wydania 2013
Tagi produktów

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.