Księgarnia religijna nr 1 w Polsce!

Twój koszyk jest pusty.

Witaj! / Rejestracja Zaloguj

Dobre drzewo

Władysław Kluz OCD

Oceń jako pierwszy

  • Wydawca: Karmelitów Bosych
  • Rok wydania: 2016
  • ISBN: 9788376043913
  • Format: 13,3x20 cm
  • Stron: 368
Nasza cena:

29,90 zł

23,92 zł

  • Dostawa już od 9,90zł! Więcej
  • Czas realizacji maks.:
    1 dzień roboczy (plus 1-2 dni na dostawę)
Opis
Małżeństwo Martin ukazuje nam ponadczasowe cechy wspaniałych małżonków i rodziców: ich cierpienie i codzienny trud, które są wpisane w ludzkie życie, wskazują poprzez codzienność drogę do świętości. Książka może stać się pomocna dla wielu współczesnych małżonków w podejmowaniu życiowych decyzji.

Renata i Dariusz Górka,
para diecezjalna Domowego Kościoła
archidiecezji krakowskiej
O. Mieczysław Kluz urodził się w 1925 roku w Krakowie. Uczył się w prywatnym Gimnazjum Karmelitów Bosych w Wadowicach. W 1940 roku wstąpił do Zakonu, gdzie otrzymał imię Władysław od Narodzenia Najświętszej Maryi Panny. Po studiach filozoficzno-teologicznych wyjechał do Lublina. W połowie lat piędziesiątych rozpoczął studia w Katolickim Uniwersytecie Lubelskim z zakresu prawa kanonicznego, które ukończył obroną pracy doktorskiej w 1960 roku i przeniósł się do Wadowic. W Niższym Seminarium Karmelitów Bosych w Wadowicach uczył literatury polskiej oraz prawa, podejmując pierwsze próby literackie.
Dobre drzewo to debiut, w którym autor na wzór Plutarcha z Cheronei wciąga nas w równolegle historie wszystkich członków rodziny Martin, które przecinają się w niezwykle realistyczny sposób. Czytelnik jest świadkiem osobistych rozmów i myśli, a nawet towarzyszy tej wyjątkowej rodzinie w drodze do świętości. Lektura obowiązkowa dla żon i mężów, matek i ojców, córek i synów.
Damian Sochacki OCD, redaktor naczelny "Głosu Karmelu"
Informacje dodatkowe
Rodzaj okładki Nie
Oprawa oprawa: broszurowa
Autor Władysław Kluz OCD
ISBN 9788376043913
Liczba stron 368
Format okładki 13,3x20 cm
Rok wydania 2016
Tagi produktów

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.