Księgarnia religijna nr 1 w Polsce!

Twój koszyk jest pusty.

Witaj! / Rejestracja Zaloguj

Fantasy komiks T.15

praca zbiorowa

Oceń jako pierwszy

  • Wydawca: Egmont
  • Rok wydania: 2012
  • ISBN: 9788323747246
  • Format: 17x26 cm
  • Stron: 146
Nasza cena:

29,99 zł

23,99 zł

  • Dostawa już od 9,90zł! Więcej
  • Czas realizacji maks.:
    1 dzień roboczy (plus 1-2 dni na dostawę)
Opis

Źli magowie, odrażające potwory, dzielni rycerze, niezwykłe krainy - literatura i kino fantasy zawładnęły wyobraźnią czytelników i widzów. Doświadcz świata fantasy! W każdym tomie antologii FANTASY KOMIKS przedstawiamy dwie/trzy dłuższe opowieści komiksowe z serii należących do różnych odmian fantasy, a do tego humorystyczne stripy i interesujące artykuły! W tym numerze:
Łowcy smoków, część 1 - Cykl napisany przez małżeństwo francuskich scenarzystów, podpisujących się wspólnym pseudonimem Ange. Znani są z wielu serii fantasy i science fiction. Rysunkami są dziełem Portugalczyka Alberto Varandy, który zdobył sławę dzięki rysunkom do cykli napisanych przez duet Ange (Bloodline, Paradis Perdu i inne).
Kontynuacje serii:
W poszukiwania Graala, część 3 - Autorami opowieści są dwaj Francuzi, scenarzysta François Debois i rysownik Stéphane Bileau, znani z serii umieszczonych w świecie dawnych Celtów: Les Contes de Broceliande, Les Contes du Korrigan, a przede wszystkim właśnie W poszukiwaniu Graala.
Samuraj, część 5 - Cykl ze scenariuszem znanego francuskiego pisarza Jean-Françoisa Di Georgio i rysunkami Frédérica Geneta.
Stripy humorystyczne:
Barbok i Blondella - wydawałoby się, że łakomy smok i czekająca na prawdziwą miłość księżniczka to niezbyt dobrana para przyjaciół. Ale pozory mylą!
Heroic Pizza - także w światach fantasy wszyscy lubią pizzę. A jej dostawcy mogą być pewni, że przeżyją pełne magii przygody.
Informacje dodatkowe
Rodzaj okładki Nie
Oprawa oprawa: broszurowa
Autor praca zbiorowa
ISBN 9788323747246
Liczba stron 146
Format okładki 17x26 cm
Rok wydania 2012
Tagi produktów

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.