Księgarnia religijna nr 1 w Polsce!

Twój koszyk jest pusty.

Witaj! / Rejestracja Zaloguj

Gry komputerowe

15 produkt(ów)

na stronę

Ustaw kierunek rosnący
 1. Komputerowy Quiz o Świętych część 2
  49,00 zł

  Komputerowy Quiz o Świętych część 2

  Komputerowy Quiz o Świętych część 2 zawiera ponad 900 ciekawych, edukacyjnych pytań i odpowiedzi, dzięki którym można poznać życie i dzieła świętych. Ich sylwetki ukazane są w sposób, który intryguje, zaciekawia, czasem rozbawia i na pewno zachęca, by dowiedzieć się jeszcze więcej o tych, którzy są blisko Pana Boga Dowiedz się więcej »
 2. Komputerowy Quiz o Świętych cz.1
  49,00 zł

  Komputerowy Quiz o Świętych cz.1

  Komputerowy quiz o świętych to program multimedialny przybliżający sylwetki ponad 26 wspaniałych postaci, które orędują za nami w niebie Dowiedz się więcej »
 3. Klikam i wiem - GRA KOCHAM POLSKĘ

  12,90 zł

  8,40 zł

  Klikam i wiem - GRA KOCHAM POLSKĘ

  Multimedialna propozycja dla dzieci wydana w bestsellerowej serii "Kocham Polskę" tym razem z okazji 1050-lecia chrztu Polski. Zapraszamy do zabawy oraz poznania nezwykle barwnych , pasjonujących, a czasem tajemniczych dziejów Polski i polskiego Kościoła Dowiedz się więcej »
 4. Kocham Polskę. Multimedialne prezentacje, gry i zabawy

  39,90 zł

  29,93 zł

  Kocham Polskę. Multimedialne prezentacje, gry i zabawy

  Płyta stworzona na podstawie bestsellerowej serii książek ,,Kocham Polskę”. Adresowana jest do dzieci w wieku 5 – 10 lat. Jej zadaniem jest kształtowanie wiedzy o Polsce, jej historii, tradyji, bohaterach, ważnych wydarzeniach i miejscach Dowiedz się więcej »
 5. O EWANGELII opowieści i gry
  39,00 zł

  O EWANGELII opowieści i gry

  "O EWANGELII opowieści i gry" to: program edukacyjny o bogatej i różnorodnej zawartości, opowieści z głębokim i mądrym przesłaniem i wesołe animacje Dowiedz się więcej »
 6. Przygoda ze świętym Piotrem
  49,00 zł

  Przygoda ze świętym Piotrem

  Do jednego ze starożytnych miasteczek Galilei przybywa święty Piotr, jeden z dwunastu apostołów Jezusa. Dołącz do niego i podejmij czekające na ciebie wyzwania. Na twojej drodze pojawią się różnorodne zadania, tajemnice i zagadki, które umożliwią ci Dowiedz się więcej »
 7. Przypowieści biblijne - gra komputerowa
  39,00 zł

  Przypowieści biblijne - gra komputerowa

  9 Przypowieści i 36 gier edukacyjnych dla Dzieci. W Świecie Biblijnych Przypowieści spotkasz m.in. ubogiego Łazarza, kupca szukającego pereł, Syna Marnotrawnego, Siewcę i wielu innych Dowiedz się więcej »
 8. Gry i zabawy biblijne. Pakiet 4xCD - gra komputerowa
  69,00 zł

  Gry i zabawy biblijne. Pakiet 4xCD - gra komputerowa

  Edycja stworzona z myślą o szukających eleganckiego i wartościowego prezentu. Duże pudełko ze złotym nadrukiem zawiera cztery płyty z multimedialnymi programami dla dzieci Dowiedz się więcej »
 9. ZŁOTY PAKIET GIER BIBLIJNYCH
  99,00 zł

  ZŁOTY PAKIET GIER BIBLIJNYCH

  Dziesiątki wspaniałych edukacyjnych programów na 4 płytach CD/DVD: 1. Być uczniem Jezusa. 2. Komputerowy Quiz Biblijny 3. Kraina Biblijna 4. 100 Gier Biblijnych Dowiedz się więcej »
 10. 100 Gier Biblijnych - gra komputerowa z obwolutą Pierwsza Komunia Święta
  39,00 zł

  100 Gier Biblijnych - gra komputerowa z obwolutą Pierwsza Komunia Święta

  20 historii biblijnych oraz 100 gier i zabaw związanych tematycznie z opowieściami. Po programie oprowadzają małe, wesołe anioły Dowiedz się więcej »
 11. Być uczniem Jezusa - gra komputerowa
  49,00 zł

  Być uczniem Jezusa - gra komputerowa

  Rynek obfituje w gry nie wymagające myślenia i pełne przemocy. Gra "Być uczniem Jezusa" pokazuje, że można przed komputerem bawić się w sposób mądry i dobry Dowiedz się więcej »
 12. Gry i zabawy biblijne. Pakiet 4xCD - gra komputerowa
  89,00 zł

  Gry i zabawy biblijne. Pakiet 4xCD - gra komputerowa

  Edycja stworzona z myślą o szukających eleganckiego i wartościowego prezentu. Duże pudełko ze złotym nadrukiem zawiera cztery płyty z multimedialnymi programami dla dzieci Dowiedz się więcej »
 13. Ciekawostki i gry biblijne - gra komputerowa
  89,00 zł

  Ciekawostki i gry biblijne - gra komputerowa

  Ciekawostki i Gry Biblijne posiadają wartość edukacyjną zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. 4 płyty zawierają znane z innych pakietów gry i quizy... Dowiedz się więcej »
 14. Multimedialna Biblia dla Dzieci. Księga Rodzaju - gra komputerowa
  39,00 zł

  Multimedialna Biblia dla Dzieci. Księga Rodzaju - gra komputerowa

  Multimedialna Biblia dla Dzieci. Księga Rodzaju to ukazany w nowy i ciekawy sposób świat Pisma Świętego. Dowiedz się więcej »
 15. Kraina Biblijna - gra komputerowa
  39,00 zł

  Kraina Biblijna - gra komputerowa

  Gracz zbierając przedmioty do swojej skrzyni i posługując się nimi we właściwy sposób, a także zapełniając swoje trzy garnce podarunkami, przejdzie kolejne etapy drogi Dowiedz się więcej »

15 produkt(ów)

na stronę

Ustaw kierunek rosnący