Księgarnia religijna nr 1 w Polsce!

Twój koszyk jest pusty.

Witaj! / Rejestracja Zaloguj

Home Run (Powrót do domu) - film DVD

Wytwórnia Samuel Goldwyn Films & Provident Films

Oceń jako pierwszy

  • Rok wydania: 2013
Nasza cena:
55,00 zł
  • Dostawa już od 9,90zł! Więcej
  • Czas realizacji maks.:
    Zapytaj (plus 1-2 dni na dostawę)
Opis

Kolejna produkcja filmowa wytwórni Samuel Goldwyn Films & Provident Films, twórców m.in. Fireproof (Ognioodporni), October Baby (Październikowe dziecko), Facing The Giants (Boska interwencja)

Film powstał w oparciu o tysiące prawdziwych historii, które dzieją się na naszych oczach i przypomina, że na pojednanie z Bogiem nigdy nie jest za późno - prawdziwa wolność i powrót do "domu" jest możliwy!

Cory Brand - wielka gwiazda amerykańskiego baseball'a doskonale wie co jest potrzebne aby zwyciężać w zawodach najwyższej ligi, niestety w życiu prywatnym obciążony wspomnieniami z przeszłości już nie radzi sobie tak dobrze. Cory wychował się w domu, gdzie ojciec był nałogowym alkoholikiem, ten fakt wywarł ogromne piętno na jego dalszym życiu. Zaczął powoli iść w ślady ojca aż w pewnym momencie jego życie wymyka mu się spod kontroli.

Mając nadzieję na uratowanie kariery sportowej, menadżer Branda wysyła go z powrotem do małego miasteczka w którym się wychował. Zmuszony do prowadzenia lokalnej młodzieżowej drużyny baseballa w ramach 8-tygodniowego "programu naprawczego" Cory na początku nie może się doczekać aby wrócić do swojego starego życia. Z czasem jednak, w trakcie kolejnych treningów z młodymi graczami budzi się w nim tęsknota za wolnością, pragnie zerwać z przeszłością i z tym co go obciąża, zauważa, że nieoczekiwanie otrzymuje drugą szansę i nadzieję na lepszą przyszłość. Cory rozpoczyna burzliwą drogę transformacji i odkupienia - drogę powrotną do domu...

Home Run przypomina nam o mocy przebaczenia, bogactwie odkupienia i mądrości pozwalającej zaufać Bogu, który jedynie może nas odnowić i uzdrowić - Max Lucado, Pastor i autor bestsellerów

» Rok wydania: Wrzesień 2013

» Nośnik: DVD

» Gatunek filmowy: Dramat/Sportowy

» Lektor: Angielski 5.1

» Format: 16x9, 1.78 Full Frame

» Napisy (subtitles): Polskie, Angielskie, Holenderskie, Szwedzkie, Francuskie, Norweskie

» Czas trwania: 113 minut

 

Zobacz zwiastun:

Informacje dodatkowe
Format DVD Format: 16x9, 1.78 Full Frame
Rok wydania 2013
Autor Wytwórnia Samuel Goldwyn Films & Provident Films
Tagi produktów

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.