Księgarnia religijna nr 1 w Polsce!

Twój koszyk jest pusty.

Witaj! / Rejestracja Zaloguj

Jezus mówi do ciebie

Oceń jako pierwszy

  • Wydawca: Esprit
  • Rok wydania: 2013
  • ISBN: 9788363621360
  • Stron: 380
  • Rodzaj okładki: Miękka
Nasza cena:

29,90 zł

19,40 zł

  • Dostawa już od 9,90zł! Więcej
  • Czas realizacji maks.:
    3 dni roboczych (plus 1-2 dni na dostawę)
Opis
"Przyjdź do mnie ze wszystkimi swoimi słabościami: fizycznymi, emocjonalnymi i duchowymi. Odpocznij w Mojej kojącej Obecności, pamiętając, że nie ma dla Mnie nic niemożliwego. Oderwij swój umysł od problemów, aby skupić się na Mnie. Pamiętaj, że mogę uczynić nieskończenie więcej, niż prosisz czy rozumiesz. Jednak zamiast przekonywać Mnie, abym zrobił to czy tamto, staraj się dostroić do tego, co już czynię."

Te słowa pochodzące od samego Jezusa usłyszała w swoim sercu Sarah Young, pisarka chrześcijańska, w czasie osobistej rozmowy z Panem. Słów tych było więcej, zaczęła je więc spisywać.

Jak sama mówi, odczuła potrzebę słuchania Boga „z piórem w ręku”. Kiedy zaczęła się dzielić tym doświadczeniem z bliskimi jej ludźmi, zauważyła, że słowa te stają się dla nich źródłem wielkiej duchowej radości i szczęścia. Tak powstała książka Jezus mówi do ciebie, którą przeczytało już ponad 8 milionów ludzi na całym świecie. Przetłumaczono ją na 25 języków. Fenomen tej książki kryje się w tym, że każdy, kto będzie ją czytał, dostrzeże, że są to słowa skierowane bezpośrednio do niego. To, co Jezus uczyni dzięki tym słowom w Twoim sercu, jak zmieni Twoje życie, jest jeszcze tajemnicą. Zmieni je jednak na pewno.
Recenzja

"Jezus mówi do ciebie. W miłości Jezusa odnaleźć pokój i szczęście" to mała książeczka kieszonkowa, idealna do torebki, którą można zabrać właściwie wszędzie. Takie wydania są jednymi z moich ulubionych, bo rozpoczynając jakąś książkę, lubię zabierać ją ze sobą wszędzie i czytać w każdej wolnej chwili.


     Sarah Young to pisarka, mocno związana z religią. Książka, którą recenzuję dzisiaj, jest jej wielkim sukcesem, tłumaczonym na 25 języków, sprzedana w 8 milionach egzemplarzy. Będąc blisko Boga i rozmawiając z nim, Young postanowiła spisać wszystko i podzielić się swymi doznaniami z innymi, czym zasłynęła na świecie.


     "Jezus mówi do ciebie" to nie poradnik, ani powieść obyczajowa, lecz zbiór wskazówek i mądrości życiowych na każdy dzień, łącznie 365 krótkich notatek. Są to bardzo pouczające i życiowe treści, dotyczące wszystkich sfer życia. Autorka stara się przekazać nauki Boga w prostej i konkretnej treści.


     Wśród wielu przesłań jest między innymi to dotyczące naszej sytuacji fizycznej i psychicznej, Bóg nakazuje nam byśmy poddali się jego woli, nie zaprzątali sobie głowy naszym stanem fizycznym, formą, stanem zdrowia, tylko spędzali dzień spokojnie, odpoczywając, bo ostatecznie Bóg zawsze zaopiekuje się nami i pomoże nam wydostać się z każdej niewoli i każdej nieprzyjemnej sytuacji. To tylko jedna z wielu lekcji jakie daje nam za pomocą autorki.


     Nie jestem osobą zbyt religijną i nie kieruję się na co dzień tego typu wskazówkami, dlatego też książeczka ta nie jest dla mnie typem drogowskazu i czymś, co na pewno będzie mi towarzyszyć na co dzień, jednak obiektywnie patrząc, dla osób religijnych, które na co dzień lubią czerpać rady i mądrości, siły z tego typu religijnych źródeł, będzie to na pewno bardzo dobra lektura warta przeczytania. Sprawdzi się także jako wspaniały prezent dla wszystkich wierzących.


     Myślę, że jeśli jesteście praktykującymi chrześcijanami, lub po prostu często lubicie inspirować się tego typu myślami, ta książeczka będzie idealna na wieczór lub po prostu do przeczytania w potrzebie lub czasie zadumy.

Małgorzata Gonet

Informacje dodatkowe
Rodzaj okładki Miękka
ISBN 9788363621360
Liczba stron 380
Rok wydania 2013
Tagi produktów

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.