Księgarnia religijna nr 1 w Polsce!

Twój koszyk jest pusty.

Witaj! / Rejestracja Zaloguj

Jezus mówi do ciebie

Oceń jako pierwszy

  • Wydawca: Esprit
  • Rok wydania: 2013
  • ISBN: 9788363621360
  • Stron: 380
  • Rodzaj okładki: Miękka
Nasza cena:

29,90 zł

19,40 zł

  • Dostawa już od 9,90zł! Więcej
  • Czas realizacji maks.:
    3 dni roboczych (plus 1-2 dni na dostawę)
Opis

Usłyszeć głos Boga, wtulić się w Miłość.

Niejedna z nas chciałaby chociaż raz porozmawiać z samym Bogiem. Usłyszeć Jego głos lub, po prostu się w Niego wtulić. Niektórzy mistycy mieli tę łaskę rozmawiania z Bogiem twarzą w Twarz. Do osób, obdarzonych taką łaską, należy chrześcijańska pisarka, Sarah Young. Jezus mówi do Ciebie, to jedna z książek, w której zapisała Słowa samego Boga.

Tak, to sam Jezus mówi do Ciebie!

Brak miłości, czułości, troski zostawia w nas rany na całe życie. Ten ból może ukoić tylko Jezus. On sam prosi, by oddać się Jego czułej Miłości, zaufać Mu, przytulić się i odpocząć w Nim. Sarah Young słyszała w swoim sercu Boży głos i zaczęła po prostu...spisywać Jego Słowa. To co stało się potem, przerosło jej wyobrażenia.

Książka Jezus mówi do Ciebie sprzedała się w kilku milionach egzemplarzy i została przetłumaczona na ponad 20 języków! Jezus mówi do Ciebie to prawdziwe przesłanie Boga do człowieka. Sarah Young nie poprzestaje jednak na jednej publikacji. Powstają kolejne części dialogów z Jezusem. Czytelnicy księgarni religijnych często wybierają pozycję Jezus mówi do Ciebie. Opinie tych, którzy doświadczyli Bożej Miłości dzięki zapiskom Sary, mówią same z siebie.

Jezus mówi do Ciebie. Książka na nasze czasy.

Każdy, kto czuje niedobór miłości, odczuje namacalne zmiany, kiedy przeczyta książkę Sarah Young, Jezus mówi do Ciebie. Opinie o tej publikacji przepełnia ciepło i wdzięczność czytelników. Słowa, zawarte w serii Jezus mówi do Ciebie pomogą lepiej poznać Boga i siebie.


Recenzja książki Jezus mówi do Ciebie

"Jezus mówi do ciebie. W miłości Jezusa odnaleźć pokój i szczęście" to mała książeczka kieszonkowa, idealna do torebki, którą można zabrać właściwie wszędzie. Takie wydania są jednymi z moich ulubionych, bo rozpoczynając jakąś książkę, lubię zabierać ją ze sobą wszędzie i czytać w każdej wolnej chwili.


     Sarah Young to pisarka, mocno związana z religią. Książka, którą recenzuję dzisiaj, jest jej wielkim sukcesem, tłumaczonym na 25 języków, sprzedana w 8 milionach egzemplarzy. Będąc blisko Boga i rozmawiając z nim, Young postanowiła spisać wszystko i podzielić się swymi doznaniami z innymi, czym zasłynęła na świecie.


     "Jezus mówi do ciebie" to nie poradnik, ani powieść obyczajowa, lecz zbiór wskazówek i mądrości życiowych na każdy dzień, łącznie 365 krótkich notatek. Są to bardzo pouczające i życiowe treści, dotyczące wszystkich sfer życia. Autorka stara się przekazać nauki Boga w prostej i konkretnej treści.


     Wśród wielu przesłań jest między innymi to dotyczące naszej sytuacji fizycznej i psychicznej, Bóg nakazuje nam byśmy poddali się jego woli, nie zaprzątali sobie głowy naszym stanem fizycznym, formą, stanem zdrowia, tylko spędzali dzień spokojnie, odpoczywając, bo ostatecznie Bóg zawsze zaopiekuje się nami i pomoże nam wydostać się z każdej niewoli i każdej nieprzyjemnej sytuacji. To tylko jedna z wielu lekcji jakie daje nam za pomocą autorki.


     Nie jestem osobą zbyt religijną i nie kieruję się na co dzień tego typu wskazówkami, dlatego też książeczka ta nie jest dla mnie typem drogowskazu i czymś, co na pewno będzie mi towarzyszyć na co dzień, jednak obiektywnie patrząc, dla osób religijnych, które na co dzień lubią czerpać rady i mądrości, siły z tego typu religijnych źródeł, będzie to na pewno bardzo dobra lektura warta przeczytania. Sprawdzi się także jako wspaniały prezent dla wszystkich wierzących.


     Myślę, że jeśli jesteście praktykującymi chrześcijanami, lub po prostu często lubicie inspirować się tego typu myślami, ta książeczka będzie idealna na wieczór lub po prostu do przeczytania w potrzebie lub czasie zadumy.

Małgorzata Gonet

Informacje dodatkowe
Rodzaj okładki Miękka
ISBN 9788363621360
Liczba stron 380
Rok wydania 2013
Tagi produktów

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.