Księgarnia religijna nr 1 w Polsce!

Twój koszyk jest pusty.

Witaj! / Rejestracja Zaloguj

Adwent

5 produkt(ów)

na stronę

Ustaw kierunek rosnący
 1. Minutka ze Słowem. Rozważania do Ewangelii na każdy dzień. Adwent, Boże Narodzenie, Wielki Post, Wielkanoc (ks. Eugeniusz Ploch)

  29,00 zł

  21,75 zł

  Produkt niedostępny

  Minutka ze Słowem. Rozważania do Ewangelii na każdy dzień. Adwent, Boże Narodzenie, Wielki Post, Wielkanoc (ks. Eugeniusz Ploch)

  ks. Eugeniusz Ploch

  „Nie brakuje ani sekundy” – powiedział ks. Ploch z uśmiechem. I oto jest: nowa „Minutka ze Słowem” – codzienne rozważania do Ewangelii autorstwa znanego opolskiego kapłana, poszerzone, zmienione, przeredagowane, gotowe trafić do kolejnych czytelników Dowiedz się więcej »
 2. Bóg stał się człowiekiem

  21,90 zł

  17,52 zł

  Produkt niedostępny

  Bóg stał się człowiekiem

  ks. Marian Polak CSMA

  To największe wydarzenie w dziejach ludzkości i kosmosu. Nieskończony w swym życiu, istnieniu i działaniu jeden Bóg w trzech Osobach Trójcy Świętej Dowiedz się więcej »
 3. ROZWAŻANIA NA CAŁY ADWENT
  12,00 zł

  ROZWAŻANIA NA CAŁY ADWENT

  Peter-Hans Kolvenbach SJ

  Adwent jest dobrym czasem, by na nowo podjąć modlitwę i lekturę Pisma Świętego. Nie jest jednak łatwo tak od razu uczynić tę próbą owocną. Nieraz potrzebujemy przewodnika Dowiedz się więcej »
 4. Rozważania adwentowe

  29,90 zł

  23,92 zł

  Produkt niedostępny

  Rozważania adwentowe

  ks. Tomasz Jelonek

  Życie Kościoła dokonuje się pod szczególnym napięciem eschatologicznym. Kościół bowiem stale skierowany jest ku ostatecznej rzeczywistości i powtórnemu przyjściu Chrystusa Dowiedz się więcej »
 5. Adwentowa reanimacja

  19,01 zł

  15,21 zł

  Adwentowa reanimacja

  Eugeniusz Burzyk (ks.)

  To kolejna książka ks. Burzyka zawierająca propozycje krótkich, zaledwie kilkuminutowych kazań, które mogą reanimować tych, którzy są daleko Boga i nie Dowiedz się więcej »

5 produkt(ów)

na stronę

Ustaw kierunek rosnący