Księgarnia religijna nr 1 w Polsce!

Twój koszyk jest pusty.

Witaj! / Rejestracja Zaloguj

Charbel

14 produkt(ów)

na stronę

Ustaw kierunek rosnący
 1. Cuda świętego Szarbela

  26,90 zł

  24,90 zł

  Cuda świętego Szarbela

  Katarzyna Stokłosa

  Szarbel – człowiek, który wyprosił u Boga tysiące cudów. Libański mnich, pustelnik i asceta, który w Polsce pomógł już rzeszom potrzebujących. Współcześni mówili o nim „święty Bogiem upojony”. Jego życie było niezwykle proste, a zarazem wypełnione Bożymi znakam Dowiedz się więcej »
 2. Kwiatki Świętego Charbela

  29,90 zł

  24,90 zł

  Kwiatki Świętego Charbela

  Niezwykły zbiór opowieści, anegdot i świadectw o życiu, cudach i świętości św. Charbela. Książka powstała w oparciu o relacje naocznych świadków - zebrane i opracowane przez mnicha z klasztoru w Annaya, współbrata św. Charbela Dowiedz się więcej »
 3. CHARBEL. Życie i cuda świętego mnicha z Libanu

  12,90 zł

  10,32 zł

  CHARBEL. Życie i cuda świętego mnicha z Libanu

  Dorota Mazur

  Dzieje życia, duchowość i przesłanie św Charbela oraz świadectwa osób, które za jego przyczyną odzyskały zdrowie duszy i ciała Dowiedz się więcej »
 4. Święty Charbel. Pokorny naśladowca Chrystusa

  16,95 zł

  13,56 zł

  Święty Charbel. Pokorny naśladowca Chrystusa

  Cyprian Kostrzewa SSP

  Obecnie Święty Charbel jest jednym z najpopularniejszych świętych. Kim był? Synem ubogich libańskich rolników, mnichem maronickim, eremitą, który pragnął upodobnić się do Jezusa Chrystusa Dowiedz się więcej »
 5. Św. Charbel. Pielgrzym Wieczności

  29,90 zł

  23,92 zł

  Św. Charbel. Pielgrzym Wieczności

  o. Jean Skandar

  Każdego roku do grobu św. Charbela Makhloufa pielgrzymują setki tysięcy wiernych. W czym tkwił sekret niezwykłej więzi tego maronickiego mnicha z Bogiem? Dowiedz się więcej »
 6. Cedr Libanu. Święty Charbel Makhlouf. Mnich i pustelnik
  29,90 zł

  Cedr Libanu. Święty Charbel Makhlouf. Mnich i pustelnik

  Salvatore Garofalo

  Ta biografia św. Charbela jest polecana i w kilku językach rozpowszechniana przez klasztor w Annaya, w którym spoczywają relikwie świętego Dowiedz się więcej »
 7. Św. Charbel - prorok miłości

  19,00 zł

  15,20 zł

  Św. Charbel - prorok miłości

  Élie Maakaroun

  Spędził 25 lat na pustelni, w celi o wymiarze 6 metrów kwadratowych. Nosił włosiennicę, modlił się i pościł, spożywając jeden bezmięsny posiłek dziennie Dowiedz się więcej »
 8. Cuda świętego Charbela

  29,90 zł

  22,42 zł

  Cuda świętego Charbela

  Anatolij Bajukański

  Święty Charbel to jeden z największych cudotwórców w historii chrześcijaństwa. Choć zmarł jeszcze w XIX wieku, to za jego wstawiennictwem do dnia dzisiejszego dokonało się kilkadziesiąt tysięcy poświadczonych cudów! Dowiedz się więcej »
 9. Droga krzyżowa ze św. Charbelem

  3,50 zł

  2,80 zł

  Produkt niedostępny

  Droga krzyżowa ze św. Charbelem

  Marta Wielek

  Święty Charbel – niezłomny naśladownik Chrystusa. Święty Charbel, maronicki mnich, stał się znany na całym świecie głównie za sprawą licznych cudów Dowiedz się więcej »
 10. Tajemnica świętego Charbela (książka + DVD)

  29,90 zł

  22,42 zł

  Tajemnica świętego Charbela (książka + DVD)

  Książka i film o życiu św. Charbela - jednego z najbardziej zagadkowych świętych wszechczasów, maronickiego mnicha z Libanu, z którego osobą związane są liczne uzdrowienia i cuda Dowiedz się więcej »
 11. Nabożeństwo do św. Charbela
  14,90 zł

  Nabożeństwo do św. Charbela

  Modlitwa za wstawiennictwem świętego Charbela ma szczególną moc, gdyż on sam został obdarzony przez Boga niezwykłą łaską rozumienia spraw Bożych i ludzkich oraz niesienia pomocy potrzebującym Dowiedz się więcej »
 12. Koronka do św. Charbela. Modlitewnik - z koronką i obrazkiem w prezencie
  19,90 zł

  Produkt niedostępny

  Koronka do św. Charbela. Modlitewnik - z koronką i obrazkiem w prezencie

  Za wstawiennictwem św. Charbela Bóg uzdrawia z najpoważniejszych chorób ciała, ratuje od śmierci, przynosi uzdrowienie ducha i nowe życie. Koronka do św. Charbela to szczególna modlitwa o uzyskanie łask Bożych za wstawiennictwem tego świętego Dowiedz się więcej »
 13. Św. Charbel. Orędzia z Nieba

  14,90 zł

  11,17 zł

  Św. Charbel. Orędzia z Nieba

  praca zbiorowa

  W lipcu 1995 roku podczas wspomnienia świętego Charbela Raymond Nader inżynier elektronik i dyrektor libańskiej telewizji katolickiej Tl-Lumire przeżył nadzwyczajne doświadczenie. Na końcu pro... Dowiedz się więcej »
 14. Św. Charbel. Mnich cudotwórca
  14,90 zł

  Św. Charbel. Mnich cudotwórca

  Patrizia Cattaneo

  Życie, cuda i nadprzyrodzone wydarzenia w życiu jednego z największych cudotwórców pośród świętych Kościoła: maronickiego mnicha i pustelnika Charbela Makhluofa, żyjącego w XIX wieku na terenie Libanu Dowiedz się więcej »

14 produkt(ów)

na stronę

Ustaw kierunek rosnący