Księgarnia religijna nr 1 w Polsce!

Twój koszyk jest pusty.

Witaj! / Rejestracja Zaloguj

Inni

18 produkt(ów)

na stronę

Ustaw kierunek rosnący
 1. Święta Faustyna Kowalska Apostołka Bożego Miłosierdzia

  24,90 zł

  19,90 zł

  Święta Faustyna Kowalska Apostołka Bożego Miłosierdzia

  Małgorzata Pabis

  Święta siostra Faustyna otworzyła ludzkie serca – to właśnie jej Zbawiciel przekazał „naczynia”, dzięki którym możemy czerpać łaski ze źródła Bożego miłosierdzia... Dowiedz się więcej »
 2. Cuda świętego Maksymiliana Marii Kolbego

  26,90 zł

  22,90 zł

  Cuda świętego Maksymiliana Marii Kolbego

  Katarzyna Pytlarz

  Święty Maksymilian Maria Kolbe jest jednym z najbardziej popularnych świętych. W Polsce jest około 170 parafii i około 300 kaplic noszących jego imię... Dowiedz się więcej »
 3. Święty Stanisław Kostka

  4,90 zł

  3,90 zł

  Święty Stanisław Kostka

  ks. Leszek Smoliński

  Rok 2018 ogłoszony został rokiem Świętego Stanisława Kostki. Patron polskiej młodzieży to wzór życia i wierności powołaniu – który mimo upływu 450 lat od narodzin dla Nieba jest wciąż dla nas aktualny... Dowiedz się więcej »
 4. Maksymilian M.Kolbe.Biografia świętego męczennika

  44,90 zł

  35,92 zł

  Maksymilian M.Kolbe.Biografia świętego męczennika

  Tomasz P. Terlikowski

  Mówiono o nim, że posiada niezwykły umysł, jest genialnym organizatorem i wielkim wizjonerem. Nie ma wątpliwości, że był także kapłanem, który przyjął głęboko do serca ewangeliczną prawdę o tym, że nie ma większej miłości od tej, gdy ktoś życie oddaje za przyjaciół swoich Dowiedz się więcej »
 5. Cuda świętego Andrzeja Boboli

  26,90 zł

  19,90 zł

  Cuda świętego Andrzeja Boboli

  Elżbieta Polak

  Patron Polski i potężny wspomożyciel. Poznaj św. Andrzeja Bobolę. Przepiękne świadectwa przywołane na kartach tej książki pokazują, że wstawiennictwo św. Andrzeja Boboli jest często ostatnią deską ratunku Dowiedz się więcej »
 6. Pisma do kapłanów

  45,00 zł

  37,90 zł

  Pisma do kapłanów

  św. Jan z Ávila

  Życie tego świętego kapłana (1499-1569) toczyło się w czasach najbardziej burzliwych, a zarazem owocnych w dziejach Kościoła. Trwający wiele lat sobór trydencki i narastająca potrzeba reform w Kościele, w naturalny sposób angażowały uwagę wszystkich duchownych i myślicieli tego czasu Dowiedz się więcej »
 7. Święci Piotr i Paweł

  12,90 zł

  9,68 zł

  Święci Piotr i Paweł

  Henryk Bejda

  Święty Piotr i Paweł to patronowie bardzo wielu parafii. Warto, by wierni tych wspólnot – ale nie tylko – dobrze ich znali i modlili się za ich wstawiennictwem Dowiedz się więcej »
 8. Święta Filomena

  19,90 zł

  14,90 zł

  Święta Filomena

  Agnieszka Gracz, Małgorzata Pabis

  Mistycy zwykli mówić o Filomenie, że jest świętą, której Bóg niczego nie odmawia. To patronka na nasze czasy, mimo że żyła wieki temu Dowiedz się więcej »
 9. PIER GIORGIO FRASSATI

  24,90 zł

  19,90 zł

  PIER GIORGIO FRASSATI

  Luciana Frassati, Wstęp: bp Grzegorz Ryś

  Pier Giorgio nie jest łatwym świętym - nie we wszystkim i nie dla każdego będzie pociągający i zrozumiały Dowiedz się więcej »
 10. ŚWIĘTY PEREGRYN

  14,90 zł

  11,18 zł

  ŚWIĘTY PEREGRYN

  Peregryn Laziosi zasłynął cudownym uzdrowieniem wymodlonym u samego ukrzyżowanego Jezusa. Jest orędownikiem wszystkich najciężej chorych, zwłaszcza na choroby nowotworowe; tych, którym lekarze nie dają nadziei; tych, którym ludzką miarą pomóc nie sposób Dowiedz się więcej »
 11. Droga do świętości. W stronę doskonałości

  29,90 zł

  22,42 zł

  Droga do świętości. W stronę doskonałości

  Św. Alfons Maria Ligouri

  Droga do świętości to jedno z najważniejszych dziel mistrza duchowego, doktora Kościoła i założyciela redemptorystów. Obecnie oferujemy czytelnikom pierwszy tom zatytułowany W stronę doskonałości. Św. Alfons Liguori wskazuje w nim drogę do osiągnięcia doskonałości w Bogu, do czego powołany jest każdy wierzący w Chrystusa Dowiedz się więcej »
 12. Cuda św. Urszuli Ledóchowskiej
  28,90 zł

  Cuda św. Urszuli Ledóchowskiej

  Małgorzata Krupecka USJK

  Pomiędzy pulsującym za oknem życiem, a tym, co nieuchronnie czeka każdego z nas, są święci. Niebieski pomost. Głos z 'innego świata'. Tego, który istnieje. Naprawdę Dowiedz się więcej »
 13. Święty Jan Bosko. Cuda, wizje, proroctwa
  39,00 zł

  Święty Jan Bosko. Cuda, wizje, proroctwa

  Giuseppe Portale , Irene Corona

  Fascynująca książka o życiu i cudach św. Jana Bosko – wielkiego świętego Kościoła, założyciela Zgromadzenia Salezjanów, opiekuna młodzieży, jednego z największych cudotwórców w historii chrześcijaństwa Dowiedz się więcej »
 14. Święta Joanna Francuska
  15,90 zł

  Święta Joanna Francuska

  Marc Joulin OP

  Znany francuski dominikanin, pisarz, dziennikarz i rekolekcjonista, napisał tę książkę pod wpływem obejrzanego przypadkowo w telewizji reportażu o siostrach anuncjatkach Dowiedz się więcej »
 15. Św. Rita i nasze sprawy beznadziejne
  29,00 zł

  Św. Rita i nasze sprawy beznadziejne

  ELA KONDERAK

  Święta Rita z Cascii cieszy się w Polsce coraz większa popularnością. Książka obok opowieść i biograficznej zawiera świadectwa łaski mały modlitewnik. Do każdego Dowiedz się więcej »
 16. Święty Juda Tadeusz. Życiorys, nowenna, modlitwy
  11,90 zł

  Święty Juda Tadeusz. Życiorys, nowenna, modlitwy

  Mira Majdan

  "Był Apostołem Jezusa Chrystusa". Jednak ten ukryty za zasłoną niewiedzy i czasu święty znany jest w całym Kościele jako niezwykle skuteczny orędownik Dowiedz się więcej »
 17. Tęczowa Biblia

  36,00 zł

  28,80 zł

  Tęczowa Biblia

  Małgorzata Biegańska-Bartosiak, Monika Bąk

  Tęcza jest znakiem przymierza Boga z całą ludzkością i z każdym człowiekiem. Zawierając przymierze z Noem, jego rodziną i "każdą istotą żywą" (Rdz 9, 12), Bóg Dowiedz się więcej »
 18. Św. Franciszek Ksawery. Rozniecić ogień

  29,90 zł

  23,92 zł

  Produkt niedostępny

  Św. Franciszek Ksawery. Rozniecić ogień

  Louis de Wohl

  Życie świętego Franciszka Ksawerego przebiegało dramatycznie, lecz słynny katolicki powieściopisarz Louis de Wohl z pokorą i głęboką wiarą religijną otwiera przed nami umysł i serce tego wielkiego misjonarza oraz świętego, który zgodnie z rozkazem świętego Ignacego Loyoli wyruszył „rozniecić ogień” w krajach Orientu. W książce znajdziemy opisy toczonych przez Świętego przejmujących zmagań z przeciwnościami losu, i z pewnością zrozumiemy, skąd bohater czerpał siłę i zapał do pełnienia służby Bożej. Dowiedz się więcej »

18 produkt(ów)

na stronę

Ustaw kierunek rosnący