Księgarnia religijna nr 1 w Polsce!

Twój koszyk jest pusty.

Witaj! / Rejestracja Zaloguj

Ojciec Pio

Jednym ze świętych, którego za wzór i głównego orędownika w niebie obrały sobie setki wiernych jest Ojciec Pio. Biografia tego kapłana przepełniona pokorą i rozmodleniem niektórych napawa zdumieniem, a dla innych jest życiową inspiracją. Schorowany, naznaczony stygmatami, obdarowany darem bilokacji - to wszystko wpływa na jego posługę, w pełni oddaną chwale Bożej. Sam siebie z pokorą nazywał “prostym bratem, który się modli”. Z gorliwością budował swoją więź z Panem Bogiem, mimo ograniczeń kontaktów ze światem, nałożonych na niego przez Kongregację Świętego Oficjum w obawie przed niezdrowym rozgłosem.

Książki o Ojcu Pio

Biografie zakonnika pozostawiają czytelników pod ogromnym wrażeniem, że zaledwie kilkadziesiąt lat wcześniej po ziemi chodził człowiek tak przepojony modlitwą, cierpieniem i posłuszeństwem. Właśnie taki był Ojciec Pio. Książki dostępne na rynku oferują jednak coś więcej niż samą opowieść o tym człowieku. Wychodząc naprzeciw pragnieniom tych, którzy chcieliby swoim życiem naśladować świętego z Pietrelciny, podpowiadają modlitwy, jakimi sam się modlił oraz nabożeństwa kierowane wprost do św. Ojca Pio.

Moc modlitwy Ojca Pio

To właśnie on swoim życiem pokazał, jak wielka jest moc kierowania swych myśli ku Bogu i do dziś jest on dowodem na to, że modlitwa stanowi klucz do Serca Boga. Jak mówił, gdy “ogarnia nas zniechęcenie, zwątpienie, lęk, cierpienia, (...) bardziej niż kiedykolwiek trzeba uciekać się do Pana i w modlitwie znajdować wsparcie oraz zachętę”. Te słowa potwierdziła już niejedna książka. Ojciec Pio tak bardzo pragnął zjednoczyć się z Bogiem, że wyrażał to podczas codziennych obowiązków, odpoczynku czy nawet spotkań z innymi. Najważniejsza była jednak dla niego Eucharystia.

Biografia Ojca Pio - wzorem dla współczesnych

Zakonnik nie ustawał jedynie na prośbach kierowanych do Boga przez swoją modlitwę. On przede wszystkim wielbił i wychwalał Boga, któremu za wszystko dziękował. Dla innych ludzi miał natomiast krótką wskazówkę: “Szuka się Boga w książkach, a znajduje się Go w modlitwie. Jeśli dzisiaj wiara ginie, to winić za to trzeba brak modlitwy. (...) Im więcej się modlimy, tym bardziej wzrasta nasza wiara”. Właśnie dlatego nikt nie powinien ociągać się w kontaktach z Panem Bogiem, a w zamian powinien zawierzyć Mu całego siebie, tak jak zrobił to Ojciec Pio. Biografia, książka z jego modlitwami i liczne świadectwa działania jego wstawiennictwa pokazują, że w życiu człowieka nie powinno być nic ważniejszego od budowania prawdziwej więzi z Panem Bogiem.

22 produkt(ów)

na stronę

Ustaw kierunek rosnący
 1. Ojciec Pio. Niezwykłe Historie W 50-lecie narodzin dla Nieba

  29,90 zł

  24,90 zł

  Ojciec Pio. Niezwykłe Historie W 50-lecie narodzin dla Nieba

  Bogato ilustrowane wydanie albumu o św. Ojcu Pio ukazuje się w wyjątkowych okolicznościach. Oto w 2018 roku będzie obchodzona setna rocznica otrzymania stygmatów i pięćdziesiąta rocznica narodzin dla nieba tego świętego mistyka znanego z niezwykłego charyzmatu związanego z sakramentem pojednania... Dowiedz się więcej »
 2. Duchowe światła o.Pio. Myśli i modlitwy

  24,90 zł

  19,92 zł

  Duchowe światła o.Pio. Myśli i modlitwy

  Patrick Sbalchiero

  Duchowe światła o.Pio to niepowtarzalna szansa, by zajrzeć głęboko w duszę wielkiego kapłana,poznać jego przejmujące medytacje na temat Aniołów, Matki Bożej,Kościoła,rodziny,grzechu oraz demonów. Dowiedz się więcej »
 3. Cuda świętego Ojca Pio

  26,90 zł

  21,90 zł

  Cuda świętego Ojca Pio

  Katarzyna Stokłosa

  Święty, który ciągle jest z nami. Ojciec Pio z Pietrelciny to stygmatyk, którego relikwie pozostają nienaruszone, mimo że od jego śmierci minęło prawie pięćdziesiąt lat. Podobnie jak dawniej zadziwiał otoczenie swoją wiarą, tak dziś budzi podziw cudami wypraszanymi za jego wstawiennictwem Dowiedz się więcej »
 4. DROGA KRZYŻOWA ZE ŚW. OJCEM PIO

  8,89 zł

  7,11 zł

  DROGA KRZYŻOWA ZE ŚW. OJCEM PIO

  Anna Matusiak (opracowanie)

  Rozważania Drogi Krzyżowej ze świętym mistykiem Dowiedz się więcej »
 5. Miłosierdzie w życiu Ojca Pio

  24,95 zł

  19,96 zł

  Miłosierdzie w życiu Ojca Pio

  Stefano Campanella

  Papież Franciszek chciał, aby Ojciec Pio stał się jedną z głównych postaci Nadzwyczajnego Jubileuszu Miłosierdzia, który przeżywamy Dowiedz się więcej »
 6. Módl się, ufaj i nie martw się 2

  36,90 zł

  29,52 zł

  Módl się, ufaj i nie martw się 2

  Diane Allen

  Kolejne cudowne i inspirujące opowieści o św. Ojcu Pio! Dowiedz się więcej »
 7. Tajemnica Ojca Pio i Karola Wojtyły

  9,95 zł

  7,96 zł

  Tajemnica Ojca Pio i Karola Wojtyły

  Andrea Tornielli

  Spotkali się po raz pierwszy w 1948 r., kiedy Karol Wojtyła, młody ksiądz studiujący w Rzymie, udał się po raz pierwszy do San Giovanni Rotondo, by poznać Ojca Pio, tego tajemniczego zakonnika ze stygmatami. Dowiedz się więcej »
 8. Św. Ojciec Pio - kolekcja LUDZIE BOGA (książka + film DVD)
  29,99 zł

  Św. Ojciec Pio - kolekcja LUDZIE BOGA (książka + film DVD)

  O niezwykłym zakonniku, co widział Jezusa, posyłał aniołów, uzdrawiał ludzi, a serce maiał tak wielkie, że nie bał się Jezusowych ran Dowiedz się więcej »
 9. CHWILA Z OJCEM PIO - fakty-cuda-tajemnice (książka + film DVD)
  24,99 zł

  Produkt niedostępny

  CHWILA Z OJCEM PIO - fakty-cuda-tajemnice (książka + film DVD)

  8 cz. z cyklu FAKTY - CUDA -TAJEMNICE (książka z dołączonym filmem dokumentalnym) Dlaczego postać Ojca Pio budziła tak wiele kontrowersji ? Dowiedz się więcej »
 10. Módl się, ufaj, nie martw się. Najpiękniejsze historie o Ojcu Pio

  34,90 zł

  27,92 zł

  Módl się, ufaj, nie martw się. Najpiękniejsze historie o Ojcu Pio

  Diane Allen

  Jedna z najlepszych i najbardziej inspirujących książek o o. Pio, jakie istnieją! Dowiedz się więcej »
 11. Św. Ojciec Pio i św. Michał Archanioł
  14,90 zł

  Św. Ojciec Pio i św. Michał Archanioł

  ks. Marcello Stanzione

  Książka o św. Michale Archaniele (w sposób szczególny czczonym w jednym z najstarszych sanktuariów świata na górze Gargano) oraz o św. Ojcu Pio Dowiedz się więcej »
 12. Uzdrowienia za wstawiennictwem świętego Ojca Pio

  24,90 zł

  19,92 zł

  Uzdrowienia za wstawiennictwem świętego Ojca Pio

  O. Gracjan F Majka OFM Cap

  Ojcze Pio, uzdrów nasze ciało i duszę! Święty Ojciec Pio wyjednał u Boga, zarówno za życia, jak i po śmierci bardzo wiele łask i uzdrowień Dowiedz się więcej »
 13. Ojciec Pio i Aniołowie

  28,90 zł

  23,12 zł

  Ojciec Pio i Aniołowie

  Marcello Stanzione

  Święty ojciec Pio już od najmłodszych lat doświadczał realnej obecności aniołów, a niejednokrotnie także ich pomocy Dowiedz się więcej »
 14. ŚWIĘTY OJCIEC PIO. Wilecy Ludzie Kościoła
  12,90 zł

  ŚWIĘTY OJCIEC PIO. Wilecy Ludzie Kościoła

  Gracjan F. Majka OFMCap

  Ojciec Pio z Pietrelciny (1887-1968) - mistyk z zakonu kapucynów, charyzmatyczny kapłan, niestrudzony kierownik duchowy i spowiednik czytający w ludzkich sercach. Swą ofiarną służbą zyskiwał miłość wiernych. Miał dar uzdrawiania, walczył z demonami Dowiedz się więcej »
 15. Ojciec Pio i dusze czyśćcowe

  26,90 zł

  21,52 zł

  Ojciec Pio i dusze czyśćcowe

  Marcello Stanzione

  Święty Ojciec Pio to postać, która od lat wzbudza niesłabnące zainteresowanie. Święty z Pietrelciny przez całe życie był gorliwie oddany duszom czyśćcowym. Na co dzień doświadczał zjawisk nadprzyrodzonych, był świadkiem manifestacji pokutujących Dowiedz się więcej »
 16. Ojciec Pio - wizjoner naszych czasów. Listy

  19,01 zł

  15,21 zł

  Produkt niedostępny

  Ojciec Pio - wizjoner naszych czasów. Listy

  św. Ojciec Pio

  Listy św. o. Pio odkrywają niezwykłe tajemnice, nadzwyczajne zjawiska mistyczne świętego, które towarzyszyły świętemu przez całe jego życie, były źródłem fascynacji i podziwu, jakich doświadczał ze strony ludzi. Czasami były też powodem cierpienia Dowiedz się więcej »
 17. Ojciec Pio. Siedem lat ukrytych

  35,90 zł

  28,72 zł

  Produkt niedostępny

  Ojciec Pio. Siedem lat ukrytych

  Donato Calabrese

  O niezwykłym życiu o. Pio napisano wiele. Ciągle jednak istnieją mało znane momenty jego biografii. Najbardziej tajemnicze są niewątpliwie tzw. lata ukryte Dowiedz się więcej »
 18. Przesłuchanie Ojca Pio

  29,90 zł

  23,92 zł

  Produkt niedostępny

  Przesłuchanie Ojca Pio

  Francesco Castelli

  Wśród dokumentów jest sześć zeznań złożonych przez Ojca Pio przed inkwizytorem Świętego Oficjum. Odkrywającą fakty oraz zjawiska, o których nigdy dotąd nie pisano. Dowiedz się więcej »
 19. Ojciec Pio z Pietrelciny t.2 (oprawa twarda)
  36,00 zł

  Produkt niedostępny

  Ojciec Pio z Pietrelciny t.2 (oprawa twarda)

  Alessandro Pronzato

  Drugi tom, będący kontynuacją cyklu ukazującego Ojca Pio w różnych momentach życia i posługi kapłańskiej. Porusza zagadnienie stygmatów i udręk duchowych... Dowiedz się więcej »
 20. Ojciec Pio i cierpienie
  14,90 zł

  Produkt niedostępny

  Ojciec Pio i cierpienie

  Giancarlo Setti

  Pytanie o sens cierpienia należy do tych, wobec których człowiek staje bezradny. Odpowiedzi szukamy u wielu mistrzów... Dowiedz się więcej »
 21. Święty Ojciec Pio. Ilustrowane dzieje życia i kultu

  82,95 zł

  66,36 zł

  Produkt niedostępny

  Święty Ojciec Pio. Ilustrowane dzieje życia i kultu

  Jan Paweł II, Adam Bujak, Arturo Mari

  Książka ta pokazuje splatanie się losów Wielkiego Spowiednika Kościoła Ojca Pio z losami Wielkiego Papieża Kościoła Jana Pawła II od pierwszego ich spotkania w 1947 roku w małym klasztorze w San Giovanni Rotondo... Dowiedz się więcej »
 22. Święty Ojciec Pio
  6,00 zł

  Produkt niedostępny

  Święty Ojciec Pio

  Beata Kołodziej

  ilustracje : Maria Wróbel Dowiedz się więcej »

22 produkt(ów)

na stronę

Ustaw kierunek rosnący