Księgarnia religijna nr 1 w Polsce!

Twój koszyk jest pusty.

Witaj! / Rejestracja Zaloguj

Wielkanoc 2016

25 produkt(ów)

na stronę

Ustaw kierunek rosnący
 1. Ostatnie 12 godzin Jezusa. Lekcja przebaczającej miłości - ks. Edward Staniek

  19,90 zł

  15,92 zł

  Ostatnie 12 godzin Jezusa. Lekcja przebaczającej miłości - ks. Edward Staniek

  ks. Edward Staniek

  W niniejszej książce zostały przedstawione okoliczności, w jakich znalazł się Pan Jezus przed swoją śmiercią – od pojmania Go w Ogrodzie Oliwnym do chwili, gdy został ukrzyżowany Dowiedz się więcej »
 2. Ostatnie rekolekcje

  24,99 zł

  18,75 zł

  Ostatnie rekolekcje

  O. Augustyn Pelanowski OSPPE

  O. Augustyn Pelanowski OSPPE. Bóg całą swoją uwagę poświęcił ludziom, by ich przebudzić do miłości, jaką sam nam ofiarował Dowiedz się więcej »
 3. Wszystko o Wielkanocy

  14,99 zł

  11,99 zł

  Produkt niedostępny

  Wszystko o Wielkanocy

  praca zbiorowa

  Śmierć i zmartwychwstanie Jezusa są centrum wiary chrześcijan na całym świecie. Publikacja w wyważony sposób łączy poważne religijne i kulturowe treści z lekką dozą humoru Dowiedz się więcej »
 4. Skazany na śmierć. Droga Krzyżowa

  12,99 zł

  10,39 zł

  Skazany na śmierć. Droga Krzyżowa

  praca zbiorowa

  Wielki Post dla chrześcijan jest czasem zadumy, refleksji nad własnym życiem, próbą poukładania systemów własnych wartości. Skłania do „zatrzymania się w biegu” i zastanowienia się, co w życiu jest najważniejsze Dowiedz się więcej »
 5. Judasz

  35,00 zł

  26,25 zł

  Judasz

  Tosca Lee

  Sądziłeś, że znasz tę historię… Historia nadaje mu różne imiona. Złodziej. Kłamca. Zdrajca. Zhańbiony i okryty złą sławą samobójcy, stał się człowiekiem, którego imię jest synonimem zdrady… A także jedynym uczniem, którego Jezus nazwał „przyjacielem” Dowiedz się więcej »
 6. Krzyżowa Droga do zwycięstwa (CD + DVD)

  37,00 zł

  29,60 zł

  Krzyżowa Droga do zwycięstwa (CD + DVD)

  Krzyżowa Droga do Zwycięstwa to projekt, do którego zaproszono czołowych polskich i zagranicznych kaznodziei. W XIV stacjach drogi krzyżowej autorzy pokażą Ci, jakie konkretne lekcje płyną z każdego etapu najważniejszej i najtrudniejszej drogi Jezusa Chrystusa Dowiedz się więcej »
 7. Nutka wielkanocna

  14,90 zł

  11,18 zł

  Nutka wielkanocna

  s. Adriana Anna Miś CSS

  Z radością oddajemy do rąk Czytelników Nutkę wielkanocną – 80 minut od dzieci i dorosłych dla zmartwychwstałego Jezusa za dokonane dzieło zbawienia Dowiedz się więcej »
 8. Siedem ostatnich słów Jezusa

  20,00 zł

  15,90 zł

  Siedem ostatnich słów Jezusa

  James Martin

  Autor przedstawia portret Jezusa opierając się na Jego ostatnich słowach na krzyżu i ukazuje, jak głęboko Jezus rozumie nasze niedole, co to znaczy być w pełni człowiekiem i dlaczego możemy zawierzyć Chrystusowi całkowicie, całym umysłem, sercem i duszą Dowiedz się więcej »
 9. SKAZANY NA ŚMIERĆ. DROGA KRZYŻOWA I GORZKIE ŻALE

  34,90 zł

  26,24 zł

  SKAZANY NA ŚMIERĆ. DROGA KRZYŻOWA I GORZKIE ŻALE

  Książka przybliża nam dwa nabożeństwa odprawiane w Wielkim Poście: Drogę Krzyżową i Gorzkie Żale. W atmosferę Tajemnicy Paschalnej wprowadza najpiękniejszy w Biblii opis Męki Pańskiej zaczerpnięty z ewangelii św. Jana Dowiedz się więcej »
 10. Rodzinna droga krzyżowa. Wspólna modlitwa rodziców i dzieci

  12,90 zł

  9,68 zł

  Rodzinna droga krzyżowa. Wspólna modlitwa rodziców i dzieci

  Bożena Hanusiak

  Droga krzyżowa to nabożeństwo, w którym najgłębiej możemy odkrywać miłość naszego Zbawiciela do nas. Rodzinna droga krzyżowa została przygotowana tak, aby rodzice i dzieci mogli wspólnie się modlić, przechodząc śladami Męki Chrystusa Dowiedz się więcej »
 11. Droga Krzyżowa z Papieżem Franciszkiem

  9,00 zł

  6,75 zł

  Droga Krzyżowa z Papieżem Franciszkiem

  Papież Franciszek

  Wiele mężczyzn i kobiet, wielu starców i wiele dzieci, wielu z nas uczestniczy w tej drodze poprzez cierpienie, opuszczenie, zmaganie się z poważnymi problemami Dowiedz się więcej »
 12. Droga krzyżowa dla potrzebujących duchowego uzdrowienia

  5,95 zł

  4,76 zł

  Produkt niedostępny

  Droga krzyżowa dla potrzebujących duchowego uzdrowienia

  ks. Mariusz Krawiec SSP

  Droga krzyżowa jest formą modlitwy o uzdrowienie. Zatrzymując się przy kolejnych stacjach, będziemy prosili Jezusa, aby Jego uzdrawiająca łaska dotknęła tego, co jest w nas chore Dowiedz się więcej »
 13. Droga krzyżowa

  15,00 zł

  12,00 zł

  Produkt niedostępny

  Droga krzyżowa

  Cyprian Klahs OP

  Dzięki rozważaniom o. Cypriana Klahsa, rozpisanym na siedem tygodni Wielkiego Postu, możemy wpatrywać się w Pasję Chrystusa z różnych punktów widzenia; czy jesteśmy udręczonymi na duchu, zwykłymi grzesznikami, czy nasze serca wypełnia miłość i solidarność, a może stawiamy sobie pytania dotyczące naszego życia Dowiedz się więcej »
 14. CHRYSTUS ZMARTWYCHWSTANIE W TOBIE. Przygotowanie do Paschy.

  15,90 zł

  12,72 zł

  CHRYSTUS ZMARTWYCHWSTANIE W TOBIE. Przygotowanie do Paschy.

  ks. Krzysztof Porosło

  Fascynujące zaproszenie do odkrywania oblicza Jezusa, odsłaniającego się w historiach biblijnych sprzed Jego narodzenia – od Adama aż po Maryję. Ks. Krzysztof Porosło przygląda się dziewięciu biblijnym opowieściom, żeby zobaczyć, w jaki sposób zapowiedziały one to, co wydarzyło się w życiu, męce i śmierci Jezusa Chrystusa Dowiedz się więcej »
 15. DROGA KRZYŻOWA Z MAŁĄ ARABKĄ

  8,90 zł

  7,12 zł

  DROGA KRZYŻOWA Z MAŁĄ ARABKĄ

  Dorota Mazur, oprac.

  Bł. Maria od Jezusa Ukrzyżowanego, zwana Małą Arabką, była mistyczką, urodzoną w Palestynie w chrześcijańskiej rodzinie należącej do katolickiego Kościoła melchickiego. Doświadczała ekstaz, wizji i lewitacji. Ujawnił się też u niej dar proroctwa i stygmaty Dowiedz się więcej »
 16. Ojcze przebacz im. Siedem ostatnich słów Jezusa na krzyżu

  20,00 zł

  15,00 zł

  Ojcze przebacz im. Siedem ostatnich słów Jezusa na krzyżu

  Anselm Grun

  Ojciec Anselm Grün proponuje nam na każdy tydzień Wielkiego Postu rozważenie jednego z siedmiu słów wypowiedzianych przez Jezusa konającego na krzyżu Dowiedz się więcej »
 17. Siedem słów. Rozważania pasyjne. Droga krzyżowa

  12,90 zł

  10,32 zł

  Siedem słów. Rozważania pasyjne. Droga krzyżowa

  ks. Sebastian Polak SDS

  Rozważania pasyjne i rozważania drogi krzyżowej, które mogą pomóc w dobrym przeżyciu Wielkiego Postu Dowiedz się więcej »
 18. Historia pewnej miłości. Duchowa droga do własnego serca

  12,90 zł

  10,32 zł

  Historia pewnej miłości. Duchowa droga do własnego serca

  ks. Sławomir Jeziorski

  Przed nami kolejny Wielki Post. Mimo że w Kościele jest okresem pokuty, to jednak nie umartwienia, wyrzeczenia czy dobre uczynki stanowią jego najważniejszy element Dowiedz się więcej »
 19. MOC KRZYŻA II. Medytacje watykańskie

  17,90 zł

  14,32 zł

  MOC KRZYŻA II. Medytacje watykańskie

  Raniero Cantalamesa OFMCap

  Druga część porywających rozważań misterium krzyża autorstwa kaznodziei Domu Papieskiego. Ukazuje on niezwykłość i zupełnie oszałamiające skutki dla nas wydarzenia krzyża Dowiedz się więcej »
 20. DROGA KRZYŻOWA Z CATALINĄ RIVAS

  8,50 zł

  6,80 zł

  DROGA KRZYŻOWA Z CATALINĄ RIVAS

  Anna Matusiak

  Catalina Rivas to boliwijska mistyczka, która została obdarzona przez Boga stygmatami i ma udział w cierpieniach, jakich doznawał Chrystus, konając na Krzyżu Dowiedz się więcej »
 21. TAJEMNICA ŚMIERCI I ZMARTWYCHWSTANIA. Wprowadzenie w misterium paschalne

  14,90 zł

  11,92 zł

  TAJEMNICA ŚMIERCI I ZMARTWYCHWSTANIA. Wprowadzenie w misterium paschalne

  ks. Krzysztof Porosło

  Jako chrześcijanie wierzymy w Boga, który działa. Nie wierzymy w jakąś abstrakcję, teorię, w jakiegoś Boga, który gdzieś tam sobie jest Dowiedz się więcej »
 22. Droga zbawienia. Rozważania

  6,95 zł

  5,56 zł

  Droga zbawienia. Rozważania

  Krzysztof Ziemiec

  Po co idziemy dziś Drogą krzyżową? …bo mamy nadzieję, że to misterium pozwoli nam na nowo uwierzyć, że w tych zmaganiach z cierpieniem, z naszą słabością, niemocą i problemami nie jesteśmy sami, że jest z nami Ktoś, kto zawsze będzie pomagał nam Dowiedz się więcej »
 23. MOC KRZYŻA. Medytacje watykańskie

  17,90 zł

  14,32 zł

  MOC KRZYŻA. Medytacje watykańskie

  Raniero Cantalamesa OFMCap

  Pełne żarliwości, wypływające z głębokiej wiary rozważania misterium krzyża autorstwa kaznodziei Domu Papieskiego. Głosi on niesamowitą, przemieniającą moc Krzyża, prawdziwe doświadczenie której musi spowodować absolutną rewolucję w naszym Dowiedz się więcej »
 24. Jezus Chrystus. Biografia

  59,90 zł

  39,90 zł

  Jezus Chrystus. Biografia

  Peter Seewald

  Wydarzenie wydawnicze! Peter Seewald, autor między innymi bestsellerowego wywiadu książkowego z Benedyktem XVI, zaprasza do lektury chyba najbardziej oryginalnej, zaskakującej, odważnej, a jednocześnie autentycznej i rzetelnej biografii Jezusa Chrystusa „I: portret z bliska. Dowiedz się więcej »
 25. Miłość w ogniu cierpienia

  16,00 zł

  12,00 zł

  Miłość w ogniu cierpienia

  Sługa Boży Jan Paweł II wiedział, czym jest cierpienie, i często o nim mówił. Mówił o jego tajemnicy, nieuchronności, istocie i znaczeniu. Kładł nacisk na to, że cierpienie może być dla człowieka Dowiedz się więcej »

25 produkt(ów)

na stronę

Ustaw kierunek rosnący