Księgarnia religijna nr 1 w Polsce!

Twój koszyk jest pusty.

Witaj! / Rejestracja Zaloguj

Etyka

9 produkt(ów)

na stronę

Ustaw kierunek rosnący
 1. Dehumanizacja człowieka i humanizacja zwierząt
  19,00 zł

  Dehumanizacja człowieka i humanizacja zwierząt

  Ks. Jan Śledzianowski

  W swej książce ks. prof. Jan Śledzianowski, moralista, teolog małżeństwa i rodziny, autor licznych publikacji oraz książek, prezentuje fakty, a także analizuje następstwa zachodzących w przestrzeni publicznej przemian, gdzie fobie wobec ludzi nieustannie konfrontowane są z ubóstwianiem okazywanym zwierzętom Dowiedz się więcej »
 2. USPRAWIEDLIWIONE KŁAMSTWO WE WSPÓŁCZESNEJ ETYCE STOSOWANEJ
  49,90 zł

  Produkt niedostępny

  USPRAWIEDLIWIONE KŁAMSTWO WE WSPÓŁCZESNEJ ETYCE STOSOWANEJ

  Jarosław Kucharski

  Kiedy można kłamać? Kiedy można kłamać w sposób usprawiedliwiony? Czy kłamstwo jest zawsze złe? Na takie pytania stara się odpowiedzieć prezentowana książka Dowiedz się więcej »
 3. ZARYS ETYKI FUNDAMENTALNEJ. Być dla drugiego
  49,00 zł

  ZARYS ETYKI FUNDAMENTALNEJ. Być dla drugiego

  Jakub Gorczyca SJ

  Książka, owoc wieloletnich wykładów Autora, podejmuje problematykę tradycyjnie rozpatrywaną w ramach etyki ogólnej. Jako punkt wyjścia namysłu nad moralnością proponuje Dowiedz się więcej »
 4. KRYTERIUM ETYCZNE W KONCEPCJI RACJI STANU
  29,00 zł

  KRYTERIUM ETYCZNE W KONCEPCJI RACJI STANU

  Redakcja Anna Krzynówek-Arndt

  Jest to zbiór ciekawych poznawczo i wartościowych teoretycznie pogłębionych analiz, które będą przydatne każdemu, kto dostrzega lub będzie chciał dostrzec wagę, doniosłość i aktualność pojęcia racji stanu. Pojęcia, które niestety nie jest dziś przedmiotem Dowiedz się więcej »
 5. ETYKA URZĘDNIKA
  29,90 zł

  ETYKA URZĘDNIKA

  Andrzej Zwoliński

  Kiedy przekraczamy progi urzędów widzimy formularze, druki, okienka i twarde miny ludzi siedzących za biurkami. Często wydaje się, że urzędowe spotkanie nie dotyczy człowieka, tylko numeru sprawy zapisanej czarną czcionką na śnieżnobiałej Dowiedz się więcej »
 6. MOŻLIWOŚĆ DOBRA. Etyka w XXI wieku
  69,00 zł

  MOŻLIWOŚĆ DOBRA. Etyka w XXI wieku

  Wilhelm Vossenkuhl

  Współczesna etyka na powrót pyta o to, jak dobrze żyć. Ten wzrost zainteresowania możliwością dobrego życia wymuszają istotne przemiany relacji międzyludzkich, jakie dokonują się na naszych oczach. Naukowy postęp, a także niespotykane dotąd problemy Dowiedz się więcej »
 7. Nowy elementarz etyczny
  39,90 zł

  Nowy elementarz etyczny

  Jan Galarowicz

  W czasach chaosu moralnego Elementarz etyczny Jana Galarowicza – jednego z najbardziej twórczych myślicieli polskich, utalentowanego popularyzatora filozofii Dowiedz się więcej »
 8. Życie, etyka, inni. Scherza i eseje filozoficzno - etyczne
  35,00 zł

  Produkt niedostępny

  Życie, etyka, inni. Scherza i eseje filozoficzno - etyczne

  Jacek Filek

  Obszerny zbiór ważnych esejów znanego krakowskiego filozofa. Nicią przewodnią książki jest dopytywanie się o człowieka i o sposób jego bycia. Mimo pewnej Dowiedz się więcej »
 9. Etyka chrześcijańska.
  27,00 zł

  Produkt niedostępny

  Etyka chrześcijańska.

  Alban McCoy

  Moralność obchodzi wszystkich, każdy stawia pytania natury moralnej. Zarazem możliwość jasnego i logicznego, opartego na rozumowych argumentach dyskutowania o zasadach etycznych jest dziś powszechnie kwestionowana. Dowiedz się więcej »

9 produkt(ów)

na stronę

Ustaw kierunek rosnący