Księgarnia religijna nr 1 w Polsce!

Twój koszyk jest pusty.

Witaj! / Rejestracja Zaloguj

Historia Kościoła w Polsce

19 produkt(ów)

na stronę

Ustaw kierunek rosnący
 1. Wielki Pontyfikat Św Jana Pawła II

  9,90 zł

  8,90 zł

  Wielki Pontyfikat Św Jana Pawła II

  Marek Balon

  16 października 1978 roku stał się dla Polski datą przełomową. Wybór Karola Wojtyły na głowę Kościoła katolickiego odmienił oblicze świata, ale także odmienił oblicze „tej ziemi”, naszej Ojczyzny. Nieodmiennie – z wdzięcznością dla Jana Pawła II – powinniśmy przypominać kolejnym pokoleniom rodaków o wielkim pontyfikacie papieża Polaka... Dowiedz się więcej »
 2. Nigdy nie układaj się ze złem

  39,90 zł

  31,92 zł

  Nigdy nie układaj się ze złem

  Ludwik Wiśniewski OP

  „…z góry wiem, że to się może nie podobać. No trudno. I tak należy to zrobić”. Stasi umieściła go na liście sześćdzie­sięciu najbardziej niebezpiecznych polskich opozycjoni­stów... Dowiedz się więcej »
 3. Jezus moim Królem

  3,90 zł

  2,90 zł

  Jezus moim Królem

  19 listopada 2016 roku to ważna data w życiu polskiego Kościoła. To dzień proklamowania Jubileuszowego Aktu Przyjęcia Jezusa Chrystusa za Króla i Pana Dowiedz się więcej »
 4. Polska chrześcijańska. Kamienie milowe

  24,90 zł

  19,90 zł

  Polska chrześcijańska. Kamienie milowe

  Paweł Milcarek

  Paweł Milcarek, znany filozof i publicysta, sięga do historycznych źródeł polskiej tożsamości chrześcijańskiej. Z 1050-letnich dziejów naszej Ojczyzny wydobywa (...) to, co ważne dla chrześcijaństwa, rozstrzygające dla chrześcijańskiej Polski oraz trwałe w jej aktualnie przeżywanym dziedzictwie (...) Dowiedz się więcej »
 5. WIARA I TRON

  36,90 zł

  29,50 zł

  WIARA I TRON

  Dominik W. Rettinger

  Niezwykła panorama żarliwego, okrutnego i zmysłowego średniowiecza - epoki, w której władza nierozerwalnie wiązała się z religią. Tajemnicze początki imperium Piastów i polskiego Kościoła Dowiedz się więcej »
 6. Na początku był Chrystus

  39,90 zł

  31,92 zł

  Produkt niedostępny

  Na początku był Chrystus

  Bp Jerzy Pańkowski, bp Marcin Hintz, bp Grzegorz Ryś

  Trzech biskupów różnych wyznań – pierwsza taka rozmowa w historii! Luteranin, prawosławny i rzymski katolik w szczerym dialogu o polskim chrześcijaństwie wczoraj i dziś Dowiedz się więcej »
 7. Co Duch Święty mówi do Kościoła w Polsce?

  29,90 zł

  23,92 zł

  Co Duch Święty mówi do Kościoła w Polsce?

  Sylwia Palka

  „Z Polski wyjdzie iskra, która przygotuje świat na ostateczne przyjście Moje” – te słowa Pana Jezusa, zapisane przez św. siostrę Faustynę w Dzienniczku są dla współczesnych charyzmatyków dowodem na to, że przed Polską stoi wyjątkowe zadanie głoszenia Dobrej Nowiny Dowiedz się więcej »
 8. Hostia. Cud eucharystyczny w Sokółce

  16,95 zł

  13,56 zł

  Hostia. Cud eucharystyczny w Sokółce

  Adam Białous

  Sokółka. Mała miejscowość położona 40 km od Białegostoku. To tutaj, w parafialnym kościele pw. św. Antoniego, w 2008 r. miało miejsce niezwykłe wydarzenie eucharystyczne. Chleb przemienił się w cząstkę Ciała Pańskiego Dowiedz się więcej »
 9. ŚWIĘCI W HISTORII POLSKI

  29,90 zł

  23,92 zł

  ŚWIĘCI W HISTORII POLSKI

  Monika Bachowska

  Biografie kilkudziesięciu związanych z Polską świętych i błogosławionych na tle wydarzeń historycznych, w których uczestniczyli Dowiedz się więcej »
 10. 101 MIEJSC ŚWIĘTYCH W POLSCE

  29,90 zł

  26,90 zł

  101 MIEJSC ŚWIĘTYCH W POLSCE

  Pierwszy taki niezbędnik dla pielgrzymów: PRZEWODNIK TURYSTYCZNY Z ATLASEM SAMOCHODOWYM POLSKI Dowiedz się więcej »
 11. Pokolenie Światowych Dni Młodzieży
  19,90 zł

  Pokolenie Światowych Dni Młodzieży

  Mimmo Muolo

  Po dwudziestu pięciu latach Światowy Dzień Młodzieży wraca do Polski. Tyle ich mi­nęło od niezapomnianego spotkania ŚDM w Częstochowie (na Jasnej Górze) w 1991 roku, które – po upadku Muru Berlińskiego – zgro­madziło masowo młodych pochodzących z Eu­ropy Wschodniej, zwłaszcza z krajów byłego Związku Radzieckiego Dowiedz się więcej »
 12. Biblia Polonorum. Historia Biblii w języku polskim
  45,00 zł

  Biblia Polonorum. Historia Biblii w języku polskim

  Tom jest w całości poświęcony Biblii Tysiąclecia - najważniejszemu współczesnemu tłumaczeniu Pisma Świętego na język polski Dowiedz się więcej »
 13. Polska Ikona

  19,95 zł

  15,96 zł

  Polska Ikona

  ks. Mieczysław Maliński

  Niezwykle interesująca gawęda o tym, jak w państwie polskim rozwijało się chrześcijaństwo. A wszystko widziane z perspektywy Jasnogórskiej Ikony i naszego nabożeństwa do Matki Bożej Królowej Polski Dowiedz się więcej »
 14. ZDEPTANY BUKSZPAN. Jak rodziły się moja wolność, prawda i przebaczenie
  21,00 zł

  Produkt niedostępny

  ZDEPTANY BUKSZPAN. Jak rodziły się moja wolność, prawda i przebaczenie

  Krzysztof Łaszuk

  Spojrzenie na lata 80. XX wieku z perspektywy świadka. Przeżyć tamten czas i nie zwariować, przeżyć i zachować twarz, godność, to rzeczywiste bohaterstwo Dowiedz się więcej »
 15. Staropolskie spory o kult obrazów

  29,00 zł

  23,20 zł

  Produkt niedostępny

  Staropolskie spory o kult obrazów

  ks. Jan Kracik

  W sporach o to, czy i jak czcić obrazy, siła perswazyjna argumentów zależała nie tylko od ich ważkości, ale najpierw od tego kto, gdzie i wobec kogo je stosował. Racje przemawiające do pierwszych chrześcijan za odrzuceniem kultu wizerunków jako Dowiedz się więcej »
 16. Historia kościoła katolickiego na Śląsku
  69,00 zł

  Produkt niedostępny

  Historia kościoła katolickiego na Śląsku

  ks. Józef Mandziuk

  W 1986 r. kardynał Henryk Gulbinowicz, arcybiskup-metropolita wrocławski, w liście pasterskim zapowiadającym Jubileusz 1000-lecia diecezji wrocławskiej Dowiedz się więcej »
 17. Jak bocianięta wyrzucone z gniazda
  24,00 zł

  Produkt niedostępny

  Jak bocianięta wyrzucone z gniazda

  Grażyna Czuchońska

  Autorka opisuje dramatyczne przeżycia wojenne swojej mamy, Wandy i jej rodziny, która na jesieni 1941 roku została bezlitośnie wyrzucona z własnego domu w Plikiszkach na Wileńszczyźnie Dowiedz się więcej »
 18. Dzieje Kościoła w Polsce
  69,00 zł

  Produkt niedostępny

  Dzieje Kościoła w Polsce

  opracowanie zbiorowe

  Książka przedstawia historię Polski począwszy od średniowiecza aż po wiek XX (1992 rok) z perspektywy Kościoła katolickiego. Dowiedz się więcej »
 19. Nawrócenie i Chrzest Mieszka I
  12,00 zł

  Nawrócenie i Chrzest Mieszka I

  Philip Earl Steele

  Niniejsza książka prezentuje nowe naukowe spojrzenie na decyzję Mieszka I, by wprowadzić chrześcijaństwo do Polski. Jest ono oparte na wnikliwej analizie zarówno pisemnych, jak i archeologicznych źródeł oraz na gruntownej znajomości literatury przedmiotu ostatniego stulecia... Dowiedz się więcej »

19 produkt(ów)

na stronę

Ustaw kierunek rosnący