Księgarnia religijna nr 1 w Polsce!

Twój koszyk jest pusty.

Witaj! / Rejestracja Zaloguj

Inne

Produkty 1 do 25 z 34 ogółem

na stronę
Strona:
 1. 1
 2. 2

Ustaw kierunek rosnący
 1. Oswoić Alzheimera. Rozumiem. Akceptuję. Wspieram
  34,90 zł

  Oswoić Alzheimera. Rozumiem. Akceptuję. Wspieram

  Barbara Jakimowicz-Klein

  Poradnik pozwala się zorientować, czy dane objawy świadczą o chorobie oraz proponuje profilaktykę Dowiedz się więcej »
 2. Najpiękniejsze polskie sanktuaria
  14,90 zł

  Najpiękniejsze polskie sanktuaria

  Ilustrowane kompendium wiedzy o polskich sanktuariach zarówno tych słynnych, jak i mniej znanych. Każde sanktuarium przedstawiono na osobnej rozkładówce, ilustrując tekst kolorowymi zdjęciami Dowiedz się więcej »
 3. Robert Lewandowski. Sztuczki, triki i bramki
  19,90 zł

  Robert Lewandowski. Sztuczki, triki i bramki

  Tomasz Bocheński , Tomasz Borkowski

  Przedstawiamy młodym adeptom piłkarstwa 12 – naszym zdaniem – najpiękniejszych goli Roberta Dowiedz się więcej »
 4. Kadra narodowa. Sztuczki i triki piłkarzy
  19,90 zł

  Kadra narodowa. Sztuczki i triki piłkarzy

  Książkę współtworzą profesjonaliści zajmujący się na co dzień piłką nożną, prowadzący jedną z największych akademii piłkarskich w Polsce. Mają do czynienia z takimi jak ty młodymi zawodnikami, których największym marzeniem jest grać jak Lewandowski, Fabiański czy Błaszczykowski

  Dowiedz się więcej »
 5. 365 Dni W Ogrodzie i Na Działce

  39,90 zł

  29,90 zł

  365 Dni W Ogrodzie i Na Działce

  Ogród wymaga intensywnych starań i doglądania przez cały rok – tylko wtedy jego uprawa da nam wiele satysfakcji Dowiedz się więcej »
 6. Lemingi. Młodzi, wykształceni i z wielkich ośrodków
  38,00 zł

  Lemingi. Młodzi, wykształceni i z wielkich ośrodków

  red. Jerzy A. Krakowski

  Lemingi. Młodzi, wykształceni i z wielkich ośrodkówto zbiór 40 zabawnych, skłaniających do refleksji opowiadań z życia młodych pracowników korporacji. Karykaturalne przedstawienie ich poglądów, przyzwyczajeń i niepokojów. Książka stanowi kontynuację treści z facebookowego profilu o tej samej nazwie. Bogato ilustrowana Dowiedz się więcej »
 7. OBRONA ROZUMU
  39,90 zł

  OBRONA ROZUMU

  Gilbert Keith Chesterton

  „Z góry i bez trudu można zgadnąć, jakie będą błędy ciemnych mas. Czego nikt nie zdołałby przewidzieć, czego nie wyśnilibyśmy w sennym koszmarze, czego nie spłodziłaby najbardziej chora wyobraźnia — to błędy ludzi świetnie wykształconych.” Dowiedz się więcej »
 8. ZIEMIA ŚWIĘTA Geografia biblijna
  49,00 zł

  ZIEMIA ŚWIĘTA Geografia biblijna

  Barbara Szczepanowicz

  Ziemia Święta to fascynująca przestrzeń. Pełna gór, wzgórz, jaskiń, pustyń, o specyficznym klimacie, glebach, budowie geologicznej, źródłach, rzekach, potokach, florze czy faunie Dowiedz się więcej »
 9. Niebo istnieje… naprawdę (książeczka + DVD)

  34,90 zł

  16,90 zł

  Niebo istnieje… naprawdę (książeczka + DVD)

  „Niebo istnieje... naprawdę” to film zrealizowany na motywach bestsellerowej powieści tłumaczonej na 35 języków i sprzedanej w 8 000 000 egzemplarzy! Dowiedz się więcej »
 10. Wyblakłe Ikony

  19,90 zł

  15,92 zł

  Produkt niedostępny

  Wyblakłe Ikony

  Andrzej Madej OMI

  Prowadził intensywną służbę jako rekolekcjonista i duszpasterz młodzieży, opublikował wiele książek - tomików wierszy i rozważań. Zaangażował się w dzieło ewangelizacji, m.in. podczas festiwali rockowych w Jarocinie, zainicjował również spotkanie Dowiedz się więcej »
 11. DLACZEGO WIARA W NAUKĘ NAS OGŁUPIA?
  24,90 zł

  DLACZEGO WIARA W NAUKĘ NAS OGŁUPIA?

  Reinhard Kreissl

  Wystarczy jeść więcej owoców, a od razu zmniejszy się ryzyko zachorowań. Lampka czerwonego wina chroni przed zawałem, a codzienny spacer na świeżym powietrzu wydłuża życie. Dzisiaj takie oczywistości i slogany przyobleka się w naukowe szaty Dowiedz się więcej »
 12. Co dolega twoim roślinom?
  21,00 zł

  Co dolega twoim roślinom?

  Steven Bradley

  Poradnik ukazujący najczęściej występujące problemy związane z uprawą roślin. Prezentuje najczęściej występujące choroby oraz szkodniki i podaje sposoby ich zwalczania. Poradnik przydatny zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych Dowiedz się więcej »
 13. Uwięziona w Teheranie
  39,00 zł

  Uwięziona w Teheranie

  Marina Nemat

  Na kartach pełnej pasji i dramatyzmu książki Uwięziona w Teheranie jej autorka, Marina Nemat, z elegancją i wrażliwością opowiada przejmującą historię swojego życia Dowiedz się więcej »
 14. Egzorcyzmy Anneliese Michel
  32,90 zł

  Produkt niedostępny

  Egzorcyzmy Anneliese Michel

  Felicitas Goodman

  Historia jej opętania stała się scenariuszem filmu „Egzorcyzmy Emily Rose”, zainsprowanego prawdziwymi wydarzeniami.

  Książka „Egzorcyzmy Anneliese Michel", autorstwa Fel Dowiedz się więcej »

 15. Przywilej bycia kobietą
  24,90 zł

  Produkt niedostępny

  Przywilej bycia kobietą

  Alice von Hildebrand

  To książka poświęcona fenomenowi kobiecości od czasów biblijnych po współczesne. Przeprowadzając wszechstronną analizę kobiecości w kontekście historycznym i kulturowym... Dowiedz się więcej »
 16. Pan Bóg ma poczucie humoru
  21,90 zł

  Pan Bóg ma poczucie humoru

  Marie-Ange Pompignoli, Bernard Peyrous

  Matka Teresa mówiła: „Radość jest osią naszego życia religijnego. Człowiek wierzący, pełen radości, jest jak słońce dla swojej wspólnoty. Radość to również oznaka szlachetności. Bardzo często skrywa ona życie pełne poświęcenia. Ci, którzy posiedli dar radości, osiągną wyżyny doskonałości.” Dowiedz się więcej »
 17. Kompozycje kwiatowe wokół Wielkanocy
  79,00 zł

  Produkt niedostępny

  Kompozycje kwiatowe wokół Wielkanocy

  s. Albina Kłusek

  Siostra Albina Kłusek jest autorką albumu „Kompozycje kwiatowe w kościele”, który okazał się wielkim sukcesem wydawniczym. Dowiedz się więcej »
 18. Kapłan i kobieta
  17,80 zł

  Produkt niedostępny

  Kapłan i kobieta

  Anna Lis

  Życie konsekrowane budzi różnorakie emocje, a sprawa celibatu jak zwykle budzi szczególne zainteresowanie. Relacja kapłan - kobieta przybiera zaskakujące formy, od niedojrzałych reakcji, aż po przykłady świętych jak Franciszek i Klara. Kościół bez kobiet i kapłanów! – To absurd! Maryja uczy i kobietę, i mężczyznę, co to znaczy być kobietą. Kobieta nosi w sobie dar i tajemnicę. A daru i tajemnicy swoją posługą dotyka kapłan. Jaka zatem powinna być poprawna relacja kapłana z kobietą? Czy bezżeństwo kapłana jest separacją od świata kobiet, czy od konkretnej kobiety? Czy możliwa jest miłość między nimi? Co w sytuacji, kiedy pojawia się nienawiść? Niniejsza publikacja jest próbą odpowiedzi na te i tym podobne pytania. Dowiedz się więcej »
 19. Biblia Jerozolimska dla wszystkich
  69,00 zł

  Biblia Jerozolimska dla wszystkich

  Dominique Barrios-Auscher, Jean-Pierre Bagot, redaktor naukowy wydania polskiego ks. Waldemar Chrostowski

  Biblia odgrywa w naszej tradycji wielką rolę. Ozdobą wysiłków nad szeroką popularyzacją Słowa Bożego jest "Biblia Jerozolimska dla wszystkich". Jest to wybór tekstów biblijnych Dowiedz się więcej »
 20. Ecce Homo

  17,75 zł

  14,20 zł

  Ecce Homo

  Ks. Grzegorz Ryś

  Książka zawiera medytacje ks. Grzegorza Rysia nad obrazem „Ecce Homo”, który znajduje się w Sanktuarium Ecce Homo Świętego Brata Alberta w Krakowie... Dowiedz się więcej »
 21. Noc spowiednika
  22,50 zł

  Produkt niedostępny

  Noc spowiednika

  Ks. Tomasz Halik

  W epoce postoptymistycznej, wśród nadreńskich lasów powstała książka diagnozująca świat, którego echo dociera zza krat konfesjonału. Towarzysząc człowiekowi z perspektywy spowiednika Halik próbuje pokazać, że kryzys świata i religii może stać się szansą, wezwaniem do „wypłynięcia na głębię”. Dowiedz się więcej »
 22. Dar Kościoła

  26,25 zł

  21,00 zł

  Produkt niedostępny

  Dar Kościoła

  Jacek Salij OP

  W czasach afer, skandali i zgorszeń mówienie o Kościele, że jest darem, z pewnością wymaga odwagi. Wymaga także głębokiego przekonania i argumentów, na których owo przekonanie można oprzeć. Wszystko to znajdziemy w książce o. Salija, łącznie z pytaniami o zło w Kościele. Dowiedz się więcej »
 23. Rok 6. Fotokronika. Droga przez rok święty

  93,45 zł

  65,42 zł

  Produkt niedostępny

  Rok 6. Fotokronika. Droga przez rok święty

  Jan Paweł II, Arturo Mari

  Szósty tom z „Dziejów Wielkiego Pontyfikatu Jana Pawła II”. Album przedstawia wydarzenia kolejnego roku Pontyfikatu Jana Pawła II – od 16 października 1983 do 16 października 1984. Dowiedz się więcej »
 24. Mężczyźni nienawidzą chodzić do kościoła
  35,00 zł

  Produkt niedostępny

  Mężczyźni nienawidzą chodzić do kościoła

  Murrow David

  Dlaczego mężczyźni nienawidzą chodzić do kościoła? * Nie mam czasu. * Nie umiem się odnaleźć w Kościele. * Jest nudno. * Nie lubię księdza. * Za często proszą o pieniądze. * Tam jest zbyt wiele hipokryzji. Dowiedz się więcej »
 25. Spustoszona Winnica

  35,00 zł

  24,50 zł

  Produkt niedostępny

  Spustoszona Winnica

  Dietrich von Hildebrand

  Ostatnie dzieło Dietricha von Hildebranda to jego intelektualny testament. Książka pisana z proroczym gniewem, żarem i bólem jest gwałtownym protestem przeciw postępowaniu niektórych teologów i hierarchów, którzy – zdaniem autora - niweczą nadprzyrodzony charakter nauki katolickiej. Dowiedz się więcej »

Produkty 1 do 25 z 34 ogółem

na stronę
Strona:
 1. 1
 2. 2

Ustaw kierunek rosnący