Księgarnia religijna nr 1 w Polsce!

Twój koszyk jest pusty.

Witaj! / Rejestracja Zaloguj

Polecane

Produkty 1 do 25 z 1665 ogółem

na stronę
Strona:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5

Ustaw kierunek rosnący
 1. Tajemnice konklawe 1978

  39,90 zł

  31,92 zł

  Produkt niedostępny

  Tajemnice konklawe 1978

  Jacek Moskwa

  Annuntio vobis gaudium magnum: Habemus Papam! Eminentissimum ac reverendissimum Dominum, Dominum Carolum Sanct Roman Ecclesi Cardinalem Wojtyła, qui sibi nomen imposuit Ioannis Pauli.
  Klucz do konklawe
  Jan Paweł I zapytany przez jednego ze swoich sekretarzy powiedział, że to nie on powinien zostać papieżem, ale kardynał, który w Kaplicy Sykstyńskiej w czasie konklawe siedział naprzeciw niego: ten, którego wybrał Paweł VI Karol Wojtyła. Dowiedz się więcej »
 2. Masoneria. Religia lucyferyczna

  12,90 zł

  10,32 zł

  Produkt niedostępny

  Masoneria. Religia lucyferyczna

  Aby zapewnić sobie papieża o cechach przez nas wymaganych, przede wszystkim należy zadbać o to, aby wykształcić mu [] pokolenie godne królestwa, o którym marzymy. [] W przeciągu niewielu lat to młode duchowieństwo siłą rzeczy obejmie wszystkie stanowiska, ono będzie rządzić, administrować, sądzić, ono utworzy radę przy papieżu, ono zostanie powołane do wyboru nowego papieża. Dowiedz się więcej »
 3. 365 stron życia 2019

  19,90 zł

  15,92 zł

  Produkt niedostępny

  365 stron życia 2019

  praca zbiorowa

  Życie ma 365 stron, warto je odkrywać w roku 2019 dzień po dniu! Chciałbyś się dowiedzieć kto jest patronem dnia i kto dziś obchodzi imieniny? Chcesz poznać ważne myśli papieża Franciszka, odkryć znaczenia nowych pojęć, wiedzieć o której godzinie wschodzą i zachodzą Słońce oraz Księżyc, uzyskać poradę dnia, przeczytać niedzielną Ewangelię i komentarz do niej? Znajdziesz to wszystko w naszym terminarzu. Zamieściliśmy w nim ponadto proste do wykonania przepisy na smaczne i oryginalne potrawy każdego dnia roku w tegorocznej edycji przepisy pochodzą z tradycyjnej kuchni śląskiej! Ciekawostki, zagadki, miejsca do sporządzanie praktycznych notatek oraz zanotowania wydarzeń i rocznic rodzinnych, rubryki pozwalające opracować codzienne listy wydatków, z którymi następnie można się wybrać do sklepu, zaś pod koniec tygodnia podsumować domowy budżet. Dowiedz się więcej »
 4. Maryja. Ta, która uwierzyła

  13,90 zł

  11,12 zł

  Produkt niedostępny

  Maryja. Ta, która uwierzyła

  Angelo Comastri

  Zawierzyć Maryi to złożyć swoje życie w najlepszych rękach, rękach Matki, która sama oddała się bez zastrzeżeń, bezwarunkowo, z ufnością i wiarą. Jej opieka daje siłę, nadzieję i poczucie bezpieczeństwa. Dowiedz się więcej »
 5. Męka i śmierć Jezusa

  5,90 zł

  4,72 zł

  Produkt niedostępny

  Męka i śmierć Jezusa

  Natalia Forte

  Opowieść o męce i śmierci Jezusa pomaga w zrozumieniu, jak wielka była jego miłość do nas i jak nieogarniony jest Jego dar.

  Tekst dopełniają wspaniałe ilustracje Elisabetty Cagnolaro, które nie tylko obrazują historię męki, ale są prawdziwa Drogą Krzyżową, która przemienia w modlitwę rozważanie i kontemplowanie cierpiącego Jezusa. Dowiedz się więcej »
 6. Ta choroba zmierza ku życiu.

  17,00 zł

  13,60 zł

  Produkt niedostępny

  Ta choroba zmierza ku życiu.

  Anselm Grun OSB, Meinrad Dufner OSB

  W latach 80. XX w ojciec Meinrad Dufner i dr Stefan Hagen, lekarz i psychoterapeuta z Würzburga, poprowadzili kurs pod tytułem ,,Zdrowie jako zadanie duchowe". Dowiedz się więcej »
 7. Myśl Benedykta XVI.

  39,00 zł

  31,20 zł

  Produkt niedostępny

  Myśl Benedykta XVI.

  Aidan Nichols


  Publikacja prezentuje poglądy kardynała Josepha Ratzingera. To usystematyzowany i niezwykle klarowny przegląd jego teologicznych rozważań, lektura, która nie tylko przybliża nam postać papieża Benedykta XVI, ale również wydarzenia mające wpływ na rozwój myśli tego wielkiego teologa. Dowiedz się więcej »
 8. Współpracownicy prawdy. Biografia Benedykta XVI

  15,00 zł

  12,00 zł

  Współpracownicy prawdy. Biografia Benedykta XVI

  Andrea Tornielli


  Publikacja ta, zasadniczo opierająca się na wcześniejszej, obszernej i rzetelnej biografii Ratzingera, która ukazała się nakładem Wydawnictwa SALWATOR, została poszerzona o treści przedstawiające wydarzenia z ostatnich dni pontyfikatu papieża Polaka - Jana Pawła II. Przez pryzmat cierpienia tego świętego człowieka zostaje oddany klimat panujący w tym czasie, nazwanym przez niektórych "czasem rekolekcji", w apartamentach Watykanu i na Placu św. Dowiedz się więcej »
 9. W poszukiwaniu zaginionych cnót. Część pierwsza

  28,50 zł

  22,80 zł

  Produkt niedostępny

  W poszukiwaniu zaginionych cnót. Część pierwsza

  Alessandro Pronzato

  Dowiedz się więcej »
 10. Boże Narodzenie w katolicyzmie i prawosławiu

  12,00 zł

  9,60 zł

  Boże Narodzenie w katolicyzmie i prawosławiu

  Olivier Clement

  Książka napisana przez prawosławnego teologa, udanie łączy bogactwo teologiczne tradycji Wschodu z Zachodnią mentalnością. Dzięki temu czytelnik może odkryć nowe oblicze Bożego Narodzenia: połączenie wschodniej myśli teologicznej z zachodnim myśleniem o Wcieleniu, nowe spojrzenie na tajemnicę Bożego Narodzenia, piękny, poetycki język, ekumeniczne widzenie najważniejszego Święta w Kościele katolickim. Dowiedz się więcej »
 11. Modlitwa Ewangelią na każdy dzień T.4

  26,00 zł

  20,80 zł

  Produkt niedostępny

  Modlitwa Ewangelią na każdy dzień T.4

  Krzysztof Wons SDS

  Modlitwa Ewangelią na każdy dzień to seria czterech książek, będących wprowadzeniem do modlitwy, ale także czytań i Ewangelii w danym dniu.

  Książka jest praktyczną pomocą dla tych, którzy pragną na co dzień rozeznawać wolę Bożą w Jego Słowie. Dowiedz się więcej »
 12. Modlitwa Ewangelią na każdy dzień T.3

  26,00 zł

  20,80 zł

  Modlitwa Ewangelią na każdy dzień T.3

  Krzysztof Wons SDS

  Modlitwa Ewangelią na każdy dzień to seria czterech książek, będących wprowadzeniem do modlitwy, ale także czytań i Ewangelii w danym dniu.

  Książka jest praktyczną pomocą dla tych, którzy pragną na co dzień rozeznawać wolę Bożą w Jego Słowie. Dowiedz się więcej »
 13. Modlitwa Ewangelią na każdy dzień T.1

  12,00 zł

  9,60 zł

  Modlitwa Ewangelią na każdy dzień T.1

  Krzysztof Wons SDS

  Modlitwa Ewangelią na każdy dzień to seria czterech książek, będących wprowadzeniem do modlitwy, ale także czytań i Ewangelii w danym dniu.

  Książka jest praktyczną pomocą dla tych, którzy pragną na co dzień rozeznawać wolę Bożą w Jego Słowie. Dowiedz się więcej »
 14. Doświadczyć radości zmartwychwstania

  14,40 zł

  11,52 zł

  Produkt niedostępny

  Doświadczyć radości zmartwychwstania

  Anselm Grün OSB

  Na każdy tydzień wielkanocnego okresu autor wybrał jeden fragment z ewangelicznych opowieści o zmartwychwstaniu.
  Medytacja nad cierpieniem Jezusa pozwala nam przyjrzeć się własnym ranom i pozostawić je poza nami. Dowiedz się więcej »
 15. Panie, Ty znasz mnie i przenikasz

  9,80 zł

  7,84 zł

  Produkt niedostępny

  Panie, Ty znasz mnie i przenikasz

  Carlo Maria Martini

  Rekolekcje te są próbą odpowiedzi na dwa podstawowe w życiu każdego młodego człowieka pytania: Kim ja jestem? Kim Ty jesteś, Panie? Odpowiedź na nie oznacza uzyskanie świadomości własnej osobowości i własnego powołania. Jej brak to pozwolenie na manipulację. Dowiedz się więcej »
 16. Siedmiorakie "tak" Rekolekcje - droga ku życiu

  11,99 zł

  9,59 zł

  Produkt niedostępny

  Siedmiorakie "tak" Rekolekcje - droga ku życiu

  Willi Lambert

  Książkę proponujemy wszystkim, którym bliska jest duchowość ignacjańska. Jest to kompetentny przewodnik dla osób chcących odbyć wyjątkowe rekolekcje w swoim życiu. Dowiedz się więcej »
 17. Milczący świadkowie Golgoty

  38,50 zł

  30,80 zł

  Produkt niedostępny

  Milczący świadkowie Golgoty

  Michael Hesemann

  Chusta Weroniki, Całun Turyński, święta suknia z Trewiru, ,,włócznia losu" z Wiednia - ludzkie oszustwa czy autentyczni świadkowie cierpienia Jezusa Chrystusa? Mówi się, że są nasączone krwią Chrystusa. Karol Wielki, papieże, Napoleon Bonaparte i Adolf Hitler wierzyli w ich tajemniczą moc. Dowiedz się więcej »
 18. Pogłębić wiarę w Jezusa. Rekolekcje ze św.Łukaszem

  19,50 zł

  15,60 zł

  Pogłębić wiarę w Jezusa. Rekolekcje ze św.Łukaszem

  Krzysztof Wons SDS

  W oparciu o Ewangelię św. Łukasza możemy przeżyć rekolekcje w dynamice lectio divina. Dowiedz się więcej »
 19. Antologia modlitw maryjnych Jana Pawła II

  22,00 zł

  17,60 zł

  Produkt niedostępny

  Antologia modlitw maryjnych Jana Pawła II

  Bogdan Giemza

  Zebrane w antologii modlitwy były wypowiedziane lub napisane w czasie pontyfikatu Jana Pawła II. Adresatem modlitw, a zarazem ich motywem przewodnim, jest Maryja. Dowiedz się więcej »
 20. Maryja Niewiasta Eucharystii

  17,00 zł

  13,60 zł

  Produkt niedostępny

  Maryja Niewiasta Eucharystii

  Fausto Negri , Luigi Gugliemoni

  Jan Paweł II, w Encyklice Ecclesia de Eucharistia, nazywa Maryję "Niewiastą Eucharystii". Podążając śladami Maryi, można dostrzec u Niej postawy, które są zbieżne z Eucharystią: zauroczenie i wdzięczność, uwielbienie i pokorę, dyspozycyjność i radość, a także jej wymiar ofiarny. Dowiedz się więcej »
 21. Mistrzyni czułości

  17,50 zł

  14,00 zł

  Produkt niedostępny

  Mistrzyni czułości

  Carmelo la Rosa

  ,,31 ścieżek ku Bogu" to zbiór modlitw pochwalnych będących równocześnie odwołaniem autora do wybranych zdań z Pisma Świętego. To teksty wyrażające oddanie dla Mistrzyni czułości, które mogą być wykorzystane podczas nabożeństw majowych. Dowiedz się więcej »
 22. Orędzie Niepokalanej. Historia objawień fatimskich

  20,60 zł

  16,48 zł

  Produkt niedostępny

  Orędzie Niepokalanej. Historia objawień fatimskich

  Jan Drozd SDS


  Książka przybliża Czytelnikom przebieg wypadków w Cova da Ira w 1917 roku oraz treść Orędzia Maryjnego ogłoszonego przez Maryję w Fatimie. Publikacja poświęcona jest szeroko dyskutowanym zagadnieniom objawienia maryjnego. Dowiedz się więcej »
 23. Poznać Dziecię i Jego Matkę

  22,00 zł

  17,60 zł

  Produkt niedostępny

  Poznać Dziecię i Jego Matkę

  Ravasi Gianfranco

  Dowiedz się więcej »
 24. Eucharystia a droga do samego siebie

  21,00 zł

  16,80 zł

  Produkt niedostępny

  Eucharystia a droga do samego siebie

  Anselm Grun Osb

  Książka ta ma ułatwić współczesnemu człowiekowi zrozumienie tajemnicy Eucharystii i jej związku z jego własnym życiem. Ciągłe powtarzanie, że Bóg zostawił nam w postaci Eucharystii największy prezent, świadczący o Jego miłości do nas, nic nie da, jeśli nie będziemy w stanie pojąć tego daru. Dowiedz się więcej »
 25. Patrzeć na Chrystusa

  23,00 zł

  18,40 zł

  Produkt niedostępny

  Patrzeć na Chrystusa

  Ratzinger Joseph

  Myślą przewodnią publikacji są trzy cnoty kardynalne: wiara, nadzieja i miłość.

  Kardynał Ratzinger z dużą mądrością i wielką przenikliwością mówi o tym, jak ćwiczyć się w praktykowaniu tych cnót, które stanowią fundament podstawowych postaw ludzkich, w których życie człowieka otwiera się na Boga i w ten sposób staje się prawdziwie Boże. Dowiedz się więcej »

Produkty 1 do 25 z 1665 ogółem

na stronę
Strona:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5

Ustaw kierunek rosnący