Księgarnia religijna nr 1 w Polsce!

Twój koszyk jest pusty.

Witaj! / Rejestracja Zaloguj

Ochrona życia

Produkty 1 do 25 z 33 ogółem

na stronę
Strona:
 1. 1
 2. 2

Ustaw kierunek rosnący
 1. Życie jest cudem

  29,90 zł

  23,90 zł

  Życie jest cudem

  Dorota Łosiewicz

  Życie jest cudem Doroty Łosiewicz to dziesięć prawdziwych historii – reportaży o zmaganiu się z samym sobą, o stawianiu trudnych pytań i braku odpowiedzi Dowiedz się więcej »
 2. Lekarz z Lampedusy. Opowieść o cierpieniu...
  26,00 zł

  Lekarz z Lampedusy. Opowieść o cierpieniu...

  Pietro Bartolo, Lidia Tilotta

  Pietro Bartolo jest lekarzem z Lampedusy, który od ponad dwudziestu pięciu lat pomaga migrantom. Jego historia splata się w niezwykły sposób ze wstrząsającymi historiami tych, którzy uciekając od wojen lub głodu, cudem przeżyli straszliwą podróż przez pustynię oraz niewyobrażalne akty przemocy i którzy nierzadko widzieli śmierć swoich bliskich, a mimo to nie poddają się, zdecydowani rozpocząć nowe życie w Europie Dowiedz się więcej »
 3. Zmanipulowany umysł

  39,90 zł

  31,90 zł

  Zmanipulowany umysł

  Zbigniew Kaliszuk

  Wiele poglądów dotyczących naszej moralności zależy od tego jak zostaliśmy wychowani i jak patrzymy na świat. Często słyszymy: Każda kobieta powinna mieć prawo wyboru, a każdy człowiek prawo do postępowania według własnego sumienia Dowiedz się więcej »
 4. Nieszczęsny dar wolności

  32,90 zł

  26,30 zł

  Nieszczęsny dar wolności

  Tematy wzajemnego stosunku Kościoła i państwa, poszanowania wartości chrześcijańskich czy dopuszczalności aborcji przez lata nie straciły na aktualności i wciąż są podejmowane w mediach i publicznej dyskusji Dowiedz się więcej »
 5. Mali pomocnicy Boga

  19,90 zł

  14,92 zł

  Produkt niedostępny

  Mali pomocnicy Boga

  Katarzyna Pazdan

  Co możesz zrobić, żeby uratować człowieka znajdującego się w śmiertelnym niebezpieczeństwie? Książka „Mali pomocnicy Boga. Przewodnik dla dzieci po duchowej adopcji” jest odpowiedzią na to pytanie Dowiedz się więcej »
 6. Przewodnik: bioetyka dla młodych

  16,90 zł

  11,83 zł

  Przewodnik: bioetyka dla młodych

  „Przewodnik: bioetyka dla młodych” to zbiór rzetelnych odpowiedzi na szereg pytań dotyczących kwestii życia. Jest to opowieść o drodze człowieka od początku po kres jego życia Dowiedz się więcej »
 7. Człowiek i bioetyka
  35,00 zł

  Człowiek i bioetyka

  Edmund Kowalski CSsR

  Książka obejmuje refleksję antropologiczną, filozoficzną i teologiczną ogniskującą się wokół trzech etapów życia ludzkiego, uwzględniając ważne współcześnie zagadnienia etyczne związane z jego początkami, trwaniem oraz zakończeniem Dowiedz się więcej »
 8. DOWÓD ŻYCIA
  34,90 zł

  DOWÓD ŻYCIA

  Richard Marsh, Jeff Hudson

  Kiedy własne ciało staje się śmiertelną pułapką…Praktycznie rzecz biorąc, on już nie żyje - ocenili lekarze, wnioskując o odłączenie Richarda Marsha od aparatury podtrzymującej życie. Jego żona Lili poprosiła o jeszcze jeden dzień do namysłu... Dowiedz się więcej »
 9. SOS! Zabija się życie... ale ŻYCIE zwycięży!
  34,90 zł

  SOS! Zabija się życie... ale ŻYCIE zwycięży!

  o. Daniel-Ange

  Ojciec Daniel-Ange (znany francuski benedyktyn, ewangelizator) żarliwie nawołuje do przeciwstawienia się wszelkim przejawom niszczenia ludzkiego życia, życia, które dał nam Bóg Dowiedz się więcej »
 10. Modlitewnik duchowej adopcji - 40 tygodni

  15,00 zł

  12,00 zł

  Modlitewnik duchowej adopcji - 40 tygodni

  Wojciech Jaroń

  "Gdy przystępujemy do modlitwy ducho­wej adopcji, decydujemy się na towarzyszenie dziecku i jego rodzicom od poczęcia do czasu porodu. Modlimy się o to, aby Bóg zachował adoptowane przez nas dziecko przy życiu, aby uchronił je przed tragedią aborcji (...)" Dowiedz się więcej »
 11. Bioetyka. Anatomia sporu
  49,90 zł

  Bioetyka. Anatomia sporu

  s. Barbara Chyrowicz

  W "Bioetyce" siostra Barbara Chyrowicz wskazuje na źródła współczesnych bioetycznych dylematów. Unika przy tym moralizatorskiego tonu, aby zamiast tego dostarczyć czytelnikom rzetelnej wiedzy. Bioetyka… to lektura dla wszystkich, którzy chcą zrozumieć istotę newralgicznych dylematów współczesnego świata Dowiedz się więcej »
 12. Ze świętymi w obronie życia. Duchowa Adopcja

  9,90 zł

  7,43 zł

  Ze świętymi w obronie życia. Duchowa Adopcja

  Wojciech Jaroń

  Propozycje dobrowolnych postanowień i dodatkowych modlitw dla przystępujących do Dzieła Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego Modlitwa Duchowej Adopcji stanowi piękny wyraz miłości bliźniego, jaką okazujemy dzieciom, których życie jest zagrożone Dowiedz się więcej »
 13. SPRAWA PROFESORA CHAZANA. KULISY MANIPULACJI

  29,90 zł

  20,93 zł

  SPRAWA PROFESORA CHAZANA. KULISY MANIPULACJI

  Tomasz P. Terlikowski

  Gdybyś widział przerażoną młodą mamę, gdybyś wiedział, że przed nią jeszcze 20 trudnych tygodni ciąży, potem poród i… konanie straszliwie chorego synka Dowiedz się więcej »
 14. Gdybyś mogła cofnąć czas
  26,90 zł

  Gdybyś mogła cofnąć czas

  Dorota Sobolewska-Bielecka

  Obowiązkowa lektura dla każdego, kto chce zdobyć argumenty potrzebne w debatach nad prawem do życia Dowiedz się więcej »
 15. Nadzieja zbawienia dla dzieci zmarłych bez chrztu

  15,00 zł

  10,50 zł

  Nadzieja zbawienia dla dzieci zmarłych bez chrztu

  CZY DZIECI PORONIONE LUB URODZONE MARTWE TRAFIAJĄ DO NIEBA? Dowiedz się więcej »
 16. Nie o Mary Wagner (książeczka + DVD) - wydanie klasyczne

  24,90 zł

  18,68 zł

  Nie o Mary Wagner (książeczka + DVD) - wydanie klasyczne

  Grzegorz Braun

  "Nie o Mary Wagner" to bez wątpienia jeden z najważniejszych filmów na świecie ostatnich lat dotykających problematyki obrony życia. Nie jest to jednak zwykły film edukacyjny mający przekonać widzów Dowiedz się więcej »
 17. Cztery i pół tygodnia. Historia naszego małego Juliusa
  29,00 zł

  Cztery i pół tygodnia. Historia naszego małego Juliusa

  Constanze Bohg

  Wzruszające świadectwo rodziny, która powiedziała TAK życiu. Constanze i Tibor otrzymują wspaniałą wiadomość – nareszcie zostaną rodzicami Dowiedz się więcej »
 18. Moje życie. Z ks. Dariuszem Oko rozmawia Piotr Litka (książka + CD)

  34,90 zł

  24,43 zł

  Moje życie. Z ks. Dariuszem Oko rozmawia Piotr Litka (książka + CD)

  ks. Dariusz Oko

  Znany z krytycznego podejścia do ideologii gender ks. Dariusz Oko po raz pierwszy dzieli się z czytelnikami swoim prywatnym życiem Dowiedz się więcej »
 19. In vitro – zagrożona godność

  4,90 zł

  3,43 zł

  In vitro – zagrożona godność

  Wanda Półtawska

  Były, są i zawsze będą jakieś pary bezdzietne i jakieś pary bezpłodne. Trzeba uwzględnić rolę Stwórcy Dowiedz się więcej »
 20. Faktura na zabijanie
  29,90 zł

  Produkt niedostępny

  Faktura na zabijanie

  Tomasz P. Terlikowski

  Ta książka boli. Bardzo. Najnowsze dzieło znanego publicysty to mocna, do bólu konkretna i momentami przerażająca książka o tym, kto i ile zarabia Dowiedz się więcej »
 21. Jak rozmawiać o zapłodnieniu in vitro
  10,00 zł

  Jak rozmawiać o zapłodnieniu in vitro

  Tomasz P. Terlikowski

  Nie jest łatwo rozmawiać o in vitro. Temat ten rodzi skrajne emocje, nieliczni mają choćby podstawową wiedzę o tym, na czym ono polega i z czym się wiąże. Dlatego warto sięgnąć po pomoc, by umieć sensownie wyjaśnić te kwestie młodym ludziom oraz móc Dowiedz się więcej »
 22. Zbrodnia i medycyna
  24,90 zł

  Zbrodnia i medycyna

  Grzegorz Górny

  WSTRZĄSAJĄCE ŚWIADECTWA Z POGRANICZA ZBRODNI I MEDYCYNY. Nazywam się Gianna Jessen. Mam dziewiętnaście lat. W języku potocznym jestem tak zwaną „spapraną aborcją”. Gdyby aborter rozpoczął swój dyżur wcześniej, nie byłoby mnie dziś Dowiedz się więcej »
 23. Za wcześnie na pożegnanie. Nadzieja i uzdrowienie dla dotkniętych piętnem samobójstwa
  26,90 zł

  Za wcześnie na pożegnanie. Nadzieja i uzdrowienie dla dotkniętych piętnem samobójstwa

  Susan Titus Osborn, Karen L. Kosman, Jeenie Gordon

  Może utraciłeś kogoś bliskiego w wyniku samobójstwa. Może w jakimś momencie życia sam miałeś myśli samobójcze lub znasz kogoś, kto cierpi na depresję. Na stronach tej książki znajdziesz opowieści osób, które też tego doświadczyły. Tym zwyczajnym Dowiedz się więcej »
 24. Eugenika i inne zło

  29,90 zł

  23,92 zł

  Produkt niedostępny

  Eugenika i inne zło

  Gilbert Keith Chesterton

  Eugenika i inne zło Chestertona należy do tych jego dzieł, których wspólną cechą pozostaje niezwykła aktualność podejmowanych zagadnień. Poruszana problematyka moralna przy dogłębności analizy na polu logiki i wiecznie żywych idei Dowiedz się więcej »
 25. Szokująca prawda o aborcji
  24,90 zł

  Szokująca prawda o aborcji

  Stanisław Rapczuk

  Zwykła tkanka czy może już dziecko? Materiał genetyczny a może prawdziwy człowiek? Czym bądź kim jest twór wokół którego toczą się ciągłe walki, nieskończone debaty i spekulacje? Co sądzą naukowcy, lekarze oraz jak postrzegają tę dziwną materię młodzi Dowiedz się więcej »

Produkty 1 do 25 z 33 ogółem

na stronę
Strona:
 1. 1
 2. 2

Ustaw kierunek rosnący